Şebinkarahisar

Şebinkarahisar

Son dakika Şebinkarahisar haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Şebinkarahisar gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Şebinkarahisar haber sayfamızda...

Şebinkarahisar

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 303 şebinkarahisar haberi bulunmuştur.
Dursun Özbek'e hemşehrilerinden pankartlı karşılama
Dursun Özbek'e hemşehrilerinden pankartlı karşılamaGalatasaray Kulübü eski başkanı Dursun Özbek, memleketi Giresun'un Şebinkarahisar ilçesinde hemşehrileri tarafından pankartlarla karşılandı.
10.05.2022Haber Bülteni
Dursun Özbek'ten Galatasaray açıklaması!
Dursun Özbek'ten Galatasaray açıklaması!Galatasaray Kulübü eski başkanı Dursun Özbek, memleketi Giresun'un Şebinkarahisar ilçesinde hemşehrileri tarafından pankartlarla karşılandı.
10.05.2022Galatasaray
BUGÜN (17 Mart) OKULLAR TATİL Mİ? Perşembe okul var mı, yok mu? Kar tatili olan iller...
BUGÜN (17 Mart) OKULLAR TATİL Mİ? Perşembe okul var mı, yok mu? Kar tatili olan iller...Bugün okul var mı, tatil mi oldu? Ülke genelinde etkili olan olumsuz hava koşulları nedeniyle il ve ilçelerden peş peşe tatil kararı geliyor. Valilikler kar tatili açıklamasını paylaşılıyor. Gözler 17 Mart Perşembe gününde! Peki, hangi illerde okullar tatil?
16.03.2022Gündem
BUGÜN (16 MART) OKUL VAR MI? Çarşamba günü okullar tatil mi, hangi illerde okullar kar tatili edildi?
BUGÜN (16 MART) OKUL VAR MI? Çarşamba günü okullar tatil mi, hangi illerde okullar kar tatili edildi?Bugün (16 Mart) okullar tatil mi? Yurdu etkisi altına alan olumsuz hava koşulları, yoğun kar yağışı, eğitime de engel olmaya devam ediyor. İl ve ilçelerden art arda kar tatili haberleri geliyor. Öğrencilerin aklındaki soru ise 'Bugün okul var mı, 16 Mart'ta hangi illerde okullar tatil?'
15.03.2022Gündem
Son dakika... Kar esareti devam ediyor! Okullar tatil edildi
Son dakika... Kar esareti devam ediyor! Okullar tatil edildiTüm Türkiye'yi etkisi altına alan yoğun kar yağışı okul tatillerini beraberinde getirdi. Trabzon, Kars, Muş, Bitlis, Bingöl, Trabzon, Kastamonu, Batman, Iğdır, Bingöl başta olmak üzere kar tatili haberleri peş peşe geldi. İşte okulların tatil edildiği il ve ilçeler…
15.03.2022Gündem
BUGÜN (15 MART) OKULLAR TATİL Mİ, OKUL VAR MI? Salı günü kar tatili olan il ve ilçeler
BUGÜN (15 MART) OKULLAR TATİL Mİ, OKUL VAR MI? Salı günü kar tatili olan il ve ilçelerOkullar tatil mi, kar tatili uzayacak mı son dakika? Kar yağışı kesintisiz devam ederken illerden, Valiliklerden kar tatili kararları geliyor. Öğrencilerin yanı sıra öğretmen ve velilier de 'Bugün (15 Mart) okul var mı, ttail mi oldu?' sorularına yanıt aramaya başladı. İşte, tatil olan iller...
14.03.2022Gündem
Eğitime kar engeli! Okullar tatil edildi
Eğitime kar engeli! Okullar tatil edildiRize merkez ve ilçelerinde süren kar yağışı sebebiyle eğitime 1 gün süreyle ara verildi.Trabzon, Ağrı, Ordu, Iğdır, Muş, Bingöl, Samsun, Giresun ve Batman'da da okullar tatil edildi.
14.03.2022Gündem
Giresun İlçesi Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada
Giresun İlçesi Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf BulmacadaCumhuriyet'in ilan edildiği yıl il olan Giresun, Doğu Karadeniz Bölgesinde yer almaktadır. Yüzölçümü 317 kilometrekare olan il, Ordu, Sivas ve Gümüşhane ile sınır komşusudur. Nüfusu yaklaşık 455 bin olan Giresun, nüfus artış hızı en düşük 5 şehrimizden birimizdir. Giresun'un ilçelerini harf sayısına göre derledik.
20.02.2022Eğitim
Giresun'da yolcu otobüsü devrildi: Yaralılar var
Giresun'da yolcu otobüsü devrildi: Yaralılar varGiresun'un Şebinkarahisar ilçesinde kar yağışı nedeniyle kontrolden çıkan yolcu otobüsü yol kenarına devrildi. Kazada sürücünün de aralarında olduğu 9 kişi yaralandı.
24.01.2022Haberler
Giresun'da yolcu otobüsü devrildi: Yaralılar var!
Giresun'da yolcu otobüsü devrildi: Yaralılar var!Giresun'un Şebinkarahisar ilçesinde kar yağışı nedeniyle kontrolden çıkan yolcu otobüsü yol kenarına devrildi. Kazada sürücünün de aralarında olduğu 9 kişi yaralandı.
24.01.2022Gündem
Son dakika... Birçok ilde eğitime kar engeli
Son dakika... Birçok ilde eğitime kar engeliOlumsuz hava koşulları nedeniyle çeşitli illerde eğitime ara verildi. Erzincan'da kent geneli Ardahan, Giresun, Iğdır Van ve Ordu'nun ise bazı ilçelerinde olumsuz hava şartları sebebiyle bugün okullar tatil edildi.
3.01.2022Gündem
Eğitime kar engeli! Valilik duyurdu
Eğitime kar engeli! Valilik duyurduYoğun kar yağışının etkili olduğu Erzincan’da, pazartesi tüm eğitim kurumlarında eğitime 1 gün süreyle ara verilmesi kararı alındı. Van, Giresun, Ordu ve Iğdır'da da eğitime ara verildi.
2.01.2022Gündem
Eğribel Tüneli’nin sağ tüpü ulaşıma açıldı
Eğribel Tüneli’nin sağ tüpü ulaşıma açıldıKaradeniz Bölgesi ile diğer bölgeleri birbirine bağlayacak her biri 5 bin 900 metre uzunluğa sahip çift tüplü Eğribel Tüneli'nde sona gelindi. Türkiye’nin en uzun 3’üncü tünelinde sağ tüp açıldı. Tüpten çift yönlü geçiş sağlanmaya başlandı.
28.12.2021Ekonomi
Çevre kirliliğine neden olan madencilik işletmesine 12 milyon TL ceza
Çevre kirliliğine neden olan madencilik işletmesine 12 milyon TL cezaGiresun'da, çevreye kontrolsüz atık sızdırdığı gerekçesiyle faaliyeti valilik kararıyla süresiz durdurulan madencilik işletmesi, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından 12 milyon 71 bin 949 TL idari ceza uygulanarak faaliyetten menedildi.
4.12.2021Gündem
Çöken barajdan 4 bin 500 ton kimyasal atık yayılmış
Çöken barajdan 4 bin 500 ton kimyasal atık yayılmışGiresun'un Şebinkarahisar ilçesinde, 12 gün önce madencilik şirketinin ikinci atık barajındaki iç setinde oluşan çökme nedeniyle kimyasal atıklar, Darabul Deresi ile taşınarak Kılıçkaya Barajı'na ulaştı. Valilik tarafından faaliyeti süresiz durdurulan, sorumluları hakkında adli ve idari işlem başlatılan tesisle ilgili hazırlanan raporda, 4 bin 500 tondan fazla kimyasal atığın çevreye yayıldığı belirlendi. Jeoloji Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi Başkanı Semih Hamzaçebi, "Balık ölümleri olabilir. Kimyasallar ağır metal içerdiği için insan sağlığına da zararlıdır" dedi.
30.11.2021Gündem
Mevsim değiştiren "Eğribel Tüneli" çalışmalarında sona gelindi
Mevsim değiştiren "Eğribel Tüneli" çalışmalarında sona gelindiGiresun'un iç kısımdaki ilçeleriyle Sivas arasındaki ulaşımın sağlandığı güzergahta bulunan 2 bin 200 rakımlı Eğribel Geçidi'nde inşa edilen tünelin yıl sonuna kadar tek tüpten trafiğe açılması için yürütülen çalışmalarda sona yaklaşıldı.
21.11.2021Ekonomi
Giresun’da madencilik şirketinin faaliyetlerine sızıntı gerekçesiyle durdurma
Giresun’da madencilik şirketinin faaliyetlerine sızıntı gerekçesiyle durdurmaGiresun’un Şebinkarahisar ilçesindeki madencilik şirketinin faaliyetleri, çevreye kontrolsüz atık sızdırdığı gerekçesiyle valilik kararıyla süresiz durduruldu. Analiz sonuçlarının incelemeye alındığı şirketin sorumluları hakkında, adli ve idari işlem de başlatıldı.
20.11.2021Ekonomi
Kene popülasyonu patlama yapabilir!
Kene popülasyonu patlama yapabilir!Hava sıcaklıklarındaki artışa dikkat çeken uzmanlar 2022’de kene popülasyonunda daha büyük bir patlama olabileceğine işaret ederek önlemler alınması çağrısında bulundu.
3.11.2021Gündem
Annesine uygunsuz mesaj attığını iddia edip köylüsünü öldürdü!
Annesine uygunsuz mesaj attığını iddia edip köylüsünü öldürdü!Sivas’ın Suşehri ilçesinde annesine uygunsuz mesaj attığını ileri sürdüğü Yasin Yılmaz’ı çıkan tartışmada tabanca ile vurarak öldüren Yusuf İslam Duran (19), tutuklandı. Duran’ın ifadesinde, "Tabancayı ilk o çekti. Kendimi savunmak için ateş ettim" dedi.
2.11.2021Gündem
8 adet iş yeri kiralanacak
8 adet iş yeri kiralanacakBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Şebinkarahisar Belediyesi 8 adet iş yerini kiralayacak.
5.09.2021Ekonomi
Giresun'da afetin izleri silindi
Giresun'da afetin izleri silindiUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Giresun'da vatandaşların mağduriyetlerinin çok kısa sürede giderildiğini, köprülerin, yolların tamamlandığını belirtti.
24.08.2021Ekonomi
Son dakika: Kurban Bayramı'nda köprü ve otoyollar ücretsiz
Son dakika: Kurban Bayramı'nda köprü ve otoyollar ücretsizKurban Bayramı tatili dolayısıyla 26 Temmuz 07.00'ye kadar KGM'nin sorumluluğundaki otoyollar ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden geçişler ücretsiz olacak.
19.07.2021Ekonomi
7 kız çocuğundan sonra dünyaya gelen Zafer, kazada hayatını kaybetti
7 kız çocuğundan sonra dünyaya gelen Zafer, kazada hayatını kaybettiGiresun’da evinin karşısındaki bakkala gitmek için yolun karşısına geçerken otomobilin çarptığı 4 yaşındaki Zafer Ceylan, hayatını kaybetti. Ceylan ailesinin 7 kız çocuğundan sonra dünyaya gelen küçük Zafer'den geriye, görüntüleri kaldı.
3.06.2021Gündem
Çağlayan ve Kuzalan şelaleleri ziyaretçilerini bekliyor
Çağlayan ve Kuzalan şelaleleri ziyaretçilerini bekliyorGiresun'da doğal güzelliğiyle dikkati çeken Çağlayan ve Kuzalan şelaleleri, kademeli normalleşme döneminde ziyaretçilerini bekliyor. Şebinkarahisar ilçesi Çağlayan köyü sınırları içinde yer alan Çağlayan Şelalesi, kayalık alanın ortasından yaklaşık 50 metreden dökülüyor. Her yıl özellikle mayıs ayında kar sularının etkisiyle canlanan şelale, doğal güzelliği ve su sesiyle huzur veriyor.
19.05.2021Tatil
Giresun'un güneşten aldığı enerji devlet desteğiyle artıyor
Giresun'un güneşten aldığı enerji devlet desteğiyle artıyorGiresun'da yenilenebilir enerji sektöründeki yatırımcılara Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumunca (TKDK) verilen destekle son 2 yılda, 1500 kilovat güce sahip 3 güneş enerjisi santrali (GES) kurulumu yapıldı.
22.04.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Şebinkarahisar ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.