Selçuk Bayraktar

Selçuk Bayraktar

Son dakika Selçuk Bayraktar haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Selçuk Bayraktar gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Selçuk Bayraktar haber sayfamızda...

Selçuk Bayraktar

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 970 selçuk bayraktar haberi bulunmuştur.
TEKNOFEST Girişim Programı tanıtıldı! Destek sürecek
TEKNOFEST Girişim Programı tanıtıldı! Destek sürecekTEKNOFEST Girişim Programı düzenlenen bir törenle tanıtıldı. Törende programa katılan girişimler, hikayelerini anlattı. Program kapsamında, eğitim ve mentorluk verilecek girişimlere maddi destek de sağlanacak.
3.07.2022Gündem
TEKNOFEST Girişim Programı başlıyor
TEKNOFEST Girişim Programı başlıyorİstanbul bugün önemli bir lansmana ev sahipliği yapıyor. TEKNOFEST’in yarışmacılarını T3 Girişim Merkezi 2 farklı programla destekliyor.
3.07.2022Ekonomi
SİHA ve İHA'lara milli dokunuş! Dengeleri değiştiren adım
SİHA ve İHA'lara milli dokunuş! Dengeleri değiştiren adımTerör operasyonlarında önemli görevler üstlenen SİHA ve İHA’ların alt sistemleri de artık yerli olarak üretiliyor. Sıcak Nokta ekibi üretim üssüne girdi, kritik parçaları görüntüledi. Öte yandan Selçuk Bayraktar da LGK-82 lazer güdüm kitiyle ilgili güzel haberi paylaştı.
2.07.2022Haberler
Selçuk Bayraktar güzel haberi video ile duyurdu! LGK-82 ile başarılı atış
Selçuk Bayraktar güzel haberi video ile duyurdu! LGK-82 ile başarılı atışBaykar Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar sosyal medya hesabından güzel haberi duyurdu. LGK-82 lazer güdüm kiti atış testinin başarıyla gerçekleştirdiğini duyuran Bayraktar, test anına ilişkin görüntüleri de paylaştı.
2.07.2022Ekonomi
SİHA ve İHA'lara milli dokunuş! Dengeleri değiştiren adım
SİHA ve İHA'lara milli dokunuş! Dengeleri değiştiren adımTerör operasyonlarında önemli görevler üstlenen SİHA ve İHA’ların alt sistemleri de artık yerli olarak üretiliyor. Sıcak Nokta ekibi üretim üssüne girdi, kritik parçaları görüntüledi. Öte yandan Selçuk Bayraktar da LGK-82 lazer güdüm kitiyle ilgili güzel haberi paylaştı.
2.07.2022Ekonomi
Bayraktar AKINCI B'den tam isabet! Testi başarı ile geçti
Bayraktar AKINCI B'den tam isabet! Testi başarı ile geçtiBaykar Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar, Bayraktar AKINCI B'nin testi başarıyla geçtiğini duyurdu ve o anlara dair video paylaştı.
24.06.2022Siyaset
Mikro Kadın Girişimci 1’incisi  Başak Demir, Helimore Havacılık
Mikro Kadın Girişimci 1’incisi Başak Demir, Helimore HavacılıkGirişiminizi kurma fikri nasıl oluştu? Firmanızı ne zaman ve nasıl kurdunuz? Bu alana neden yöneldiniz, bu konudaki motivasyonunuz neydi? Kuruluş öykünüzü paylaşır mısınız?
28.06.2022Advertorial
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten CHP'li Tanrıkulu'na tepki: Yeni bir çirkin siyaset üretiliyor
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten CHP'li Tanrıkulu'na tepki: Yeni bir çirkin siyaset üretiliyorAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu'na tepki göstererek, 'CHP'nin helalleşme ile hesaplaşma arasında yaşadığı gelgitler, bir siyaset krizine dönüştü. Her helalleşme sözünden sonra Türkiye'nin hak ve menfaatleri ile hesaplaşmak için fırsat kollayan yeni bir çirkin siyaset üretiliyor' dedi.
19.06.2022Siyaset
NATO'dan Baykar'a ziyaret! Dikkat çeken 'Kızılelma' detayı
NATO'dan Baykar'a ziyaret! Dikkat çeken 'Kızılelma' detayıNATO Parlamenter Asamblesi Siyasi Komisyon ile Akdeniz ve Orta Doğu Özel Grubu, milli ve özgün olarak geliştirilen İHA, SİHA, TİHA ve İnsansız Savaş Uçağı Kızılelma'nın üreticisi Baykar'ı ziyaret etti. Ziyaret sırasında Bayraktar Kızılelma önünde hatıra fotoğrafı da çektirildi.
16.06.2022Gündem
Selçuk Bayraktar, 'Bayraktar Kızılelma'nın boyalı ilk görüntüsünü paylaştı
Selçuk Bayraktar, 'Bayraktar Kızılelma'nın boyalı ilk görüntüsünü paylaştıBaykar Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar, "Bayraktar Kızılelma"nın boyalı haliyle çekilen ilk fotoğrafını paylaştı.
10.06.2022Gündem
TEKNOFEST’ten İzmir’e ödül
TEKNOFEST’ten İzmir’e ödülSeferihisar Semiha İrfan Çalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Balçova Asil Nadir Ortaokulu ve Konak Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden oluşan A Takımı, Azerbaycan’da düzenlenen TEKNOFEST’ten ödülle döndü.
1.06.2022Ege
Azerbaycan’da TEKNOFEST rüzgârı esti, yüz binler TEKNOFEST’i kucakladı
Azerbaycan’da TEKNOFEST rüzgârı esti, yüz binler TEKNOFEST’i kucakladıDünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST, Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de sona erdi. Bu yıl ilk kez yurt dışına açılarak uluslararası arenaya taşınan, 26-29 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen TEKNOFEST’i 4 gün boyunca 300 bin kişi ziyaret etti. Bakü Crystal Hall ve Deniz Kenarı Bulvarı Milli Park'ta gerçekleştirilen festivalde 10 farklı kategoride düzenlenen teknoloji yarışmalarında dereceye girenler ödüllerini Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı Sn. İlham Aliyev’den aldı. Nobel ödüllü Türk bilim insanı Prof. Dr. Aziz Sancar’ın da katıldığı TEKNOFEST, Azerbaycanlılar tarafından çok büyük ilgi gördü. Yarışmalarda dereceye girenlere toplamda 260 bin Azerbaycan Manatı ödül verildi.
30.05.2022Vitrin
TEKNOFEST Azerbaycan’da Ankara Üniversitesi standına yoğun ilgi
TEKNOFEST Azerbaycan’da Ankara Üniversitesi standına yoğun ilgiAzerbaycan'ın başkenti Bakü’de düzenlenen Havacılık, Uzay ve Teknoloji festivali TEKNOFEST'te Ankara Üniversitesi standı yoğun ilgi gördü.
30.05.2022Ekonomi
‘Gelecek adına çok ümitlendik’
‘Gelecek adına çok ümitlendik’Türkiye dışında ilk kez uluslararası olarak Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de gerçekleştirilen Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST’in son gününde yarışmalarda ikinci ve üçüncü olan takımlara ödülleri verildi.
30.05.2022Gündem
TEKNOFEST Azerbaycan’ın kapanış töreni gerçekleştirildi
TEKNOFEST Azerbaycan’ın kapanış töreni gerçekleştirildiTürkiye dışında ilk kez Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de kapılarını misafirlerine açan Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST, gerçekleştirilen resmi kapanış töreniyle sona erdi. Törende Konuşan TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, “TEKNOFEST rüzgarını aziz şehirlerimiz Bakü'de ve Şuşa’da tekrar estireceğiz” dedi.
29.05.2022Haberler
TEKNOFEST, Fransa basınında! Türk SİHA'larına büyük ilgi
TEKNOFEST, Fransa basınında! Türk SİHA'larına büyük ilgiFransa basını, Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenen TEKNOFEST'i gündemine taşıdı. Haber ajansı AFP haberinde Türk SİHA'larına yer verdi. İşte detaylar...
29.05.2022Ekonomi
Selçuk Bayraktar: “Dünya Türk’ün neler yapabileceğini Karabağ Savaşı’nda gördü”
Selçuk Bayraktar: “Dünya Türk’ün neler yapabileceğini Karabağ Savaşı’nda gördü”İlk kez yurtdışında düzenlenen TEKNOFEST Azerbaycan’ın son gününde açıklamalarda bulunan Baykar Teknoloji lideri Selçuk Bayraktar, “Dünya Türk’ün neler yapabileceğini Karabağ Savaşı’nda gördü” dedi.
29.05.2022Haberler
Selçuk Bayraktar'dan Bakü'de net mesaj: Dünya Türk'ün neler yapabileceğini gördü
Selçuk Bayraktar'dan Bakü'de net mesaj: Dünya Türk'ün neler yapabileceğini gördüİlk kez yurtdışında düzenlenen TEKNOFEST Azerbaycan’ın son gününde Baykar Teknoloji lideri Selçuk Bayraktar çarpıcı açıklamalarda bulundu.
29.05.2022Ekonomi
Azerbaycan’da TEKNOFEST coşkusu dördüncü gününde devam ediyor
Azerbaycan’da TEKNOFEST coşkusu dördüncü gününde devam ediyorAzerbaycan’ın başkenti Bakü’de 26 Mayıs’ta başlayan Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali “TEKNOFEST” 4’üncü gününde devam ediyor.
29.05.2022Ekonomi
Liseli Muhammet, 1,5 ayda insansız kara aracı üretti! 'İnsan canını güvene alıyor'
Liseli Muhammet, 1,5 ayda insansız kara aracı üretti! 'İnsan canını güvene alıyor'Ordu’da lise öğrencisi Muhammet Hakkı Genç (16), 1,5 aylık çalışması sonucu, askeri operasyon ve arama-kurtarma çalışmalarında kullanılabilecek, 3 kilometre hızla hareket eden uzaktan kumandalı, 3 tekerlekli insansız kara aracı üretti. Tasarladığı aracını daha da geliştirmeyi hedefleyen Genç, “Herhangi bir kapalı alana yolladığım aracımla, içerde ne oluyor, ne bitiyor, görüyorum” dedi.
29.05.2022Teknoloji
‘Başarı hikâyesi yazmanın vakti’
‘Başarı hikâyesi yazmanın vakti’“Savaşta olduğu gibi barışta da Azerbaycan’ın yanındayız” diyen Erdoğan, “Kimsenin toprağında gözümüz yok. Verecek tek karış toprağımız da yoktur. Bu topraklarda başarı ve barış hikâyesi yazmanın vaktidir” ifadelerini kullandı...
29.05.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakü Bilim Merkezini ziyaret etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakü Bilim Merkezini ziyaret ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile birlikte 7 numaralı ASAN Hizmet Merkezi ve Bakü Bilim Merkezi’nin açılışını yaptı.
28.05.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan Aliyev ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan Aliyev ile görüştüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile ikili görüşme gerçekleştirdi.
28.05.2022Siyaset
Azerbaycan'da TEKNOFEST rüzgarı! Erdoğan ve Aliyev kazanan takımlara ödüllerini verdi
Azerbaycan'da TEKNOFEST rüzgarı! Erdoğan ve Aliyev kazanan takımlara ödüllerini verdiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST’te kazanan takımlara ödüllerini takdim etti.
28.05.2022Gündem
Erdoğan ve Aliyev, Türk Yıldızları ve Solo Türk ekibinin akrobasi gösterisini izledi
Erdoğan ve Aliyev, Türk Yıldızları ve Solo Türk ekibinin akrobasi gösterisini izlediCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Azerbaycan Hava Kuvvetleri ve Türk Hava Kuvvetlerinin akrobasi gösterisini izledi.
28.05.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Selçuk Bayraktar ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.