Selçuk Bayraktar

Selçuk Bayraktar

Son dakika Selçuk Bayraktar haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Selçuk Bayraktar gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Selçuk Bayraktar haber sayfamızda...

Selçuk Bayraktar

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 708 selcuk bayraktar haberi bulunmuştur.
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Instagram'ın 'İsrail' sansürüne tepki
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Instagram'ın 'İsrail' sansürüne tepkiAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, sosyal medya platformu Instagram'ın "İsrail" sansürüne tepki göstererek, "Nefreti inanç haline getirenler, mabed yanarken kutlama yapıyorlar. Sosyal medya bu nefretle mücadele edenleri sansürlüyor." ifadelerini kullandı.
11.05.2021Siyaset
Son Dakika Haberi: Selçuk Bayraktar paylaştı! Akıncı'da yüksek irtifa başarısı
Son Dakika Haberi: Selçuk Bayraktar paylaştı! Akıncı'da yüksek irtifa başarısıSon dakika haberlere göre, Bayraktar Akıncı Taarruzi İnsansız Hava Aracı, yüksek irtifa testini başarıyla tamamladı. Sosyal medyadan Akıncı'nın iniş görüntülerini Selçuk Bayraktar paylaştı. Öte yandan ABD'nin başını çektiği F-35 projesinin alarm verdiğini belirten Dagens Næringsliv gazetesindeki analizde ise, 52 jet siparişi veren Norveç'in SİHA'lara yönelmesi gerektiğini belirtiyor. İşte haberin ayrıntıları...
8.05.2021Gündem
Selçuk Bayraktar paylaştı! Akıncı'da yüksek irtifa başarısı
Selçuk Bayraktar paylaştı! Akıncı'da yüksek irtifa başarısıBayraktar Akıncı Taarruzi İnsansız Hava Aracı, yüksek irtifa testini başarıyla tamamladı. Sosyal medyadan Akıncı'nın iniş görüntülerini Selçuk Bayraktar paylaştı.
8.05.2021Haberler
Son dakika... Türkiye'den F-35 çıkışı!  ABD ile yeni süreç başlıyor
Son dakika... Türkiye'den F-35 çıkışı! ABD ile yeni süreç başlıyorGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii (SSB) Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, Türkiye'nin F-35 programından çıkarılmasının hukuki zemininin olmadığını belirterek, "Uçaklarımızla ilgili oluşan haklarımızın zayi olmaması için hukuk temelli yaklaşımla müttefiklik ruhuna da aykırı olmayacak şekilde çözüm bulunmasıyla ilgili diyalog süreci başlayacak" dedi.
7.05.2021Gündem
Bakan Varank'tan 'Viking' sorusuna güldüren yanıt
Bakan Varank'tan 'Viking' sorusuna güldüren yanıtSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, hakkında merak edilen 10 soruyu AK Parti'nin sosyal medya etkinliğinde yanıtladı.
5.05.2021Teknoloji
Son Dakika: Dünyada bir ilk! Türkiye lazer silahı ile fark attı...
Son Dakika: Dünyada bir ilk! Türkiye lazer silahı ile fark attı...Gelen son dakika haberine göre, Çin yapımı Wing Loong 2 tipi SİHA, ASELSAN yapımı 50 kW güç üreten lazer silahı tarafından vurulup düşürüldü. Bu haberi global bir savunma haberleri sitesi olan ArmyRecognition verdi. Bu gelişmeyi “Dünya savaş tarihinde bir ilk” diye duyurdular. İşte detaylar...
5.05.2021Gündem
Son Dakika Haberi: Bayraktar TB2'ler Norveç medyasında! 'Bir F-35 yerine 22 Türk SİHA'sı alalım'
Son Dakika Haberi: Bayraktar TB2'ler Norveç medyasında! 'Bir F-35 yerine 22 Türk SİHA'sı alalım'Son dakika haberlere göre, ABD'nin başını çektiği F-35 projesinin alarm verdiğini belirten Dagens Næringsliv gazetesindeki analiz, 52 jet siparişi veren Norveç'in SİHA'lara yönelmesi gerektiğini belirtiyor.
3.05.2021Dünya
Son Dakika: Resmen patlama yaptı! Gizli gizli aramışlar...
Son Dakika: Resmen patlama yaptı! Gizli gizli aramışlar...Gelen son dakika haberine göre, son dönemde adından çokça söz ettiren Türkiye’nin silahlı insansız hava aracı Bayraktar TB2'yi en çok Ermeniler merak etti. Bayraktar TB2, Google’da son 1 yılda en fazla Ermenistan’dan aratıldı. Sıralamada Yunanistan'ın yeri dikkat çekerken, aramaların arttığı dönem gözlerden kaçmadı. İşte haberin detayları...
1.05.2021Gündem
Selçuk Bayraktar'dan Akıncı paylaşımı!
Selçuk Bayraktar'dan Akıncı paylaşımı!BAYKAR Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar, AKINCI eğitimlerinde ilk haftayı 65 sorti uçarak tamamladıklarını açıkladı. Bayraktar'ın paylaşımı sosyal medyada ses getirdi.
1.05.2021Haberler
Selçuk Bayraktar'dan Akıncı paylaşımı!
Selçuk Bayraktar'dan Akıncı paylaşımı!BAYKAR Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar, AKINCI eğitimlerinde ilk haftayı 65 sorti uçarak tamamladıklarını açıkladı. Bayraktar'ın paylaşımı sosyal medyada ses getirdi.
1.05.2021Gündem
Son dakika haberi... Selçuk Bayraktar'dan Akıncı paylaşımı! Sosyal medya bunu konuştu
Son dakika haberi... Selçuk Bayraktar'dan Akıncı paylaşımı! Sosyal medya bunu konuştuSon dakika gelen habere göre BAYKAR Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar, AKINCI eğitimlerinde ilk haftayı 65 sorti uçarak tamamladıklarını açıkladı. Bayraktar'ın paylaşımı sosyal medyada ses getirdi.
1.05.2021Teknoloji
300 bin saat: Tam bugün tarih yazıldı!
300 bin saat: Tam bugün tarih yazıldı!Türk Savunma Sanayi ve teknolojik gelişmeleri adına önemli bir eşik olan Bayraktar TB2 bundan tam 7 yıl önce ilk kez uçuruldu. Tarihler 29 Nisan 2014'ü gösterdiğinde tarihi uçuş başladı.
29.04.2021Haberler
Son dakika haberi! Selçuk Bayraktar duyurdu: Tarih yazıldı!
Son dakika haberi! Selçuk Bayraktar duyurdu: Tarih yazıldı!Gelen son dakika haberine göre, Türk Savunma Sanayi ve teknolojik gelişmeleri adına önemli bir eşik olan Bayraktar TB2 bundan 7 yıl önce ilk kez uçuruldu. Tarihler 29 Nisan 2014'ü gösterdiğinde tarihi uçuş başladı.
29.04.2021Teknoloji
Son dakika haberi: Moskova küplere bindi! Bayraktar TB2 tüm sinyalleri kesti...
Son dakika haberi: Moskova küplere bindi! Bayraktar TB2 tüm sinyalleri kesti...Rus medyasından gelen son dakika haberine göre, Ukrayna'nın satın aldığı Türk yapımı ileri teknoloji Bayraktar TB2 insansız hava aracı, Kırım'da Rus ordusunun elektronik iletişimini sekteye uğrattı.
28.04.2021Dünya
Baykar Teknoloji Lideri Bayraktar'dan, Biden'a tepki
Baykar Teknoloji Lideri Bayraktar'dan, Biden'a tepkiBaykar Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar, ABD Başkanı Joe Biden'ın 1915 olaylarını "soykırım" olarak nitelemesinin "kirli bir karar" olduğunu bildirdi.
24.04.2021Gündem
Son dakika haberi: Türk SİHA'sını hedef alan Rusya'ya misilleme: Vuruldu!
Son dakika haberi: Türk SİHA'sını hedef alan Rusya'ya misilleme: Vuruldu!Resmi televizyonda ekrana getirilen rezaletin ardından Akıncı TİHA'nın ateşlediği füzelerle Rusya'ya yanıt verildi. Selçuk Bayraktar'ın tweeti ise noktayı koydu.
24.04.2021Dünya
Rus simülasyonuna MAM-T’li misilleme
Rus simülasyonuna MAM-T’li misillemeRus yapımı kamikaze droneların tanıtım videosunda Türk SİHA’sının vurulmasına cevap veren ROKETSAN, MAM-T mühimmatı tanıtım videosunda, Rus füze sistemini imha eden görüntüleri yayımladı
24.04.2021Gündem
Türk SİHA'sını hedef alan Rusya'ya misilleme: Vuruldu!
Türk SİHA'sını hedef alan Rusya'ya misilleme: Vuruldu!Resmi televizyonda ekrana getirilen rezaletin ardından Akıncı TİHA'nın ateşlediği füzelerle Rusya'ya yanıt verildi. Selçuk Bayraktar'ın tweeti ise noktayı koydu.
23.04.2021Haberler
Gözler Milli Muharip Uçak’ta! İlk uçuş 2025’te
Gözler Milli Muharip Uçak’ta! İlk uçuş 2025’teABD’nin Türkiye’yi F-35 savaş uçağı projesinden resmen çıkarması, Milli Muharip Uçak (MMU) projesinin önemini  ortaya koydu.
23.04.2021Ekonomi
Selçuk Bayraktar paylaştı! İlk atışında tam isabet
Selçuk Bayraktar paylaştı! İlk atışında tam isabetBAYKAR tarafından yerli ve milli imkânlarla geliştirilen Bayraktar AKINCI TİHA (Taarruzi İnsansız Hava Aracı) 22 Nisan 2021 tarihinde yapılan ilk atış testini başarıyla tamamladı. Roketsan tarafından milli olarak geliştirilen akıllı mühimmatlar MAM-C, MAM-L ve ilk kez kullanılan MAM-T hedefleri başarıyla vurdu.
22.04.2021Teknoloji
Selçuk Bayraktar'dan ABD'nin F-35 kararı sonrası flaş açıklama! 2 yıl içinde...
Selçuk Bayraktar'dan ABD'nin F-35 kararı sonrası flaş açıklama! 2 yıl içinde...ABD Savunma Bakanlığının (Pentagon), Türkiye'nin F-35 programından resmi olarak çıkarıldığına ilişkin Ankara'ya bildirimde bulunduğu belirtilmişti. Konuyla ilgili Baykar Savunma Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar açıklamalarda bulundu. Bayraktar, ’F-35'leri vermiyor olmaları bugün bizim için dezavantaj gibi gözükse de yarın milli savunma sanayiimiz için en hayırlı işlerden biri olabilir. İnsansız Savaş Uçağı projemize de hız verdik. Hedefimiz, 2023'te bu platformumuzun prototipinin ilk uçuşunu gerçekleştirmek." dedi.
22.04.2021Haberler
Selçuk Bayraktar'dan ABD'nin F-35 kararı sonrası flaş açıklama! 2 yıl içinde...
Selçuk Bayraktar'dan ABD'nin F-35 kararı sonrası flaş açıklama! 2 yıl içinde...Baykar Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar, Türkiye'nin F-35 programından çıkarılması üzerine yaptığı açıklamada, "Baykar olarak son 4-5 yıldır projesini yürüttüğümüz AKINCI platformumuzun da olgunlaşmasıyla birlikte, son dönemde Milli İnsansız Savaş Uçağı projemize de hız verdik. Hedefimiz, 2023'te bu platformumuzun prototipinin ilk uçuşunu gerçekleştirmek." dedi.
22.04.2021Teknoloji
20 binden fazla yerli solum cihazı 30 farklı ülkede
20 binden fazla yerli solum cihazı 30 farklı ülkedeGeçen yıl seri üretime başlayan ve Sağlık Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji  Bakanlığı'na ek olarak Arçelik, ASELSAN, Baykar ve Biosys iş birliğinde gerçekleşen yerli solunum cihazı 30'dan farklı ülkede insanlara nefes oluyor.
20.04.2021Teknoloji
Bayraktar TB2’yi hedefe koydular
Bayraktar TB2’yi hedefe koydularUkrayna’nın doğusunda Rus ayrılıkçıların denetimindeki Donbas bölgesinde Ukrayna ile Rusya arasındaki kriz devam ederken, Rus devlet televizyonu dikkat çeken bir habere imza attı.
20.04.2021Gündem
Son dakika... Selçuk Bayraktar'dan Kanada çıkışı! Onlar için ciddi bir problem
Son dakika... Selçuk Bayraktar'dan Kanada çıkışı! Onlar için ciddi bir problemBaykar Savunma Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar, Kanada’nın geçen yıl askıya aldığı 'Türkiye’ye yönelik askeri ihracat izinlerini' iptal etmesiyle ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Bayraktar, "ilk notu 6 ay önce yazmışız...Değişen bir şey olmadı...6 ay sonra da olmayacak...Muhtemelen 6 aya kalmaz bir daha yazarız..." dedi.
14.04.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Selçuk BayraktarBaykarRusyaBayraktar TB2Azerbaycan

Selçuk Bayraktar ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.