Selim Ahmet Kemaloğlu

Selim Ahmet Kemaloğlu

Son dakika Selim Ahmet Kemaloğlu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Selim Ahmet Kemaloğlu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Selim Ahmet Kemaloğlu haber sayfamızda...

Selim Ahmet Kemaloğlu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 32 selim ahmet kemaloglu haberi bulunmuştur.
Son dakika... Zeynep’i öldüren boksörün, cezai ehliyeti tam çıktı!
Son dakika... Zeynep’i öldüren boksörün, cezai ehliyeti tam çıktı!Muğla’da, kız arkadaşı Zeynep Şenpınar'ı (25) 37 bıçak darbesiyle öldüren ardından da aynı bıçakla kendisini yaralayan boksör Selim Ahmet Kemaloğlu (27), hakkında İstanbul Adli Tıp Kurumu tarafından rapor hazırlandı. Raporda, cezai ehliyetinin tam olduğu, cinayeti işlediği esnada akıl ya da zeka geriliğine rastlanmadığı bildirildi.
15.03.2021Gündem
Vahşi cinayette tanıklar dinlendi
Vahşi cinayette tanıklar dinlendiMuğla'da üniversite öğrencisi Zeynep Şenpınar'ı bıçaklayarak öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan eski erkek arkadaşının yargılanmasına devam edildi. Duruşmada olay günü görevli olan polis memurları ile 112 Acil Servis ekipleri tanık olarak dinlendi. Komiser Yardımcısı A.Ç: "Erkek şahıs bıçağı göğsüne saplamış şekilde, bayan şahıs ise hareketsiz bir şekilde yatıyordu." dedi. Sanığın akli dengesinin yerinde olup olmadığına dair istenilen raporun mahkemeye ulaşmaması nedeniyle duruşma ertelendi.
28.01.2021Gündem
Son dakika... Zeynep'i öldüren boksör sevgilisi için 'akıl sağlığı raporu' istendi!
Son dakika... Zeynep'i öldüren boksör sevgilisi için 'akıl sağlığı raporu' istendi!Muğla’da, kız arkadaşı Zeynep Şenpınar'ı (25) bıçaklayarak öldüren, ardından da aynı bıçakla kendisini yaralayan boksör Selim Ahmet Kemaloğlu (27), yargılandığı davanın ikinci duruşmasından önce 'akıl sağlığı raporu' için İstanbul Adli Tıp Kurumu'na götürüldü.
11.01.2021Gündem
Zeynep'i öldüren boksör hakim karşısında... Pes dedirten savunma!
Zeynep'i öldüren boksör hakim karşısında... Pes dedirten savunma!Son dakika haberlere göre, Muğla'da kız arkadaşı Zeynep Şenpınar'ı (24) dövdükten sonra göğsünden bıçaklayarak öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan boksör Selim Ahmet Kemaloğlu'nun (26) yargılanmasına bugün Muğla 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde başlandı. Kemaloğlu hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istenilen davanın duruşmasını izlemek için Kahramanmaraş'tan gelen Zeynep'in annesi Arzu Şenpınar, adliye önünde "Katil nasıl yaptın, nasıl yaptın? Benim kızım hayır dediği için öldürüldü" diye feryat etti.
8.10.2020Gündem
Boksör arkadaşının öldürdüğü Zeynep'in annesi haykırdı: Hayır dediği için öldürüldü
Boksör arkadaşının öldürdüğü Zeynep'in annesi haykırdı: Hayır dediği için öldürüldüMuğla'da erkek arkadaşı boksör Selim Ahmet Kemaloğlu tarafından bıçaklanarak öldürülen Zeynep Şenpınar'ın (24) annesi Arzu Şenpınar'ın sözleri yürek dağladı. Şenpınar'ın, "Katil nasıl yaptın, nasıl yaptın. Benim kızım hayır dediği için öldürüldü" sözleri üzüntü yarattı.
8.10.2020Haberler
Boksörün öldürdüğü Zeynep'in annesi isyan etti! Hayır dediği için öldürüldü
Boksörün öldürdüğü Zeynep'in annesi isyan etti! Hayır dediği için öldürüldüMuğla’da kız arkadaşı Zeynep Şenpınar'ı (24) dövdükten sonra göğsünden bıçaklayarak öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan boksör Selim Ahmet Kemaloğlu'nun (26) yargılanmasına bugün Muğla 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde başlanıyor.
8.10.2020Gündem
Boksörün öldürdüğü Zeynep'in annesi: Hayır dediği için öldürüldü
Boksörün öldürdüğü Zeynep'in annesi: Hayır dediği için öldürüldüMuğla’da kız arkadaşı Zeynep Şenpınar'ı (24) dövdükten sonra göğsünden bıçaklayarak öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan boksör Selim Ahmet Kemaloğlu'nun (26) yargılanmasına bugün Muğla 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde başlanıyor.
8.10.2020Gündem
Son dakika: Zeynep Şenpınar cinayetinde flaş gelişme! Kritik gün yarın
Son dakika: Zeynep Şenpınar cinayetinde flaş gelişme! Kritik gün yarınGelen son dakika haberine göre Muğla’nın Menteşe ilçesinde üniversite öğrencisi Zeynep Şenpınar’ı öldüren Selim Ahmet Kemaloğlu’nun yargılanmasına yarın başlanıyor. Boksör Kemaloğlu hakkında ‘Beden veya ruh bakımından kendisini savunamayacak durumda bulunan kişiyi canavarca hisle ve eziyet çektirerek öldürmek’ suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis isteniyor.
7.10.2020Gündem
Zeynep Şenpınar cinayetinde yeni görüntüler ortaya çıktı
Zeynep Şenpınar cinayetinde yeni görüntüler ortaya çıktıMuğla'da milli boksör Selim Ahmet Kemaloğlu (26) tarafından dövülüp göğsünden bıçaklanarak öldürülen Zeynep Şenpınar'ın(25) öldürülmeden önce bulunduğu evden kaçtığı anlar bir apartmanın güvenlik kamerası görüntülerine yansıdı. DHA'nın ulaştığı görüntülerde, sevgilisinden kaçan Zeynep'in binadan koşar adımlarla çıktığı görülüyor.
10.09.2020Haberler
Zeynep Şenpınar cinayetinde yeni görüntüler ortaya çıktı
Zeynep Şenpınar cinayetinde yeni görüntüler ortaya çıktıMuğla'da boksör Selim Ahmet Kemaloğlu (26) tarafından dövülüp göğsünden bıçaklanarak öldürülen Zeynep Şenpınar'ın(25) öldürülmeden önce bulunduğu evden kaçtığı anlar bir apartmanın güvenlik kamerası görüntülerine yansıdı. DHA'nın ulaştığı görüntülerde, sevgilisinden kaçan Zeynep'in binadan koşar adımlarla çıktığı görülüyor. Kemaloğlu ise Zeynep'in peşinden gidip kaçtığı eve geri getiriyor. Görüntünün mahkeme dosyasına eklendiği öğrenildi.
10.09.2020Gündem
Hapisten kurtulmak için yaptı ama... Cani sevgilinin oyunu tutmadı!
Hapisten kurtulmak için yaptı ama... Cani sevgilinin oyunu tutmadı!Muğla'da kız arkadaşı Zeynep Şenpınar'ı (24) dövdükten sonra göğsünden bıçaklayarak öldüren ardından da aynı bıçakla kendisini yaralayan boksör Selim Ahmet Kemaloğlu, avukatı aracılığı ile “Akıl Sağlığı Yerinde Değildir” raporu almak için başvuruda bulunduğu ve Muğla Adli Tıp Kurumunun sanığın akıl sağlığının yerinde olduğu yönünde karar verdiği ortaya çıktı.
7.09.2020Gündem
Zeynep Şenpınar'ı öldüren Selim Ahmet Kemaloğlu'nun 'deliyim' oyunu tutmadı
Zeynep Şenpınar'ı öldüren Selim Ahmet Kemaloğlu'nun 'deliyim' oyunu tutmadıMuğla'da kız arkadaşı Zeynep Şenpınar'ı (24) dövdükten sonra göğsünden bıçaklayarak öldüren ardından da aynı bıçakla kendisini yaralayan boksör Selim Ahmet Kemaloğlu, avukatı aracılığı ile “Akıl Sağlığı Yerinde Değildir” raporu almak için başvuruda bulunduğu ve Muğla Adli Tıp Kurumunun sanığın akıl sağlığının yerinde olduğu yönünde karar verdiği ortaya çıktı.
7.09.2020Gündem
Boksör sevgilisinin öldürdüğü Zeynep'le ilgili kan donduran rapor
Boksör sevgilisinin öldürdüğü Zeynep'le ilgili kan donduran raporMuğla'da kız arkadaşı Zeynep Şenpınar'ı (24) dövdükten sonra göğsünden bıçaklayarak öldüren ardından da aynı bıçakla kendisini yaralayan boksör Selim Ahmet Kemaloğlu hakkında savcılık tarafından hazırlanan ve 'ağırlaştırılmış müebbet hapis' cezası istemiyle tamamlanan iddianamede vicdan sızlatan korkunç bir detay daha ortaya çıktı. İddianamede yer alan otopsi raporunda Kemaloğlu'nun genç kızı vücudunun çeşitli yerlerinden 37 kez bıçakladığı ve bunlardan 13ünün öldürücü nitelikte olduğu belirtildi.
28.07.2020Gündem
Zeynep'in katilinin ifadesi ortaya çıktı! İşte dikkat çeken detay...
Zeynep'in katilinin ifadesi ortaya çıktı! İşte dikkat çeken detay...Muğla'da kız arkadaşı Zeynep Şenpınar'ı (24) dövdükten sonra göğsünden bıçaklayarak öldüren ardından da aynı bıçakla kendisini yaralayan boksör Selim Ahmet Kemaloğlu hakkında savcılık tarafından hazırlanan ve 'ağırlaştırılmış müebbet hapis'le cezalandırılması istemiyle tamamlanan iddianamede önemli bir detay daha ortaya çıktı. İddianamede Kemaloğlu'nun psikolojik sorunlarını ön plana çıkarmaya çalışarak alacağı cezayı azaltmak amacıyla ifade verdiği yer aldı.
25.07.2020Gündem
Zeynep Şenpınar'ın annesinden yürek yakan sözler!
Zeynep Şenpınar'ın annesinden yürek yakan sözler!Muğla’da, kız arkadaşı Zeynep Şenpınar'ı (25) dövdükten sonra bıçaklayarak öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan boksör Selim Ahmet Kemaloğlu (26) hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle iddianame düzenlendi. Cinayetle ilgili hazırlanan iddianamenin kan donduran yeni detayları ortaya çıktı. Öte yandan Zeynep’in acılı annesi Aruz Şenpınar, kızının mezarını ziyaret ederek, "Kızım kemiklerin sızlamasın. Katilinin müebbetini istediler" dedi.
24.07.2020Haberler
Son dakika: Zeynep Şenpınar cinayetinde tüyler ürperten detay!
Son dakika: Zeynep Şenpınar cinayetinde tüyler ürperten detay!Muğla’da, kız arkadaşı Zeynep Şenpınar'ı (25) dövdükten sonra bıçaklayarak öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan boksör Selim Ahmet Kemaloğlu (26) hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle iddianame düzenlendi. Cinayetle ilgili hazırlanan iddianamenin kan donduran yeni detayları ortaya çıktı. Öte yandan Zeynep’in acılı annesi Aruz Şenpınar, kızının mezarını ziyaret ederek, "Kızım kemiklerin sızlamasın. Katilinin müebbetini istediler" dedi.
24.07.2020Gündem
Zeynep'in annesinden yürek yakan sözler! Kızım kemiklerin sızlamasın, katilinin müebbetini istediler
Zeynep'in annesinden yürek yakan sözler! Kızım kemiklerin sızlamasın, katilinin müebbetini istedilerMuğla’da, kız arkadaşı Zeynep Şenpınar'ı (25) dövdükten sonra bıçaklayarak öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan boksör Selim Ahmet Kemaloğlu (26) hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle iddianame düzenlendi. Şenpınar'ın acılı annesi Aruz Şenpınar, kızının mezarını ziyaret ederek, "Kızım kemiklerin sızlamasın. Katilinin müebbetini istediler" dedi. Anne Şenpınar, Cemil Metin Avcı tarafından vahşice öldürülen Pınar Güntekin için de gözyaşı dökerek, "O kızı niye bidona koyup yaktılar? O Pınar'ı niye benim Zeynep'im gibi öldürdüler?" diye isyan etti.
24.07.2020Gündem
Son dakika... Kan donduran sözler! 05.30'da dehşet
Son dakika... Kan donduran sözler! 05.30'da dehşetGelen son dakika haberine göre, Muğla'da boksör Selim Ahmet Kemaloğlu (26) tarafından dövülüp, göğsünden bıçaklanarak öldürülen Zeynep Şenpınar (25) cinayetiyle ilgili savcılık tarafından hazırlanan iddianame kabul edildi.
22.07.2020Gündem
İfadesi ortaya çıktı! 24 yaşındaki Zeynep'i vahşice öldürmüştü
İfadesi ortaya çıktı! 24 yaşındaki Zeynep'i vahşice öldürmüştüZeynep Şenpınar'ı (24) dövdükten sonra göğsünden bıçaklayarak öldüren ardından kendisini de bıçakla yaralayan boksör Selim Ahmet Kemaloğlu'nun (26) savcılıkta verdiği ifade ortaya çıktı.
6.06.2020Gündem
Son dakika... Boksör sevgilisi tarafından öldürülen Zeynep Şenpınar'ın annesi konuştu!
Son dakika... Boksör sevgilisi tarafından öldürülen Zeynep Şenpınar'ın annesi konuştu!Gelen son dakika haberine göre, Muğla'da boksör Selim Ahmet Kemaloğlu'nun (26) öldürdüğü Zeynep Şenpınar'ın (25) Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde yaşayan annesi Aruz Şenpınar, kızının katil zanlısı ile hiçbir zaman birlikte yaşamadığını, ayrılma kararı aldıktan sonra da sürekli tehdit edildiğini söyledi. Kemaloğlu'nun zorla kızının parasını aldığını öne süren Şenpınar, "Ağabeyleri her zaman kendisine para gönderiyordu. 20 gün önce 1000 euro gönderdiler. Bu 1000 euro nerede? Kızımın künyesi, 4 tane bileziği, parası vardı. Bu paralar nerede? Katil açtı" dedi.
30.05.2020Gündem
Zeynep Şenpınar'ın annesinden açıklamalar! "Bu paralar nerede?"
Zeynep Şenpınar'ın annesinden açıklamalar! "Bu paralar nerede?"Muğla'da boksör Selim Ahmet Kemaloğlu'nun (26) öldürdüğü Zeynep Şenpınar'ın (25) Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde yaşayan annesi Aruz Şenpınar, kızının katil zanlısı ile hiçbir zaman birlikte yaşamadığını, ayrılma kararı aldıktan sonra da sürekli tehdit edildiğini söyledi. Kemaloğlu'nun zorla kızının parasını aldığını öne süren Şenpınar, "Ağabeyleri her zaman kendisine para gönderiyordu. 20 gün önce 1000 euro gönderdiler. Bu 1000 euro nerede? Kızımın künyesi, 4 tane bileziği, parası vardı. Bu paralar nerede? Katil açtı" dedi.
30.05.2020Haberler
Son dakika... Vahşette yeni gelişme! 'Ellerimle yıkadım, mosmordu...'
Son dakika... Vahşette yeni gelişme! 'Ellerimle yıkadım, mosmordu...'Gelen son dakika haberine göre, Muğla'da boksör Selim Ahmet Kemaloğlu'nun (26) öldürdüğü Zeynep Şenpınar'ın (25) Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde yaşayan annesi Aruz Şenpınar, kızının katil zanlısı ile hiçbir zaman birlikte yaşamadığını, ayrılma kararı aldıktan sonra da sürekli tehdit edildiğini söyledi. Kemaloğlu'nun zorla kızının parasını aldığını öne süren Şenpınar, "Ağabeyleri her zaman kendisine para gönderiyordu. 20 gün önce 1000 euro gönderdiler. Bu 1000 euro nerede? Kızımın künyesi, 4 tane bileziği, parası vardı. Bu paralar nerede? Katil açtı" dedi.
30.05.2020Gündem
Son dakika... Vahşette yeni gelişme! '20 gün önce 1000 euro gönderdiler'
Son dakika... Vahşette yeni gelişme! '20 gün önce 1000 euro gönderdiler'Gelen son dakika haberine göre, MUĞLA'da, boksör Selim Ahmet Kemaloğlu'nun (26) öldürdüğü Zeynep Şenpınar'ın (25) Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde yaşayan annesi Aruz Şenpınar, kızının katil zanlısı ile hiçbir zaman birlikte yaşamadığını, ayrılma kararı aldıktan sonra da sürekli tehdit edildiğini söyledi. Kemaloğlu'nun zorla kızının parasını aldığını öne süren Şenpınar, "Ağabeyleri her zaman kendisine para gönderiyordu. 20 gün önce 1000 euro gönderdiler. Bu 1000 euro nerede? Kızımın künyesi, 4 tane bileziği, parası vardı. Bu paralar nerede? Katil açtı" dedi.
30.05.2020Gündem
Erkek arkadaşının öldürdüğü Merve'nin babası: Her kadın cinayetinde o acıyı yaşıyoruz
Erkek arkadaşının öldürdüğü Merve'nin babası: Her kadın cinayetinde o acıyı yaşıyoruzAydın'ın Efeler ilçesinde yaşayan Salih Kotan (49), 9.5 ay önce erkek arkadaşı Muhammet Gürsoy (28) tarafından parkta pompalı tüfekle öldürülen kızı Merve Kotan'ın (19) mezarını ziyaretinde, "Her kadın cinayetinde aynı acıyı ve o anları yaşıyoruz" dedi.
28.05.2020Gündem
‘Korunması gerekirdi’
‘Korunması gerekirdi’Erkek arkadaşı olan milli boksör tarafından öldürülen Zeynep Şenpınar’ın annesi isyan etti. Kızım şikâyetinden vazgeçmiş olsa bile korunmalıydı, katil kızımın evine zorla girmiş.
28.05.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Zeynep ŞenpınarcinayetmuğlaSelim Ahmet Kemaloğluboksör

Selim Ahmet Kemaloğlu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.