Semeru Yanardağı

Semeru Yanardağı

Son dakika Semeru Yanardağı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Semeru Yanardağı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Semeru Yanardağı haber sayfamızda...

Semeru Yanardağı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 15 semeru yanardağı haberi bulunmuştur.
Endonezya'da Semeru Yanardağı yeniden harekete geçti
Endonezya'da Semeru Yanardağı yeniden harekete geçtiEndonezya'nın Doğu Java eyaletinde yeniden harekete geçen Semeru Yanardağı, 2 kilometre yüksekliğe kül ve duman püskürttü.
19.12.2021Dünya
Semeru'da alarm seviyesi yükseltildi, patlama olabilir
Semeru'da alarm seviyesi yükseltildi, patlama olabilirEndonezya'nın en yüksek zirvesinde alarm seviyesi ikinci en yüksek seviyeye çıkarıldı, sismik hareket tespit eden bilim insanları yeni bir patlama yaşanmasından endişe duyuyor.
18.12.2021Dünya
Volkan felaketinde can kaybı artıyor
Volkan felaketinde can kaybı artıyorEndonezya'da infilak eden Semeru Yanardağı'nın çevresinde hayatını kaybedenlerin sayısı 34'e çıktı, kurtarma ekipleri kayıp 17 kişiyi arıyor.
7.12.2021Dünya
Endonezya'da yanardağın patlaması sonucu can kaybı 15'e yükseldi
Endonezya'da yanardağın patlaması sonucu can kaybı 15'e yükseldiEndonezya'daki Semeru Yanardağı'nda meydana gelen patlamada hayatını kaybedenlerin sayısının 15’e yükseldiği, 27 kişinin ise kayıp olduğu belirtildi.
6.12.2021Dünya
Son dakika... Güneşi kapattı! Dünya şok içinde, 15 bin metrelik facia
Son dakika... Güneşi kapattı! Dünya şok içinde, 15 bin metrelik faciaSon dakika haberlere göre, Endonezya'daki korkunç volkanik patlamanın bilançosu giderek ağırlaşıyor. Can havliyle kaçışan insanlar ilk buldukları yerleri kendine sığınak yapmaya çalışırken tahliye çalışmaları sekteye uğradı. Uçaklara rotalarını değiştirme uyarısı yapıldı, 11 köy tamamen küller altında kaldı.
5.12.2021Dünya
Endonezya'daki yanardağ patlamasında can kaybı artıyor
Endonezya'daki yanardağ patlamasında can kaybı artıyorEndonezya'daki Semeru Yanardağı'nda meydana gelen patlamada hayatını kaybedenlerin sayısının 13’e yükseldiği belirtildi.
5.12.2021Dünya
Aylar sonra yeniden patladı! Çok sayıda yaralı var
Aylar sonra yeniden patladı! Çok sayıda yaralı varEndonezya'daki Semeru Yanardağı'nda meydana gelen patlamanın ardından 1 kişi hayatını kaybetti, 41 kişi yaralandı.
4.12.2021Dünya
Endonezya'da Semeru Yanardağı'nda patlama
Endonezya'da Semeru Yanardağı'nda patlamaEndonezya'nın Doğu Java bölgesindeki Semeru Yanardağı'nda meydana gelen patlamada yerleşim yerleri yoğun kül ve dumanla kaplandı. Neye uğradığını şaşıran bölge sakinleri panikle kaçıştı.
4.12.2021Haberler
Son dakika... Dünya buz kesti! Binlerce insan kaçıyor
Son dakika... Dünya buz kesti! Binlerce insan kaçıyorKulakları sağır eden gürültüyle insanlar sokaklara döküldü, çığlıkların yükseldiği kaçış anları hızla viral oldu. Endonezya'da patlayan volkan en az bir kişinin ölümüne, onlarca insanın ise feci şekilde yaralanmasına yol açtı.
4.12.2021Dünya
Saatler 17.24'ü gösteriyordu... Kabus gibi çöktü!
Saatler 17.24'ü gösteriyordu... Kabus gibi çöktü!Endonezya’nın Java Adası’ndaki Semeru Yanardağı’nda meydana gelen patlama paniğe neden oldu.
17.01.2021Dünya
Son 6 saatte 36 kez lav püskürttü... Alarm!
Son 6 saatte 36 kez lav püskürttü... Alarm!Endonezya'nın Orta Cava eyaletindeki Merapi Yanardağı'ndan son 6 saatte 36 kez lav püskürdüğü bildirildi. Yanardağdaki volkanik hareketlilik nedeniyle bölgeden daha önce tahliye edilenleri geri gönderme planları olmadığını belirten yetkililer, "turuncu" alarm seviyesindeki yanardağın çevresinde 5 kilometreye kadar faaliyette bulunulmaması uyarısı yapıyor.
17.01.2021Dünya
Ili Lewotolok Yanardağı'nda yeni patlama
Ili Lewotolok Yanardağı'nda yeni patlamaEndonezya'nın Doğu Nusa Tenggara eyaletinin Lembata bölgesindeki Ili Lewotolok Yanardağı’nda yeni patlama meydana geldi.
3.12.2020Dünya
Anak Krakatau Yanardağı patladı
Anak Krakatau Yanardağı patladıİkinci seviye alarm durumuna geçen yetkililer, volkanın iki kilometrelik çevresine kimsenin gitmemesi için uyarılar yapıyor.
30.12.2019Dünya
Yanardağ patladı! Uyarı üstüne uyarı...
Yanardağ patladı! Uyarı üstüne uyarı...Yanardağın 2 kilometrelik çevresinde faaliyette bulunulmaması uyarısı yapıldı.
30.12.2019Dünya
Son dakika: Ülke şokta... 'Krakatau'nun Çocuğu' uyandı!
Son dakika: Ülke şokta... 'Krakatau'nun Çocuğu' uyandı!Endonezya'da Anak Krakatau (Krakatau'nun Çocuğu) Yanardağı'nda artan volkanik hareketlilik nedeniyle  halka bölgeye yaklaşmamaları uyarısı yapıldı.
4.03.2019Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Semeru Yanardağı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.