Şifre

Şifre

Son dakika şifre haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan şifre gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan şifre haber sayfamızda...

Şifre

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.256 şifre haberi bulunmuştur.
TOKAT DEPREM RİSK HARİTASI 2024: Tokat deprem bölgesi mi, riskli olan ilçeler neler ve nerelerden fay hattı geçiyor? İşte güncel diri fay hattı haritası!
TOKAT DEPREM RİSK HARİTASI 2024: Tokat deprem bölgesi mi, riskli olan ilçeler neler ve nerelerden fay hattı geçiyor? İşte güncel diri fay hattı haritası! Tokat deprem risk haritası gelen son dakika deprem haberinin ardından merak edilmeye başlandı. AFAD'da yer alan bilgiye göre, 18 Nisan Perşembe günü saat 18.11'de Tokat'tın Sulusaray ilçesinde 5,6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Korkutan depremin akabinde "Tokat deprem bölgesi mi, riskli ilçeler nereler ve nerelerden fay hattı geçiyor?" sorgulaması yoğunlaştı. İşte 2024 Tokat deprem risk haritası...
18.04.2024 Bilgi Rehberi
TUS 1. DÖNEM SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI! TUS ÖSYM 1. dönem sonuç sorgulama ekranı
TUS 1. DÖNEM SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI! TUS ÖSYM 1. dönem sonuç sorgulama ekranı Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (TUS/1) sonuçları açıklandı. 17 Mart 2024 tarihinde uygulanan Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı sonuçları ÖSYM tarafından adayların erişimine açıldı. Adaylar sonuc.osym.gov.tr adresi üzerinden TC kimlik numarası ve şifre bilgilerini girdikten sonra sorgulama işlemini yapabilecek.
17.04.2024 Bilgi Rehberi
Şifrelere dijital kasa
Şifrelere dijital kasa Dijitalleşen ticari dünyada şirketler için siber güvenlik her geçen gün önem kazanırken kimi zaman unutulma endişesiyle kolay şifrelerin belirlendiğini belirten Timus Siber Güvenlik Türkiye Ülke Müdürü Artuğ Tikiç, bu soruna, parola yöneticilerinin çözüm bulduğunu söyledi.
16.04.2024 Kobi
ÖSYM ALES/1 SINAV GİRİŞ YERLERİ AÇIKLANDI! 📌 ALES/1 sınav giriş belgesi nereden ve nasıl sorgulanır?
ÖSYM ALES/1 SINAV GİRİŞ YERLERİ AÇIKLANDI! 📌 ALES/1 sınav giriş belgesi nereden ve nasıl sorgulanır? Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) sınav yerleri ÖSYM tarafından adayların erişimine açıldı. Adayların sınava girecekleri bina ve salonları gösteren belgeler ais.osym.gov.tr adresi üzerinden TC kimlik numarası ve şifre girdikten sonra sorgulanabilecek. İşte ALES/1 sınav giriş belgesi sorgulama ekranı...
5.04.2024 Bilgi Rehberi
Şeytani plan! Flört uygulamasında tanıştıklarını dolandırdı
Şeytani plan! Flört uygulamasında tanıştıklarını dolandırdı Antalya'da flört uygulamasından tanıştığı kişilerin cep telefonu ve mobil bankacılık uygulamasının şifrelerini öğrenen 3 kişiyle ilgili yeni ayrıntılar ortaya çıktı.
23.03.2024 Gündem
Napolyon'un gözde komutanıydı, 'Kürt Süleyman' öldürdü! Başını kesip müzeye koydular
Napolyon'un gözde komutanıydı, 'Kürt Süleyman' öldürdü! Başını kesip müzeye koydular Süleyman el-Halebi, Kürt kökenli bir Osmanlı vatandaşıydı. Ancak bugün kafatası Paris'te İnsan Müzesi'nde sergileniyor. Peki El-Ezher Üniversitesi'nde İslami ilimler okuyan bu genç âlim, Napolyon'un en güvendiği komutanını nasıl öldürmüştü? İşte tüm detaylarıyla Süleyman el-Halebi'nin hikâyesi.
23.03.2024 Yaşam
Çekimi 1000 yıl sürecek fotoğraf! Bir banka monte edildi: 'Ulaşıp ulaşmadığı bilemeyeceğiz'
Çekimi 1000 yıl sürecek fotoğraf! Bir banka monte edildi: 'Ulaşıp ulaşmadığı bilemeyeceğiz' Geçmişten günümüze ulaşan birçok belge tarihi anlamamıza yarıyor. Bugün kayıt altına aldığımız her şey de gelecek nesillere bize dair izler bırakacak. Filozof Jonathon Keats tarafından üretilen 'Milenyum Kamerası' da geleceğe bırakılan bir belge olacak ancak tek bir farkla!
23.03.2024 Yaşam
24 yaşındaki Gülhan'a kapıda pusu! Katil eski sevgili çıktı
24 yaşındaki Gülhan'a kapıda pusu! Katil eski sevgili çıktı Kocaeli'nin Darıca ilçesinde 6 gün önce öldürülen 24 yaşındaki Gülhan Esen'in katili eski sevgilisi çıktı.
22.03.2024 Gündem
Polisliği bırakıp dünya turuna çıkmıştı! Tapınakta 13 saat işkence: 'Başımda bıçak bilediler'
Polisliği bırakıp dünya turuna çıkmıştı! Tapınakta 13 saat işkence: 'Başımda bıçak bilediler' 19 yaşında polis okulunu kazanıp 21 yaşında meslek hayatına başlayan Zonguldak doğumlu Melih Bektaş, 10 yıl polis olarak görev yaptıktan sonra istifa edip dünya turuna çıktı. Ancak seyahatinin 6. ayında gittiği Malezya’da saldırıya uğradı. "Başımda bıçak bilediler, Samuray kılıcıyla beklediler" diyen Melih, 13 saatlik alıkonulma sürecini anlattı.
22.03.2024 Yaşam
200 yıl önce gömdü, geride 3 şifre bıraktı! Hazinenin değeri 3 milyar lira
200 yıl önce gömdü, geride 3 şifre bıraktı! Hazinenin değeri 3 milyar lira Tesadüfen buldukları milyonlarca dolar değerindeki altın ve gümüşü, demir çömleklerin içine koyup yerin yaklaşık bir buçuk metre altına gömdüler. Thomas Beale hem hazinenin eşit dağılımını sağlamak hem de yerini sadece kendileri tespit edebilsin diye konumu, içeriği ve mirasçıların isimleri hakkında bilgi içeren 3 şifre oluşturdu. Peki gizemiyle günümüzde bile hazine avcılarını hâlâ cezbeden şifreleri neden kimse çözemiyor?
22.03.2024 Yaşam
Yapay zekayla kavuştuğu kendi sesiyle anlattı! Gürkan'ın ALS olduğunu anladığı belirti
Yapay zekayla kavuştuğu kendi sesiyle anlattı! Gürkan'ın ALS olduğunu anladığı belirti Her şey normal seyrinde ilerliyordu. Üniversiteyi bitirmişti, akademik kariyerini sürdürmek için yüksek lisansa başlamıştı. İşte ne olduysa o zaman oldu. 8 yıl içinde tüm kaslarının kontrolünü kaybeden Gürkan Özcan ALS hastalığı sebebiyle yatağa bağımlı hale geldi. Ancak yılmadı. Kendisine 'Yerli Ve Milli Hawking' diyen Gürkan, abisinin desteği sayesinde yeniden kavuştuğu kendi sesiyle binlerce kişinin takip ettiği bir isim oldu.
22.03.2024 Yaşam
Fuhuşun şifresi çözüldü! Kısa görüşmeler de 'Kiralık araç', uzun görüşmeler için ise 'Satılık araç'
Fuhuşun şifresi çözüldü! Kısa görüşmeler de 'Kiralık araç', uzun görüşmeler için ise 'Satılık araç' Antalya’da yabancı uyruklu 7 kadını fuhşa zorlamaktan gözaltına alınan şüphelilerin, dinlemeye takılmamak için 'Kiralık ya da satılık araç var mı?' şeklinde şifreli konuştukları, fuhuş için gelenlerden de referans istedikleri ortaya çıktı. Adliyeye sevk edilen, S.Y. "Çekmeyin. Esnafız, çikolata satıyoruz' dedi.
15.03.2024 Gündem
Almanya Savunma Bakanlığı'nın şifresi patladı: 1234! Devlet sırları herkese açık hale geldi
Almanya Savunma Bakanlığı'nın şifresi patladı: 1234! Devlet sırları herkese açık hale geldi Rus istihbaratı geçtiğimiz günlerde Almanya'nın askeri planlarına dair bilgileri dinledi, kayda aldı ve dünyaya duyurdu. Bu gelişmeden kısa bir süre sonra ise Berlin'de yankı uyandıracak bir başka skandal daha yaşandı.
6.03.2024 Dünya
MSÜ SORU VE CEVAPLARI YAYIMLANDI! 💥 ÖSYM 2024 MSÜ soru kitapçığı ve cevap anahtarları erişime açıldı! TIKLA-GÖRÜNTÜLE
MSÜ SORU VE CEVAPLARI YAYIMLANDI! 💥 ÖSYM 2024 MSÜ soru kitapçığı ve cevap anahtarları erişime açıldı! TIKLA-GÖRÜNTÜLE Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı tamamlandı. 10:15'te başlayan sınavda adaylara 120 soru için 165 dakika süre verldi. 13:00'te sona eren sınavın ardından ÖSYM tarafından MSÜ sınav soru kitapçıkları ve cevap anahtarları erişime açıldı. Adaylar sınav soru kitapçıkları ve cevap anahtarlarının yayımlanmasının ardından TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak sınav soru ve cevaplarını görüntüleyebilecek. İşte ÖSYM sınav soru ve cevapları görüntüleme ekranı...
4.03.2024 Bilgi Rehberi
Ev sahipleri dikkat: Gelir İdaresi'nden 'kira bildirimi' çağrısı!
Ev sahipleri dikkat: Gelir İdaresi'nden 'kira bildirimi' çağrısı! Gelir İdaresi Başkanlığı, kayıt dışı ekonomiyle mücadele için, kiracıların Dijital Vergi Dairesi üzerinden Kira Bildirim Formu'nu doldurması çağrısında bulundu.
20.02.2024 Ekonomi
Mutfaktaki şifre: Yerel tatların izinde
Mutfaktaki şifre: Yerel tatların izinde Yerel tatların izinde Türkiye'yi adım adım dolaşan Şef Sinem Özler, Seraf Mahmutbey'i Michelin İstanbul Tavsiyesi Listesi'ne yerleştirdi...
12.02.2024 Milliyet Executive
'Aşk, takıntı, şantaj ve cinayet': Katile dönüşen fenomenin dramatik çöküşü
'Aşk, takıntı, şantaj ve cinayet': Katile dönüşen fenomenin dramatik çöküşü Makyaj ve moda tavsiyeleri paylaşan bir fenomen olarak ün kazanmıştı. Sosyal medya paylaşımlarında, annesi ile sahip olduğu 'derin aile bağları' açıkça görülüyordu. Çok sevdiği annesini, özel görüntülerle tehdit eden eski sevgiliyi sonsuza kadar susturmak üzere bir plan yapmıştı. Bu noktadan itibaren 'aile bağları', kötü bir yola saptı ve 'soğukkanlı bir cinayet hikayesi'ne dönüştü.
2.02.2024 Dünya
Güzellik merkezine 'Balans' operasyonu! Plaza önünde şok görüntü
Güzellik merkezine 'Balans' operasyonu! Plaza önünde şok görüntü Diyarbakır'da ekipler, plazalarda güzellik merkezi adı altında fuhuş yapıldığı bilgisi üzerine çalışma başlattı.
29.01.2024 Haberler
Güzellik merkezine 'Balans' operasyonu! Plaza önünde şok görüntü
Güzellik merkezine 'Balans' operasyonu! Plaza önünde şok görüntü Diyarbakır'da ekipler, plazalarda güzellik merkezi adı altında fuhuş yapıldığı bilgisi üzerine çalışma başlattı.
29.01.2024 Gündem
Osman Şenher'den Galatasaraylı yıldıza eleştiri: İlk kez bu kadar kötü gördüm!
Osman Şenher'den Galatasaraylı yıldıza eleştiri: İlk kez bu kadar kötü gördüm! Trendyol Süper Lig'in 22. haftasında Galatasaray, sahasında İstanbulspor'u konuk etti. Sarı-kırmızılılar maçtan 3-1 galip ayrıldı. Spor yazarları bu karşılaşmayı değerlendirdi.
26.01.2024 Galatasaray
Eğitim sitelerinde +18 reklamlar
Eğitim sitelerinde +18 reklamlar Türkiye’de birçok eğitim kurumunun sitesine gizlice +18 içerikli, yasa dışı reklamlar eklendi. Durumu fark eden üniversiteler, reklamları silmeye başlasa da liselerin sitelerinde dahi bu tarz reklamlara rastlamak mümkün
23.01.2024 Gündem
Nazi şifrelerini çözen bilgisayar
Nazi şifrelerini çözen bilgisayar İngiltere Hükümet İletişim Merkezi (GCHQ), İkinci Dünya Savaşı’nda çok önemli bir rol oynayan şifre kırıcı bilgisayarın daha önce hiç görülmemiş fotoğraflarını yayınladı.
21.01.2024 Dünya
Bavuldaki boşluk paraya dönüşüyor
Bavuldaki boşluk paraya dönüşüyor Gezginlerin bavullarındaki boşlukları kiralayan uygulama Pabbler’in kurucusu Kalpaklıoğlu “Uygulama, yurt dışına ürün göndermenin, getirmenin masrafını ve süresini azalttırken seyahat edenlere de para kazandırıyor” diyor...
21.01.2024 Gündem
Sıfır ve ikinci elde en çok talep gören modeller belli oldu! Bayiler liste fiyatlarını güncelledi
Sıfır ve ikinci elde en çok talep gören modeller belli oldu! Bayiler liste fiyatlarını güncelledi 2023 yılının son 4 ayında sıfır ve ikinci elde görülen fiyat düşüşleri ile birlikte araç almak isteyenler açısından büyük fırsat oluşmuştu. Şu anda sıfır araçlarda halen kampanyalar sürerken, bazılarında ise bu kampanyalar sonlandı. Yeni yılın gelmesi ile birlikte bayiler liste fiyatlarında güncellemeye gitti.
19.01.2024 Ekonomi
Kart, şifre ve koda KDV ayarı getirildi
Kart, şifre ve koda KDV ayarı getirildi Gelir İdaresi Başkanlığı’nın Katma Değer Vergisi (KDV) Genel Uygulama Tebliği’nde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ’i Resmi Gazete’de yayımlandı.
19.01.2024 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Şifre ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.