Sıla Aydın

Sıla Aydın

Son dakika sıla aydın haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan sıla aydın gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan sıla aydın haber sayfamızda...

Sıla Aydın

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 168 sila aydin haberi bulunmuştur.
Tek tek anlattı! 'Arjantin ve Uruguay'da...'
Tek tek anlattı! 'Arjantin ve Uruguay'da...''Tosuncuk' olarak bilinin Mehmet Aydın'ın eşi Sıla Aydın'ın, 48 sanıklı Çiftlik Bank davasında talimatla verdiği ifade ortaya çıktı.
22.07.2019Gündem
Çiftlik Bank davasında flaş gelişme
Çiftlik Bank davasında flaş gelişmeKamuoyunda "Çiftlik Bank" olarak bilinen sistemin kurucu ve yöneticilerine yönelik, 2s'i tutuklu 5'i firari 48 sanığın yargılandığı  davada, tutuklu 2 sanığın tahliyesine karar verildi.
5.07.2019Gündem
'Tosun'dan eşine romantik klip
'Tosun'dan eşine romantik klipÇiftlik Bank vurgununun bir numaralı ismi, 'Tosun' lakaplı, firari sanık Mehmet Aydın'ın eşi Sıla Aydın'a hazırladığı nişan töreni fotoğraflarından oluşan klip ortaya çıktı.'Çiftlik Bank' ile yaklaşık 130 bin kişiyi 1 milyar 139 milyon 972 bin lira dolandırarak kayıplara karışan ve hakkında Kırmızı Bülten ile arama kararı çıkarılan 'Tosun' lakaplı Mehmet Aydın'ın yeni görüntüleri orta çıktı. Firari sanık Aydın'ın, kayıplara karışmadan birkaç ay önce evlendiği eşi Sıla Aydın'la nişan töreninde çekilen fotoğraflardan klip hazırlamış! Klipte Mehmet Aydın'ın eşiyle mutlu anları yer alıyor.Bir diğer görüntüde ise Aydın çifti, yüz değiştirmeye yarayan mobil uygulamayı kullanarak eğleniyor. Açılan soruşturma kapsamında, Çiftlik Bank'ın yazılımcısı olduğu gerekçesiyle yakalanan ve tutuklu olarak yargılananlar arasında yer alan Cudi Cumhur Yurdakul isimli sanığın da, Mehmet Aydın'ın hemen yanında olduğu görülüyor.
11.09.2019Yaşam
Kırmızı Bülten ile aranıyor... Görüntüleri ortaya çıktı!
Kırmızı Bülten ile aranıyor... Görüntüleri ortaya çıktı!Çiftlik Bank vurgununun bir numaralı ismi, 'Tosun' lakaplı, firari sanık Mehmet Aydın'ın eşi Sıla Aydın'a hazırladığı nişan töreni fotoğraflarından oluşan klip ortaya çıktı.
18.05.2019Gündem
75 bin 260 yıl hapis cezası isteniyordu! 'Çiftlik Bank' davasında flaş gelişme...
75 bin 260 yıl hapis cezası isteniyordu! 'Çiftlik Bank' davasında flaş gelişme...Aralarında sistemin kurucusu firari  şüpheli Mehmet Aydın'ın da bulunduğu 48 sanığın yargılandığı davada, 24 sanığın savunmaları alındı. Mahkeme heyeti, duruşmayı 13 Mayıs'a erteledi.
10.05.2019Gündem
Kupada şampiyon Muratpaşa Belediyespor!
Kupada şampiyon Muratpaşa Belediyespor!Hentbolda Kadınlar Türkiye Kupası finalinde Kastamonu Belediyespor'u uzatma sonunda 33-32 mağlup eden Muratpaşa Belediyespor şampiyon oldu.
1.07.2020Diğer
Dolandırırken eğleniyordu!
Dolandırırken eğleniyordu!132 bin kişiyi 1.1 milyar lira dolandırıp kaçan ‘Tosuncuk’ lakaplı Çiftlik Bank kurucusunun yeni görüntüleri ortaya çıktı.
27.11.2018Gündem
Çiftlik Bank mağdurlarının büyük sorunu
Çiftlik Bank mağdurlarının büyük sorunuÇiftlik Bank mağdurlarından yaklaşık 2 bin kişinin icra takibi kabul edilirken, muhatap bulamadıkları için alacakları tahsil edilemedi.
5.07.2018Gündem
Mehmet Aydın'ın daha önce yayımlanmamış görüntülerine ulaşıldı
Mehmet Aydın'ın daha önce yayımlanmamış görüntülerine ulaşıldıBinlerce kişinin milyonlarca lira dolandırılmasına dair Çiftlik Bank soruşturmasının bir numaralı zanlısı Mehmet Aydın, Kırmızı Bülten ile dünyanın her yerinde aranırken, geçmişine ait fotoğraf ve video kayıtları da ortaya çıkmaya devam ediyor. Milliyet.com.tr, Mehmet Aydın’ın daha önce yayımlamış bir video kaydına daha ulaştı.Görüntülerde Mehmet Aydın’ın nişan töreni var. Şimdilerde boşanma aşamasında olduğu eşi Sıla Aydın ile el ele olduğu görüntüler Bursa’daki lüks bir mekanda çekilmiş. Nişanlısıyla mekana giren Aydın aile büyükleriyle bir arada görülüyor. 26 Mart 2017’de çekilen görüntüler Çiftlik Bank’ın faal bir şekilde para topladığı döneme denk geliyor. Milliyet.com.tr’nin elde ettiği bilgilere göre Aydın, nişan töreninden sonra Bursa’nın ünlü gece kulüplerinden birini kapatarak nişanlısı ve arkadaşlarıyla sabaha kadar eğlendi. Aydın’ın eşi Sıla Aydın, soruşturma kapsamında tutuklanıp yaklaşık 3 ay tutuklu kaldıktan sonra haziran ayı başında tahliye edilmişti. Mehmet Aydın’ın nerede olduğu ise bilinmiyor. 31 TEMMUZ 2016'DA BAŞLADI... Çiftlik Bank organizasyonu 31 Temmuz 2016'dan itibaren katılımcılardan para toplamaya başladı. İlk yatan para 4 bin liraydı. Devam eden süreçte katılımcı sayısı ve yatırılan para miktarı giderek artmaya başladı. 2 Eylül 2016'de kurulan şirket ile birlikte sistem kurumsal bir hale dönüştürüldü. Kısa sürede milyonlarca lira toplandı. Kıbrıs'ta da ayrı bir şirket kuruldu. Paraların bir kısmı düzenli olarak oraya aktarıldı. Soruşturma devam ediyor.Musa Kesler
11.09.2019Yaşam
Son dakika: Yeni görüntüler ortaya çıktı! Ünlü gece kulübünü kapatıp...
Son dakika: Yeni görüntüler ortaya çıktı! Ünlü gece kulübünü kapatıp...Binlerce kişinin milyonlarca lira dolandırılmasına dair Çiftlik Bank soruşturmasının bir numaralı zanlısı Mehmet Aydın, Kırmızı Bülten ile dünyanın her yerinde aranırken, geçmişine ait fotoğraf ve video kayıtları da ortaya çıkmaya devam ediyor. Milliyet.com.tr, Mehmet Aydın’ın daha önce yayımlamış bir video kaydına daha ulaştı.
28.06.2018Gündem
Çiftlik Bank vurgununda 17 milyon lira bulundu! Savcılık 305 milyonun peşinde...
Çiftlik Bank vurgununda 17 milyon lira bulundu! Savcılık 305 milyonun peşinde...On binlerce kişinin milyonlarca lira dolandırılmasına ilişkin yürütülen Çiftlik Bank soruşturması devam ediyor. Soruşturma kapsamında bugüne kadar 17 milyon 400 bin liraya ulaştı. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın son raporunda katılımcılardan toplanan paralardan 322 milyon 642 bin liranın akıbetinin meçhul olduğu belirtilmişti. 17 milyon 400 bin lirayı ele geçiren savcılık kalan milyonları bulmaya çalışıyor.
7.06.2018Gündem
Sıla Aydın tahliye olur olmaz kaçtı!
Sıla Aydın tahliye olur olmaz kaçtı!İnternet üzerinden kurdukları Çiftlik Bank isimli saadet zinciri yöntemiyle binlerce kişiyi dolandırdıktan sonra yurt dışına kaçan Mehmet Aydın’ın eşi Sıla Aydın tahliye olduktan sonra ortadan kayboldu.
4.06.2018Gündem
3 Haziran 2018 Türkiye Ve Dünya Gündemi (Sabah Bülteni)
3 Haziran 2018 Türkiye Ve Dünya Gündemi (Sabah Bülteni)3 Haziran 2018 Türkiye Ve Dünya Gündemi
11.09.2019Haberler
Son dakika: Sıla Aydın tahliye edildi!
Son dakika: Sıla Aydın tahliye edildi!Çiftlik Bank soruşturması kapsamında 14 Mart’ta tutuklanan Sıla Aydın tahliye edildi.
3.06.2018Gündem
Son dakika: 'Tosun'un eşinden bomba ifadeler! 'Tazminatı kabul etmedi...'
Son dakika: 'Tosun'un eşinden bomba ifadeler! 'Tazminatı kabul etmedi...'Çiftlik Bank'ın firari CEO'su Mehmet Aydın'ın eşi Sıla Aydın savcılığa ek ifade verdi. Aydın, eşinin kendisini aldattığını düşünerek boşanmak istediğini, boşanmak için 5 bin lira nafaka ve 1 milyon lira tazminat istediği için Tosun'un boşanmayı kabul etmediğini anlattı.
24.05.2018Gündem
Nereden nereye! Mobilet’ten özel jete...
Nereden nereye! Mobilet’ten özel jete...Son dönemin büyük dolandırıcılık olayı olarak gündeme oturan Çiftlik Bank organizasyonuna dair soruşturma devam ediyor. Soruşturmanın bir numaralı şüphelisi Mehmet Aydın’ın lüks içinde yaşadığını gösteren fotoğraflarının ardından binlerce kişiyi dolandırmadan önceki ‘fakirlik’ dönemine ait fotoğrafları da ortaya çıktı.
21.05.2018Gündem
Son dakika: İşte Tosun'un sevgilisi! 'Kadın dediğin...'
Son dakika: İşte Tosun'un sevgilisi! 'Kadın dediğin...'On binlerce kişinin yüzlerce milyon lirasının dolandırılmasına ilişkin Çiftlik Bank soruşturması devam ederken, soruşturmanın bir numaralı zanlısı Mehmet Aydın'ın yurt dışındaki yaşantısıyla ilgili detaylar da ortaya çıkmaya devam ediyor.
26.04.2018Gündem
Çiftlik Bank soruşturmasında 4 kişi tutuklandı
Çiftlik Bank soruşturmasında 4 kişi tutuklandıÇiftlik Bank soruşturması kapsamında gözaltına alınan aralarında Çiftlik Bank’ın muhasebe sorumlusu K.K.’nin de bulunduğu 4 kişi, tutuklanarak cezaevine gönderildi.
11.09.2019Haberler
Çiftlik Bank soruşturmasında 4 kişi tutuklandı
Çiftlik Bank soruşturmasında 4 kişi tutuklandıÇiftlik Bank soruşturması kapsamında gözaltına alınan aralarında Çiftlik Bank’ın muhasebe sorumlusu K.K.’nin de bulunduğu 4 kişi, tutuklanarak cezaevine gönderildi.
12.04.2018Gündem
Tosun ‘çürük’ raporu almış
Tosun ‘çürük’ raporu almışÇiftlik Bank olayında binlerce kişinin milyonlarca lira dolandırılmasına ilişkin olarak dünya çapında aranan Mehmet Aydın hakkında yeni bir gerçek daha...
5.04.2018Gündem
Son dakika: Çiftlik Bank'ın firari CEO'su ile ilgili bir gerçek daha ortaya çıktı!
Son dakika: Çiftlik Bank'ın firari CEO'su ile ilgili bir gerçek daha ortaya çıktı!Milyonlarca liralık vurgun yaparak yurtdışına kaçan Çiftlik Bank'ın firari CEO'su Mehmet Aydın'ın 2011 yılında 'askerliğe elverişsiz' raporu alarak askere gitmediği ortaya çıktı.
5.04.2018Gündem
Son dakika! Mehmet Aydın tarihi ceza alabilir
Son dakika! Mehmet Aydın tarihi ceza alabilirÇiftlik Bank'ın kurucusu firari Mehmet Aydın, hukukçulara göre ise 132 binden fazla mağdurun şikayetçi olması halinde Aydın'ın alacağı ceza Türk hukuk tarihinin en yüksek cezası olabilir.
2.04.2018Gündem
'Tosun'un 'kedicik' merakı
'Tosun'un 'kedicik' merakıÇiftlik Bank CEO’su firari Mehmet Aydın’ın kendi ismini kullanmayıp başka isimlerle sosyal medya hesapları açtığı ortaya çıktı.
29.03.2018Gündem
Son dakika: Çiftlik Bank vurgununda yeni bilgi! 'Beyin takımının' kritik ismi...
Son dakika: Çiftlik Bank vurgununda yeni bilgi! 'Beyin takımının' kritik ismi...Türkiye'nin son günlerde en çok konuştuğu gündem maddelerinin başında gelen Çiftlik Bank vurgununda kritik bir bilgiye ulaşıldı. Çiftlik Bank CEO'su Mehmet Aydın ve kardeşi Fatih Aydın'ın ardından, vurgunun yapıldığı tüm sistemin yazılımcısının da kim olduğu ortaya çıktı. Çiftlik Bank sisteminin tüm yazılım işlerinden sorumlu olan Cudi Cumhur Yurdakul, 'beyin takımı' olarak değerlendirilen listede de yer alıyor.
28.03.2018Gündem
Son dakika... Yeni görüntüler ortaya çıktı! Davullu, zurnalı, mangallı...
Son dakika... Yeni görüntüler ortaya çıktı! Davullu, zurnalı, mangallı...Çiftlik Bank'ın, Sakarya'nın Taraklı ilçesinde kurduğu mavi yumurta üretim tesisinin davullu zurnalı açılış görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, üyeler oldukça mutlu ve heyecanlı görünüyor.
27.03.2018Gündem

Benzer Haber Etiketleri

çiftlik bankmehmet aydınsıla aydıntosunmağdur

Sıla Aydın ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.