Sınırlama

Sınırlama

Son dakika Sınırlama haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Sınırlama gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Sınırlama haber sayfamızda...

Sınırlama

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.951 sinirlama haberi bulunmuştur.
Son dakika: Whatsapp'tan sözleşme açıklaması geldi!
Son dakika: Whatsapp'tan sözleşme açıklaması geldi!Son dakika haberine göre, sosyal medya şirketi Facebook'un bünyesinde bulunan mesajlaşma platformu WhatsApp, gizlilik ilkesi ve hizmet şartlarındaki güncellemenin yürürlüğe girdiği 15 Mayıs'ta, "kişisel mesajlarınızı göremiyoruz" ve "hesabınızı silmeyeceğiz" paylaşımında bulundu.
15.05.2021Teknoloji
1100 TL yardım başvurusu e-Devlet: 2021 pandemi sosyal destek başvuru sonucu sorgulama nasıl yapılır?
1100 TL yardım başvurusu e-Devlet: 2021 pandemi sosyal destek başvuru sonucu sorgulama nasıl yapılır?Sosyal destek parası nasıl alınır sorusu son günlerin yanıt arayan konularından. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, koronavirüs pandemisi nedeniyle ihtiyaç sahibi hanelere 1100 TL pandemi sosyal destek sağlayacaklarını bildirmişti. Peki, 1100 TL yardım parası nasıl alınır, başvuru şartları neler?
13.05.2021Gündem
ABD Dışişleri Sözcüsü, 'Filistinli çocuklar' sorusuna yanıt veremedi
ABD Dışişleri Sözcüsü, 'Filistinli çocuklar' sorusuna yanıt veremediABD, Tel Aviv'in uyguladığı terörü görmezden geldi. TRT World muhabiri, Dışişleri Sözcüsü'ne, şehit edilen Filistinli çocukların fotoğraflarını görüp görmediğini sordu. Sözcü ise "Gerginliği azaltma çağrısı yaptık" demekle yetindi.
12.05.2021Haberler
ABD Dışişleri Sözcüsü, 'Filistinli çocuklar' sorusuna yanıt veremedi
ABD Dışişleri Sözcüsü, 'Filistinli çocuklar' sorusuna yanıt veremediABD, Tel Aviv'in uyguladığı terörü görmezden geldi. TRT World muhabiri, Dışişleri Sözcüsü'ne, şehit edilen Filistinli çocukların fotoğraflarını görüp görmediğini sordu. Sözcü ise "Gerginliği azaltma çağrısı yaptık" demekle yetindi.
12.05.2021Dünya
NBC, Altın Küre’yi yayınlamayacak
NBC, Altın Küre’yi yayınlamayacakHollywood Yabancı Basın Birliği’nin tarafından dağıtılan ve temsiliyet konusunda sert eleştiriler alan Altın Küre Ödülleri’nin yayıncısı NBC, seneye töreni yayınlamayacağını açıkladı.
12.05.2021Kültür Sanat
ABD konu Filistin'e gelince yine kaçındı!
ABD konu Filistin'e gelince yine kaçındı!İsrail-Filistin geriliminde iki tarafın da can kayıplarından derin üzüntü duyduklarını ve Filistin halkının da tıpkı İsrailliler gibi güvenlik hakkı olduğunu belirten ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Ned Price, çok sayıda sivilin ölümüne neden olan İsrail'in saldırılarını doğrudan kınamaktan kaçındı.
11.05.2021Dünya
Mescidi Aksa nerede, hangi şehirde ? Mescidi Aksa'da neler oluyor, tarihi ve önemi nedir?
Mescidi Aksa nerede, hangi şehirde ? Mescidi Aksa'da neler oluyor, tarihi ve önemi nedir?Mescid-i Aksa nedir, nerede soruları Mescid-i aksa olayları nedeniyle araştırma konusu olmaya devam ediyor. İsrail, İslam dininin ilk kıblesi olan Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırılarına devam ediyor. Sosyal medya platformalarında terörist ve çocuk katili İsrail'e tepkiler çığ gibi büyüyor. Peki Mescid-i Aksa nerede, tarihi ve önemi nedir, neler oluyor?
11.05.2021Gündem
1100 TL yarım başvuru e Devlet! 1100 TL yardım başvurusu nasıl yapılır, formu nasıl doldurulur?
1100 TL yarım başvuru e Devlet! 1100 TL yardım başvurusu nasıl yapılır, formu nasıl doldurulur?1100 TL Sosyal yardım başvurusu ile ilgili meraklı arayış devam ediyor. İhtiyaç sahibi aileler için 1100 TL yardım başvurusu nasıl yapılır? Tam kapanma sürecinin sona ermesine tam 7 gün kala bu destekten faydalanmak isteyenlerin sayısı artmaya devam ediyor. e-Devlet üzerinden alınan işlemler için başvuru yap ve formu doldur seçenekleri yoğun ilgi görüyor. Peki 1100 TL yardım parasına kimler başvurabilecek, ne zaman verilecek? İşte 1100 TL yardım başvurusu hakkında merak edilenler...
10.05.2021Ekonomi
Son genelgelerle haksızlıklar sona erdi
Son genelgelerle haksızlıklar sona erdiYasaklı günlerde marketlerin ürün satışlarına sınırlama getirilmesinin ardından, 8-15 Mayıs tarihlerinde pazaryerlerinde yaş sebze meyve satılmasına da izin verilmesi esnafın yüzünü güldürdü.
5.05.2021Ege
İran'da Cumhurbaşkanı adaylığı için gerekli şartlar değiştirildi
İran'da Cumhurbaşkanı adaylığı için gerekli şartlar değiştirildiİran'da 18 Haziran'da yapılması planlanan Cumhurbaşkanlığı seçimleri yaklaşırken Anayasayı Koruyucular Konseyi'nin çıkardığı ve Cumhurbaşkanı adaylığı için gerekli şartları yeniden düzenleyen karar nedeniyle bazı önemli isimler seçimlerde aday olma şansını yitirecek.
5.05.2021Dünya
100 maddelik anayasa önerisi
100 maddelik anayasa önerisiCumhuriyetin 100. yıl vizyonuyla hazırlandığı belirtilen MHP’nin 100 maddelik yeni anayasa taslağında, mevcut anayasadaki devletin şekli ve niteliklerini düzenleyen ilk beş madde tek maddede ve değiştirilmesi teklif dahi edilemeyecek şekilde aynen korunuyor
5.05.2021Siyaset
Ham çelik üretiminde yükseliş devam ediyor
Ham çelik üretiminde yükseliş devam ediyorTürkiye'nin ham çelik üretimi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının olumsuz etkilerine rağmen mart ayında yıllık bazda yüzde 9,2 artarak 3,4 milyon tona, ocak-mart döneminde de yüzde 9,5 artışla 9,8 milyon tona ulaştı.
4.05.2021Ekonomi
Ham çelik üretiminde yükseliş sürüyor
Ham çelik üretiminde yükseliş sürüyorTürkiye'nin ham çelik üretimi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının olumsuz etkilerine rağmen mart ayında yıllık bazda yüzde 9,2 artarak 3,4 milyon tona, ocak-mart döneminde de yüzde 9,5 artışla 9,8 milyon tona ulaştı.
4.05.2021Uzmanpara
Son dakika... MHP lideri Bahçeli'den yeni anayasa açıklaması! 100 maddelik öneri hazır
Son dakika... MHP lideri Bahçeli'den yeni anayasa açıklaması! 100 maddelik öneri hazırGelen son dakika haberine göre; Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Yeni anayasa çalışmalarıyla ilgili net mesajlar veren Bahçeli, '100 maddelik yeni anayasa adıyla yeni anayasa önerimizin hazırlık aşaması tamamlanmıştır. İlk sözümüz yerine getirilmiştir. Ön çalışma şu anda elimizdedir.' ifadelerine yer verdi.
4.05.2021Siyaset
1100 TL sosyal yardım başvuru ekranı (e-Devlet)! 1100 TL pandemi tam kapanma yardım başvurusu nasıl yapılır, şartlar neler, kimler alabilir 2021, ne zaman yatacak?
1100 TL sosyal yardım başvuru ekranı (e-Devlet)! 1100 TL pandemi tam kapanma yardım başvurusu nasıl yapılır, şartlar neler, kimler alabilir 2021, ne zaman yatacak?1100 TL yardım başvurusu ekranı bireylerin araştırdığı konular arasında bulunuyor. 1100 TL sosyal yardım başvuru şartları da aranıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ihtiyaç sahibi ailelere verilen 1000 liralık nakdi yardımının 1100 TL çıkartıldığını açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklaması sonrasında 1100 TL yardım başvurusu e-Devlet üzerinden gerçekleştiriliyor. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Tam Kapanma Sosyal Yardım Programı ile ilgili bir açıklama yaptı. Tam kapanma sosyal yardımı ile ilgili detaylar merak konusu. Peki 1100 TL nakdi yardım başvurusu nasıl yapılır 2021? Tam kapanma sosyal yardımı 1100 TL ne zaman verilecek 2021?
3.05.2021Gündem
Ütopya Örnekleri Nelerdir? Kısaca Açıklamaları İle Ütopya Örnekleri
Ütopya Örnekleri Nelerdir? Kısaca Açıklamaları İle Ütopya ÖrnekleriAntik Yunan döneminden günümüze kadar ulaşmış olan en önemli kelimeler içerisinde Ütopya gelir. Aynı zamanda Ütopya farklı biçimlerde öne çıkar ve açıklamaları bulunur. Peki Ütopya örnekleri nelerdir? Kısaca açıklamaları ile ütopya örnekleri üzerine merak edilenler.
28.04.2021Eğitim
Akıllı evler hakkında merak edilenler
Akıllı evler hakkında merak edilenlerGüvensiz ve her köşesini kontrol edemediğiniz bir evde kalmak tatsızdır. Bu yüzden, bazı insanlar profesyonellerden onlara yardım etmelerini ister. Ancak, teknolojideki ilerleme sayesinde, yardım almadan bunu sizin için kolaylaştıran evler var. İşte bunlar akıllı evler.
Çipten sonra şimdi de lastik! Büyük kriz...
Çipten sonra şimdi de lastik! Büyük kriz...Otomotiv sektöründe tedarik sorunu büyüyor. Önde gelen fabrikaların üretimi durdurmasına neden olan çip krizine, şimdi de lastik krizi eklenmek üzere. Kauçuk üretimindeki düşüşün lastik piyasasına yansımasından kaygı duyuluyor
27.04.2021Ekonomi
Son dakika... Rusya ve ABD'den diğer ülkelere karşı tedbir kararı!
Son dakika... Rusya ve ABD'den diğer ülkelere karşı tedbir kararı!Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, yabancı ülkelerin "dostça olmayan" eylemlerine karşı tedbirlerin alınması ile ilgili karar imzaladı.
23.04.2021Dünya
Sony Reon Pocket 2 'giyilebilir klima' tanıtıldı
Sony Reon Pocket 2 'giyilebilir klima' tanıtıldıSony yenilikçi bir ürün olarak duyurduğu giyilebilir klima da olarak adlandırılan Reon Pocket cihazını geliştiriyor ve portfolyosuna yeni bir üye daha ekliyor. Reon Pocket 2 olarak adlandırılan cihaz, oldukça pratik bir kullanım sunuyor.
22.04.2021Teknoloji
Son dakika...Kuzey İrlanda'da polis memurunun arabasında bomba bulundu!
Son dakika...Kuzey İrlanda'da polis memurunun arabasında bomba bulundu!Kuzey İrlanda'nın Dungiven kentinde bir polis memurunun arabasının altında bomba bulundu. Kuzey İrlanda Başbakanı ve Demokratik Birlik Partisi lideri Arlene Foster, hedef alınmak istenen kadın polis memuru ile görüştüğünü belirterek, "Ona ve ailesine zarar vermek isteyenleri kınadığımızı ve onu desteklediğimizi iletmek istedim." dedi.
20.04.2021Dünya
Son dakika... Kuzey İrlanda'da şiddet olayları yeniden başladı!
Son dakika... Kuzey İrlanda'da şiddet olayları yeniden başladı!Kuzey İrlanda'nın başkenti Belfast'ta, İngiltere ile birlik yanlılarının Prens Philip’in ölümü üzerine ara verdiği şiddet eylemleri, cenaze töreni sonrası yeniden başladı.
19.04.2021Dünya
Son dakika... Kiracılara iyi haber! 10 yıl çıkmak yok...
Son dakika... Kiracılara iyi haber! 10 yıl çıkmak yok...Kiracı-kiralayan ilişkisi çoğu zaman tartışmalarla gündeme gelir. Bu ilişki Borçlar Kanunu ile düzenleniyor ve kanun kirasını düzenli ödeyen 'iyi' kiracının yanında. Mülk sahibi iyi bir kiracının 10 yıl tahliyesini isteyemiyor.
19.04.2021Emlak
Son dakika haberleri: Çarpıcı tespit! Kanal İstanbul’da Montrö formülü...
Son dakika haberleri: Çarpıcı tespit! Kanal İstanbul’da Montrö formülü...Gelen son dakika haberine göre, Kanal İstanbul’la ilgili ikili formül gündemde! Ticaret gemileri Kanal’dan, savaş gemileri Boğaz’dan geçecek.
17.04.2021Gündem
Kanal İstanbul’da  ‘Montrö’ formülü
Kanal İstanbul’da ‘Montrö’ formülüSon günlerde yeniden tartışma konusu olan Kanal İstanbul’la ilgili ikili formül gündemde: Ticaret gemileri Kanal’dan, savaş gemileri Boğaz’dan geçecek
17.04.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

1100 tle devletabdfilistinyardım

Sınırlama ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.