Sirkeci-Kazlıçeşme

Sirkeci-Kazlıçeşme

Son dakika Sirkeci-Kazlıçeşme haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Sirkeci-Kazlıçeşme gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Sirkeci-Kazlıçeşme haber sayfamızda...

Sirkeci-Kazlıçeşme

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 239 sirkeci-kazlıçeşme haberi bulunmuştur.
Bakan Uraloğlu duyurdu! 19 Mayıs'ta trenler ücretsiz olacak
Bakan Uraloğlu duyurdu! 19 Mayıs'ta trenler ücretsiz olacak Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda Marmaray, Başkentray, İZBAN, Sirkeci-Kazlıçeşme Raylı Sistem Hattı ve Gayrettepe-İstanbul Havalimanı-Arnavutköy Metro Hattı’nın ücretsiz olarak hizmet vereceğini duyurdu.
18.05.2024 Ekonomi
Sirkeci-Kazlıçeşme Hattı dünya listesinde
Sirkeci-Kazlıçeşme Hattı dünya listesinde Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından yenilenerek hizmete alınan Sirkeci-Kazlıçeşme Raylı Sistem Hattı’na övgü. Hat dünyanın önde gelen gezi sitelerinden “loneyplanet.com” tarafından Avrupa’da gezilmesi gereken 6 demiryolu rotası arasında gösterildi.
16.05.2024 Ekonomi
İstanbul, Ankara ve İzmir için 1 Mayıs kararı! Raylı sistemde ulaşım ücretsiz olacak
İstanbul, Ankara ve İzmir için 1 Mayıs kararı! Raylı sistemde ulaşım ücretsiz olacak Son dakika gelen bilgilere göre 1 Mayıs ve 19 Mayıs'ta Ankara, İzmir ve İstanbul'da raylı sistemde ulaşım ücretsiz olacak. İşte detaylar...
30.04.2024 Gündem
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun! Meclis’te söz çocukların
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun! Meclis’te söz çocukların TBMM’nin 104. açılış yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Meclis’te ‘Çocuk Özel Oturumu’ düzenlendi. Meclis kürsüsüne ve vekil koltuklarına oturan çocuklar, Türkiye’nin uzay yolculuğunu ve gelecek umutlarını dile getirdi...
23.04.2024 Gündem
Bakan Uraloğlu açıkladı: 23 Nisan'da Ankara, İstanbul ve İzmir'de metro ücretsiz olacak
Bakan Uraloğlu açıkladı: 23 Nisan'da Ankara, İstanbul ve İzmir'de metro ücretsiz olacak Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'na bağlı TCDD Taşımacılık AŞ tarafından işletilen Başkentray, İstanbul'da Marmaray, Sirkeci-Kazlıçeşme Raylı Sistem Hattı, Gayrettepe-İstanbul Havalimanı-Arnavutköy-Metro hattı ve İzmir'de İZBAN'ın ücretsiz hizmet vereceğini duyurdu.
22.04.2024 Ekonomi
Bakan Uraloğlu açıkladı! 6 yılda 89 milyon yolcuya hizmet verdi
Bakan Uraloğlu açıkladı! 6 yılda 89 milyon yolcuya hizmet verdi Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından yapılan Başkent Ankara’nın kent içi ulaşımının en önemli parçalarından biri olan ve 12 Nisan 2018’de açılan Başkentray’ın 6 yılda 89 milyon yolcuya hizmet verdiğini açıkladı.
12.04.2024 Ekonomi
Bakan Uraloğlu duyurdu: 2024 yılında 4 metro hattı açıldı
Bakan Uraloğlu duyurdu: 2024 yılında 4 metro hattı açıldı Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, bakanlık olarak İstanbul’u baştan başa metro ağları ile ördüklerini belirterek, en önemli metro hatlarından olan ve 8 Nisan 2023 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından hizmete açılan Başakşehir-Çam ve Sakura Şehir Hastanesi-Kayaşehir Metro Hattını açıldığı günden bu yana 1 yıllık süre içerisinde toplam 5 milyon 200 bin yolcu taşındığını söyledi.
8.04.2024 Ekonomi
Ulaşıma bayram kolaylığı
Ulaşıma bayram kolaylığı Yaklaşık 35 milyon kişinin seyahat edeceği öngörülen bayram tatilinde karayollarının yanı sıra havalimanları ve otogarlarda da yoğunluk yaşanırken, vatandaşların gidecekleri yerlere erişimini kolaylaştıracak uygulamalar duyuruldu. Bayram tatili nedeniyle İstanbul, Ankara ve İzmir’de bazı toplu taşıma araçlarından ücretsiz faydalanılmasına ilişkin Cumhurbaşkanı Kararı Resmi Gazete’de yayımlandı.
6.04.2024 Ekonomi
Bayram nedeniyle toplu taşıma araçları ücretsiz kullanım Resmi Gazete'de
Bayram nedeniyle toplu taşıma araçları ücretsiz kullanım Resmi Gazete'de Bayram tatili nedeniyle İstanbul, Ankara ve İzmir’de bazı toplu taşıma araçlarından ücretsiz faydalanılmasına ilişkin Cumhurbaşkanı Kararı Resmi Gazete’de yayımlandı.
5.04.2024 Gündem
Son dakika: Bakan Uraloğlu duyurdu! Bayram tatilinde köprü ve otoyollar 9 gün boyunca ücretsiz
Son dakika: Bakan Uraloğlu duyurdu! Bayram tatilinde köprü ve otoyollar 9 gün boyunca ücretsiz Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Karayolları Genel Müdürlüğü'ne ait köprü ve otoyolların 9 gün boyunca ücretsiz olacağını duyurdu.
5.04.2024 Ekonomi
Bakan Uraloğlu açıkladı! İstanbul'a 2 ayda 4 ayrı metro hattı
Bakan Uraloğlu açıkladı! İstanbul'a 2 ayda 4 ayrı metro hattı Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, 2024 yılının ilk çeyreğinde İstanbul’da Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı olarak 34 kilometre raylı sistem hattını hizmete sunduklarını belirterek, “İstanbul’da bu yıl 4 ayrı hattı hizmete aldık ve bu hatlarımız birkaç haftada toplamda 900 binin üzerinde İstanbullu vatandaşımız tarafından kullanıldı. Şu ana kadar İstanbul’da 147,7 kilometre uzunluğunda 7 raylı sistem hattını bakanlık olarak biz hizmete sunduk. Bakanlığımız tarafından yapılan metro sistemleri sayesinde İstanbulluları trafik çilesinden kurtarıyoruz” dedi.
24.03.2024 Ekonomi
Bakan Uraloğlu'ndan KörfezRay müjdesi!
Bakan Uraloğlu'ndan KörfezRay müjdesi! Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Uraloğlu, Kocaeli Şehir Hastanesi Tramvay Hattı’nı hizmete açtı. Uraloğlu, Kocaeli Kuzey Metrosu’nu 26,8 kilometre uzunluğunda olarak yatırım programına alındığını açıkladı.
17.03.2024 Ekonomi
Bakan Uraloğlu: Metromuzun İstanbul’a hayırlı uğurlu olmasını diliyorum
Bakan Uraloğlu: Metromuzun İstanbul’a hayırlı uğurlu olmasını diliyorum Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Bakırköy Sahil-Bahçelievler-Güngören-Bağcılar Kirazlı Metro Hattı Açılış Töreni”nde önemli açıklamalarda bulundu.
10.03.2024 Ekonomi
İstanbul’un yeni metrosu bugün açılıyor! Günde 1 milyon yolcuya hizmet verecek
İstanbul’un yeni metrosu bugün açılıyor! Günde 1 milyon yolcuya hizmet verecek İstanbul’un yeni metro hattı için geri sayım başladı. Günde 1 milyon yolcuya hizmet verecek olan Bakırköy-Kirazlı Metro Hattı'nın açılışı bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşecek. Açılış öncesi detayları Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, CNN Türk canlı yayında anlattı. İşte detaylar...
10.03.2024 Haberler
İstanbul’un yeni metrosu bugün açılıyor! Günde 1 milyon yolcuya hizmet verecek
İstanbul’un yeni metrosu bugün açılıyor! Günde 1 milyon yolcuya hizmet verecek  İstanbul’un yeni metro hattı için geri sayım başladı. Günde 1 milyon yolcuya hizmet verecek olan Bakırköy-Kirazlı Metro Hattı'nın açılışı bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşecek. Açılış öncesi detayları Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, CNN Türk canlı yayında anlattı.
10.03.2024 Ekonomi
Bakırköy-Bağcılar Kirazlı metro hattı yarın açılıyor
Bakırköy-Bağcılar Kirazlı metro hattı yarın açılıyor Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, 8,4 km uzunluğundaki Bakırköy Sahil-Bahçelievler-Güngören-Bağcılar Kirazlı Metro Hattı'nın açılışa hazır hale getirildiğini belirterek, “Sadece bu hattın hizmete açılması ile ülkemizin ekonomik kazancı 6,1 milyar dolar olacak. Projemizi hizmete açarak Bakanlığımızın İstanbul’a kazandırdığı raylı sistem hatlarının uzunluğunu 147,7 km’ye çıkarmış olacağız. Bakanlığımızın yapımı devam eden projeleri bittiğinde ise İstanbul’un raylı sistem uzunluğunun 394,2 kilometreye çıkacak” dedi.
9.03.2024 Ekonomi
Bakan Uraloğlu açıkladı! İstanbul-Ankara arasına süper hızlı tren!
Bakan Uraloğlu açıkladı! İstanbul-Ankara arasına süper hızlı tren! Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu CNN Türk'te Türkiye'nin dev projeleri ile ilgili açıklamalarda bulundu. Bakan Uraloğlu Ankara-İstanbul arasına yapılacak süper hızlı tren projesinin de detaylarını anlattı.
6.03.2024 Gündem
Sirkeci - Kazlıçeşme Raylı Sistem Hattına büyük ilgi! Bakan Uraloğlu rakamlarla açıkladı
Sirkeci - Kazlıçeşme Raylı Sistem Hattına büyük ilgi! Bakan Uraloğlu rakamlarla açıkladı Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Uraloğlu, 26 Şubat’ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı gerçekleştirilen Sirkeci-Kazlıçeşme Raylı Sistem Hattı’nın bir haftada 80 bin 446 kişi tarafından kullanıldığını belirterek, “11 yıl sonra hizmete alınan Sirkeci - Kazlıçeşme tren hattını İstanbullu vatandaşlarımız çok sevdi. Her gün 11 bin 500’e yakın vatandaşımız bu hattı kullandı” dedi.
6.03.2024 Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sınır ötesi operasyon mesajı! "Bu yaz çember tamamlanacak"
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sınır ötesi operasyon mesajı! "Bu yaz çember tamamlanacak" Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamada sınır ötesi operasyon mesajı vererek, "Irak sınırlarımızı güven altına alacak çemberi tamamlamak üzereyiz. Bu yazın Irak sınırlarımızla ilgili meseleyi kalıcı olarak çözüme kavuşturmuş olacağız." dedi. Erdoğan ayrıca savunma sanayi, emekli ve çalışanların maaşlarıyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
4.03.2024 Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sınır ötesi operasyon mesajı! Bu yaz çember tamamlanacak
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sınır ötesi operasyon mesajı! Bu yaz çember tamamlanacak Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamada sınır ötesi operasyon mesajı vererek, "Irak sınırlarımızı güven altına alacak çemberi tamamlamak üzereyiz. Bu yazın Irak sınırlarımızla ilgili meseleyi kalıcı olarak çözüme kavuşturmuş olacağız." dedi. Erdoğan ayrıca savunma sanayi, emekli ve çalışanların maaşlarıyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
4.03.2024 Gündem
İstanbul'a bir metro hattı daha! Açılış için gün sayıyor
İstanbul'a bir metro hattı daha! Açılış için gün sayıyor Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Bakırköy- Kirazlı Metro Hattı’nda test ve devreye alma çalışmalarının son aşamaya geldiğini belirterek, “Projemizi çok kısa bir zaman içerisinde hizmete açarak İstanbul’a yeni bir metro hattı daha kazandırmanın mutluluğunu yaşayacağız. Şimdiden hayırlı olsun.” dedi.
4.03.2024 Ekonomi
İmamoğlu'ndan Güngören'de açıklamalar! "Faizsiz ödeme desteği sunacağız"
İmamoğlu'ndan Güngören'de açıklamalar! "Faizsiz ödeme desteği sunacağız" İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Güngören'de açıklamalarda bulundu. İmamoğlu "Faizsiz ödeme desteğini İstanbul Büyükşehir Belediyesi olarak biz sunacağız" dedi.
27.02.2024 Gündem
Sirkeci - Kazlıçeşme hattı durakları 🚋 Sirkeci - Kazlıçeşme raylı sistem hattı ücretsiz mi, kaç gün ücretsiz olacak?
Sirkeci - Kazlıçeşme hattı durakları 🚋 Sirkeci - Kazlıçeşme raylı sistem hattı ücretsiz mi, kaç gün ücretsiz olacak? Sirkeci - Kazlıçeşme hattı 26 Şubat'ta açıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilen Sirkeci - Kazlıçeşme hattı haritası hakkında sorular gündeme geliyor. Peki Sirkeci - Kazlıçeşme hattı durakları nereler? Sirkeci - Kazlıçeşme raylı sistem hattı açıldı mı, ne zaman açılacak? Sirkeci - Kazlıçeşme raylı sistem hattı ücretsiz mi, kaç gün ücretsiz olacak? İşte son güncel durum
27.02.2024 Bilgi Rehberi
Bu güzel şehir bitkisel hayatta
Bu güzel şehir bitkisel hayatta Cumhurbaşkanı Erdoğan, mevcut İBB yönetimini eleştirerek “İstanbul’a emanet olarak değil de nimet olarak bakanlar ihmalkârlıklarıyla, umursamazlıklarıyla bu güzel şehrin bitkisel hayata girmesine sebep oldu” dedi
27.02.2024 Gündem
İBB Başkan Adayı Murat Kurum: Bu şehrin kayıp yılların hesabını tek tek soracağız
İBB Başkan Adayı Murat Kurum: Bu şehrin kayıp yılların hesabını tek tek soracağız İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Sirkeci - Kazlıçeşme raylı sistem hattı açılış töreninde önemli açıklamalarda bulundu.
26.02.2024 Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Sirkeci-Kazlıçeşme ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.