Şişli Belediyesi

Şişli Belediyesi

Son dakika şişli belediyesi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan şişli belediyesi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan şişli belediyesi haber sayfamızda...

Şişli Belediyesi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.804 sisli belediyesi haberi bulunmuştur.
Fulya yokuşunda kapatılmayan çukurlar sürücülerin kabusu oldu
Fulya yokuşunda kapatılmayan çukurlar sürücülerin kabusu olduŞİŞLİ Fulya Mahallesi'nde bulunan yokuşta, bir hafta önce yapılan altyapı çalışması nedeniyle açılan çukurlar, belediye ekiplerince kapatılmayınca sürücüler için habusa döndü. Sürücüler, çukurlar nedeniyle araçlarının altlarının yola vurduğunu söyleyerek, belediyenin bir an önce harekete geçmesini istedi.
12.06.2021Haberler
Kaldırımda bulduğu 1500 euroyu sahibine ulaştırdı
Kaldırımda bulduğu 1500 euroyu sahibine ulaştırdıŞişli'de, temizlik işçisinin kaldırımda bularak polis merkezine teslim ettiği içi para dolu cüzdan, sahibine verildi. İçinde bin 500 euro bulunan cüzdanın kendisine ulaşmasını sağlayan temizlik işçisi Abdullah Akyüz'e teşekkür eden Elif Yavuz "Parasından değil ama bu kadar dürüst insanların olduğuna çok sevindim" dedi.
5.06.2021Haberler
Karşısına çıktı şaşkına döndü! 'Bana geri geleceğini hiç düşünmedim'
Karşısına çıktı şaşkına döndü! 'Bana geri geleceğini hiç düşünmedim'Şişli'de temizlik işçisinin kaldırımda bularak polis merkezine teslim ettiği içi para dolu cüzdan, sahibine verildi. İçinde bin 500 euro bulunan cüzdanın kendisine ulaşmasını sağlayan temizlik işçisi Abdullah Akyüz'e teşekkür eden Elif Yavuz "Parasından değil ama bu kadar dürüst insanların olduğuna çok sevindim" dedi.
5.06.2021Gündem
Şişli'de boşaltılan binanın sahibi: Arkadaki inşaat 5 sene önce başladı...
Şişli'de boşaltılan binanın sahibi: Arkadaki inşaat 5 sene önce başladı...İstanbul Şişli’de kolonlarında çatlama ve eğilme olduğu gerekçesiyle boşaltılan apartmanın sahibi Faruk Güneş, "Bu arkada inşaat var. Bu inşaat 5 sene önce başladı. Normal yol seviyesinin 4 kat altına indiler. Büyükşehir'e, Şişli'ye müracaatımız oldu. Geldi inceleme yaptılar. Aşağıda perde beton yapmaları lazımken yapmadılar, masraftan kaçıp toprak döküp bıraktılar. O esnada bizim 9 tane binanın hepsinin arka tarafında çatlama oldu." dedi.
15.05.2021Gündem
Çantadan düşen 100 bin lirayı alıp kaybolan kişi parayla yakalandı
Çantadan düşen 100 bin lirayı alıp kaybolan kişi parayla yakalandıŞişli'de Mustafa D. ev almak üzere çantasında taşıdığı 300 bin liranın 100 bin lirasını yere düşürdü. Arakasından gelen bir kişi de düşen poşetteki parayı alarak kayıplara karıştı. Olay anları güvenlik kamerasına yansırken, polis şüpheliyi evinde para ile birlikte yakaladı.
3.04.2021Haberler
Çantadan düşen 100 bin lirayı alıp kaybolan kişi parayla yakalandı
Çantadan düşen 100 bin lirayı alıp kaybolan kişi parayla yakalandıŞişli'de Mustafa D. ev almak üzere çantasında taşıdığı 300 bin liranın 100 bin lirasını yere düşürdü. Arakasından gelen bir kişi de düşen poşetteki parayı alarak kayıplara karıştı. Olay anları güvenlik kamerasına yansırken, polis şüpheliyi evinde para ile birlikte yakaladı.
3.04.2021Gündem
Güvenlik kamerasından tespit edildi! 100 bin lirayı alıp kaçtı
Güvenlik kamerasından tespit edildi! 100 bin lirayı alıp kaçtıŞişli'de, Mustafa D. ev almak üzere çantasında taşıdığı 300 bin liranın 100 bin lirasını yere düşürdü. Arkasından gelen bir kişi de düşen poşetteki parayı alarak kayıplara karıştı. Olay anları güvenlik kamerasına yansırken, polis şüpheliyi evinde para ile birlikte yakaladı.
2.04.2021Gündem
Bilecik Belediye Başkanı kimdir? Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin kimdir, nereli?
Bilecik Belediye Başkanı kimdir? Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin kimdir, nereli?31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Bilecik Belediye Başkanı seçilen Semih Şahin'in hayatı hakkında meraklı arayış başladı. Bugün gündeme gelen Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin kimdir ve nereli soruları yoğun ilgi görüyor. İşte Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin'in biyografisi haberimizde...
26.03.2021Gündem
Şişli'de lüks rezidanstaki kaçak estetik merkezine baskın kamerada
Şişli'de lüks rezidanstaki kaçak estetik merkezine baskın kameradaŞİŞLİ'de estetik ameliyatı yapan ve ücretli eğitim semineri veren yabancı uyruklu 2 kadının lüks rezidansta işlettikleri sahte güzellik merkezine baskın düzenlendi. İşletmeci 2 kadın gözaltına alınırken, baskın anları kameralara yansıdı.
20.03.2021Haberler
Şişli'de lüks rezidanstaki kaçak estetik merkezine baskın
Şişli'de lüks rezidanstaki kaçak estetik merkezine baskınİstanbul Şişli'de estetik ameliyatı yapan ve ücretli eğitim semineri veren yabancı uyruklu 2 kadının lüks rezidansta işlettikleri sahte güzellik merkezine baskın düzenlendi. İşletmeci 2 kadın gözaltına alınırken, baskın anları kameralara yansıdı.
21.03.2021Gündem
Şişli’de Sanat Online programı açıklandı
Şişli’de Sanat Online programı açıklandıŞişli Belediyesi “Şişli’de Sanat Online” programı ile sanat dünyasının birbirinden değerli isimlerini evlerinize misafir etmeye geliyor.
24.02.2021Kültür Sanat
Çevrimiçi yeni yıl konserleri
Çevrimiçi yeni yıl konserleriŞişli Belediyesi’nin her yıl açık havada düzenlediği geleneksel yılbaşı konserleri, bu yıl Covid-19 salgını nedeniyle ‘çevrimiçi’ olacak. Leman Sam, Vedat Sakman, Mazlum Çimen ve Dolunay Obruk’un verdiği konserler, yeni yıl coşkusunu dört gün boyunca evlerinize taşıyacak.
24.12.2020Kültür Sanat
Şişli'de hareketli dakikalar! Zabıta kapkaççıyı kovaladı
Şişli'de hareketli dakikalar! Zabıta kapkaççıyı kovaladıİstanbul Şişli’de Libyalı kadının çantasını bindikleri otomobille kapkaç yaparak çalan şüphelileri zabıta ekipleri sirenler çalarak kovaladı. Yakalanacağını anlayınca çantayı yola fırlatan şüpheliler, otomobili de bırakıp yaya kaçtı. Şüphelilerin kaçma anları saniye saniye güvenlik kameralarına yansırken, polis ekipleri kaçan kişileri yakalamak için geniş çaplı soruşturma başlattı.
15.12.2020Haberler
Şişli'de hareketli dakikalar! Zabıta kapkaççıyı kovaladı
Şişli'de hareketli dakikalar! Zabıta kapkaççıyı kovaladıİstanbul Şişli’de Libyalı kadının çantasını bindikleri otomobille kapkaç yaparak çalan şüphelileri zabıta ekipleri sirenler çalarak kovaladı. Yakalanacağını anlayınca çantayı yola fırlatan şüpheliler, otomobili de bırakıp yaya kaçtı. Şüphelilerin kaçma anları saniye saniye güvenlik kameralarına yansırken, polis ekipleri kaçan kişileri yakalamak için geniş çaplı soruşturma başlattı.
15.12.2020Gündem
Şişli'de kötü koşullarda tutulan kediler kurtuldu!
Şişli'de kötü koşullarda tutulan kediler kurtuldu!Şişli'de, bir iş yerine yapılan baskında olumsuz ve kötü koşullarda tutulan 9'u yavru 57 kedi bulundu. Muhafaza altına alınan kediler bakım evlerine götürüldü.
9.12.2020Haberler
Kötü kokular gerçeği ortaya çıkardı! Bu halde bulundular
Kötü kokular gerçeği ortaya çıkardı! Bu halde bulundularŞişli'de, bir iş yerine yapılan baskında olumsuz ve kötü koşullarda tutulan 9'u yavru 57 kedi bulundu. Muhafaza altına alınan kediler bakım evlerine götürüldü.
9.12.2020Gündem
Şişli Belediye Başkan Yardımcısı örgüt üyeliğinden tutuklandı
Şişli Belediye Başkan Yardımcısı örgüt üyeliğinden tutuklandıBölücü terör örgütü PKK/KCK'ya yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan, aralarında Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Cihan Yavuz'un da bulunduğu 17 kişi adliyeye sevk edildi. Şişli Belediyesi Başkan Yardımcısı Cihan Yavuz tutuklandı
2.12.2020Haberler
Son dakika! Şişli Belediyesi Başkan Yardımcısı Cihan Yavuz tutuklandı
Son dakika! Şişli Belediyesi Başkan Yardımcısı Cihan Yavuz tutuklandıBölücü terör örgütü PKK/KCK'ya yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan, aralarında Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Cihan Yavuz'un da bulunduğu 17 kişi adliyeye sevk edildi. Şişli Belediyesi Başkan Yardımcısı Cihan Yavuz tutuklandı
2.12.2020Gündem
Gözaltına alınan Şişli Belediye Başkan Yardımcısı hakkında çarpıcı iddialar!
Gözaltına alınan Şişli Belediye Başkan Yardımcısı hakkında çarpıcı iddialar!İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturmada gözaltına alınan Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Cihan Yavuz’un terör örgütü PKK/KCK’nın şehir yapılanmasında, mitingler, açlık grevleri ve ölen örgüt üyelerinin ailelerine yardım yapılması gibi faaliyetlerde bulunduğu öne sürüldü.
26.11.2020Gündem
Şişli Belediyesi Başkan Yardımcısı gözaltına alındı
Şişli Belediyesi Başkan Yardımcısı gözaltına alındıŞişli Belediyesi Başkan Yardımcısı Cihan Yavuz'un da aralarında olduğu 19 şüpheli PKK/KCK operasyonunda gözaltına alındığı bildirildi.
26.11.2020Haberler
Son dakika... Şişli Belediyesi Başkan Yardımcısı gözaltına alındı
Son dakika... Şişli Belediyesi Başkan Yardımcısı gözaltına alındıSon dakika gelen habere göre; Şişli Belediyesi Başkan Yardımcısı Cihan Yavuz'un da aralarında olduğu 19 şüpheli PKK/KCK operasyonunda gözaltına alındığı bildirildi.
26.11.2020Gündem
Destek çağrısına Şişli’den yanıt
Destek çağrısına Şişli’den yanıtİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in katıldığı canlı yayında destek çağırısına yanıt Şişli Belediyesi Başkanı Muammer Keskin’den geldi...
2.11.2020Ege
Mahallede simitçi dayanışması
Mahallede simitçi dayanışmasıMahalle epeydir üstü biraz toz tutmuş bir kelime. Anlamını ise tozunu da almayı unutmayan Kurtuluşlular hatırlattı. Hem de bir simitçi eylemiyle
1.11.2020Pazar
Parklarda tadımlık konserler
Parklarda tadımlık konserlerŞişli Belediyesi; 15 Eylül 2020 tarihine kadar Şişli’nin parklarında düzenleyeceği konserler serisi ile komşularını eğlenceye doyuruyor.
Nikah Salonu'nda 'sahte görevli' alarmı
Nikah Salonu'nda 'sahte görevli' alarmıŞişli Nikâh Salonu önünde kendini belediye personeli diye tanıtıp düğün sahiplerinden para alan şüpheli kıskıvrak yakalandı. Şüpheli polis ekiplerine teslim edildi.
6.09.2020Haberler

Benzer Haber Etiketleri

şişliistanbulbelediyeşişli belediyesioperasyon

Şişli Belediyesi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.