Sokak Kısıtlaması

Sokak Kısıtlaması

Son dakika sokak kısıtlaması haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan sokak kısıtlaması gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan sokak kısıtlaması haber sayfamızda...

Sokak Kısıtlaması

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 301 sokak kisitlamasi haberi bulunmuştur.
Son dakika haberi: Hedeflerinde Fatih Terim de vardı! Yakalandılar...
Son dakika haberi: Hedeflerinde Fatih Terim de vardı! Yakalandılar...Gelen son dakika haberine göre; Aralık ile şubat ayları arasında birçok iş insanının arayarak yardım talep eden dolandırıcılar yakalandı. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'i de hedef aldıkları tespit edildi. İşte haberin ayrıntıları...
1.03.2021Gündem
Son dakika... İçişleri Bakanlığı'ndan sokak kısıtlaması açıklaması! 39 bin 604 kişiye ceza
Son dakika... İçişleri Bakanlığı'ndan sokak kısıtlaması açıklaması! 39 bin 604 kişiye cezaİçişleri Bakanlığı, hafta sonu kısıtlamalarını ihlal eden kişi sayısını açıkladı. Gelen son dakika haberine göre; sokağa çıkma kısıtlamalarına uymayan toplam 39 bin 604 kişiye 1593 sayılı Umumi Hıfzıssıhha Kanunu ve TCK’nın ilgili maddeleri kapsamında adli ya da idari işlem yapıldığı bildirildi.
1.03.2021Gündem
Diyarbakır'da kısıtlama unutuldu!
Diyarbakır'da kısıtlama unutuldu!Diyarbakır’da hava sıcaklığı 16 dereceye ulaşınca hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen insan parklara akın etti. Kısıtlamayı ihlalin yanı sıra bazı kişilerin maske ve sosyal mesafe kuralına uymadığı kameralara yansıdı.
28.02.2021Gündem
Son dakika... 56 saatlik sokak kısıtlaması başladı!
Son dakika... 56 saatlik sokak kısıtlaması başladı!Gelen son dakika haberine göre; koronavirüsle mücadele kapsamında, 1 Mart Pazartesi saat 05.00'te sona erecek sokağa çıkma kısıtlaması başladı. Kısıtlamadan kimler muaf olacak? Market ve bakkallar hangi saatler açık? İşte detaylar...
26.02.2021Gündem
Korkulan eşik aşıldı artık yol gitmiyor!
Korkulan eşik aşıldı artık yol gitmiyor!İstanbulluları çıldırtan trafik yoğunluğu, her geçen gün iyice katlanılmaz hale geldi. Zirve saatlerde görmeye alışık olduğumuz trafik, artık tüm güne yayılıyor.
23.02.2021Gündem
Son dakika... İçişleri Bakanlığı'ndan sokak kısıtlaması açıklaması
Son dakika... İçişleri Bakanlığı'ndan sokak kısıtlaması açıklamasıİçişleri Bakanlığı, hafta sonu kısıtlamalarını ihlal eden kişi sayısını açıkladı. Gelen son dakika haberine göre; sokağa çıkma kısıtlamalarına uymayan toplam 31 bin 197 kişiye 1593 sayılı Umumi Hıfzıssıhha Kanunu ve TCK’nın ilgili maddeleri kapsamında adli ya da idari işlem yapıldığı bildirildi. İşte İçişleri Bakanlığı'nın sokak kısıtlamalarına ilişkin o açıklaması...
22.02.2021Gündem
Son dakika! Bir ilçede 5 gün sokağa çıkma yasağı
Son dakika! Bir ilçede 5 gün sokağa çıkma yasağıSon dakika haberine göre, Karaman'ın Ermenek ilçesi merkezi ve köylerinde, artan koronavirüs vakaları nedeniyle 22- 26 Şubat tarihleri arasında karantina kararı alındı. İlçe merkezi ve 26 köye giriş- çıkışlar yasaklandı.
19.02.2021Gündem
Son dakika... 56 saatlik sokak kısıtlaması başladı
Son dakika... 56 saatlik sokak kısıtlaması başladıGelen son dakika haberine göre; koronavirüsle mücadele kapsamında, 22 Şubat Pazartesi saat 05.00'te sona erecek sokağa çıkma kısıtlaması başladı. Kısıtlamadan kimler muaf olacak? Market ve bakkallar hangi saatler açık? İşte detaylar...
19.02.2021Gündem
Son dakika... İçişleri Bakanlığı'ndan sokak kısıtlaması açıklaması!
Son dakika... İçişleri Bakanlığı'ndan sokak kısıtlaması açıklaması!İçişleri Bakanlığı, hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamalarını ihlal eden kişi sayısını açıkladı. Gelen son dakika haberine göre; sokağa çıkma kısıtlamalarına uymayan toplam 29.048 kişiye 1593 sayılı Umumi Hıfzıssıhha Kanunu ve TCK’nın ilgili maddeleri kapsamında adli ya da idari işlem yapıldığı bildirildi.
15.02.2021Gündem
Son dakika! Türkiye sınırında deprem...
Son dakika! Türkiye sınırında deprem...Gelen bir son dakika bilgisine göre; Ermenistan'ın Armavir kenti yakınlarında saat 14.29'da 4.7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem Iğdır ve çevresinde de hissedildi.
13.02.2021Gündem
Son dakika: Sağlık Bakanı Koca işaret etti! İşte yeni normalleşme kriteri
Son dakika: Sağlık Bakanı Koca işaret etti! İşte yeni normalleşme kriteriGelen son dakika haberine göre, koronavirüs pandemisi devam ederken Sağlık Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülen kısıtlamaları esnetecek yerel bazlı normalleşme adımları için çalışmalarda önemli aşama kat edildi. Buna göre il bazlı puanlama sistemi oluşturulacak. İllere özel normalleşme adımları ile bazı illerde örneğin restoran veya okullar açılabilecek. Öte yandan Koronavirüs Bilim Kurulu üyeleri, kitlesel aşılamada sıranın 65 yaş üstüne gelmesiyle birlikte kısıtlamaların esnetilmesinin de gündeme alınabileceği görüşünde. Bu arada halka açık alanlarda maskesiz dolaşılmasıyla ilgili yasak kararı sürerken çok konuşulacak yeni bir gelişme daha yaşandı. İşte koronavirüs gündemiyle ilgili yaşanan son dakika haberlerinin ayrıntıları...
13.02.2021Gündem
Son dakika: 56 saatlik sokak kısıtlaması başladı
Son dakika: 56 saatlik sokak kısıtlaması başladıGelen son dakika haberine göre; Türkiye genelinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele tedbirleri kapsamında 15 Şubat Pazartesi saat 05.00'te sona erecek sokağa çıkma kısıtlaması saat 21.00 itibarıyla başladı. Kısıtlamadan kimler muaf olacak? Market ve bakkallar hangi saatler açık? İşte detaylar...
12.02.2021Gündem
'Pembe maske' operasyonunda yeni detay! Hamile kadınlara fuhuş yaptırmışlar
'Pembe maske' operasyonunda yeni detay! Hamile kadınlara fuhuş yaptırmışlarAnkara’da polisin 17'si yabancı uyruklu 60 kadını fuhuşa sürükleyen çeteye düzenlediği 'pembe maske' operasyonunda 14 kişi gözaltına alınmıştı. Mide bulandıran detaylar ortaya çıktı. Çetenin, 1'i 6 aylık iki hamile kadına zorla fuhuş yaptırdığı belirlendi.
10.02.2021Gündem
Ankara'da fuhuş çetesine 'pembe maske' operasyonu!
Ankara'da fuhuş çetesine 'pembe maske' operasyonu!Ankara’da 'pembe maske' adıyla düzenlenen fuhuş operasyonunda 14 kişi gözaltına alındı. Şüphelilerin, tehditle ve darbederek fuhuşa zorladığı 60 kadın ise kurtarıldı. Çete üyelerinin, müşterilerinin tanıması için kadınlara pembe maske taktırdığı da belirlendi.
9.02.2021Haberler
Ankara'da fuhuş çetesine pembe maske operasyonu!
Ankara'da fuhuş çetesine pembe maske operasyonu!Ankara’da 'pembe maske' adıyla düzenlenen fuhuş operasyonunda 14 kişi gözaltına alındı. Şüphelilerin, tehditle ve darbederek fuhuşa zorladığı 60 kadın ise kurtarıldı. Çete üyelerinin, müşterilerinin tanıması için kadınlara pembe maske taktırdığı da belirlendi.
9.02.2021Gündem
Son dakika... İçişleri Bakanlığı'ndan sokak kısıtlaması açıklaması
Son dakika... İçişleri Bakanlığı'ndan sokak kısıtlaması açıklamasıİçişleri Bakanlığı, hafta sonu kısıtlamalarını ihlal eden kişi sayısını açıkladı. Gelen son dakika haberine göre; sokağa çıkma kısıtlamalarına uymayan toplam 32 bin 181 kişiye 1593 sayılı Umumi Hıfzıssıhha Kanunu ve TCK’nın ilgili maddeleri kapsamında adli ya da idari işlem yapıldığı bildirildi.
8.02.2021Gündem
Son dakika: 56 saatlik sokağa çıkma kısıtlaması sona erdi
Son dakika: 56 saatlik sokağa çıkma kısıtlaması sona erdiGelen son dakika haberine göre; Yeni tip koronavirüsle (covid-19) mücadele tedbirleri kapsamında Türkiye genelinde 5 Şubat Cuma günü saat 21.00'de başlayan sokağa çıkma kısıtlaması saat 05.00 itibarıyla sona erdi.
8.02.2021Gündem
Kısıtlamaya uymadılar, cezadan kaçamadılar
Kısıtlamaya uymadılar, cezadan kaçamadılarAdana'da sokağa çıkma kısıtlamaları nedeniyle yapılan uygulamalarda toplamda 58 kişiye kişiye toplamda 182 bin 700 lira para cezası kesildi. Uygulamada sorgulanan bir vatandaş ise bekçilere ilk önce nişanlısının markette çalıştığını ve market sayımı yapıldığı için dışarı çıkmak zorunda kaldıklarını söyledi. Yediği cezaya sinirlenen genç adam bu seferde "Annem hasta. Hasta kadına ceza yazamazsınız diye tepki gösterdi.
6.02.2021Gündem
Son dakika... 56 saatlik sokak kısıtlaması başladı!
Son dakika... 56 saatlik sokak kısıtlaması başladı!Gelen son dakika haberine göre; 8 Şubat Pazartesi 05.00'e kadar devam edecek sokağa çıkma kısıtlaması başladı. Kısıtlamadan kimler muaf olacak? Market ve bakkallar hangi saatler açık? İşte detaylar...
5.02.2021Gündem
Son dakika haberi: İçişleri Bakanlığı'ndan sokak kısıtlaması açıklaması
Son dakika haberi: İçişleri Bakanlığı'ndan sokak kısıtlaması açıklamasıGelen son dakika haberine göre; İçişleri Bakanlığı, hafta sonu sokak kısıtlamalarına uymayanlara ilişkin açıklama yapıldı. Açıklamada, kısıtlamalara uymayan 31 bin 69 kişiye adli ya da idari işlemin yapıldığı bildirildi.
1.02.2021Gündem
Son dakika: 56 saatlik sokağa çıkma kısıtlaması sona erdi
Son dakika: 56 saatlik sokağa çıkma kısıtlaması sona erdiGelen son dakika haberine göre; Yeni tip koronavirüsle (covid-19) mücadele tedbirleri kapsamında, Türkiye genelinde 29 Ocak Cuma günü saat 21.00'de başlayan sokağa çıkma kısıtlaması saat 05.00 itibarıyla sona erdi.
1.02.2021Gündem
Vali Yerlikaya'dan sokak kısıtlamasında 'İstanbul' paylaşımı
Vali Yerlikaya'dan sokak kısıtlamasında 'İstanbul' paylaşımıİstanbul Valisi Ali Yerlikaya, kısıtlamalar nedeniyle boş kalan İstanbul'un simge mekanlarının havadan çekilden görüntülerinin yer aldığı videoyu sosyal medya hesabından paylaştı. Vali Yerlikaya paylaşımında “Canım İstanbul, Ayrılıklar Sevdaya Dahil... Binlerce şiir yazılsa sana dair, Mısralar dökülse gönlümüzden deniz gibi, Yine de eksik kalır sana sevdamız. “Ahh güzel İstanbul, şair tarafımız" dedi.
31.01.2021Gündem
Şırnak'ta iş makineli baskından görüntüler
Şırnak'ta iş makineli baskından görüntülerŞırnak'ta, dün sokak kısıtlaması sürerken oyun salonunda kumar oynandığı ihbarını alan polisler, kapıyı açan olmayınca iş makinesiyle pencereden içeri girdi. Baskında 1'i dondurucuda saklanan 27 kişiye 85 bin 80 TL ceza yazıldı.
25.01.2021Gündem
Son dakika... İçişleri Bakanlığı'ndan sokak kısıtlaması açıklaması
Son dakika... İçişleri Bakanlığı'ndan sokak kısıtlaması açıklamasıGelen son dakika haberine göre; 18-25 Ocak'taki sokağa çıkma kısıtlamalarına uymayan 27 bin 839 kişi hakkında adli/idari işlem yapıldığı açıklandı.
25.01.2021Gündem
Son dakika: 56 saatlik sokağa çıkma kısıtlaması sona erdi
Son dakika: 56 saatlik sokağa çıkma kısıtlaması sona erdiGelen son dakika haberine göre; Yeni tip koronavirüsle (covid-19) mücadele tedbirleri kapsamında, Türkiye genelinde 22 Ocak Cuma günü 21.00'de başlayan sokağa çıkma kısıtlaması saat 05.00 itibarıyla sona erdi.
25.01.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

sokak kısıtlamasıson dakika haberleriçişleri bakanlığısokağa çıkma kısıtlamasıkısıtlama

Sokak Kısıtlaması ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.