Sorgula

Sorgula

Son dakika sorgula haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan sorgula gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan sorgula haber sayfamızda...

Sorgula

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.027 sorgula haberi bulunmuştur.
Ne Kadar Emekli Maaşı Alırım? 2022 4A, 4B ve 4C SGK Emekli Maaşı Hesaplama - Emeklilik Yaşı ve Maaş Sorgulama Robotu
Ne Kadar Emekli Maaşı Alırım? 2022 4A, 4B ve 4C SGK Emekli Maaşı Hesaplama - Emeklilik Yaşı ve Maaş Sorgulama RobotuUzun yıllar boyunca çalışma hayatı içerisinde yer alan insanlar emekli olacağı günün hayalini kurarken akıllarını en çok karıştıran sorulardan birisi de ‘ne kadar emekli maaşı alırım?’ oluyor. Emekli maaşı hesaplama işlemi ödenen prim miktarı gibi değişik kriterlere göre değişiyor. Hesaplamanın başında prim ödeme gün sayısı, sigortalılık süresi ve yaş geliyor. Gerekli koşulları sağlayan kişiler emekli olmaya hak kazanıyor. Türkiye’de 3 farklı sigorta sistemi bulunuyor. 4A, 4B ve 4C şeklindedir. Bu sigorta sistemleri SGK bünyesinde bulunur. SGK’nın ayrıca maaşını merak edenler için emeklilik hesaplama robotu var. e-Devlet platformundan da 4B emekli maaşı hesaplaması yapılabiliyor. Bugün emekli olursam ne kadar emekli maaşı alırım? 2022 ve emekli maaşı hesaplama ve SGK emeklilik hesaplama robotu için içeriğimize göz atabilirsiniz.
6.07.2022Ekonomi
SAATLERİN ANLAMI 2022: Ters, Çift, Tek, Aynı ve Yansıma Saat Anlamları Nelerdir? Saat Anlamı ve Yorumları
SAATLERİN ANLAMI 2022: Ters, Çift, Tek, Aynı ve Yansıma Saat Anlamları Nelerdir? Saat Anlamı ve YorumlarıHayat döngüsü içerisinde önemli yere sahip olan saatler günde 24 kez çift, 13 kez ise ters saatlere denk gelir. Bu saatlerin bir anlamı bulunuyor. Saatlerin anlamı birçok kişi tarafından saat falı olarak da bilinir. Aşk, iş özel hayat ile ilgili yorumların yapıldığı bu saatlerin anlamı çift, ters ve üçlü olmasına göre farklılık gösteriyor. Saat anlamı akrep ve yelkovanın denk geldiği saatlere göre yorumlanır. Çift saatler daha olumlu bir anlam taşırken ters saatler olumsuzdur. Çift saatler 19.19, 20.20, 21.21, 22.22 ters saatler ise 04.40, 05.50, 10.01, 12.21, 13.31 şeklindedir. Üçlü saatler ise 01.11, 02.22, 03.33 vb. şeklindedir. Saatler ne anlama gelir? Saat anlamları 2022 içeriğimizden çift, ters, yansıma, aynı, üçlü, tek saatlerin, sayıların anlamını ve saat falı yorumlarını detaylı açıklamaları ile birlikte okuyabilirsiniz.
4.07.2022Yaşam
Araç Muayene Sorgulama 2022: TÜVTÜRK Araç Muayene Ücreti, Randevusu ve Gerekli Evraklar
Araç Muayene Sorgulama 2022: TÜVTÜRK Araç Muayene Ücreti, Randevusu ve Gerekli EvraklarAraç muayenesi kanunen tüm araçlar tarafından yaptırılması gereken bir işlemdir. Araç muayene ücreti her yıl TÜVTÜRK ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından belirlenerek kamuoyuna bildirilir. Her aracın muayene ücreti türüne göre farklılık gösterir. Araç muayenesinin yaptırılmaması veya geciktirilmesi durumunda belli bir miktar ceza ödenir. Araç sahiplerinin muayene işlemi için önce sorgulama ardından TÜVTÜRK internet sitesi veya çağrı merkezinden randevu alınması gerekmektedir. TÜVTÜRK araç muayene sorgulama ve randevu işlemi nasıl yapılır? “Araç Muayene Ücreti 2022” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
1.07.2022Ekonomi
Türk Telekom Altyapı Sorgulama 2022: TTNET Fiber İnternet Altyapı Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?
Türk Telekom Altyapı Sorgulama 2022: TTNET Fiber İnternet Altyapı Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?Teknolojini gelişmesi ve yaygınlaşması ile internet hemen herkesin hayat merkezine yerleşti. İş, okul, resmi kurum veya kuruluşlarla ilgili işlemlerimizde internet insanı yaşamının ayrılmaz parçası haline geldi. Ancak nüfus artışı ve internetin yaygın kullanılmaya başlanması nedeniyle son dönemlerde altyapı problemi ortaya çıkmaya başladı. Fakat Türk Telekom internet altyapı sorgulama işlemi ile bulunulan adresin altyapısı hakkında kolayca bilgi elde edilebiliyor. 2022 TTNET fiber internet altyapı sorgulama işlemi için içeriğimize göz atabilirsiniz.
30.06.2022Teknoloji
Pin Kodu Öğrenme ve Değiştirme: Pin Kodumu Unuttum Ne Yapabilirim?
Pin Kodu Öğrenme ve Değiştirme: Pin Kodumu Unuttum Ne Yapabilirim?Pin kodu yeni hat alındığında operatör tarafından verilen SIM kart üzerinde yer alan ve telefonu açmak için kullanılan dört haneli şifredir. Pin kodu olmadan hat kullanılamaz. Kişilerin güvenliği için kullanılan Pin kodu telefona takılan SIM kartlarının hepsinde bulunur. Kişiye özel olan bu Pin kodu unutulduğu taktirde PUK kodu yardımı ile değiştirme işlemi yapılabilmektedir. PUK kodunu bilmeyenler müşterisi olduğu GSM operatörlerinden yardım alarak öğrenme imkanına sahiptir. ‘Pin kodumu unuttum’ ne yapabilirim? “Pin Kodu Öğrenme ve Değiştirme” içeriğimizden konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
30.06.2022Teknoloji
Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgula: 27 Haziran Çılgın Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar
Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgula: 27 Haziran Çılgın Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralarÇılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da haftanın ilk çekilişi saat 21.30'da gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye 89 milyon 114 bin 538 TL!
27.06.2022Ekonomi
Süper Loto sonuçları sorgula: 2 Haziran Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye ve kazandıran numaralar
Süper Loto sonuçları sorgula: 2 Haziran Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye ve kazandıran numaralarSüper Loto'da çekiliş heyecanı son buldu! Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 20 milyon 938 bin 563 TL!
2.06.2022Ekonomi
Çılgın Sayısal Loto sonucu sorgula: 30 Mayıs Sayısal Loto çekiliş sonucu büyük ikramiye kazandıran numaralar
Çılgın Sayısal Loto sonucu sorgula: 30 Mayıs Sayısal Loto çekiliş sonucu büyük ikramiye kazandıran numaralarÇılgın Sayısal Loto'da çekiliş son buldu! Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da pazartesi günkü çekiliş saat 21.30'da yapıldı. Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye 72 milyon 995 bin 531 TL!
30.05.2022Ekonomi
Süper Loto sonuçları sorgula: 29 Mayıs Süper Loto'da büyük ikramiye kazandıran numaralar
Süper Loto sonuçları sorgula: 29 Mayıs Süper Loto'da büyük ikramiye kazandıran numaralarSüper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 17 milyon 41 bin 705 TL!
29.05.2022Ekonomi
EVDE BAKIM MAAŞI YATTI MI, NE ZAMAN YATAR SORGULA? 2022 Evde Bakım Yardımı ne kadar?
EVDE BAKIM MAAŞI YATTI MI, NE ZAMAN YATAR SORGULA? 2022 Evde Bakım Yardımı ne kadar?Evde Bakım Maaşı ne zaman yatacak, bakıma ihtiyacı olanlar tarafından en çok araştırılan konulardan bir tanesiydi. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, evde bakım yardımının hesaplara yatırılacağı tarihi açıkladı. Peki, evde bakım maaşı ne kadar, kimlere veriliyor?
16.05.2022Ekonomi
Sayısal Loto sonuçları sorgula! 20 Nisan Çılgın Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar
Sayısal Loto sonuçları sorgula! 20 Nisan Çılgın Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralarÇılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye 52 milyon 630 bin 620 TL!
20.04.2022Ekonomi
Süper Loto sonuçları sorgula! 17 Nisan Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar
Süper Loto sonuçları sorgula! 17 Nisan Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralarSüper Loto'da çekiliş heyecanı yaşadı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 55 milyon 720 bin 206 TL!
17.04.2022Ekonomi
Şans Topu sonuçları sorgula! 13 Nisan Şans Topu çekilişinde kazandıran numaralar
Şans Topu sonuçları sorgula! 13 Nisan Şans Topu çekilişinde kazandıran numaralarŞans Topu'nda çekiliş son buldu! Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen Şans Topu'nda bu akşamki çekiliş saat 20.30'de gerçekleştirildi. Şans Topu çekilişinde ikramiye ne 1 milyon 221 bin 25 TL!
13.04.2022Ekonomi
SAĞLIK BAKANLIĞI KURA SONUÇLARI SORGULA 2022 | 10 Bin Sürekli İşçi Alımı sonuçları ve isim listesi nasıl sorgulanır?
SAĞLIK BAKANLIĞI KURA SONUÇLARI SORGULA 2022 | 10 Bin Sürekli İşçi Alımı sonuçları ve isim listesi nasıl sorgulanır?Sağlık Bakanlığı 10 bin işçi alımına yönelik başvuru işlemlerinin ardından kura çekimi canlı olarak noter huzurunda gerçekleşti. Youtube üzerinden anlık olarak yayınlanan Sağlık Bakanlığı İŞKUR kura çekilişini izleyemeyenler için resmi internet adresi üzerinden kura sonuçları ve isim listesi açıklandı. Peki, Sağlık Bakanlığı işçi alımı kura çekimi sonuçları nasıl sorgulanır?
9.04.2022Gündem
Şans Topu sonuçları sorgula! 16 Mart Şans Topu çekilişinde ikramiye kazandıran numaralar
Şans Topu sonuçları sorgula! 16 Mart Şans Topu çekilişinde ikramiye kazandıran numaralarŞans Topu'nda çekiliş tamamlandı! Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen Şans Topu'nda bu akşamki çekiliş saat 20.00'de gerçekleştirildi. 16 Mart Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye 2 milyon 645 bin 147 TL!
16.03.2022Ekonomi
Sayısal Loto sonucu sorgula: 9 Mart Çılgın Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar...
Sayısal Loto sonucu sorgula: 9 Mart Çılgın Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar...Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştiriliyor. Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye 33 milyon 308 bin 459 TL!
9.03.2022Ekonomi
Şans Topu sonuçları sorgula! 23 Şubat Şans Topu çekilişinde ikramiye
Şans Topu sonuçları sorgula! 23 Şubat Şans Topu çekilişinde ikramiyeŞans Topu'nda çekiliş son buldu! Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen Şans Topu'nda bu akşamki çekiliş saat 20.00'de yapıldı. 23 Şubat Şans Topu çekilişinde ikramiye 549 bin 185 TL!
23.02.2022Ekonomi
On Numara sonuçları sorgula: 21 Şubat On Numara çekilişinde ikramiye kazandıran numaralar
On Numara sonuçları sorgula: 21 Şubat On Numara çekilişinde ikramiye kazandıran numaralarOn Numara çekilişi son buldu! Pazartesi ve Cuma günü olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen On Numara'da bu akşamki çekiliş saat 20.00'de yapıldı. 21 Şubat On Numara çekilişinde ikramiye 495 bin 260 TL!
21.02.2022Ekonomi
Sayısal Loto sonuçları sorgula! 16 Şubat Çılgın Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar
Sayısal Loto sonuçları sorgula! 16 Şubat Çılgın Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralarÇılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye 23 milyon 588 bin 783 TL!
16.02.2022Ekonomi
Süper Loto sonuçları sorgula!13 Şubat Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar
Süper Loto sonuçları sorgula!13 Şubat Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralarSüper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 6 milyon 858 bin 802 TL!
13.02.2022Ekonomi
Şans Topu sonuçları sorgula: 9 Şubat Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye sahibini buldu!
Şans Topu sonuçları sorgula: 9 Şubat Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye sahibini buldu!Şans Topu'nda çekiliş son buldu! Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen Şans Topu'nda bu akşamki çekiliş saat 20.00'de yapıldı. 9 Şubat Şans Topu çekilişinde ikramiye 1 milyon 583 bin 240 TL!
9.02.2022Ekonomi
Süper Loto sonuçları sorgula: 8 Şubat Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar...
Süper Loto sonuçları sorgula: 8 Şubat Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar...Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 3 milyon 880 bin 276 TL!
8.02.2022Ekonomi
Son Depremler Kandilli - AFAD 5 Şubat: Az önce deprem mi oldu? Deprem sorgula
Son Depremler Kandilli - AFAD 5 Şubat: Az önce deprem mi oldu? Deprem sorgulaSon dakika depremler listesi Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından güncellenmeye devam ediyor. Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen depremlerin hangi bölgede ve kaç şiddetinde meydana geldiği son depremler listesinde yer alıyor. Peki, bugün deprem oldu mu? işte 5 Şubat son depremler listesi.
5.02.2022Gündem
Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgula 24 Ocak: Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye...
Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgula 24 Ocak: Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye...Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da yapıldı. Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye 120 milyon 733 bin 104 TL!
24.01.2022Ekonomi
Çılgın Sayısal Loto sonuçları 19 Ocak: Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaraları sorgula
Çılgın Sayısal Loto sonuçları 19 Ocak: Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaraları sorgulaÇılgın Sayısal Loto'da çekiliş tamamlandı! Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da düzenlendi. Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye 118 milyon 580 620 TL!
19.01.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Sorgula ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.