Sözler

Sözler

Son dakika sözler haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan sözler gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan sözler haber sayfamızda...

Sözler

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 21.498 sözler haberi bulunmuştur.
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
15.08.2022Oyun
Mateja Kezman'dan Galatasaray ve Aziz Yıldırım itirafı! 'Tur atlayamaması hayal kırıklığı'
Mateja Kezman'dan Galatasaray ve Aziz Yıldırım itirafı! 'Tur atlayamaması hayal kırıklığı'Fenerbahçe'nin eski golcülerinden ve uzun süredir sessizliğini koruyan Mateja Kezman sarı-lacivertli kulübe dair önemli açıklamalarda bulundu. Aziz Yıldırım ile ilgili dikkat çeken sözler sarf eden Sırp golcü Galatasaray ile ilgili konuştu.
15.08.2022Fenerbahçe
Kopenhag'da Trabzonspor heyecanı! Dikkat çeken sözler: İki stat da cadı kazanı
Kopenhag'da Trabzonspor heyecanı! Dikkat çeken sözler: İki stat da cadı kazanıTrabzonspor ile yarın karşılaşacak olan Danimarka ekibinin kaptanı Zeca, şansların yüzde 50-50 olduğunu vurguladı. Savunmacı Boilesen de, her iki kulübün stadını, “Cadı kazanı” olarak yorumladı. Golcü Biel de, iki takımın da Şampiyonlar Ligi’ni istediğini dile getirdi.
15.08.2022Trabzonspor
Nihat Kahveci'den olay sözler: Rezalet! Dün Galatasaray bugün Beşiktaş...
Nihat Kahveci'den olay sözler: Rezalet! Dün Galatasaray bugün Beşiktaş...Spor Toto Süper Lig'in 2'nci haftasında Alanyaspor, Beşiktaş'la karşı karşıya geldi. Heyecan dolu müsabakada Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael'in oyuncu değişikliklerinde yaptığı tercihler çok tartışıldı. Beşiktaş'ın 3-0 üstünlük kurduğu maçtan 1 puanla ayrılmasının ardından Nihat Kahveci değerlendirmelerde bulundu.
15.08.2022Beşiktaş
Hadis-i Şerif - Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in En Güzel Hadis-i Şerifleri
Hadis-i Şerif - Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in En Güzel Hadis-i ŞerifleriAllah’ın elçisi Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (S.AV.) ağzından çıkan sözler hadis-i şerif olarak geçer. Hadis-i şerifler Kur’an- Kerim’i teyit edici özellik taşır. İslam alemi için büyük önem taşıyan hadisler Hz. Muhammed’in (S.AV.) sözlerinin, davranışlarının, fikir ve eylemlerinin yazıyla ifade edilmiş halidir. Hadisler özellikleri bakımından üçe ayrılır. Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in en güzel hadis-i şerifleri için ”Hadis-i Şerif” içeriğimizden detaylı bilgi elde edebilirsiniz.
14.08.2022Dini Bilgiler
Yeni Yıl Mesajları sevgiliye 2022: Yılbaşında aşkınıza, sevdiğinize gönderebileceğiniz farklı, romantik, aşk dolu, etkileyici yılbaşı mesajları ve sözleri
Yeni Yıl Mesajları sevgiliye 2022: Yılbaşında aşkınıza, sevdiğinize gönderebileceğiniz farklı, romantik, aşk dolu, etkileyici yılbaşı mesajları ve sözleriDünyanın en güzel duygularından birisi de aşk. Sevmek ve sevilmek her günü daha anlamlı yaşamayı kılıyor. Sevgiliyle geçirilen her an ve yaşanan en güzel zamanlar insanı daha da mutlu ediyor. Her anın acı tatlı birlikte geçirilmesi iki sevgili arasındaki bağı güçlendiriyor. Sevgiliye söylenen anlamlı ve güzel sözler yüzleri güldürmeye yetiyor. Yeni yılın gelmesi herkes için yeni başlangıçlar anlamına geliyor. Yeni yıla sevdiği kişi ile birlikte girenler mutluluk yaşarken birbirinden uzak olan çiftler ise hüzün yaşıyor. Ayrı kalınmasına rağmen sevdiği kişiye yanındaymış gibi hissi vermek isteyenler yeni mesajları ve sözleri ile duygularını iletiyor. Sevgiliye yeni yıl mesajları araştırmasına girenler en anlamlı ve duygularını en güzel ifade edebilecek sözleri seçmek istiyor. Yılbaşında sevgilinize gönderebileceğiniz birbirinden romantik aşk mesajları için “Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları 2022” içeriğimize göz atabilirsiniz.
14.08.2022Güzel Sözler
Dini Yeni Yıl Mesajları 2022 (Resimli) - Yılbaşı için sevdiklerinize gönderebileceğiniz en güzel dualı ve ayetli dini yılbaşı kutlama sözleri Milliyet'te
Dini Yeni Yıl Mesajları 2022 (Resimli) - Yılbaşı için sevdiklerinize gönderebileceğiniz en güzel dualı ve ayetli dini yılbaşı kutlama sözleri Milliyet'teTüm dünyada yılbaşı heyecanı yaşanırken yakınlarının yeni yılını dualı ve ayetli dini mesajlar ile kutlamak isteyenler dini yeni yıl mesajları ve sözleri ile ilgili derin bir araştırma içerisine giriyor. Acı tatlı bir yılı geride bırakırken 2022 yılına umutlu bakanlar ailelerine, dostlarına en anlamlı iyi dilekler içeren mesajları göndermek istiyor. Dini yeni yıl mesajları ile ilgili birbirinden güzel kısa ve uzun sözler bulunuyor. İçeriğimizde sosyal medya platformlarından da insanların paylaşabilecekleri resimli dini mesajlar yer alıyor. Eğer sizde yakınlarınızın yılbaşını kutlamak istiyorsanız “Resimli Dini Yeni Yıl Mesajları 2022” içeriğimize göz atabilirsiniz.
14.08.2022Güzel Sözler
Ayrılık Şiirleri – Ünlü Şairlerden En Güzel Anlamlı, Kısa ve Uzun Veda Şiirleri
Ayrılık Şiirleri – Ünlü Şairlerden En Güzel Anlamlı, Kısa ve Uzun Veda ŞiirleriAşk dünyanın en tarifsiz duygularından ve en güzellerinden birisidir. Ancak sona eren aşkın ve ayrılığın acısının da tarifi yoktur. Ayrılık nedeni ne olursa olsun oldukça üzücüdür ve iyileşmek zaman alır. Çok can yakıcı bir durum olan ayrılık ile ilgili duygularını ifade edemeyenlerin düşüncelerine şiirler ve sözler tercüme olur. Sosyal medya platformlarında ayrılık şiirleri sıklıkla karşımıza çıkar. Veda şiirleri aşk acısı veya hasret çeken kişilerin duygu durum ve hallerini yansıtır. Pek çok ünlü şairin anlamlı kısa ve uzun ayrılık şiirleri vardır. En güzel anlamlı, kısa ve uzun veda şiirleri için “Ayrılık Şiirleri” içeriğimize göz atabilirsiniz.
14.08.2022Şiirler
YASİN SURESİ OKU: Yasin'i Şerif Arapça Okunuşu, Türkçe Anlamı, Diyanet Meali - Yasin Duası Okunuşu
YASİN SURESİ OKU: Yasin'i Şerif Arapça Okunuşu, Türkçe Anlamı, Diyanet Meali - Yasin Duası OkunuşuMüslüman alemi için en önemli surelerden birisi de Yasin Suresi'dir. Mekke döneminden inen Yasin Suresini okumak faydaları ve fazileti oldukça çoktur. Toplamda 83 ayetten oluşan bu sure genellikler mevlitlerde okunmaktadır. Kur'an-ı Kerim'in kalbi olarak nitelendirilen Yasin Suresi adını ilk ayette geçen “Ya-Sin” harflerinden almaktadır. Kur-'an-ı Kerim'in 36. suresi olan Yasin, başlıca insanın sorumlulukları, vahiy, Hz. Muhammed, Allah’ın birliğini ve kudretini gösteren deliller, öldükten sonra dirilme, kıyamet, hesap ve ceza konusu edilmektedir. İslam aleminde vefat eden kişinin arkasından okunur. Yasini Şerif Türkçe tefsiri, Arapça yazılışı, fazileti, diyanet meali için "Yasin Suresi Okunuşu Ve Anlamı" içeriğimize göz atabilirsiniz.
13.08.2022Sureler
Kaf Suresi Oku: Kaf Suresi Okunuşu, Türkçe Anlamı, Arapça Yazılışı, Fazileti ve Diyanet Meali
Kaf Suresi Oku: Kaf Suresi Okunuşu, Türkçe Anlamı, Arapça Yazılışı, Fazileti ve Diyanet MealiToplamda 45 ayetten oluşan Kaf suresi, Kur’an-ı Kerim’in 50. suresidir. Surenin adı ilk ayetin başındaki Kaf harfinden gelmektedir. Mekke döneminde indiğine inanılan sure tefsirlerde Kafdağı ile bağlantılanır. Surede genel anlamıyla Allah'ın varlığı ve birliği, Peygamberlik, ölümden sonra dirilme gibi konular ele alınmaktadır. Okuması oldukça faziletli olan bu sure Kur’ân-ı Kerîm’in önemine dikkat çeker. Kaf Suresi okunuşu, Türkçe anlamı, Arapça yazılışı, fazileti ve diyanet meali ile ilgili detaylı bilgiler içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
13.08.2022Sureler
Zariyat Suresi Oku: Zariyat Suresi Türkçe Okunuşu, Anlamı, Arapça Yazılışı ve Diyanet Meali
Zariyat Suresi Oku: Zariyat Suresi Türkçe Okunuşu, Anlamı, Arapça Yazılışı ve Diyanet MealiMekke döneminde inen Zariyat Suresi Kur'an-ı Kerim'in 51. suresidir. Toplamda 60 ayetten oluşur. Sure adını ilk ayette geçen “ez-zâriyât” kelimesinden alır. Türkçe esip savuran rüzgârlar anlamına gelir. Surede genel hatlarıyla Allah’a inananların durumundan, İbrahim ve Musa Peygamberler'den, Ad ve Semud kavimlerinden, Nuh Peygamber'in kavminden ve zalimlerden bahsedilir. Zariyat Suresi Türkçe okunuşu, anlamı, Arapça yazılışı ve diyanet meali ile ilgili detaylı bilgilere içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
13.08.2022Sureler
Ergin Ataman'dan Dursun Özbek itirafı! 'Fatih Terim gibi başkan adayı mı çıkacaksın'
Ergin Ataman'dan Dursun Özbek itirafı! 'Fatih Terim gibi başkan adayı mı çıkacaksın'A Milli Erkek Basketbol Takımı ve Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman suskunluğunu bozdu. Ömer Faruk Yurtseven'in milli takım aday kadrosuna katılmaması, Galatasaray'daki hedefleri ve Zeljko Obradovic'e dair konuşan Ergin Ataman çarpıcı ifadeler kullandı.
13.08.2022Galatasaray
Michy Batshuayi adım adım Fenerbahçe'ye! Transferin maliyeti belli oldu
Michy Batshuayi adım adım Fenerbahçe'ye! Transferin maliyeti belli olduBeşiktaş'ın geçtiğimiz sezon Chelsea'den kiraladığı Michy Batshuayi konusunda Fenerbahçe devreye girdi. Sarı-lacivertlilerin transfer gündeminde ilk sıraya yerleşen Belçikalı golcünün maliyeti ortaya çıktı. Chelsea'nin bu transfer için Fenerbahçe'ye büyük kolaylık sağlayacağı belirtildi. İşte transfer haberinin detayları...
13.08.2022Fenerbahçe
Trabzonspor'da Marc Bartra krizi! Son durum belli oldu
Trabzonspor'da Marc Bartra krizi! Son durum belli olduTrabzonspor'un Real Betis'ten kadrosuna katmaya hazırlandığı Marc Bartra konusunda flaş gelişmeler yaşandı. Bordo-mavililerin anlaşma sağladığı yıldız futbolcunun kararından vazgeçtiği ve krize sebep olduğu iddia edildi. Trabzonspor - Marc Bartra ilişkisinde son durum belli oldu.
12.08.2022Trabzonspor
Galatasaray'da ayrılık an meselesi! Menajeri İstanbul'a geldi
Galatasaray'da ayrılık an meselesi! Menajeri İstanbul'a geldiDursun Özbek'in başkan seçilmesinin ardından Okan Buruk'la birlikte bambaşka bir transfer politikası izleyen Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ederken, takımdan ayrılması beklenen tecrübeli oyuncuyla ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Tecrübeli futbolcunun menajerinin ayrılık görüşmeleri için İstanbul'a geldiği öğrenildi.
13.08.2022Galatasaray
Galatasaray'a 20'lik stoper! Transfer için anlaşma sağlandı
Galatasaray'a 20'lik stoper! Transfer için anlaşma sağlandıOkan Buruk yönetimindeki Galatasaray'da transfer çalışmaları yeniden hız kazandı. Dries Mertens, Lucas Torreira, Sergio Oliveira ve Haris Seferovic gibi dünya yıldızlarını kadrosuna katan sarı-kırmızılıların, 20 yaşındaki stoper için devreye girdiği öne sürüldü. Galatasaray kurmaylarının transfer için ilk görüşmeyi gerçekleştirdiği belirtildi.
13.08.2022Galatasaray
Samatta, Genk yolunda! İmza çok yakın
Samatta, Genk yolunda! İmza çok yakınFenerbahçe'nin bugün Genk ve Mbwana Ally Samatta ile gerçekleştireceği görüşme sonrası Samatta'nın Belçika ekibine imza atması bekleniyor.
12.08.2022Fenerbahçe
CUMA NAMAZI SAAT KAÇTA kılınacak? İstanbul-Ankara-İzmir 12 Ağustos cuma namazı vakitleri...
CUMA NAMAZI SAAT KAÇTA kılınacak? İstanbul-Ankara-İzmir 12 Ağustos cuma namazı vakitleri...Cuma namazı saat kaçta kılınacak? Her hafta cuma günü öncesinde il il cuma namazı vakti aranıyor. Camilerde cemaat ile idrak edilen cuma namazı saatleri Diyanet tarafından yayımlanıyor. Öte yandan haftanın cuma hutbesi de paylaşıldı. İşte, il il cuma namazı saati ve 12 Ağustos cuma hutbesi...
12.08.2022Bilgi Rehberi
Ronaldo'nun kız kardeşinden Real Madrid başkanına ağır cevap
Ronaldo'nun kız kardeşinden Real Madrid başkanına ağır cevapReal Madrid Başkanı Florentino Perez, Cristiano Ronaldo'yu transfer etmesini isteyen bir taraftara cevap verdi. Perez'in cevabını beğenmeyen Ronaldo'nun kız kardeşi ise ağır konuştu.
12.08.2022Magazin
Kadıköy'deki izinsiz gösteri yürüyüşü soruşturması tamamlandı
Kadıköy'deki izinsiz gösteri yürüyüşü soruşturması tamamlandıKadıköy'de izinsiz gösteriye katılıp uyarılara rağmen dağılmadıkları gerekçesiyle 2'si tutuklu 25 şüpheli hakkında yürütülen soruşturma tamamlandı. İddianamede, 23 şüpheli hakkında 1 yıl 6 aydan 3 yıla kadar, tutuklu bulunan İsmail Temel için 2 suçtan 6 yıla kadar, Koray Türkay için ise 3 suçtan 7 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
12.08.2022Gündem
Paris Saint Germain, Manchester United'ın yıldızını istiyor
Paris Saint Germain, Manchester United'ın yıldızını istiyorDünya yıldızlarını kadrosunda bulunduran Paris Saint Germain, Manchester United'la 1 yıllık sözleşme kalan Marcus Rashford'ı kadrosuna katmak istiyor.
12.08.2022Fransa Ligue 1
Eşini vuran kocanın savunmasını mahkeme yok saydı!
Eşini vuran kocanın savunmasını mahkeme yok saydı!İzmir’de eşi Manolya Akman'ı (33) pompalı tüfekle yaralayıp, sol bacağının kesilmesine neden olduğu iddiasıyla yargılanan Onur Akman’ın (29) 13,5 yıl hapis cezası aldığı kararın gerekçesi açıklandı. Kararda, ayrıca Manolya Akman'ın kendisine 'Senden çocuk sahibi olmak istemiyorum. Başkasını seviyorum' şeklinde sözler söylediğini belirten sanığın ifadelerinin, soyut iddialardan ibaret olduğu vurgulandı.
12.08.2022Gündem
Fenerbahçe'nin rakibinde dikkat çeken detay! Dünyaca ünlü yıldız kulübün hissedarı
Fenerbahçe'nin rakibinde dikkat çeken detay! Dünyaca ünlü yıldız kulübün hissedarıSlovacko engelini rahat aşan Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi play-off turunda Austria Wien'le eşleşti. Skorer, Avusturya temsilcisini masaya yatırdı. Dünyaca ünlü yıldızın kulübün yüzde 2 hissesine sahip olması dikkat çekti.
Galatasaray'da ayrılığı açıkladı: Büyük ihtimalle gitti
Galatasaray'da ayrılığı açıkladı: Büyük ihtimalle gittiGalatasaray, Dursun Özbek yönetiminde yeniden yapılandı. Birçok isimle yollar ayrılırken, kadroya şu ana kadar tam 8 takviye yapıldı. Milliyet Gazetesi yazarı Osman Şenher, bu haftaki köşesinde sezona Antalyaspor galibiyetiyle başlayan sarı-kırmızılı takımı değerlendirirken, ayrılacak muhtemel ismi açıkladı.
12.08.2022Galatasaray
Serhat Akın'dan F.Bahçeli yıldıza büyük tepki: İlk uçağa bindirip göndermek gerekir!
Serhat Akın'dan F.Bahçeli yıldıza büyük tepki: İlk uçağa bindirip göndermek gerekir! Eski Fenerbahçeli futbolcu Serhat Akın, Slovacko maçında Sarı Lacivertli futbolcuya büyük tepki gösterdi. Akın, "İlk kargo uçağına bindirip, göndermek gerekir. O uçağa başka hangi oyuncular biner?" ifadelerini kullandı.
12.08.2022Fenerbahçe

Benzer Haber Etiketleri

Sözler ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.