Su 35

Su 35

Son dakika su 35 haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan su 35 gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan su 35 haber sayfamızda...

Su 35

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 21.657 su 35 haberi bulunmuştur.
Teröristlerle poz verdiler! ABD askerleri Türkiye sınırının dibinde
Teröristlerle poz verdiler! ABD askerleri Türkiye sınırının dibindeAnkara'nın operasyon sinyali vermesiyle Suriye'nin kuzeyinde askeri hareketlilik arttı. Rusların hava savunma sistemi yerleştirdiği Kamışlı'da, bu kez ABD askerleri ortaya çıktı.
12.06.2022Dünya
Son dakika haberi: 30 savaş uçağıyla sorti! Çin gözünü kararttı
Son dakika haberi: 30 savaş uçağıyla sorti! Çin gözünü kararttıSon dakika haberlere göre, ABD'lilerin sürpriz hamlesine yanıt veren Çin ordusu, 30 jeti aynı anda bağımsızlığını tanımadığı Tayvan'ın üstünde uçurdu. Gerilimi doruk noktasına çıkaran uçaklardan dördü Rus yapımı.
31.05.2022Dünya
Su-35 vuruldu! 40 milyon dolarlık enkaz
Su-35 vuruldu! 40 milyon dolarlık enkazUkrayna'yı işgale girişen Rusya havada büyük bir darbe aldı, askeri analistler Rus ordusunun ilk kez yüksek teknolojiye sahip Su-35 jeti kaybettiğini belirtiyor.
5.04.2022Dünya
Rus ordusunun düşürülen Su-35 savaş uçağının görüntüleri yayınlandı
Rus ordusunun düşürülen Su-35 savaş uçağının görüntüleri yayınlandıUkrayna ordusunun 24 Mart’ta düşürdüğü Rusya Hava Kuvvetleri’ne ait Su-35 tipi askeri savaş uçağının enkazının ve pilotunun görüntüleri yayınlandı.
28.03.2022Dünya
Rus ordusunun düşürülen Su-35 savaş uçağının görüntüleri yayınlandı
Rus ordusunun düşürülen Su-35 savaş uçağının görüntüleri yayınlandıUkrayna ordusunun 24 Mart’ta düşürdüğü Rusya Hava Kuvvetleri’ne ait Su-35 tipi askeri savaş uçağının enkazının ve pilotunun görüntüleri yayınlandı.
28.03.2022Haberler
Kıyamet günü uçağı havalandı! Ukrayna'nın elindeki uçaklar 'dost-düşman' seçebilir mi?
Kıyamet günü uçağı havalandı! Ukrayna'nın elindeki uçaklar 'dost-düşman' seçebilir mi? Rusya-Ukrayna savaşında 1 ay geride kaldı. Bu süreçte en çok Ukrayna ordusunun elinde bulunan Rus üretimi silah sistemlerinin Rus ordusuna karşı ne kadar etkili olduğu merak edildi. EDAM Savunma Programı Direktörü Dr. Can Kasapoğlu, akıllardaki soruya yanıt verdi. Öte yandan NATO zirvesi için Belçika'ya hareket eden ABD Başkanı Biden'a eşlik eden ve 'Kıyamet günü uçağı' olarak bilinen özel tasarım uçağın özellikleri de dikkat çekti.
26.03.2022Dünya
Ukrayna ordusu görüntüsünü yayınladı: İşte Kiev'in Hayaleti!
Ukrayna ordusu görüntüsünü yayınladı: İşte Kiev'in Hayaleti!Rusya'nın Ukrayna'ya saldırısı 17'nci güne girerken, işgal dünyada birinci gündem maddesi olmaya devam ediyor. Ukrayna ordusu, 'savaş sırasında 10 Rus jetini düşüren' pilotun görüntüsünü sosyal medya hesabından yayınladı. 'Kiev’in Hayaleti' olarak anılan gizemli pilotun verdiği tehdit gibi mesaj, gündeme bomba gibi düştü.
12.03.2022Dünya
Rus resmi televizyonu gösterdi! 'Her yükseklikten vurabiliyor'
Rus resmi televizyonu gösterdi! 'Her yükseklikten vurabiliyor'Rusya'nın Ukrayna'yı işgal girişiminin 12'nci gününe girilirken, hava sahasının kullanımı krizin en büyük tartışma konularından birisi olmaya devam ediyor. Kremlin kentleri hava saldırılarıyla bombalarken, Rus resmi kanalının jet paylaşımı dikkat çekiciydi.
7.03.2022Dünya
Son dakika: Uydu görüntüleri yayınlandı! Sıra sıra helikopterler ve birlikler...
Son dakika: Uydu görüntüleri yayınlandı! Sıra sıra helikopterler ve birlikler...Rusya'nın Ukrayna'yı işgalinin üçüncü gününe girilirken, başkent Kiev sokaklarında şiddetli çatışmalar olduğu aktarılıyor. Ukrayna ordusu şimdiye dek 3 bin 500 Rus askerinin öldürüldüğünü söylerken, Rusya ise yaşanan zaiyata ilişkin herhangi bir açıklama yapmaktan kaçınıyor. Rusya, tatbikatı bahane ederek birliklerini Belarus'a yığmıştı. Son dakika haberine göre, Belarus üzerinden Ukrayna topraklarına giren Rus ordusunun yeni yığınaklarının uydu görüntüleri yayınlandı. Görüntülerde Bolşoy Bokov havaalanında konuşlandırılmış helikopterler, askeri araçlar ve birlikler dikkat çekiyor.
26.02.2022Dünya
Ukrayna'nın Ankara Büyükelçisi: Rusya'ya en güzel cevap NATO'ya üyelik
Ukrayna'nın Ankara Büyükelçisi: Rusya'ya en güzel cevap NATO'ya üyelikUkrayna'nın Ankara Büyükelçisi Vasyl Bodnar, televizyonların canlı yayınladığı basın toplantısında Rusya'nın farklı rotalardan ülkesine saldırma ihtimali bulunduğunu söyledi. Büyükelçi Bodnar, "Rusya işgalci ordularını gönderiyor" dedi. Bodnar, Rusya'ya en güzel cevabın Ukrayna'nın NATO'ya kabulü ile verileceğini belirtti.
23.02.2022Dünya
İskender roketleri, Su-25 ve Su-35 saldırı uçakları! İstihbarat alındı, işgalin rotası...
İskender roketleri, Su-25 ve Su-35 saldırı uçakları! İstihbarat alındı, işgalin rotası...Rusya, ordularına Ukrayna'nın doğusuna girme emri verdi. Fakat Batı ülkeleri Moskova'nın çok daha büyük bir işgal planladığını, hatta bütün Ukrayna'yı işgal edebileceğini düşünüyor.
23.02.2022Dünya
Gündemdeki son gelişmeler nelerdi? | Haftayı Kaçırma Bülteni (6-13 Şubat 2022)
Gündemdeki son gelişmeler nelerdi? | Haftayı Kaçırma Bülteni (6-13 Şubat 2022)6-13 Şubat 2022 haftasında neler yaşandı? Gündemdeki son gelişmeleri kaçırdıysanız Milliyet.com.tr editörlerinin derlediği Haftayı Kaçırma bültenine bir göz atın...
11.02.2022Gündem
Dünya nefesini tuttu
Dünya nefesini tuttuRusya, Ukrayna sınırına yakın bir bölgede büyük askeri tatbikata başlarken, bölgeden gelen haberler endişeleri artırıyor. Hazırlıkların, bir işgal provası olmasından korkuluyor.
11.02.2022Dünya
Son dakika haberler... Putin'den ilk hamle! Kerç Boğazı'nı kapatıyor
Son dakika haberler... Putin'den ilk hamle! Kerç Boğazı'nı kapatıyorSon dakika haberlere göre, Dünya bugün on binlerce askerin sahaya sürüldüğü gövde gösterilerini izliyor, Bayraktar TB2 Rusya'ya yanıt için havalanacak. Rus yayın organı Ria'da gözden kaçmayacak bir haber ve fotoğraf yayınlandı. Akdeniz'deki Rus savaş gemileri Kırım'daki Sivastopol'da toplanırken, Ukrayna Putin'in Azak Denizi'ne geçişi sağlayan Kerç Boğazı'nı kapatacağını duyurdu. Rusya, Karadeniz'de geniş bir bölgeye hiçbir geminin girmesine izin vermeyecek. İşte son dakika haberinin gelişmeleri...
10.02.2022Dünya
Son dakika haberler: Dünyayı sallayan Ukrayna krizinde flaş gelişme! Putin geri adım atmıyor...
Son dakika haberler: Dünyayı sallayan Ukrayna krizinde flaş gelişme! Putin geri adım atmıyor...Son dakika haberlere göre, savaşı önlemek için diplomatik telaşın başladığını bildiren AFP haber ajansı, bugün gerçekleşecek hassa randevuları sıraladı. Kremlin ise, Macron-Putin buluşmasına saatler kala bir ilerleme beklenmediğini açıkladı. Putin ve Macron arasındaki kritik görüşme gerçekleşti. Putin 'ortak endişelerimiz var' derken Macron ise 'diyalog' vurgusunda bulundu. Uydu fotoğrafları Ukrayna etrafındaki Rus kuşatmasının kuzey cephesini de sardığını gösteriyor. İngiltere Dışişleri Bakanı Truss'un 10 Şubat'ta Rusya'ya gitmesinin konuşulduğu bildirildi. Öte yandan Avrupa Birliği (AB) Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikaları Yüksek Temsilcisi ve Avrupa Komisyonu Başkan Yardımcısı Josep Borrell, “Soğuk Savaş'ın sona ermesinden sonra Avrupa'nın güvenliği için en tehlikeli anı yaşıyoruz’’ dedi.
7.02.2022Dünya
ABD: Ukrayna'nın işgali için hazırlıklar bitmek üzere
ABD: Ukrayna'nın işgali için hazırlıklar bitmek üzereUkrayna'nın doğusuna 110 bin asker konuşlandıran Rusya lideri Vladimir Putin'in Avrupa'daki en sevdiği müttefiki Belarus'a yaptığı yığınağın detayları netleşiyor. Rusya ve Belarus orduları Perşembe gününden itibaren büyük bir gövde gösterisine hazırlanıyor, NATO tatbikata katılacak Rus askeri sayısının 30 bine ulaşmasını bekliyor. NATO'ya göre, söz konusu sevkiyat Soğuk Savaş'tan bu yana görülen en büyük askeri hareketlilik.
7.02.2022Dünya
Karşılıklı askeri adımlar
Karşılıklı askeri adımlarUkrayna krizi nedeniyle ABD ve Rusya arasındaki gerilim devam ederken, ABD'nin Doğu Avrupa'ya asker gönderme kararı Rusya'nın tepkisine neden oldu.
4.02.2022Dünya
Son dakika haberi... Yeni cephe açıldı! İlk fotoğraflar
Son dakika haberi... Yeni cephe açıldı! İlk fotoğraflarSon dakika haberlere göre, uluslarlararası haber ajansı AFP uydudan alınan yeni fotoğrafları geçti, Rus internet sitesi ise Ukrayna'nın Bayraktar TB2 SİHA'sıyla bir kez daha saldırı düzenlediğini ve bir ayrılıkçı milisi öldürdüğünü yazdı. AP ise, Avrupa'da harekete geçen Rus tanklarının fotoğraflarını dünyaya geçti.
2.02.2022Dünya
Rusya, Belarus'a yeni füze sistemleri gönderdi
Rusya, Belarus'a yeni füze sistemleri gönderdi'Birlik Kararlılığı-2022' tatbikatı için Belarus'a Pantsir-S hava savunma sistemleri sevk edildi, Rus ordusu gelecek ay batı komşusuyla birlikte NATO'ya gözdağı verecek.
29.01.2022Dünya
S-400'ler yola çıktı! Rusya tamamen gözünü kararttı
S-400'ler yola çıktı! Rusya tamamen gözünü kararttıRusya Savunma Bakanlığı, Belarus ile gerçekleştirilecek askeri tatbikat için iki S-400 hava savunma sisteminin Belarus'a gönderildiğini duyurdu.
21.01.2022Haberler
S-400'ler yola çıktı! Rusya tamamen gözünü kararttı
S-400'ler yola çıktı! Rusya tamamen gözünü kararttıKremlin'in Belarus'a S-400 hava savunma sistemleri yolladığı haberleri gündemi sarstı. Ukrayna'yı işgal etmesinin artık kaçınılmaz olduğu söylenen Rusya'nın, S-400'lerin ardından savaş jetlerini de göndereceği belirtildi.
21.01.2022Dünya
Wall Street Journal: Rusya ve Çin 60 yıldır hiç bu kadar yakınlaşmamışlardı
Wall Street Journal: Rusya ve Çin 60 yıldır hiç bu kadar yakınlaşmamışlardıABD'ye karşı giderek büyüyen bir ittifak kuran Putin ve Şi, son altı yılda 30'dan fazla bir araya geldi. Analistler ve Amerikalı yetkililere göre, ABD'nin iki ülkeyi zapt etmeye yönelik hamleleri onları birbirine yakınlaştırdı ve bir tür mantık evliliğine itti.
4.01.2022Dünya
Son dakika... Kabusları oldu! 'Türkiye Bayraktar TB2 ile sızıyor'
Son dakika... Kabusları oldu! 'Türkiye Bayraktar TB2 ile sızıyor''Atina drone diplomasisine çare arıyor' başlığıyla bir haber yayımlayan Kathimerini, "Türkiye çok sayıda ülkeye sızıyor, Hristiyan Etiyopya'ya bile" dedi. Gazete, bir başka Afrika ülkesi olan Nijerya'nın da Türk drone'larına ilgi gösterdiğini ve anlaşma sağlanması halinde Türkiye'nin Sahra Altı Afrika'ya ulaşacağını yazdı. Yunan Dışişleri Bakanı Dendias, yeni yılın ilk günlerinde Afrika turuna başlıyor.
27.12.2021Dünya
Zeytinin kara suyu ve pirinasının ekonomiye kazandırılması önerisi
Zeytinin kara suyu ve pirinasının ekonomiye kazandırılması önerisiTürkiye'nin önde gelen zeytin üretim merkezlerinden Edremit Körfezi'nde başlayan 2021-2022 zeytin hasat sezonunda ortaya çıkan kara suyun ekonomik katma değere dönüştürülebileceği bildirildi.
14.11.2021Ekonomi
Son dakika... Türkiye sınırına S-400! Gündeme bomba gibi düştü
Son dakika... Türkiye sınırına S-400! Gündeme bomba gibi düştüSon dakika haberlere göre Rus medyası, Mardin'in Nusaybin ilçesinin karşısında yer alan Suriye Kamışlı'ya hafta içi Su-35 savaş uçağı konuşlandıran Rusya'nın, yeni bir adım atacağını ileri sürüyor.
4.11.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Su 35 ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.