Süleyman Aydın

Süleyman Aydın

Son dakika Süleyman Aydın haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Süleyman Aydın gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Süleyman Aydın haber sayfamızda...

Süleyman Aydın

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.056 suleyman aydin haberi bulunmuştur.
Diyarbakır'daki evlat nöbetinde 750'nci gün
Diyarbakır'daki evlat nöbetinde 750'nci günDiyarbakır'da, çocukları terör örgütü PKK tarafından kaçırılan 233 ailenin evlat nöbeti, 750'nci günde de devam ediyor. 5 yıl önce 15 yaşındayken, kaçırılan oğlu Özkan için 9 Eylül 2019'dan beri eylemini sürdüren Süleyman Aydın, 750'nci gün nedeniyle aileler adına açıklama yaparak, çocukları için verdikleri mücadeleyi sonuna kadar sürdüreceklerini söyledi.
21.09.2021Gündem
Evlat nöbetindeki baba: Teslim olun, bu hasret bitsin
Evlat nöbetindeki baba: Teslim olun, bu hasret bitsinDiyarbakır'da, çocukları terör örgütü PKK tarafından kaçırılan 233 ailenin evlat nöbeti, 749'uncu günde de devam etti. 5 yıl önce, 15 yaşındayken, kaçırılan Özkan için eylemini sürdüren Süleyman Aydın, oğlunun HDP tarafından dağa götürüldüğünü belirtti. Oğluna teslim olması çağrısında bulunan Aydın, "Bak, 32 çocuk teslim oldu ve hepsi anne babalarının kucağına gitti. Siz de sesimizi duyuyorsanız korkmayın; gelin, güvenlik güçlerine teslim olun, bu hasretlik bitsin artık" dedi.
20.09.2021Gündem
Baldız detayı ortaya çıktı! Vurgun zincirinin yeni halkası: SAS
Baldız detayı ortaya çıktı! Vurgun zincirinin yeni halkası: SASSaadet zinciri yöntemi ile 13 bin 105 kişiden 639 milyon lira para toplanan SAS Holding ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. İddiaya göre, şirketin sahibi Süleyman Aydın’ın intihar ettiği binadan 17 koli içinde 58.5 milyon lira para çıkarıldı. Paralar Süleyman Aydın’ın, cinayete kurban giden eski eşi Sibel Koçan’ın kardeşi Sema Koçan’ın evinde bulundu. Şirketin çok sayıda lüks otomobili ise hâlâ kayıp.
31.08.2021Ekonomi
'PKK bitene, Kandil'in ismi silinene kadar mücadele devam edecek'
'PKK bitene, Kandil'in ismi silinene kadar mücadele devam edecek'Diyarbakır'da HDP il binası önünde nöbet tutan Ayşegül Biçer, 3 Eylül 2019'da oturma eylemine başladığını, evladını PKK ile siyasi kolu HDP'den söke söke aldığını söyledi. Biçer, "PKK bitene, Kandil'in ismi silinene kadar mücadele devam edecektir" dedi.
31.08.2021Gündem
HDP binasına siyah çelenk
HDP binasına siyah çelenkDağa kaçırılan çocukları için Diyarbakır’da evlat nöbetini sürdüren aileleri temsilen Ankara’ya gelen iki baba, HDP Genel Merkezi binası önüne siyah çelenk bıraktı.
26.08.2021Siyaset
Evlat nöbetindeki ailelerden sert tepki: Doğuda HDP zulmü var
Evlat nöbetindeki ailelerden sert tepki: Doğuda HDP zulmü varDağa kaçırılan çocukları için Diyarbakır'da evlat nöbetini sürdüren aileleri temsilen iki baba, Ankara'da HDP Genel Merkezi binası önüne siyah çelenk bıraktı. Evlat nöbetindeki ailelerden olan Süleyman Aydın, "HDP, doğuda zulüm var diyor. Evet var. HDP zulmü var. 9 yaşındaki çocukları dağa göndermek zulüm değil midir?" diyerek HDP'ye sert tepki gösterdi.
25.08.2021Haberler
Evlat nöbetindeki ailelerden sert tepki: Doğuda HDP zulmü var
Evlat nöbetindeki ailelerden sert tepki: Doğuda HDP zulmü varDağa kaçırılan çocukları için Diyarbakır'da evlat nöbetini sürdüren aileleri temsilen iki baba, Ankara'da HDP Genel Merkezi binası önüne siyah çelenk bıraktı. Evlat nöbetindeki ailelerden olan Süleyman Aydın, "HDP, doğuda zulüm var diyor. Evet var. HDP zulmü var. 9 yaşındaki çocukları dağa göndermek zulüm değil midir?" diyerek HDP'ye sert tepki gösterdi.
25.08.2021Gündem
Evlat nöbetindeki baba: İyi bir yer olsa HDP'liler çocuklarını gönderirdi
Evlat nöbetindeki baba: İyi bir yer olsa HDP'liler çocuklarını gönderirdiDiyarbakır'da, terör örgütü PKK tarafından kaçırılan çocuklarının bulunmasını isteyen 233 ailenin evlat nöbeti 718'inci güne girdi. 6 yıl önce 15 yaşındayken kaçırılan oğlu Özkan için eylem yapan Süleyman Aydın, "Eğer çocuklarımız bizi duyuyorsa güvenlik güçlerine teslim olsunlar. Korkmayın, devletimizin şefkatli kollarına teslim olun. Sizi korkutup, işkence ve zulüm olduğunu söylüyorlar. Kesinlikle öyle bir şey yok. En büyük zulüm, en büyük işkence PKK'da var. İyi bir yer olsa HDP milletvekilleri kendi çocuklarını gönderirdi, bize sıra gelmezdi" dedi.
20.08.2021Gündem
Holding yöneticisini öldüren tutuklandı
Holding yöneticisini öldüren tutuklandıAtaşehir’de SAS Holding yöneticisi Sibel Koçan’ın başından vurularak öldürüldüğü 3 milyon 300 bin liralık gasp olayının faili Görkem K. tutuklandı.
18.08.2021Gündem
Evlat nöbetindeki ailelerden 3 Eylül çağrısı
Evlat nöbetindeki ailelerden 3 Eylül çağrısıDiyarbakır'da, terör örgütü PKK tarafından kaçırılan çocukları için evlat nöbeti tutan 233 aile, eylemin 2’nci yıl dönümü olan 3 Eylül günü tüm Türkiye'yi HDP il binası önüne beklediklerini söyledi.
17.08.2021Gündem
Ataşehir'de holding çalışanı kadının öldüğü saldırıda bir kişi yakalandı!
Ataşehir'de holding çalışanı kadının öldüğü saldırıda bir kişi yakalandı!Gelen bir son dakika haberine göre, İstanbul Ataşehir'de SAS Holding yöneticisi Sibel Koçan'ın öldürülmesiyle ilgili tetikçi olduğu belirlenen şüpheli, adliyeye gönderildi.
17.08.2021Gündem
Evlat nöbetindeki baba, evinin arkasındaki otların ateşe verildiğini öne sürdü
Evlat nöbetindeki baba, evinin arkasındaki otların ateşe verildiğini öne sürdüDiyarbakır'da, 6 yıl önce 15 yaşındayken kaçırılan oğlu Özkan için HDP il binası önündeki eylemini sürdüren Süleyman Aydın'ın evinin arkasındaki otluk alan yandı. Komşularıyla birlikte alevleri söndüren Aydın, otların ateşe verildiğini öne sürerken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı.
11.08.2021Gündem
707 gündür evlat yolu gözlüyorlar
707 gündür evlat yolu gözlüyorlarDiyarbakır’da, terör örgütü PKK tarafından kaçırılan çocuklarının bulunmasını isteyen ailelerin evlat nöbeti, 707’nci gününe girdi. 6 yıl önce 15 yaşındayken kaçırılan oğlu Özkan için eylemini sürdüren Süleyman Aydın, “Oğlumu PKK’ya para karşılığında sattılar. Oğlum, annen hasta, dünya gözüyle seni görmek istiyor. Gel, güvenlik güçlerine teslim ol artık” dedi.
10.08.2021Gündem
PKK’nın kaçırdığı oğluna kavuşan Biçer: Korkmayın, hakkınızı isteyin!
PKK’nın kaçırdığı oğluna kavuşan Biçer: Korkmayın, hakkınızı isteyin!Diyarbakır'da 3 yıl önce terör örgütü PKK tarafından kaçırılan oğulları Mustafa’ya kavuşan evlat nöbetindeki ailelerden Ayşegül ve Rauf Biçer çifti, yaşadıkları mutluluğu Demirören Haber Ajansı’na anlattı. Oğluna ilk istediği ve en sevdiği yemeklerden olan dolma yaptığını söyleyen Ayşegül Biçer, çocukları dağa kaçırılan diğer ailelere de seslenerek, “Korkmayın çadıra gidin ve hakkınızı isteyin” dedi.
4.08.2021Gündem
Mağdurlar SAS Holding önünde eylem yaptı
Mağdurlar SAS Holding önünde eylem yaptıAtaşehir'de bulunan SAS Holding önünde toplanan bir grup, paralarını alamadıkları ve mağdur olduklarını ileri sürerek eylem yaptı.
1.08.2021Gündem
Vurgun zincirinin son halkası: SAS
Vurgun zincirinin son halkası: SASTitan, Jet Fadıl, Torex ve Çiftlikbank’la devam eden dolandırıcılık furyasının son halkası SAS Holding oldu. Dolandırılan SAS mağdurları, şirket yöneticileri hakkında suç duyurusunda bulundu
25.07.2021Gündem
Holdingin önünden ayrılmıyorlar! 'Tosuncuk' gibi kaçmadan yakalayın
Holdingin önünden ayrılmıyorlar! 'Tosuncuk' gibi kaçmadan yakalayınAtaşehir'de bulunan SAS Holding'in önünde toplanan yaklaşık 100 kişi mağdur olduklarını dile getirerek şirket yöneticilerinin yurt dışına çıkmadan yakalanmasını ve paralarını geri ödemelerini talep etti.
18.07.2021Gündem
Son dakika: Türkiye bu olayı konuşuyor! 'Saadet zinciri'nde yeni görüntüler ortaya çıktı
Son dakika: Türkiye bu olayı konuşuyor! 'Saadet zinciri'nde yeni görüntüler ortaya çıktıSon dakika haberlere göre, Ataşehir'de bir ay önce şirket yöneticilerinden Sibel Koçan'ın başından vurularak öldürülüp 3 milyon 300 bin lira gasp edilmesi ve yine şirket yöneticilerden eski eşi Süleyman Aydın'ın intihar etmesinin ardından paralarını geri alamadığını öne süren yaklaşık 50 kişi, SAS Holding ve şirket yöneticileri hakkında suç duyurusunda bulundu.
16.07.2021Ekonomi
Gasp dehşetinin yaşandığı SAS holding önünde eylem
Gasp dehşetinin yaşandığı SAS holding önünde eylemAtalşehir'de bulunan SAS Holding'in önünde toplanan bir grup, paralarını alamadıklarını ileri sürerek eylem yaptı. Eylem yapan grup, şirket yöneticilerinin lüks otomobille çekilen görüntüleri ve yapılan yemek programlarını göstererek tepki gösterdi. Mağdurlar, bugün suç duyurusunda bulunacaklarını belirttiler.
12.07.2021Gündem
‘Evim’ görünümlü saadet zinciri! Markette reyoncuydu, Ferrari aldı...
‘Evim’ görünümlü saadet zinciri! Markette reyoncuydu, Ferrari aldı...Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun (BDDK) tasfiye kararı aldığı firmalardan birinin, büyük bir saadet zinciri sisteminin parçası olduğu ortaya çıktı. 13 bini aşkın kişiden aylık yüzde 10 kâr payı vaadi ile 600 milyon lira para toplayan SAS Holding’in yöneticisi Sibel Koçan geçen ay sokak ortasında öldürülmüş, eski eşi Süleyman Aydın ise cinayetten 2 saat sonra intihar etmişti. Sisteme para yatıranlar arasında ise kimler yok ki...
10.07.2021Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyareti, Diyarbakır annelerinin umudunu artırdı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyareti, Diyarbakır annelerinin umudunu artırdıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, HDP İl Başkanlığı önünde evlat nöbeti tutan Diyarbakır annelerine ziyareti, ailelerin umudunu artırdı.
9.07.2021Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyareti, Diyarbakır annelerinin umudunu artırdı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyareti, Diyarbakır annelerinin umudunu artırdıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, HDP İl Başkanlığı önünde evlat nöbeti tutan Diyarbakır annelerine ziyareti, ailelerin umudunu artırdı.
9.07.2021Gündem
Evlat nöbetindeki ailelerin 'Cumhurbaşkanı Erdoğan' heyecanı
Evlat nöbetindeki ailelerin 'Cumhurbaşkanı Erdoğan' heyecanıDiyarbakır'da, terör örgütü PKK tarafından kaçırılan çocuklarının bulunmasını isteyen aileler, HDP binası önündeki oturma eylemini 672'nci günde de sürdürdü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Diyarbakır'a cuma günü yapacağı ziyaret öncesi aileler, müjde beklediklerini söyledi.
5.07.2021Gündem
Holding yöneticisini gasp edip öldürenler yakalandı
Holding yöneticisini gasp edip öldürenler yakalandıAtaşehir’de SAS Holding yöneticisi Sibel Koçan’ı başından vurup, içinde 3 milyon 300 bin lira bulunan çantayla kaçan gaspçılar yakalandı.
22.06.2021Gündem
Son dakika... Ataşehir'deki milyonluk soygunda 13 kişiye gözaltı
Son dakika... Ataşehir'deki milyonluk soygunda 13 kişiye gözaltıAtaşehir'de, bir holdingin para sevkiyatı işlerini yapan yöneticilerinden Sibel Koçan'ın (41) öldüğü silahlı gasp olayına ilişkin 13 kişi gözaltına alındı.
21.06.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

diyarbakırhdpevlat nöbetiSAS holdingpkk

Süleyman Aydın ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.