Sultanlar Ligi

Sultanlar Ligi

Son dakika sultanlar ligi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan sultanlar ligi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan sultanlar ligi haber sayfamızda...

Sultanlar Ligi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.845 sultanlar ligi haberi bulunmuştur.
Saliha Şahin: Olimpiyatta şampiyonluk yaşamak istiyorum
Saliha Şahin: Olimpiyatta şampiyonluk yaşamak istiyorum Polonya'da Chemik Police ile şampiyonluk yaşayan milli yıldız Saliha Şahin, hem sezonu değerlendirirken hem de Filenin Sultanları'ndaki hedeflerinden bahsetti.
22.04.2024 Voleybol
Gibi'nin Ersoy'u Ahmet Kürşat, Eda Erdem hayranı çıktı! O anlar gündem oldu
Gibi'nin Ersoy'u Ahmet Kürşat, Eda Erdem hayranı çıktı! O anlar gündem oldu Fenerbahçe Opet, Sultanlar Ligi'nde şampiyonluğa ulaşırken maç sonunda kaptan Eda Erdem büyük ilgi gördü. Saha içinde ünlü oyuncu Ahmet Kürşat Öçalan, kaptanla fotoğraf çektirmek için sıra bekledi.
22.04.2024 Voleybol
Fenerbahçe'de ayrılıklar belli oldu! Arina Fedorovtseva ve Melissa Vargas kararı
Fenerbahçe'de ayrılıklar belli oldu! Arina Fedorovtseva ve Melissa Vargas kararı Sultanlar Ligi'nde şampiyon olan Fenerbahçe Opet'te ayrılıklar peş peşe geldi. Birçok isim veda ederken Arina Fedorovtseva ve Melissa Vargas gelişmeleri yaşandı.
22.04.2024 Voleybol
Gizem Örge: Takım olarak çok büyük bir karakter koyduk!
Gizem Örge: Takım olarak çok büyük bir karakter koyduk! Fenerbahçe Opet'in yıldızlarından Gizem Örge, Vodafone Sultanlar Ligi'ndeki şampiyonluğu yorumladı.
21.04.2024 Voleybol
Meliha Diken: Çok değerli bir sezon oldu!
Meliha Diken: Çok değerli bir sezon oldu! Fenerbahçe Opet'in yıldızlarından Meliha Diken, Vodafone Sultanlar Ligi'ndeki şampiyonluğu yorumladı.
21.04.2024 Voleybol
Cansu Çetin: Hedef kupamız Avrupa’ydı ama maalesef olmadı!
Cansu Çetin: Hedef kupamız Avrupa’ydı ama maalesef olmadı! Vodafone Sultanlar Ligi'nde şampiyon olan Fenerbahçe Opet'te Cansu Çetin açıklamalarda bulundu.
21.04.2024 Voleybol
Meryem Boz: Takım arkadaşlarım inanılmaz oynadılar!
Meryem Boz: Takım arkadaşlarım inanılmaz oynadılar! Fenerbahçe Opet'in tecrübeli isimlerinden Meryem Boz, Vodafone Sultanlar Ligi'ndeki şampiyonluğu değerlendirdi.
21.04.2024 Voleybol
Buse Ünal: Takım ve staffla gurur duyuyorum!
Buse Ünal: Takım ve staffla gurur duyuyorum! Vodafone Sultanlar Ligi'nde şampiyon olan Fenerbahçe Opet'te Buse Ünal açıklamalarda bulundu.
21.04.2024 Voleybol
Magdalena Stysiak: İnanılmaz duygular içindeyim!
Magdalena Stysiak: İnanılmaz duygular içindeyim! Fenerbahçe Opet'in yıldızı Magdalena Stysiak, Vodafone Sultanlar Ligi'ndeki şampiyonluğu değerlendirdi.
21.04.2024 Voleybol
Aslı Kalaç: Herkes varını yoğunu sonuna kadar verdi!
Aslı Kalaç: Herkes varını yoğunu sonuna kadar verdi! Vodafone Sultanlar Ligi'nde şampiyon olan Fenerbahçe Opet'te Aslı Kalaç açıklamalarda bulundu.
21.04.2024 Voleybol
Stefano Lavarini: Son topa kadar asla savaşmaktan vazgeçmedik!
Stefano Lavarini: Son topa kadar asla savaşmaktan vazgeçmedik! Fenerbahçe Opet'in şampiyonluğu sonrası başantrenör Stefano Lavarini ile yardımcı antrenör Salih Tavacı açıklamalarda bulundu.
21.04.2024 Voleybol
Pelin Çelik: Şimdi eğlenmemiz, tadını çıkarmamız lazım!
Pelin Çelik: Şimdi eğlenmemiz, tadını çıkarmamız lazım! Fenerbahçe Opet Takım Menajeri Pelin Çelik, Vodafone Sultanlar Ligi'ndeki şampiyonluğu değerlendirdi.
21.04.2024 Voleybol
Simla Türker Bayazıt: Emek, istek ve motivasyon vardı!
Simla Türker Bayazıt: Emek, istek ve motivasyon vardı! Fenerbahçe Kadın Voleyboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Simla Türker Bayazıt, şampiyonluk sonrası konuştu.
21.04.2024 Voleybol
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç: Şimdi Avrupa’yı almanın zamanı geldi!
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç: Şimdi Avrupa’yı almanın zamanı geldi! Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Vodafone Sultanlar Ligi'ndeki şampiyonluk sonrası konuştu.
21.04.2024 Voleybol
Vodafone Sultanlar Ligi'nde en hızlı servis ödülü Melissa Vargas'ın oldu!
Vodafone Sultanlar Ligi'nde en hızlı servis ödülü Melissa Vargas'ın oldu! Melissa Vargas, Vodafone Sultanlar Ligi'nde en hızlı servis ödülünün sahibi oldu!
21.04.2024 Voleybol
Fenerbahçe Opet'in şampiyonluk kutlamasından kareler
Fenerbahçe Opet'in şampiyonluk kutlamasından kareler Fenerbahçe Opet, Vodafone Sultanlar Ligi'nde şampiyonluğunu kutladı.
21.04.2024 Voleybol
Sultanlar Ligi'nde rüya takım belli oldu! Boskovic'in hayal kırıklığı
Sultanlar Ligi'nde rüya takım belli oldu! Boskovic'in hayal kırıklığı Fenerbahçe Opet, Vodafone Sultanlar Ligi Play-Off Final serisi 5’inci maçında Eczacıbaşı Dynavit’i 3-0 mağlup ederek seride durumu 3-2’ye getirdi ve şampiyon oldu. Mücadele sonrası Sultanlar Ligi'nde rüya takım belli oldu.
21.04.2024 Diğer Sporlar
Fenerbahçe'de Eda Erdem şampiyonluk sonrası konuştu: Tek ayakla bu kadar oluyor
Fenerbahçe'de Eda Erdem şampiyonluk sonrası konuştu: Tek ayakla bu kadar oluyor Sultanlar Ligi final serisinde Eczacıbaşı'nı yenerek şampiyonluğa uzanan Fenerbahçe'de Gizem Örge ile kaptan Eda Erdem açıklamalarda bulundu.
21.04.2024 Voleybol
Sultanlar Ligi'nde rüya takım belli oldu! Boskovic'in hayal kırıklığı
Sultanlar Ligi'nde rüya takım belli oldu! Boskovic'in hayal kırıklığı Fenerbahçe Opet, Vodafone Sultanlar Ligi Play-Off Final serisi 5’inci maçında Eczacıbaşı Dynavit’i 3-0 mağlup ederek seride durumu 3-2’ye getirdi ve şampiyon oldu. Mücadele sonrası Sultanlar Ligi'nde rüya takım belli oldu.
21.04.2024 Voleybol
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak'tan Fenerbahçe Opet'e tebrik mesajı
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak'tan Fenerbahçe Opet'e tebrik mesajı Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Voleybol Sultanlar Ligi Play-Off Final serisi 5’inci ve son maçında Eczacıbaşı Dynavit’i yenerek şampiyonluğa ulaşan Fenerbahçe Opet için tebrik mesajı yayımladı.
21.04.2024 Diğer
Sultanlar Ligi'nde şampiyon Fenerbahçe! Eczacıbaşı'na set vermedi
Sultanlar Ligi'nde şampiyon Fenerbahçe! Eczacıbaşı'na set vermedi Vodafone Sultanlar Ligi play-off final serisi 5'inci maçında Fenerbahçe Opet, Eczacıbaşı Dynavit'i konuk etti. Büyük heyecana sahne olan final maçında sarı-lacivertliler rakibine set vermedi ve şampiyonluğa ulaştı.
21.04.2024 Voleybol
Fenerbahçe Opet - Eczacıbaşı Dynavit maçından kareler
Fenerbahçe Opet - Eczacıbaşı Dynavit maçından kareler Fenerbahçe Opet, Vodafone Sultanlar Ligi play-off final serisi 5'inci maçında Eczacıbaşı Dynavit'i konuk etti.
21.04.2024 Voleybol
Saliha Şahin, Beşiktaş Ayos'a transfer oldu!
Saliha Şahin, Beşiktaş Ayos'a transfer oldu! Milli voleybolcu Saliha Şahin, Beşiktaş Ayos ile sözleşme imzaladı.
20.04.2024 Voleybol
Simge Aköz Fenerbahçe'ye meydan okudu: Kupayı eve götürmek istiyoruz
Simge Aköz Fenerbahçe'ye meydan okudu: Kupayı eve götürmek istiyoruz Sultanlar Ligi final serisinde durumu 2-2 yapan Eczacıbaşı Dynavit’in milli yıldızı Simge Aköz şampiyonluk için iddialı konuştu.
19.04.2024 Voleybol
Elif Şahin: Bundan daha iyi bir Eczacıbaşı istiyorum!
Elif Şahin: Bundan daha iyi bir Eczacıbaşı istiyorum! Eczacıbaşı Dynavit'in yıldızı Elif Şahin, Fenerbahçe Opet maçının ardıdnan konuştu.
18.04.2024 Voleybol

Benzer Haber Etiketleri

Sultanlar Ligi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.