Sümeyye Erdoğan Bayraktar

Sümeyye Erdoğan Bayraktar

Son dakika Sümeyye Erdoğan Bayraktar haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Sümeyye Erdoğan Bayraktar gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Sümeyye Erdoğan Bayraktar haber sayfamızda...

Sümeyye Erdoğan Bayraktar

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 219 sümeyye erdoğan bayraktar haberi bulunmuştur.
Cengiz’in ailesine KADEM’den ziyaret
Cengiz’in ailesine KADEM’den ziyaretKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, İstanbul Ataşehir’de uğradığı kılıçlı saldırıda hayatını kaybeden mimar Başak Cengiz’in Ankara’daki ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
16.11.2021Gündem
Sümeyye Erdoğan'dan Başak Cengiz'in ailesine taziye ziyareti
Sümeyye Erdoğan'dan Başak Cengiz'in ailesine taziye ziyaretiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, İstanbul'da Can Göktuğ Boz tarafından samuray kılıcıyla öldürülen Başak Cengiz'in (28) Ankara'daki ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
15.11.2021Gündem
Bayraktar için son görev
Bayraktar için son görevMilli SİHA’ların öncü ismi, Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Bayraktar, dün düzenlenen cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı.
20.10.2021Ekonomi
Son dakika! Milli SİHA'ların öncü ismi Özdemir Bayraktar'a veda
Son dakika! Milli SİHA'ların öncü ismi Özdemir Bayraktar'a vedaTedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Milli Teknoloji Hamlesi idealinin ve milli SİHA'ların öncü ismi Özdemir Bayraktar için Fatih Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törende konuşan Selçuk Bayraktar, "En yakın dava ve yol arkadaşımızdı. Dosdoğru yaşadı, bildiği yoldan asla şaşmadı. Son nefesine kadar iş yerinde kaldı. O asla sancağı bırakmadı. Bizler bu yolda aynı şekilde aynı değerlerle devam edeceğiz." dedi.
19.10.2021Gündem
Selçuk Bayraktar kimdir, kaç yaşında? Selçuk Bayraktar hayatı ve kariyeri...
Selçuk Bayraktar kimdir, kaç yaşında? Selçuk Bayraktar hayatı ve kariyeri...Selçuk Bayraktar kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Türkiye’nin ilk milli S/İHA Sistemi Bayraktar TB2’nin mimarı olan Selçuk Bayraktar, babası Özdemir Bayraktar'ı kaybetti. Peki Selçuk Bayraktar kimdir, kaç yaşında nereli?
19.10.2021Gündem
Sümeyye Erdoğan Bayraktar: Milli teknolojinin güçlenmesi için kadınlar olarak biz de varız
Sümeyye Erdoğan Bayraktar: Milli teknolojinin güçlenmesi için kadınlar olarak biz de varızKocaeli'nin Gebze ilçesinde, KADEM'nin düzenlediği İnovasyonda Kadın 6. Girişimcilik Kampı'nda finale kalan 5 kadın girişimciye 50'şer bin TL ödül verildi. KADEM Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, "Fikrinden tasarımına, projesinden ticarileşmesine kadar her aşamada yerli ve milli teknolojinin güçlenmesi için kadınlar olarak biz de varız" dedi.
17.10.2021Haberler
Sümeyye Erdoğan Bayraktar: Milli teknolojinin güçlenmesi için kadınlar olarak biz de varız
Sümeyye Erdoğan Bayraktar: Milli teknolojinin güçlenmesi için kadınlar olarak biz de varızKocaeli'nin Gebze ilçesinde, KADEM'nin düzenlediği İnovasyonda Kadın 6. Girişimcilik Kampı'nda finale kalan 5 kadın girişimciye 50'şer bin TL ödül verildi. KADEM Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, "Fikrinden tasarımına, projesinden ticarileşmesine kadar her aşamada yerli ve milli teknolojinin güçlenmesi için kadınlar olarak biz de varız" dedi.
17.10.2021Gündem
‘Vatandaşa ucuz ürün ulaştıracağız’
‘Vatandaşa ucuz ürün ulaştıracağız’Tarım Kredi Kooperatifi marketinden alışveriş yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Türkiye genelinde bin kadar bu tür marketlerin yapılması talimatını verdik. Böylece vatandaşımıza ucuz ve kaliteli ürünü ulaştırmanın gayreti içerisinde olacağız” dedi.
4.10.2021Siyaset
Son dakika haberi! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan talimat: Bin yeni market açılacak
Son dakika haberi! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan talimat: Bin yeni market açılacakCumhurbaşkanı Erdoğan, Tarım Kredi Kooperatifi'nden market alışverişi yaptı. Çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Erdoğan, "Tarım Kredi Kooperatifleri'mizin gördüğünüz gibi buradaki market gerçekten çeşitli ürünler noktasında, kalite noktasında, fiyatlar noktasında gayet uygun. Gerçekten vatandaşlarımızın kesesine uygun fiyatların uygulandığı bir yer. Bunların süratle çoğaltılması noktasında Tarım Kredi Kooperatifleri'ne verdiğimiz talimatlar var. Tabii süratle 500 metre kareden olmak üzere, Türkiye genelinde ilk etapta bin kadar bu tür marketlerin yapılması talimatını verdik. Bunları süratle çoğaltacağız." dedi.
3.10.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bin kadar bu tür marketlerin yapılması talimatını verdik
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bin kadar bu tür marketlerin yapılması talimatını verdikCumhurbaşkanı Erdoğan, Tarım Kredi Kooperatifi'nden market alışverişi yaptı. Çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Erdoğan, "Tarım Kredi Kooperatiflerimizin gördüğünüz gibi buradaki market gerçekten çeşitli ürünler noktasında, kalite noktasında, fiyatlar noktasında gayet uygun. Gerçekten vatandaşlarımızın kesesine uygun fiyatların uygulandığı bir yer. Bunların süratle çoğaltılması noktasında Tarım Kredi Kooperatiflerine verdiğimiz talimatlar var. Tabii süratle 500 metre kareden olmak üzere, Türkiye genelinde ilk etapta bin kadar bu tür marketlerin yapılması talimatını verdik. Bunları süratle çoğaltacağız." dedi.
3.10.2021Haberler
Sümeyye Erdoğan Bayraktar, İskenderun'da istişare toplantısına katıldı
Sümeyye Erdoğan Bayraktar, İskenderun'da istişare toplantısına katıldıKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, İskenderun'da, Eğitime Destek Platformu Hatay temsilcilikleri tarafından İskenderunda düzenlenen istişare toplantısına katıldı.
22.09.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan KADEM eğitim kampına sürpriz ziyaret
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan KADEM eğitim kampına sürpriz ziyaretCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) hizmet içi eğitim kampını ziyaret etti.
20.08.2021Siyaset
Kadına şiddetle mücadele sürecek
Kadına şiddetle mücadele sürecekCumhurbaşkanı Erdoğan, “Bizim mücadelemiz İstanbul Sözleşmesi’yle başlamadığı gibi bu sözleşmeden çekilmeyle de bitecek değil. Dün kadına yönelik şiddetle nasıl mücadele ediyorsak bugün de yarın da mücadeleyi sürdüreceğiz” dedi
2.07.2021Siyaset
Bakan Selçuk, insanlık suçu olan kadına şiddetle sıfır tolerans ilkesiyle mücadeleyi sürdüreceklerini söyledi
Bakan Selçuk, insanlık suçu olan kadına şiddetle sıfır tolerans ilkesiyle mücadeleyi sürdüreceklerini söylediAile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde kadınların şiddete maruz kalma riskinin arttığını belirterek, "Her şeyden önce insanlık suçu olan kadına yönelik şiddetle, dün olduğu gibi bugün ve yarın da sıfır tolerans ilkesiyle mücadeleye devam edeceğiz." dedi.
22.03.2021Siyaset
İstanbul Sözleşmesi feshedildi
İstanbul Sözleşmesi feshedildiTürkiye kadına yönelik şiddetle mücadelede uluslararası referans metin kabul edilen İstanbul Sözleşmesi’nden Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle çekildi. CHP lideri Kılıçdaroğlu, “Artık 42 milyon kadının güvenliği yoktur” derken, kadın hakları savunucuları da karara tepki gösterdi
21.03.2021Siyaset
11. Uluslararası İstanbul Opera Festivali sona erdi
11. Uluslararası İstanbul Opera Festivali sona erdiKültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü’nce 19-27 Eylül tarihleri arasında düzenlenen 11. Uluslararası İstanbul Opera Festivali, bir festival geleneği olarak düzenlendiği ilk günden beri sahnelenen Wolfgang Amadeus Mozart'ın “Saraydan Kız Kaçırma“ operasının son temsili ile kapanışını yaptı. Festivalin , Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uygun olarak düzenlenen yeni seyirci oturma düzeni ve orkestra dizilimi ile güvenli bir ortamda gerçekleştirilmesi sağlandı.
28.09.2020Kültür Sanat
“Asıl mücadele zihniyetle”
“Asıl mücadele zihniyetle”KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Saliha Okur Gümrükçüoğlu, “Kadına yönelik ve aile içi şiddet devam ettiği sürece, şiddetle mücadele etmeyi hedefleyen hukuki metinlere ve tavizsiz uygulamalara her zaman ihtiyaç duyduğumuz bir gerçek” diyor
9.08.2020Pazar
Son dakika...Kılıçdaroğlu'na Ayasofya daveti! Kararını verdi
Son dakika...Kılıçdaroğlu'na Ayasofya daveti! Kararını verdiGelen son dakika haberine göre; Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, Ayasofya'da kılınacak cuma namazı için Diyanet İşleri Başkanı Prof. Ali Erbaş'ın CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu arayarak davet ettiğini yazdı.
21.07.2020Siyaset
Man Adası için 359 bin lira daha ödeyecek
Man Adası için 359 bin lira daha ödeyecekCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, “Man Adası” açıklamaları nedeniyle daha önce karara bağlanan ancak İstinaf Mahkemesi’nce usulden bozularak yeniden görülen davalarda yine peş peşe tazminat ödemeye mahkum ediliyor.
17.07.2020Siyaset
Son dakika! Man Adası tazminatı: Kılıçdaroğlu 359 bin TL ödeyecek!
Son dakika! Man Adası tazminatı: Kılıçdaroğlu 359 bin TL ödeyecek!CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Man Adası belgelerine ilişkin açıklamaları nedeni açılan diğer davada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve yakınlarına 359 bin TL manevi tazminat ödemesine karar verildi.
16.07.2020Siyaset
Emine Erdoğan'dan Babalar Günü mesajı
Emine Erdoğan'dan Babalar Günü mesajıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, twitter hesabında Babalar Günü mesajı yayınladı.
21.06.2020Gündem
Bakan açıkladı: Türkiye'nin ihtiyacının üstünde kapasitemiz var
Bakan açıkladı: Türkiye'nin ihtiyacının üstünde kapasitemiz varSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Medikal ve koruyucu malzemelerle ilgili olarak da üreticilerimizle koordine halindeyiz. Türkiye'deki ihtiyacın kat kat üstünde kurulu kapasitemiz var. Bunun için üretimin önemli bir kısmı zaten ihraç ediliyor. Vatandaşlarımızın gönlü müsterih olsun. Karaborsa oluşmasına asla müsaade etmeyeceğiz." dedi.
7.03.2020Ekonomi
"Böyle Daha Güzelsin" sergisinin basın gösterimi yapıldı
"Böyle Daha Güzelsin" sergisinin basın gösterimi yapıldıKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) tarafından düzenlenen 28 Şubat temalı "Böyle Daha Güzelsin" sergisinin basın gösterimi, Topkapı Sarayı Darphane-i Amire binasında yapıldı. Açılışa, KADEM Başkanı Saliha Okur Gümrükçüoğlu, KADEM Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, serginin küratörü Yasemin Darbaz ve sergide eserleri yer alan sanatçılar katıldı.
25.02.2020Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kardemir Kız AİHL öğrencilerine başarı diledi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kardemir Kız AİHL öğrencilerine başarı dilediCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Karabük'teki Kardemir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi (AİHL) öğrencilerine görüntülü mesajla başarı diledi.
13.12.2019Siyaset
Emine Erdoğan, genç Müslüman kadın lider adaylarıyla buluştu
Emine Erdoğan, genç Müslüman kadın lider adaylarıyla buluştuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Kadın Danışma Konseyinin katkılarıyla gerçekleştirilen "ALLY for Future: Genç Müslüman Kadınlar Liderlik Programı" katılımcılarıyla bir araya geldi.
13.12.2019Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Sümeyye Erdoğan Bayraktar ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.