Sünni

Sünni

Son dakika Sünni haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Sünni gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Sünni haber sayfamızda...

Sünni

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.913 sünni haberi bulunmuştur.
İşte Türkiye ile Irak arasındaki 26 anlașmanın detayları
İşte Türkiye ile Irak arasındaki 26 anlașmanın detayları İletişim Başkanlığı duyurdu! Türkiye ile Irak arasında 26 anlașma imzalandı. İşte o anlaşmanın detayları...
22.04.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sünni ve Türkmen toplumu temsilcileriyle görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sünni ve Türkmen toplumu temsilcileriyle görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bağdat'ta Irak Türkmen toplumu ve Irak Sünni toplumu temsilcilerini kabul etti.
22.04.2024 Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sünni ve Türkmen toplumu temsilcileriyle görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sünni ve Türkmen toplumu temsilcileriyle görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bağdat'ta Irak Türkmen toplumu ve Irak Sünni toplumu temsilcilerini kabul etti.
22.04.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Irak ile yeni dönemi duyurdu! PKK'ya karşı ortak hareket
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Irak ile yeni dönemi duyurdu! PKK'ya karşı ortak hareket Irak'a 12 yıl sonra resmi ziyarette bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, terörle mücadele konusunda önemli mesajlar verirken 'Kalkınma Yolu Anlaşması'nın hayati önemde olduğuna vurgu yaptı.
22.04.2024 Gündem
En Çaresiz Anda Ve Dardayken Okunacak Dualar: Çaresiz Anlar İçin Sureler Ve Dualar…
En Çaresiz Anda Ve Dardayken Okunacak Dualar: Çaresiz Anlar İçin Sureler Ve Dualar… Çaresiz hissedilen bir anda Allah'a edilecek dualar vardır. Bu dualar peygamber efendimiz tarafından da okunmuştur. Peygamber efendimizin öğrettiği dualar Müslümanlar tarafından hep Allah'a edilmektedir. Bu duaların sayısı birden daha fazladır. Bu yüzden çaresiz hissedildiği anda Allah'a edilmesi gereken duaları ve anlamlarını sizler için derledik.
4.04.2024 Dini Bilgiler
Gazze'de son durum... İran bu kez kendi topraklarında vuruldu! Cephaneliği ele geçirdiler, savaş yayılıyor
Gazze'de son durum... İran bu kez kendi topraklarında vuruldu! Cephaneliği ele geçirdiler, savaş yayılıyor Hafta başında Suriye'nin başkenti Şam'daki büyükelçilik binası İsrail tarafından füzelerle vurulan İran, bu kez kendi topraklarında saldırıya uğradı.
4.04.2024 Haberler
Cumhur İttifakı adayı Turgut Altınok: Ankaramızı cazibe merkezi yapacağız
Cumhur İttifakı adayı Turgut Altınok: Ankaramızı cazibe merkezi yapacağız Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok canlı yayında önemli açıklamalarda bulundu. Turgut Altınok, "Ankaramızı her alanda bir cazibe merkezi yapacağız."
29.03.2024 Gündem
Ortadoğu’yu dönüştüren ideoloji: Baas
Ortadoğu’yu dönüştüren ideoloji: Baas Baas “yeniden doğuş’’ anlamına geliyor ve Arap ulusunun tek bir sosyalist devlet çatısı altında birleşmesini hedefleyen milliyetçi–sol bir hareket olarak tanımlıyor kendisini.
24.03.2024 Dünya
Erdoğan'ın 'son seçimim' sözleri... Bahçeli: Türk milletini yalnız bırakamazsın
Erdoğan'ın 'son seçimim' sözleri... Bahçeli: Türk milletini yalnız bırakamazsın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'son seçimim' sözleriyle ilgili konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Buradan Sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a diyorum ayrılamazsın, Türk milletini yalnız bırakamazsın. Cumhur ittifakı olarak yanındayız 'Yeni Yüzyıl'ın kurtarıcı lideri olarak sizi görmek istiyoruz." ifadelerini kullandı.
17.03.2024 Haberler
'Son seçimim' diyen Erdoğan'a Bahçeli'den tarihi çağrı: Türk milletini yalnız bırakamazsın
'Son seçimim' diyen Erdoğan'a Bahçeli'den tarihi çağrı: Türk milletini yalnız bırakamazsın MHP'nin 14. Olağan Büyük Kurultay'ında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'son seçimim' sözleriyle ilgili konuşan Devlet Bahçeli, "Buradan Sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a diyorum ayrılamazsın, Türk milletini yalnız bırakamazsın. Cumhur ittifakı olarak yanındayız 'Yeni Yüzyıl'ın kurtarıcı lideri olarak sizi görmek istiyoruz." ifadelerini kullandı. Kurultayda bin 295 delegenin oyunun tamamını alan Devlet Bahçeli, 11. kez MHP Genel Başkanlığına seçildi.
17.03.2024 Gündem
Fatih Erbakan: Yeniden Refah ahlaklı belediyecilik şiarıyla seçimlere giriyor
Fatih Erbakan: Yeniden Refah ahlaklı belediyecilik şiarıyla seçimlere giriyor Yeniden Refah Partisi (YRP) Genel Başkanı Fatih Erbakan, "Milletten oy alamıyor, nereye gitse emekli, memur, işçi, çiftçi tepki gösteriyor. Nereye gitse Gazze'yi soruyorlar. 'İsrail ile neden ticarete devam ediyorsunuz' diyorlar. Bu tabloyu manzarayı görüyor. Anketlere bakıyor. Oylar kartopu gibi eriyor. Gelmiş Yeniden Refah adayını geri çekecekmiş de bize destek olacakmış. Ne münasebet. Herkes çalışacak, herkes millete kendisini anlatacak, hizmet yarışına girecek ve milletimiz özgür iradesiyle kimi istiyorsa onu seçecek" dedi.
16.03.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan Hakkari'de konuştu! 'Kaynaklar teröre gitmeyecek'
Cumhurbaşkanı Erdoğan Hakkari'de konuştu! 'Kaynaklar teröre gitmeyecek' Cumhurbaşkanı Erdoğan Hakkari Mitingi'nde açıklamalarda bulundu. Erdoğan "Şehrimizin kaynaklarını terör örgütüne ve teröristlere aktarmak yerine Hakkarili kardeşlerim için kullanacak isimler belirledik" dedi ve istihdam müjdesini duyurdu.
15.03.2024 Gündem
Cumhur İttifakı ABB başkan adayı Altınok: Ankara'da ulaşım problem
Cumhur İttifakı ABB başkan adayı Altınok: Ankara'da ulaşım problem AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) başkan adayı Turgut Altınok, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı eleştirerek, "Makam mevki ayrı bir şey, ilkeli durmak ve ilkeli olmak ayrı bir şey. Türk milletinin değerleri adına bir tane program yapmamıştır. Cumhurbaşkanı adayı olacağı dönemde 'Apo Bey' demiştir. Bunca askerimizin, polisimizin, korucumuzun, Kürt vatandaşımızın katiline kimse 'Apo Bey' diyemez" dedi.
10.03.2024 Gündem
İslam tarihinde Ramazan
İslam tarihinde Ramazan İslam tarihinde birçok önemli hadise de Ramazan ayında gerçekleşti. Mekke ve Endülüs’ün Fethi, Bedir Savaşı bu önemli olaylardan bazıları.
10.03.2024 Gündem
Bakan Göktaş: Kadın milletvekili oranı yüzde 20’ye yükseldi
Bakan Göktaş: Kadın milletvekili oranı yüzde 20’ye yükseldi Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, 8 Mart Kadınlar Günü dolayısıyla Ankara’da bir otelde 'Türkiye Yüzyılında Başkentin Güçlü Kadınları' programında kadınlarla bir araya geldi.
8.03.2024 Gündem
CHP Genel Başkanı Özgür Özel, STK temsilcileri ile bir araya geldi
CHP Genel Başkanı Özgür Özel, STK temsilcileri ile bir araya geldi CHP Genel Başkanı Özgür Özel, 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı'nın karşısında Millet İttifakı'ndan çok daha güçlü durumda olan Türkiye İttifakı olduğunu söyledi. Özel, "Türkü, Kürdü, Lazı, Çerkezi, Alevi, Sünni ayırmayan Türkiye İttifakı, Türkiye'nin geleceğin garantisidir" dedi.
4.03.2024 Gündem
Pakistan'da Şahbaz Şerif yeniden başbakan seçildi
Pakistan'da Şahbaz Şerif yeniden başbakan seçildi İmran Han'ın desteklediği bağımsızların ipi göğüslediği Pakistan seçimlerinden dört hafta sonra koalisyon hükümeti kuruldu, sandıktan ikinci sırada çıkan Pakistan Müslüman Ligi-Navaz’ın lideri Şerif bir kez daha başbakanlık koltuğuna oturdu.
3.03.2024 Dünya
Murat Kurum: Bizim gerçeklerimize onların hayalleri bile ulaşamaz
Murat Kurum: Bizim gerçeklerimize onların hayalleri bile ulaşamaz İBB Başkan Adayı Murat Kurum, Kartal'da düzenlenen mitingde yaptığı koruşmada, "Orhantepe Mahallesi’ndeki kentsel dönüşüm projemizde olduğu gibi tüm Kartal’da mülkiyet sorununu tamamen ortadan kaldıracağız. Hiçbir vatandaşımızın İBB ile mülkiyet sorunu kalmayacak. Kartal’da tek bir riskli yapı kalmayıncaya kadar çalışacağız” dedi.
27.02.2024 Gündem
Demokratlar ‘Türkiye İttifakı’nda
Demokratlar ‘Türkiye İttifakı’nda CHP Genel Başkanı Özgür Özel dün Ankara Yenimahalle’de Pir Sultan Abdal Cemevi’nin açılışına katıldı.
18.02.2024 Gündem
Dursun Özbek'ten Ali Koç'a sert cevap: Derhal Kulüpler Birliği başkanlığından istifa etmeli
Dursun Özbek'ten Ali Koç'a sert cevap: Derhal Kulüpler Birliği başkanlığından istifa etmeli Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, gündemde yer alan konularla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Birçok konuya değinen Dursun Özbek, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a da sert cevaplar verdi. İşte detaylar...
6.02.2024 Galatasaray
Yılın ilk MGK'sı Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı
Yılın ilk MGK'sı Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı MGK, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde toplandı. Toplantının ardından yazılı açıklama yapılması bekleniyor.
25.01.2024 Gündem
Yılın ilk MGK'sında kritik gündem
Yılın ilk MGK'sında kritik gündem Milli Güvenlik Kurulu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında toplanacak.
25.01.2024 Gündem
Kalın’dan Irak’ta ‘terör’ uyarısı
Kalın’dan Irak’ta ‘terör’ uyarısı Türkiye, terör örgütü PKK’nın Irak’ın kuzeyindeki varlığına son vermek için düzenlediği Pençe serisi operasyonları sürdürüyor.
24.01.2024 Gündem
MİT Başkanı Kalın'dan Irak'a ziyaret
MİT Başkanı Kalın'dan Irak'a ziyaret Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanı İbrahim Kalın, Irak’a bir ziyaret gerçekleştirdi.
23.01.2024 Haberler
MİT Başkanı Kalın'dan Irak'a ziyaret
MİT Başkanı Kalın'dan Irak'a ziyaret Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanı İbrahim Kalın, Irak’a bir ziyaret gerçekleştirdi.
23.01.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Sünni ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.