Süre Uzatıldı

Süre Uzatıldı

Son dakika süre uzatıldı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan süre uzatıldı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan süre uzatıldı haber sayfamızda...

Süre Uzatıldı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 689 sure uzatildi haberi bulunmuştur.
Son dakika: Bankada parası olanlar dikkat! Stopaj avantajında süre uzatıldı
Son dakika: Bankada parası olanlar dikkat! Stopaj avantajında süre uzatıldıTürk lirası (TL) mevduatları için stopaj desteği uygulamasında süre 31 Mayıs 2021'e uzatıldı.
1.04.2021Ekonomi
Stopaj avantajında süre uzatıldı
Stopaj avantajında süre uzatıldıTürk lirası (TL) mevduatları için stopaj desteği uygulamasında süre 31 Mayıs 2021'e uzatıldı.
1.04.2021Uzmanpara
Son dakika: Bakanlık duyurdu! Süre uzatıldı
Son dakika: Bakanlık duyurdu! Süre uzatıldıİstanbul Boğazı'nın tamamı ile Karadeniz'de İstanbul'un Sarıyer ilçesi Kumköy Aslan Burnu'ndan Gürcistan sınırına kadar olan karasularda her türlü av aracı ile ticari amaçlı hamsi avcılığının durdurulmasına ilişkin karar süresi 28 Ocak saat 00.00'a kadar uzatıldı.
16.01.2021Ekonomi
Son dakika... Bakan açıkladı! Gelir kaybı ve kira desteklerinde süre uzatıldı
Son dakika... Bakan açıkladı! Gelir kaybı ve kira desteklerinde süre uzatıldıGelen son dakika haberine göre; Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan: 'Esnaf ve sanatkarlarımız ile gerçek kişi tacirlerimize yönelik gelir kaybı ve kira desteklerinde son başvuru tarihini 11 Ocak'a uzattık' dedi.
8.01.2021Ekonomi
Sokağa çıkma yasağı cezası ne kadar? Sokağa çıkma yasağı ne zaman bitiyor?
Sokağa çıkma yasağı cezası ne kadar? Sokağa çıkma yasağı ne zaman bitiyor?31 Aralık Perşembe akşam saat 21:00'dan itibaren başlayan sokağa çıkma yasağı halen devam ediyor. Milyonlarca vatandaş ise sokağa çıkma yasağının ne zaman biteceğini öğrenmek istiyor. Peki sokağa çıkma yasağı cezası ne kadar? İşte sokağa çıkma yasağına dair tüm bilinmesi gerekenler...
2.01.2021Gündem
Gerçek ve tüzel kişilerin TÜRİB'de işlem yapabilmelerine ilişkin süre uzatıldı
Gerçek ve tüzel kişilerin TÜRİB'de işlem yapabilmelerine ilişkin süre uzatıldıGerçek ve tüzel kişilerin doğrudan Türkiye Ürün İhtisas Borsasında (TÜRİB) işlem yapabilmelerine ilişkin sürenin iki yıl uzatılması kararlaştırıldı.
31.12.2020Ekonomi
Son Dakika: Yapılandırma başvuru süresi uzatıldı! Borç yapılandırma için son gün ne zaman?
Son Dakika: Yapılandırma başvuru süresi uzatıldı! Borç yapılandırma için son gün ne zaman?Borç yapılandırma başvuru süresi ile ilgili son dakika açıklaması. Devlete olan borçların yeniden yapılandırılmasına yönelik yapılan düzenleme 31 Aralık'ta sona erecekti. Yapılan açıklamaya göre borç yapılandırma başvurusu için süre uzatıldı. Peki, borç yapılandırma için son gün ne zaman?
30.12.2020Ekonomi
Fed'den küçük ve orta ölçekli işletmeler için flaş karar
Fed'den küçük ve orta ölçekli işletmeler için flaş kararABD Merkez Bankası (Fed), yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının ekonomik etkilerini hafifletmek amacıyla uygulamaya koyduğu küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik kredi programının süresini 8 Ocak 2021'e uzattı.
29.12.2020Ekonomi
Yenilenebilir enerjide yerli aksamın desteklenmesine ilişkin katkı başvurularında süre uzatıldı
Yenilenebilir enerjide yerli aksamın desteklenmesine ilişkin katkı başvurularında süre uzatıldıYenilenebilir enerji üretiminde yerli aksamın desteklenmesi için 2021'de yerli katkı ilave fiyatından yararlanacaklar için başvuru süresi 21 Aralık'a uzatıldı.
10.12.2020Ekonomi
Milliyet'te Gündem (2 Aralık 2020)
Milliyet'te Gündem (2 Aralık 2020)İşte Türkiye'de ve dünyada günün öne çıkan haber başlıkları...
2.12.2020Haberler
Son dakika: Normalleşme Desteği ve İlave İstihdam Teşviki'nde süre uzatıldı
Son dakika: Normalleşme Desteği ve İlave İstihdam Teşviki'nde süre uzatıldıSon dakika haberine göre, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kararıyla, "Normalleşme Desteği"nin 30 Haziran 2021'e kadar uzatıldığını, 3 ay olan yararlanma süresinin de 6 aya çıkarıldığını bildirdi.
2.12.2020Ekonomi
Resmen açıklandı! Süre uzatıldı...
Resmen açıklandı! Süre uzatıldı...Kamu alacaklarının yapılandırılmasını içeren kanun Resmi Gazete’de yayımlandı. Kanun istihdam teşviklerini de içeriyor. Mevcut teşviklerin süresi uzatılırken yeni prim teşviklerine yer veren kanun, kısa çalışma uygulamasının 30 Haziran’a kadar devamının önünü açıyor.
18.11.2020Ekonomi
KYK burs/ kredi başvurusu için kaç gün kaldı? 2020 KYK burs sonuçları ne zaman açıklanır?
KYK burs/ kredi başvurusu için kaç gün kaldı? 2020 KYK burs sonuçları ne zaman açıklanır?KYK burs ve kredi başvuruları için verilen süre Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından uzatıldı. 3 Kasım Salı günü sona ermesi beklenen KYK başvurusu için son gün ne zamana kadar uzatıldı? KYK yurt başvuruları başladı mı? Burs başvurusu yapan öğrenciler burs sonuçlarının açıklanmasını bekliyor.
6.11.2020Gündem
AÖF kayıt yenileme nasıl yapılır? AÖF çevrimiçi (online) kayıt işlemleri ve para yatırma
AÖF kayıt yenileme nasıl yapılır? AÖF çevrimiçi (online) kayıt işlemleri ve para yatırmaAÖF kayıt yenileme için verilen süre uzatıldı. 2020-2021 AÖF Güz Dönemi kayıt yenileme işlemleri kapmasında kayıt yaptıracak öğrenciler için çevrimiçi başvuru ve kayıtlar 29 Ekim'e kadar uzatıldı. Peki, AÖF kayıt yenileme nasıl yapılır? İşte AÖF kayıt yenileme ve para yatırma işlemleri.
26.10.2020Gündem
Son dakika... Milyonlarca çalışanı ilgilendiriyor! Süre uzatıldı...
Son dakika... Milyonlarca çalışanı ilgilendiriyor! Süre uzatıldı...Yeni istihdama kalkanına yönelik Meclis'te çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Milyonlarca vatandaşı ilgilendiren yeni istihdam paketinde neler olacak merakla bekleniyor. Yeni istihdam paketinde; işveren de çalışan da kazanacak, gençler ve 50 yaş üstü işe kavuşacak, yeni işçinin primlerini devlet ödeyecek ve işsizlere iş imkanı sağlanacak yeni adımlar atılması planlanıyor. Yani yeni istihdam paketiyle birlikte hem işveren hem de işçiye destekler verilecek.
21.10.2020Ekonomi
Tyt Ve Ayt Puanı Kaç Yıl Geçerlidir? 2020 Ayt Ve Tyt Geçerlilik Süreleri
Tyt Ve Ayt Puanı Kaç Yıl Geçerlidir? 2020 Ayt Ve Tyt Geçerlilik SüreleriSınava girecek olan pek çok öğrenci TYT ile AYT puanı hakkında farklı bilgiler almaya çalışıyor. Özellikle geçerlilik süresi ne kadar olduğu en çok merak edilen ve internetten araştırılan konular içerisinde yer almaktadır. Peki, TYT ve AYT puanı kaç yıl geçerlidir? 2020 AYT ve TYT geçerlilik süreleri.
20.10.2020Eğitim
Bakan Selçuk açıkladı! Süre uzatıldı
Bakan Selçuk açıkladı! Süre uzatıldıAile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Sağlık Uygulama Tebliğinde (SUT) yapılan düzenlemeyle karşılanan yoğun bakım tedavi ücretlerini iki katına çıkarttık. Yoğun bakımdaki Covid-19 hastalarının tedavisinde kullanılan ilaçları geri ödeme listesine aldık" dedi.
25.09.2020Ekonomi
Yenilenebilir enerjiyi destekleme mekanizmasında süre uzatıldı
Yenilenebilir enerjiyi destekleme mekanizmasında süre uzatıldıYenilenebilir Enerji Kaynakları Destekleme Mekanizması'ndan (YEKDEM) yararlanmak isteyen üretim tesislerinin 31 Aralık 2020'ye kadar devreye girme şartında süre, 30 Haziran 2021'e kadar uzatıldı.
18.09.2020Uzmanpara
Son dakika: Kronik hastalarla ilgili flaş karar! Süre uzatıldı...
Son dakika: Kronik hastalarla ilgili flaş karar! Süre uzatıldı...Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Normalleşme sürecinde de kronik hastalarımızın 1 Ocak itibariyle süresi dolan sağlık raporları ve reçeteleri ikinci bir duyuruya kadar geçerli olacak" dedi.
7.09.2020Ekonomi
Üniversite kayıt tarihleri 2020 | Üniversite kayıtları ne zamana kadar devam edecek?
Üniversite kayıt tarihleri 2020 | Üniversite kayıtları ne zamana kadar devam edecek?YKS tercih sonuçlarının açıklanmasının ardından üniversite kayıt işlemleri başladı. 29 Ağustos'ta başlayan üniversite kayıt işlemleri devam ediyor. Kayıtlar şahsen ya da elektronik olarak yapılabiliyor. YÖK'ten yapılan son açıklamaya göre başvuru tarihleri uzatıldı. Peki, üniversite kayıtları ne zaman sona erecek?
1.09.2020Gündem
e Kurs DYK başvuru ekranı | Destekleme ve Yetiştirme Kursları başvurusu nereden yapılır?
e Kurs DYK başvuru ekranı | Destekleme ve Yetiştirme Kursları başvurusu nereden yapılır?Destekleme ve Yetiştirme Kursları başvuruları devam ediyor. 21-25 Ağustos tarihleri arasında başvuruları alınan öğretmenler için ek süre verildi. DYK öğretmen başvuruları 28 Ağustos Cuma'ya kadar alınmaya devam edecek. DYK öğrenci başvuruları ise 26 Ağustos itibariyle başlamıştı. Peki, e-Kurs ile DYK başvurusu nasıl yapılır?
27.08.2020Gündem
Bankada para unutanlar dikkat! Süre uzatıldı
Bankada para unutanlar dikkat! Süre uzatıldıBankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK), zaman aşımına uğrayan mevduat, emanet ve alacaklar için 16 Haziran olan son başvuru tarihini, 15 Eylül'e uzattı.
2.06.2020Ekonomi
Bakan açıkladı! Rapor verme süreleri uzatıldı
Bakan açıkladı! Rapor verme süreleri uzatıldıSanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nca Ar-Ge ve tasarım merkezlerinin faaliyet raporları ile teknoloji geliştirme bölgelerindeki (TGB) işletmelerin mali denetim raporlarının teslim süresinin 1 ay ek süre ile 30 Haziran'a uzatıldığı açıklandı.
17.05.2020Ekonomi
Kahta’da, 2 yerleşim yerinde karantina süresi uzadı
Kahta’da, 2 yerleşim yerinde karantina süresi uzadıAdıyaman’ın Kahta ilçesinde, daha önce karantinaya alınan 1 bölge ile 1 sokakta yeni koronavirüs vakalarının görülmesi üzerine süre uzatıldı.
15.05.2020Gündem
Süre uzatıldı
Süre uzatıldıMilas’ta 10.cusu düzenlenecek ‘Uluslararası Turhan Selçuk Karikatür Yarışması’na katılım süresi, tüm dünyayı saran pandemi nedeniyle 1 Eylül’e zatıldı. Jüri toplantısı, yarışma sonuçlarının açıklanması ve ödül töreni tarihleri Türkiye’nin pandemi sürecine göre belirlenecek.
9.05.2020Ege

Benzer Haber Etiketleri

sürestopajindirimbankaekonomi

Süre Uzatıldı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.