Tahsilat

Tahsilat

Son dakika Tahsilat haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Tahsilat gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Tahsilat haber sayfamızda...

Tahsilat

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.799 tahsilat haberi bulunmuştur.
Bursluluk sınavı sonuçları açıklandı mı? 2021 Bursluluk sınavı sonuçları sorgulama ekranı
Bursluluk sınavı sonuçları açıklandı mı? 2021 Bursluluk sınavı sonuçları sorgulama ekranıMilli Eğitim Bakanlığı tarafından uygulanan Bursluluk sınavı ardından sınava katılan öğrenciler sonuçların ne zaman açıklanacağını öğrenmek istiyor. Bursluluk sınavı sonuçları açıklandı mı? 2021 Bursluluk sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak soruları yoğun ilgi görüyor. İşte Bursluluk sınavı sonuçları sorgulama ekranı...
18.09.2021Gündem
Bursluluk sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? MEB'den net tarih...
Bursluluk sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? MEB'den net tarih...Bursluluk sınavı sonuçları için heyecan dorukta. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından uygulanan Bursluluk sınavı sonuçları için tarih belli oldu. Adaylar ise Bursluluk sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak arayışına girdi. İşte bursluluk sınavı sonuçları MEB sorgulama ekranı...
11.09.2021Gündem
2022-2024 Dönemi Bütçe Çağrısı Resmi Gazete'de yayımlandı
2022-2024 Dönemi Bütçe Çağrısı Resmi Gazete'de yayımlandıKamu kaynakları, Orta Vadeli Program'da (OVP) belirlenen politika, tedbir ve öncelikler doğrultusunda kullanılacak.
10.09.2021Ekonomi
İç borçlanma TL cinsinden yapılacak
İç borçlanma TL cinsinden yapılacakStratejik ölçütler çerçevesinde yürütülen politika kapsamında iç borçlanmanın ağırlıklı olarak Türk lirası cinsinden yapılması planlanırken, yurt içi döviz ve altın cinsi borçlanmaların piyasa koşulları çerçevesinde kademeli şekilde azaltılması öngörülüyor.
6.09.2021Uzmanpara
Tekstilcinin 'çek oyunu'! İki ortak bankada şoku yaşadı
Tekstilcinin 'çek oyunu'! İki ortak bankada şoku yaşadıÖdemelerini çekle alan firmaları yakından ilgilendiren ilginç bir olay soruşturma konusu oldu. Sahibi olduğu 5 mağaza ve e-ticaret platformları üzerinden ürün satan Ali D., tekstil ürünleri ürettirdiği firmaya olan borcunun bir bölümü için 1.6 milyon liralık iki çek kesti. Alacaklı firmanın iki ortağı çeki bankaya verdi ancak ortaklar para almayı beklerken, Ali D. iddiaya göre parayı hesabına göndertti. Soruşturma başlatan savcılık, bankadan kamera kayıtlarını istedi.
5.09.2021Ekonomi
Boş arazi ve dükkânda sigorta sahtekârlığı
Boş arazi ve dükkânda sigorta sahtekârlığı(SGK), ticari faaliyeti ve fiilen varlığı olmadığı halde boş arazi ve dükkanları adres göstererek sahte sigortalı bildiren işletmeler hakkında harekete geçti. Sahte sigortalı olarak bildirilen kişilerin sağlık yardımları, iş göremezlik ödeneği ve aylık aldıklarını tespit eden kurum, emekliliği için prim eksiği bulunanların da bu yerler üzerinden para karşılığında sigortalı gösterildiğini belirledi.
26.08.2021Ekonomi
Yapılandırmaya 3,5 milyon mükellef başvurdu
Yapılandırmaya 3,5 milyon mükellef başvurduVergi ve diğer bazı borçların yapılandırılmasına ilişkin düzenlemeler içeren 7326 sayılı Kanun kapsamındaki imkanlardan yararlanmak için yaklaşık 3,5 milyon mükellef başvuru yaparken, 69 milyar 125 milyon 497 bin 413 liralık alacak yapılandırıldı.
24.08.2021Uzmanpara
Yapılandırmaya 3,5 milyon mükellef başvurdu
Yapılandırmaya 3,5 milyon mükellef başvurduVergi ve diğer bazı borçların yapılandırılmasına ilişkin düzenlemeler içeren 7326 sayılı Kanun kapsamındaki imkanlardan yararlanmak için yaklaşık 3,5 milyon mükellef başvuruda bulunurken, 69 milyar 125 milyon 497 bin 413 liralık alacak yapılandırıldı.
24.08.2021Ekonomi
Öğrenim ve katkı kredisi borçlarını yapılandırmada son 10 güne girildi
Öğrenim ve katkı kredisi borçlarını yapılandırmada son 10 güne girildiÖğrenim ve katkı kredisi borçlarını yapılandırmak için tanınan süre 31 Ağustos'ta sona erecek.
21.08.2021Ekonomi
Vergi ödemesinde kolaylık talebi
Vergi ödemesinde kolaylık talebiAnkara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, üyelerinin vergi ödemelerine ilişkin görüş ve önerilerini Gelir İdaresi Başkanı Bekir Bayrakdar’a yazdığı mektupla iletti.
20.08.2021Ekonomi
AKS sınav ücreti yatırma ne zaman bitecek? AKS sınav ücreti ne kadar?
AKS sınav ücreti yatırma ne zaman bitecek? AKS sınav ücreti ne kadar?AKS sınav ücreti yatırma ile ilgili yeni açıklama geldi. Adaylık Kaldırma Sınavı (AKS) Başvuru Ek Süre Verilmesi adlı duyuruda para yatırmayan öğretmenler için süre uzatıldı. Öğretmenler AKS sınav ücreti yatırma tarihini araştırıyorlar. Peki AKS sınav ücreti yatırma ne zaman bitecek, ne kadar?
19.08.2021Gündem
Yapı Kredi yönetimde üst düzey atamalar
Yapı Kredi yönetimde üst düzey atamalarYapı Kredi’de, birden fazla alanda üst düzey görev değişikliği yapıldı.
12.08.2021Ekonomi
Uşak Belediyesi’nden su tasarrufuna katkı
Uşak Belediyesi’nden su tasarrufuna katkıUşak Belediyesi, perlatör cihazının su tasarrufuna katkı sağladığının testlerle belirlenmesinin ardından, en çok ve en yoğun şekilde su kullanılan bölgelere cihazı ücretsiz olarak dağıtmaya başladı.
10.08.2021Ege
Emekli olmak isteyenlere güzel haber! SGK ile 3 banka arasında imzalar atıldı
Emekli olmak isteyenlere güzel haber! SGK ile 3 banka arasında imzalar atıldıSosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanvekili İsmail Yılmaz, yapılandırılan borcunu ödemesi halinde aylık bağlanabilecek sigortalılara, ödeme güçlüğü çekmeden banka kredisi ile emeklilik imkanı sunulacağını bildirdi.
28.07.2021Ekonomi
Borsada nakde dönmek için son şans
Borsada nakde dönmek için son şansBorsa İstanbul'da, tatiller nedeniyle Kurban Bayramı öncesi nakite dönmek isteyen hisse senedi yatırımcıları için bugün son şans olarak dikkati çekiyor.
13.07.2021Uzmanpara
Kocaeli'de fatura ödeme merkezinde şok! Yüzlerce kişi dolandırıldı
Kocaeli'de fatura ödeme merkezinde şok! Yüzlerce kişi dolandırıldıKocaeli'nin Dilovası ilçesinde bir fatura ödeme merkezini devralan F.S.A., iddiaya göre bir ay boyunca tahsilat yaptıktan sonra ortadan kayboldu. Faturaları ödenmeyince gittikleri fatura ödeme merkezini kapalı görenler, soluğu karakolda aldı.
9.07.2021Haberler
Kocaeli'de fatura ödeme merkezinde şok! Yüzlerce kişi dolandırıldı
Kocaeli'de fatura ödeme merkezinde şok! Yüzlerce kişi dolandırıldıKocaeli'nin Dilovası ilçesinde bir fatura ödeme merkezini devralan F.S.A., iddiaya göre bir ay boyunca tahsilat yaptıktan sonra ortadan kayboldu. Faturaları ödenmeyince gittikleri fatura ödeme merkezini kapalı görenler, soluğu karakolda aldı.
9.07.2021Gündem
Yapılandırma 2021 başvuru süresi ne zaman başlayacak, bitiyor? Hangi borçlara yapılandırma hakkı geldi?
Yapılandırma 2021 başvuru süresi ne zaman başlayacak, bitiyor? Hangi borçlara yapılandırma hakkı geldi?Son dakika haberleri arasında yapılandırma haberleri yakından takip ediliyor. Vatandaşlar, hangi borçlara yapılandırma geldi araştırması yaparken, yapılandırma 2021 başvuru süresi ne zaman başlayacak, bitiyor sorularına da cevap arıyor. İşte 2021 yapılandırma hakkında bilinmesi gerekenler...
30.06.2021Ekonomi
2.2 milyon mükellef primleri yapılandırdı
2.2 milyon mükellef primleri yapılandırdıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, SGK prim yapılandırmasında bugüne kadar 2 milyon 248 bin 894 kişinin başvuruda bulunduğunu belirterek, 101 milyar 7 milyon lira borç için yapılandırma işlemi yapıldığını ifade etti. Bilgin, 1 Haziran 2021 itibarıyla 14 milyar 100 milyon lira tahsilat gerçekleştirildiğini söyledi.
30.06.2021Ekonomi
Son dakika: Yüz binlerce veliyi ilgilendiriyor! Flaş zam açıklaması
Son dakika: Yüz binlerce veliyi ilgilendiriyor! Flaş zam açıklamasıPandemiyle birlikte okullarda eğitimler online olarak sürdürüldü. 2021-2022 eğitim yılı için ise özel okullarda tavan zam oranı belli oldu. İşte detaylar...
29.06.2021Ekonomi
Son dakika: SGK prim yapılandırmasına başvuru yağdı
Son dakika: SGK prim yapılandırmasına başvuru yağdıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, SGK prim borçlarının yapılandırılmasında bugüne kadar 2 milyon 248 bin 894 kişinin başvuruda bulunduğunu belirterek, 101 milyar 7 milyon lira borç için yapılandırma işlemi yapıldığını ifade etti.
29.06.2021Ekonomi
KOBİ’leri buluta çıkarıyor
KOBİ’leri buluta çıkarıyorBulut tabanlı ön muhasebe programları hem e-ticaret yapan hem de geleneksel işletmelere faturadan stok takibine ve tahsilata kadar pek çok iş sürecine her yerden erişme imkanı sunuyor. Bunun yanında maliyetleri de ciddi oranda düşürmeleri dönüşümü hızlandırıyor.
15.06.2021Kobi
İstihdama online güç sağlıyor!
İstihdama online güç sağlıyor!Türkiye dahil olmak üzere dünyada 60’ın üzerinde ülkede yer alan Kyani, e-ticaret modelinin sunduğu tüm fırsatları kullanarak, ülkelerde istihdamı yükseltmek için yaptığı çalışmaları artırdığını duyurdu
15.06.2021Ekonomi
Yeniden yapılandırmanın detayları belli oldu
Yeniden yapılandırmanın detayları belli olduBazı kamu kurumlarına olan borçların yapılandırılmasına ilişkin düzenlemeden yararlanmak isteyenlerin, 31 Ağustos 2021 tarihi gün sonuna kadar ilgili idareye başvurmaları gerekiyor.
14.06.2021Uzmanpara
Yeniden yapılandırmaya ilişkin usul ve esaslar belirlendi
Yeniden yapılandırmaya ilişkin usul ve esaslar belirlendiBazı kamu kurumlarına olan borçların yapılandırılmasına ilişkin düzenlemeden yararlanmak isteyenlerin, 31 Ağustos 2021 tarihi gün sonuna kadar ilgili idareye başvurmaları gerekiyor.
14.06.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Yapılandırma2021vergine zamanresmi gazete

Tahsilat ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.