Tamirci

Tamirci

Son dakika tamirci haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan tamirci gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan tamirci haber sayfamızda...

Tamirci

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 644 tamirci haberi bulunmuştur.
Ahu Tuğba kızının lüks otomobilini çöpe attı!
Ahu Tuğba kızının lüks otomobilini çöpe attı! 80'li ve 90'lı yıllarda Yeşilçam'da fırtınalar estiren Ahu Tuğba, son olarak Amerika'da yaşayan 28 yaşındaki kızı Anjelik'in otomobilini çöpe attığı anları paylaştı. Ünlü oyuncunun gönderisi sosyal medyada gündem oldu.
16.07.2021Magazin
Bataryası şişen telefonun patlama anı kamerada
Bataryası şişen telefonun patlama anı kameradaBursa'nın İnegöl ilçesindeki bir elektronik teknik servisine getirilen cep telefonu, pencerenin önündeki mermerin üzerine koyulduktan sonra patladı. O anlar güvenlik kamerasınca kaydedildi.
16.06.2021Haberler
Zaman Makinesi 1973 oyuncuları kim, konusu nedir? İşte, Zaman Makinesi 1973 filmi oyuncu kadrosu
Zaman Makinesi 1973 oyuncuları kim, konusu nedir? İşte, Zaman Makinesi 1973 filmi oyuncu kadrosuZaman Makinesi 1973 yerli komedi türündeki film televizyon ekranlarında ilgiyle izleniyor. Sinema salonlarının ardından televizyonda sinema severler karşısına çıkıyor. Filmin oyuncuları ve konusu ise merakla araştırılıyor. İşte, detaylar...
3.06.2021Cadde
Tamir için bırakılan polis otosuyla tur atan çıraklar, köpek çaldı
Tamir için bırakılan polis otosuyla tur atan çıraklar, köpek çaldıBaşakşehir'de 2 çırak, işyerlerine tamir için bırakılan polis otosunu alıp, sanayi sitesi içinde zikzak çizerek tur attı. Çıraklar, pitbull cinsi köpeği de çaldı. Köpeği çalınan esnafın şikayetiyle gözaltına alınan bir şüpheli serbest bırakılırken, köpek sahibine teslim edildi.
3.06.2021Haberler
Başakşehir'de 2 çırak tamir için bırakılan polis otosuyla tur attı!
Başakşehir'de 2 çırak tamir için bırakılan polis otosuyla tur attı!Başakşehir'de 2 çırak yaptıklarıyla herkesi şaşırttı. Tamirciye bırakılan polis otosonu alıp bölgede tur attıktan sonra bir siteden pitbull cinsi köpeği çaldı. Yaşananlar ise güvenlik kameralarına yansıdı. İşte haberin ayrıntıları...
3.06.2021Gündem
İç İçe Birleşik Cümle Örnekleri Nelerdir?
İç İçe Birleşik Cümle Örnekleri Nelerdir?Cümleler anlamlarına, yapılarına, yüklemin türüne ve yerine göre dörde ayrılır. Yapılarına göre cümleler de basit, bağlı, sıralı ve birleşik cümle olmak üzere dört ana başlıkta toplanır. Örneğin ''Ali bugün okula gelmedi'' tümcesi tek bir yüklemden oluşup sadece bir yargı bildirdiği için basit bir cümledir. Birleşik cümleler bir temel cümle bir yan cümleden oluşur. İç içe birleşik cümle konusu örneklerle birlikte detaylı bir şekilde derledik.
14.05.2021Eğitim
Tamir ettiği motosikletten yılan çıktı
Tamir ettiği motosikletten yılan çıktıBursa'da, Zekeriya Asa'nın (56) tamir ettiği motosikletin sele bölümünden yılan çıktı. Yılanı görünce şaşırdığını belirten Asa, "26 yıldır bu mesleği yapıyorum ilk defa başıma böyle bir olay geldi dedi.
10.05.2021Haberler
Oto tamirciler açık mı? Tam kapanmada oto tamirciler çalışıyor mu, kapalı mı?
Oto tamirciler açık mı? Tam kapanmada oto tamirciler çalışıyor mu, kapalı mı?Oto tamirciler yasaklarda kapalı mı, çalışıyor mu merakla araştırılıyor. Tam kapanma sürecinde kısıtlamadan muaf olan ve iş yerlerine araçlarıyla giden vatandaşlar 17 günlük kapanamda oto tamircilerinin açık olup olmadığını arıyor. Peki, tam kapanmada tamirciler açık mı?
2.05.2021Gündem
Şirketlere vergi artışı küçük esnafa muafiyet
Şirketlere vergi artışı küçük esnafa muafiyetŞirketlerin yüzde 20 olarak ödediği Kurumlar Vergisi oranı bu yıl yüzde 25, gelecek yıl ise yüzde 23 olarak uygulanacak. Şirketlerin ödediği Kurumlar Vergisi oranı artırılırken esnafın ise gelir vergisinden muaf tutulması gündemde
23.04.2021Ekonomi
Yüzbinlerce esnaf için vergi muafiyeti 2022’de
Yüzbinlerce esnaf için vergi muafiyeti 2022’deYüzbinlerce esnaf sanatkarın beklediği gelir vergisi muafiyeti için tarih netleşti.
22.04.2021Ekonomi
Son Dakika: Ekonomi Reform Paketi nedir, İşte Ekonomi Reform Paketi takvimi
Son Dakika: Ekonomi Reform Paketi nedir, İşte Ekonomi Reform Paketi takvimiEkonomi Reform Paketi nedir? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan Ekonomi Reform Paketi, başta ABD ve Avrupa medyasında da geniş yer buldu. Ana hatlarının belirlendiği reform paketi 12 Mart tarihinde açıklanmıştı. Ekonomi Reform Paketi takvimi belli oldu. İşte reform paketinde yer alan maddeler.
24.03.2021Ekonomi
Ekonomi Reformları Eylem Planı ilan edildi
Ekonomi Reformları Eylem Planı ilan edildiToplam 10 ana başlıktan oluşan ve ekonomi reformlarının takvimini içeren Ekonomi Reformları Eylem Planı, Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın internet sitesinden kamuoyu ile paylaşıldı.
24.03.2021Uzmanpara
Ekonomide reform takvimi tamam
Ekonomide reform takvimi tamamToplam 10 ana başlıktan oluşan ve ekonomi reformlarının takvimini içeren Ekonomi Reformları Eylem Planı, Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın  internet sitesinden kamuoyu ile paylaşıldı.
24.03.2021Ekonomi
Son dakika: Bakan Elvan duyurdu: Ekonomi reformlarımızın takvimini tamamladık
Son dakika: Bakan Elvan duyurdu: Ekonomi reformlarımızın takvimini tamamladıkGelen son dakika haberine göre; Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan "Ekonomi Reformlarımızın takvimini tamamladık." açıklamasında bulundu. 10 ana başlıktan oluşan Ekonomi Reformları Eylem Planı, Hazine ve Maliye Bakanlığının internet sitesinden ilan edildi
23.03.2021Ekonomi
Son dakika... Bağcılar'da tekstil atölyesinde patlama! 2 işçi yaralandı
Son dakika... Bağcılar'da tekstil atölyesinde patlama! 2 işçi yaralandıGelen bir son dakika haberine göre, İstanbul Bağcılar'da tekstil atölyesinde patlama oldu. Olayda ilk belirlemelere göre 2 işçi yaralandı. İşçiler ambulansla hastaneye kaldırıldı.
18.03.2021Gündem
'Kıymetli maden ve taşlar piyasası' uluslararası standartlara kavuşturulacak
'Kıymetli maden ve taşlar piyasası' uluslararası standartlara kavuşturulacakKuyumcular, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan Ekonomi Reform Paketi kapsamında, uluslararası standartlarla uyumlu bir kıymetli maden ve taşlar piyasası oluşturulması hedefini olumlu karşıladı.
14.03.2021Uzmanpara
Esnafa gelir vergisi muafiyeti memnun etti
Esnafa gelir vergisi muafiyeti memnun ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ekonomi Reformları Tanıtım Toplantısı’nda, basit usulde vergilendirilen kuaför, tesisatçı tuhafiyeci, marangoz, tornacı, çay ocağı işletmecisi, terzi ve tamirci gibi yaklaşık 850 bin esnafın gelir vergisinden muaf tutulacağını, beyan yükümlülüklerinin de aldırılacağını açıkladı.
13.03.2021Ege
Ekonomide 4 koldan reform rüzgârı esecek
Ekonomide 4 koldan reform rüzgârı esecekCumhurbaşkanı Erdoğan ekonomiyi yatırım, üretim, istihdam ve ihracat olmak üzere 4 temelde büyütme amacı taşıyan reformları açıkladı. Reformlar özel sektörü teşvik ederken, kamu tarafını da disipline edecek.
13.03.2021Ekonomi
Son Dakika Haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ekonomi Reform Paketi'ni açıkladı! İşte tüm ayrıntılar...
Son Dakika Haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ekonomi Reform Paketi'ni açıkladı! İşte tüm ayrıntılar...Gelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi'nde, Ekonomi Reformları Tanıtım Toplantısı'nda konuşma yaptı. Yeni dönemin dört temel üzerine oturtulacağını belirten Erdoğan bu maddelerin, yatırım, istihdam, üretim ve ihracat olacağını açıkladı. 850 bin esnafa vergi muafiyetinin getirileceğini açıklayan Erdoğan, 'Elektronik defter uygulaması ile vergi kayıplarını ortadan kaldırıyoruz. Türkiye dijital vergi dairesi uygulamasını başlatıyoruz' dedi.
12.03.2021Ekonomi
İş dünyası Ekonomik Reform Paketi'ni değerlendirdi
İş dünyası Ekonomik Reform Paketi'ni değerlendirdiTürkiye İş Kadınları Derneği (TİKAD) Başkanı Nilüfer Bulut, "Reform paketi kapsamında ekonomimizi dört ana direk üzerinde, yani yatırım-üretim-istihdam-ihracat temelinde büyütme hedefi ortaya koyuluyor. Bu, yerli ve milli ekonomimizin yeni yatırımlarla nitelikli büyümesinin de önünü açacaktır diye düşünüyorum." değerlendirmesinde bulundu.
12.03.2021Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurmuştu! İşte Ekonomi Reform Paketi'ndeki tüm detaylar
Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurmuştu! İşte Ekonomi Reform Paketi'ndeki tüm detaylarCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan "Ekonomi Reformları" için hazırlanan kitapçık, Hazine ve Maliye Bakanlığının internet sitesinde yayımlandı.
12.03.2021Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ekonomi Reform Paketi'ni açıkladı!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ekonomi Reform Paketi'ni açıkladı!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi'nde, Ekonomi Reformları Tanıtım Toplantısı'nda konuşma yaptı. Yeni dönemin dört temel üzerine oturtulacağını belirten Erdoğan bu maddelerin, yatırım, istihdam, üretim ve ihracat olacağını açıkladı. 850 bin esnafa vergi muafiyetinin getirileceğini açıklayan Erdoğan, 'Elektronik defter uygulaması ile vergi kayıplarını ortadan kaldırıyoruz. Türkiye dijital vergi dairesi uygulamasını başlatıyoruz' dedi.
12.03.2021Haberler
Son Dakika: Ekonomik reform paketi nedir, pakette neler var?
Son Dakika: Ekonomik reform paketi nedir, pakette neler var?Ekonomik reform paketi nedir? Vatandaşın merakla beklediği ekonomiye ilişkin yeni paketi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıkladı.Peki, ekonomik reform paketinde neler var? İşte ekonomik reform paketinde yer alanlar.
12.03.2021Ekonomi
Sürücüsünün kontrolünü kaybettiği otomobil dükkana daldı
Sürücüsünün kontrolünü kaybettiği otomobil dükkana daldıEsenyurt'ta, sürücüsünün kontrolünü kaybettiği otomobil, bir oto tamir dükkanına girdi. Kazada şans eseri yaralanan olmazken, yaşananlar güvenlik kamerasına yansıdı.
9.03.2021Haberler
Tamir ettiği otomobil 2 metre yükseklikten üzerine düştü!
Tamir ettiği otomobil 2 metre yükseklikten üzerine düştü!Bursa’da tamir için yaklaşık 2 metre yüksekliğe kaldırılan otomobil, tamirci Halil İbrahim Keskin’in (62) üzerine düştü. Ağır yaralanan Keskin, hastanede tedaviye alındı.
3.03.2021Haberler

Benzer Haber Etiketleri

ekonomiekonomi reform paketireform paketireformpaket

Tamirci ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.