Tarım Kredi

Tarım Kredi

Son dakika Tarım Kredi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Tarım Kredi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Tarım Kredi haber sayfamızda...

Tarım Kredi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.840 tarım kredi haberi bulunmuştur.
TARIM KREDİ MARKET YENİ İNDİRİM KATALOĞU 19-31 Aralık 2023 | Tarım Kredi Kooperatifi hangi ürünlerde indirim var?
TARIM KREDİ MARKET YENİ İNDİRİM KATALOĞU 19-31 Aralık 2023 | Tarım Kredi Kooperatifi hangi ürünlerde indirim var? Tarım Kredi Kooperatif Market yeni indirimli ürünler kataloğu ilgiyle takip ediliyor. Tarım Kredi Kooperatifi hangi ürünlerde indirim olduğu ise alışveriş hesabını yapan kişiler tarafından merak ediliyor. Tarım Kredi Marketlerde indirimli fiyatlarıyla ürünler satışa sunuldu. Tarım Kredi Marketlerde 19-31 Aralık 2023 fırsatları 'Yeni Yıl Kooperatif Market'le Bereket Yılı' sloganıyla paylaşıldı. İşte, Tarım Kredi Kooperatif Market aralık ayına özel güncel indirimli ürünler fiyat listesi...
21.12.2023Bilgi Rehberi
Markette fiyatı en çok düşen ürün limon oldu
Markette fiyatı en çok düşen ürün limon olduTürkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, “Kasım ayında markette fiyatı en fazla artan ürün yüzde 69,2 ile salatalık, fiyatı en çok düşen ürün ise yüzde 17,2 ile limon oldu” dedi.
1.12.2023Ekonomi
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz: Türkiye bal üretiminde Çin'den sonra ikinci sırada
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz: Türkiye bal üretiminde Çin'den sonra ikinci sıradaCumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, “Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü verilerine göre Türkiye, dünya bal üretiminde Çin'den sonra ikinci sırada yer almaktadır” dedi.
17.11.2023Ekonomi
‘Bu yıl 30 milyar TL ciro elde edeceğiz’
‘Bu yıl 30 milyar TL ciro elde edeceğiz’Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Tarım Kredi (TK) marketlerinin bu yılki cirosunun 30 milyar TL olacağını söyledi. Market başına düşen günlük cironun ve müşteri sayısının arttığını belirterek, “Gidişat iyi” dedi. Aydın, aynı dönem ve kalitedeki ürünlerde en uygun fiyatın Tarım Kredi’de olduğunu aktardı.
31.10.2023Ekonomi
TARIM KREDİ MARKET KATALOĞU (16 Ekim 2 Kasım indirim listesi): Tarım kredi marketleri indirim listesinde neler var? İşte tarım Kredi market kataloğu fiyat listesi...
TARIM KREDİ MARKET KATALOĞU (16 Ekim 2 Kasım indirim listesi): Tarım kredi marketleri indirim listesinde neler var? İşte tarım Kredi market kataloğu fiyat listesi...Tarım Kredi Kooperatif marketlerinde indirimlerin başlamasıyla beraber tüketiciler Tarım Kredi market kataloğunu araştırmaya başladılar. 16 Ekim-2 Kasım tarihleri arasında Tarım Kredi marketlerinde yüzde 50'ye varan indirimler olacak. İşte Tarım Kredi market kataloğu indirimli fiyat listesi...
19.10.2023Bilgi Rehberi
TARIM KREDİ  marketlerinde indirim! 📌 Tarım Kredi Kooperatif marketleri indirim kataloğunda neler var? Tarım Kredi market kataloğu indirimli fiyat listesi
TARIM KREDİ marketlerinde indirim! 📌 Tarım Kredi Kooperatif marketleri indirim kataloğunda neler var? Tarım Kredi market kataloğu indirimli fiyat listesiTarım Kredi Kooperatif marketlerinde bugün indirim başlıyor. Tarım Kredi marketlerinde yüzde 50'ye varan indirimler olacak. 16 Ekim-2 Kasım Tarım Kredi marketleri indirim kataloğu ise tüketiciler tarafından araştırılıyor. İndirim kataloğunda kahvaltılıktan temizlik ürünlerine kadar pek çok avantaj bulunuyor. Peki Tarım Kredi Kooperatif indirim kataloğunda neler var?
19.10.2023Bilgi Rehberi
Zincir marketlerde indirimler tam gaz! İşte o ürünler
Zincir marketlerde indirimler tam gaz! İşte o ürünlerCumhurbaşkanı Erdoğan’ın zincir marketlere yaptığı indirim çağrısının ardından dün Tarım Kredi marketlerinde 74 üründe fiyatlar yüzde 50’ye varan oranlarda düşürüldü. BİM, A101 ve Şok marketlerde de indirimler sürüyor.
17.10.2023Ekonomi
Tarım Kredi marketlerinde indirim kampanyası başlıyor
Tarım Kredi marketlerinde indirim kampanyası başlıyorTarım Kredi Kooperatif marketleri, yüzde 50'ye varan indirime gidiyor. İndirim kampanyası bugün başlayacak. Hangi ürünlerde indirim uygulanacak, indirim ne kadar sürecek?
16.10.2023Ekonomi
Zincir marketlerin ardından gözler diğer sektörlere çevrildi: ‘Bin liradan aşağı satılmıyor'
Zincir marketlerin ardından gözler diğer sektörlere çevrildi: ‘Bin liradan aşağı satılmıyor'Zincir marketler indirimleri peş peşe açıkladı. Son olarak Tarım Kredi de yüzde 50’ye varan indirim yaptığını duyurdu. Peki diğer sektörlerde de indirim yapılır mı? İşte detaylar...
14.10.2023Ekonomi
Bakan Yumaklı açıkladı! 630 milyon TL'lik tarımsal destek ödeme hesaplara aktarılıyor
Bakan Yumaklı açıkladı! 630 milyon TL'lik tarımsal destek ödeme hesaplara aktarılıyorTarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, yıl içerisinde 47 milyar liraya yakın tarımsal destek ödemesi yaptıklarını belirterek, "Bugün de çeşitli kalemlerde toplam 630 milyon lirayı daha üreticilerimizin hesaplarına aktarmış olacağız" dedi.
13.10.2023Ekonomi
Tarım Kredi Kooperatif Market 6-19 Ekim indirimli ürünler! Büyük indirim 16 Ekim'de başlıyor! Onlarca üründe % 50'ye varan indirimleri bekle...
Tarım Kredi Kooperatif Market 6-19 Ekim indirimli ürünler! Büyük indirim 16 Ekim'de başlıyor! Onlarca üründe % 50'ye varan indirimleri bekle...Tarım Kredi Kooperatif Market indirimli ürünler listesi! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın zincir marketlere yönelik indirin çağrısına bir yanıt da Tarım Kredi Kooperatif Market'den geldi. Marketten yapılan açıklamada mevcut kampanyalara ek 16 Ekim itibariyle birçok üründe indirim yapılacağı duyuruldu. İşte Tarım Kredi Market 6-19 Ekim indirimli ürünler listesi...
13.10.2023Bilgi Rehberi
Markette büyük vurgun! Fiyatı 167 TL'den 336 TL'ye çıkardılar
Markette büyük vurgun! Fiyatı 167 TL'den 336 TL'ye çıkardılarAyçiçek fiyatlarında son günlerde spekülatif hareketler yaşanıyor. Ziraat Mühendisi Ömer Demir konuyla ilgili çarpıcı bir veri ortaya koydu. Gıda ürünlerinin vatandaşın hassas noktası olduğunu söyleyen Demir, "Senaryo aynı, vatandaşı soymak." dedi.
13.10.2023Ekonomi
Hangi marketlerde indirim var, marketlere indirim geldi mi? Tarım Kredi, BİM, A101, ŞOK, Migros indirimli ürünler listesi belli mi?
Hangi marketlerde indirim var, marketlere indirim geldi mi? Tarım Kredi, BİM, A101, ŞOK, Migros indirimli ürünler listesi belli mi?Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın enflasyon ile mücadeleye destek çağrısının ardından birçok market indirimli ürünler kataloğunu güncelledi. Alışveriş yapacak olan vatandaşlar Tarım Kredi, Migros, BİM, A101 ve ŞOK gibi birçok markette hangi ürünlerin indirimde olduğunu; hangi marketlerde indirim yapıldığını araştırıyor. İşte marketlerdeki indirimler.
13.10.2023Bilgi Rehberi
Bakan Işıkhan sinyali vermişti: Asgari ücret için çarpıcı tahmin!
Bakan Işıkhan sinyali vermişti: Asgari ücret için çarpıcı tahmin!Milyonlarca çalışan 2024 yılında asgari ücretin ne kadar olacağını merak ediyor. Bakan Işıkhan memur ve memur emeklilerine yüzde 50 civarında bir zam yapılacağını söylemişti. Peki tüm bu veriler ışığında asgari ücrette ne kadarlık bir artış olur? İşte detaylar...
13.10.2023Ekonomi
‘Tarım Kredi’lerde büyük indirim yolda
‘Tarım Kredi’lerde büyük indirim yoldaTürkiye’nin 81 ilinde 3 bini aşkın satış noktasıyla hizmet veren Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın çağrısı üzerine 16 Ekim’den itibaren temel ihtiyaç ürünleri ile temizlik ürünlerinde yüzde 50’ye varan indirim yapılacağını duyurdu.
13.10.2023Ekonomi
Emekliye 5 bin TL ikramiye düzenlemesi Komisyon'da kabul edildi
Emekliye 5 bin TL ikramiye düzenlemesi Komisyon'da kabul edildiKonutların turizm amaçlı kiralanması ile emeklilere 5 bin lira ödenmesine ilişkin düzenleme, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi.
12.10.2023Ekonomi
Erdoğan'dan ABD'ye savaş gemisi tepkisi: Senin İsrail'de ne işin var?
Erdoğan'dan ABD'ye savaş gemisi tepkisi: Senin İsrail'de ne işin var?Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye Gençlik Vakfı Teşkilat Buluşması'nda açıklamalarda bulundu. İsrail-Filistin çatışmasına değinen Erdoğan "Amerika gibi bir ülkeye, barışı tesis mi yakışır, yoksa oraya benzinle, körükle gitmek mi yakışır?" ifadelerini kullandı.
12.10.2023Gündem
Erdoğan çağrıda bulunmuştu! Tarım Kredi'den yüzde 50 indirim kararı!
Erdoğan çağrıda bulunmuştu! Tarım Kredi'den yüzde 50 indirim kararı!Tarım Kredi Market, 16 Ekim'de başlayacak yeni kampanya kapsamında süt, peynir, pirinç, nohut, mercimek, ayçiçeği yağı, salça, çay, un gibi temel ihtiyaç ürünleri ile deterjan, sabun, kâğıt peçete ve kâğıt havlu gibi temizlik ürünlerinde yüzde 50’ ye varan indirim yapacak.
12.10.2023Haberler
Aracına yanlış yakıt konuldu: 100 TL için 34 bin lira ödedi!
Aracına yanlış yakıt konuldu: 100 TL için 34 bin lira ödedi!İzmir 8'inci Tüketici Mahkemesi, mazotla çalışan otomobile benzin doldurulması sebebiyle, sürücünün aracında meydana gelen zararın, akaryakıt firması tarafından ödenmesine karar verdi.
12.10.2023Ekonomi
Bakan Uraloğlu açıkladı! 309 milyon TL tasarruf sağlandı
Bakan Uraloğlu açıkladı! 309 milyon TL tasarruf sağlandıUlaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, “Ayvacık-Küçükkuyu Yolu Assos ve Troya Tünellerini 1 yılda 3 milyon 29 bin 444 araç kullandı. Zamandan ve akaryakıttan toplam 309 milyon lira tasarruf elde edildi” dedi.
12.10.2023Ekonomi
Erdoğan çağrıda bulunmuştu! Tarım Kredi'den yüzde 50 indirim kararı!
Erdoğan çağrıda bulunmuştu! Tarım Kredi'den yüzde 50 indirim kararı!Tarım Kredi Market, 16 Ekim'de başlayacak yeni kampanya kapsamında süt, peynir, pirinç, nohut, mercimek, ayçiçeği yağı, salça, çay, un gibi temel ihtiyaç ürünleri ile deterjan, sabun, kâğıt peçete ve kâğıt havlu gibi temizlik ürünlerinde yüzde 50’ ye varan indirim yapacak.
12.10.2023Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu! Depremzede balıkçılara destek
Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu! Depremzede balıkçılara destekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beykoz'da düzenlenen 2023-2024 Su Ürünleri Av Sezonu açılış programına katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Deprem bölgesinde yaşayan ve gelir kaybı yaşayan balıkçılarımıza destek veriyoruz. Yarın itibariyle gemi başına 3 bin 500 yüz ile 60 bin lira arasında desteği depremzede balıkçılarımızın hesaplarına yatırıyoruz. Ayrıca afet bölgesi ilan edilen illerde su ürünleri yetiştiricilerimizin zayi olan balık yumurtaları yavru, porsiyonluk ve anaç balıkları için 2 ay içerisinde destekleme ödemelerini gerçekleştireceğiz" dedi.
31.08.2023Gündem
Atatürk İlkeleri ve İnkılapları Nelerdir? Kısaca Halkçılık, Devletçilik, Cumhuriyetçilik, İnkılapçılık, Milliyetçilik Nedir?
Atatürk İlkeleri ve İnkılapları Nelerdir? Kısaca Halkçılık, Devletçilik, Cumhuriyetçilik, İnkılapçılık, Milliyetçilik Nedir?Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ve ilk cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk tarafından belirlenen yürürlüğe sokulan Atatürk’ün İlke ve İnkılapları vardır. Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi derslerinde öğrencilerin yakından işlediği bu Atatürk ilkelerinin her birinin ayrı amacı hedefi temsil etmektedir. Atatürk’ün ilkeleri toplamda 6 tanedir. Her ilkenin ayrı ayrı ise önemi bulunmaktadır. Kısaca halkçılık, devletçilik, cumhuriyetçilik nedir? Atatürk İlkeleri ve İnkılapları özellikleri ve anlamları ile ilgili detaylı bilgilere içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
26.08.2023Eğitim
Deprem bölgesindeki çiftçiye 3 aylık ek süre
Deprem bölgesindeki çiftçiye 3 aylık ek süreKahramanmaraş merkezli depremler nedeniyle zarar gören bazı illerdeki tarımsal üreticilerin hasarlarının tespiti için görevlendirilen komisyonlara 3 ay ek süre verildi.
23.07.2023Ekonomi
Bakan Yumaklı selden etkilenen Düzce’de: Yağış riski söz konusu değil
Bakan Yumaklı selden etkilenen Düzce’de: Yağış riski söz konusu değilTarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, selin büyük tahribat yaptığı Düzce’de incelemelerde bulundu. Bakan Yumaklı bölgedeki durumla ilgili önemli bilgiler verdi.
10.07.2023Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Tarım Kredi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.