Tarım Kredi

Tarım Kredi

Son dakika Tarım Kredi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Tarım Kredi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Tarım Kredi haber sayfamızda...

Tarım Kredi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.358 tarım kredi haberi bulunmuştur.
Türkiye'nin dev altın keşfinde kritik gelişme! Bedeli 1.8 milyon dolar
Türkiye'nin dev altın keşfinde kritik gelişme! Bedeli 1.8 milyon dolarBilecik'in Söğüt ilçesinde çıkarılacak 6 milyar dolar civarında değere sahip 3,5 milyon onsluk (109 ton) altın kaynağında yeni bir gelişme yaşandı. Gübretaş, dev maden sahasının 30 kilometre uzaklığındaki başka bir altın madenini 1.8 milyon dolara satın alıyor. Firma burada yeni altın kaynakları bulmayı hedefliyor.
4.01.2022Ekonomi
BİM'den indirim açıklaması!
BİM'den indirim açıklaması!Döviz kurlarında yaşanan sert düşüş sonrası marketlere yapılan indirim çağrıları yanıt buldu. Dev marketlerden indirim haberleri art arda gelmeye başladı. BİM bazı ürünlerinde yüzde 8 ila 40 arasında indirime gidildiğini duyurdu. işte detaylar...
28.12.2021Ekonomi
Çiftçiye gübre desteği! İndirim yapıldı
Çiftçiye gübre desteği! İndirim yapıldıGübredeki artışa karşı Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri kimyevi gübrede ton başına 1100 lira indirim yaptı.
28.12.2021Haberler
Çiftçiye gübre desteği! İndirim yapıldı
Çiftçiye gübre desteği! İndirim yapıldıTürk lirasının döviz karşısında değer kazanmasıyla birlikte indirim haberleri peş peşe gelmeye devam ediyor. Gübredeki artışa karşı Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri kimyevi gübrede ton başına 1100 lira indirim yaptı.
28.12.2021Ekonomi
İndirim haberleri peş peşe geliyor! Marketlerde fiyatlar geriledi
İndirim haberleri peş peşe geliyor! Marketlerde fiyatlar gerilediCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Kur Korumalı TL Mevduat" sistemini açıklamasının ardından Türk lirası hızla değer kazandı. Bu gelişmenin ardından market zincirlerinden indirim haberleri art arda gelmeye başladı.
27.12.2021Ekonomi
TL'nin değer kazanmasının ardından zincir marketlerden ilk indirim!
TL'nin değer kazanmasının ardından zincir marketlerden ilk indirim!TL'nin değer kazanmasıyla birlikte indirim haberleri peş peşe geldi. Tarım Kredi'nin ardından bir market zinciri daha ürünlerinde indirime gitti. 5 litrelik ayçiçek yağının satış fiyatı 119 liradan 109 liraya, 1 kilogram çay 37,5 liradan 33,5 liraya geriledi.
28.12.2021Ekonomi
Bakan Pakdemilirli müjdeyi duyurdu! Ödemeler başladı
Bakan Pakdemilirli müjdeyi duyurdu! Ödemeler başladıTarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, destekleme ödemelerinin bugün itibariyle başladığının müjdesini vererek, "10 destek kaleminde 244 milyon lira destekleme ödemesini bugün itibariyle hesaplara aktarmaya başlıyoruz" dedi.
24.12.2021Ekonomi
Bakan Pakdemirli'den 'destek ödemesi' açıklaması
Bakan Pakdemirli'den 'destek ödemesi' açıklamasıTarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, destekleme ödemelerinin bugün itibariyle başladığının müjdesini vererek, "10 destek kaleminde 244 milyon lira destekleme ödemesini bugün itibariyle hesaplara aktarmaya başlıyoruz" dedi.
24.12.2021Ekonomi
Yardımseverler ‘TOGEM-DER Bahçesi’nde buluşacak
Yardımseverler ‘TOGEM-DER Bahçesi’nde buluşacakCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın onursal başkanı olduğu Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği (TOGEM-DER), ihtiyaç sahipleri için “Bahçe Satışları” adıyla kermes düzenliyor.
10.12.2021Siyaset
Ülkede değişim rüzgârı esiyor
Ülkede değişim rüzgârı esiyor‘Milletin sesi’ mitinginde konuşan CHP lideri Kılıçdaroğlu erken seçim çağrısını yineledi ve "Değişim rüzgârları esiyor artık Türkiye’de. Buna karşı durmak mümkün değil. Hangi duvarları örerse örsünler, halk varsa her şey bitmiştir" dedi.
5.12.2021Siyaset
Dev altın projesine ÇED onayı çıktı!
Dev altın projesine ÇED onayı çıktı!GÜBRETAŞ Maden Yatırımları AŞ tarafından Bilecik'in Söğüt ilçesindeki maden işletme ruhsatı dahilinde yer alan Söğüt Altın Madeni Projesi'nin Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) onay süreci tamamlandı.
18.11.2021Ekonomi
Bakan Pakdemirli: Hububat üretimimizi yukarıya taşıyacağız
Bakan Pakdemirli: Hububat üretimimizi yukarıya taşıyacağızTarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, hububat üretiminin son 19 yılda yüzde 20, son 3 yıllık dönemde ise yüzde 8 oranında artışla 37 milyon tona yükseldiğini belirterek, "İnşallah desteklerimiz ve yeni projelerle hububat üretimimizi daha da yukarılara taşıyacağız." dedi.
12.11.2021Ekonomi
Elvan'dan döviz kuru açıklaması
Elvan'dan döviz kuru açıklamasıHazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, "Hükümetimizin ihracatı desteklemek amacıyla yüksek döviz kuru hedeflediğine yönelik yorumlar doğru değil. Türkiye dalgalı kur rejimi uygulamaktadır, kurun değeri de piyasada belirlenir" dedi.
12.11.2021Uzmanpara
Son dakika: Bakan Elvan'dan döviz kuru açıklaması
Son dakika: Bakan Elvan'dan döviz kuru açıklamasıHazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, "Hükümetimiz ihracatı destekleme amacıyla yüksek döviz kuru hedeflediğine yönelik yorumlar doğru değil" dedi.
12.11.2021Ekonomi
‘Üreticiden hiç terörist olur mu?’
‘Üreticiden hiç terörist olur mu?’ CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu Antalya’da hal ziyaretinde “Üreticiden terörist mi olur Allah aşkına, alın teri dökenden terörist mi olur? Biz size inanıyoruz, güveniyoruz” dedi.
12.11.2021Siyaset
TBMM’den kadın CEO’lara davet
TBMM’den kadın CEO’lara davetTBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu bünyesinde kadın istihdamının artırılmasına yönelik alt komisyonun ilk toplantısı dün gerçekleşti.
4.11.2021Ekonomi
Bakan Pakdemirli: Toprak Mahsulleri Ofisimiz çiftçisini hiç üzmedi
Bakan Pakdemirli: Toprak Mahsulleri Ofisimiz çiftçisini hiç üzmediTarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Dünya bir pandemi sarmalının içerisinde, burada önemli olan regülasyonu doğru yapmak. Toprak Mahsulleri Ofisimiz de doğru bir regülasyon politikası ile çiftçisini hiç üzmedi, bundan sonra da üzmeyecek merak etmeyin." dedi.
3.11.2021Ekonomi
Kılıçdaroğlu: Bu topraklarda yabancı bir asker postalını istemiyorum
Kılıçdaroğlu: Bu topraklarda yabancı bir asker postalını istemiyorumCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Irak-Suriye tezkeresine 'hayır' dedikleri için yapılan eleştirilerle ilgili, "Ben bu topraklarda hiçbir zaman yabancı bir asker postalını istemiyorum. Hangi gerekçeyle siz yabancı askerin Türkiye'ye gelmesini istiyorsunuz" dedi.
3.11.2021Siyaset
Bıldırcın Yetiştiriciliği Nasıl Yapılır? Devlet Desteği Ve Kazancı Hakkında Bilgiler
Bıldırcın Yetiştiriciliği Nasıl Yapılır? Devlet Desteği Ve Kazancı Hakkında BilgilerBir çeşit kuş türü olan bıldırcın, biraz emekle kolay bir şekilde yetiştirilebilir. Bunun için de yeterli bir alana sahip olmanız ve beslenme ihtiyaçlarını da yeteri kadar karşılayabilmeniz gerekir. Popülaritesi her geçen gün artan bıldırcın, lezzetli eti ve yumurtası ile dikkat çekiyor. Bıldırcın yetiştiriciliği nasıl yapılır sizler için derledik.
2.11.2021Eğitim
‘En büyük güvencem bu ülkenin insanları’
‘En büyük güvencem bu ülkenin insanları’CHP lideri Kılıçdaroğlu, “Benim en büyük güvencem, bu ülkenin saygıdeğer insanları. Çünkü ben hiçbir ayrım yapmadan insanlara hizmet etmek istiyorum” dedi.
29.10.2021Siyaset
Zincir marketler 'fahiş fiyat' soruşturmasında savunma yaptı
Zincir marketler 'fahiş fiyat' soruşturmasında savunma yaptıRekabet Kurumu, koronavirüs salgını sürecinde fiyat davranışlarının incelenmesine yönelik haklarında soruşturma başlatılan zincir marketler ile tedarikçi firmaların temsilcilerinden sözlü savunma aldı. Rekabet Kurumu soruşturma heyeti, inceleme ve tespitler sonucunda, 5 zincir market, 2 tedarikçi firma hakkında idari para cezası uygulanmasını talep etti.
27.10.2021Ekonomi
Kooperatiflere düzenleme getiren kanun Resmi Gazete'de yayımlandı
Kooperatiflere düzenleme getiren kanun Resmi Gazete'de yayımlandı"Kooperatifler Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun", Resmi Gazete'de yayımlandı.
26.10.2021Ekonomi
Tarım Kredi, mağazalarında kendi et ürünlerini satmaya başlayacak
Tarım Kredi, mağazalarında kendi et ürünlerini satmaya başlayacakTürkiye Tarım Kredi Kooperatifleri (Tarım Kredi) Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, "Büyük mağazalarımızda kasap reyonlarımız olacak. Küçük marketlerde takdir ederseniz bunların her biri bir maliyet olduğu için işlenmiş ve paketlenmiş ürünler halinde tüketicimize ulaştıracağız. İnşallah mağazalarımızda kendi ürünlerimizi koymayı hedefliyoruz." dedi.
25.10.2021Haberler
Tarım Kredi, mağazalarında kendi et ürünlerini satmaya başlayacak
Tarım Kredi, mağazalarında kendi et ürünlerini satmaya başlayacakTürkiye Tarım Kredi Kooperatifleri (Tarım Kredi) Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, "Büyük mağazalarımızda kasap reyonlarımız olacak. Küçük marketlerde takdir ederseniz bunların her biri bir maliyet olduğu için işlenmiş ve paketlenmiş ürünler halinde tüketicimize ulaştıracağız. İnşallah mağazalarımızda kendi ürünlerimizi koymayı hedefliyoruz." dedi.
25.10.2021Ekonomi
Tarım Kredi'den yeni açıklama: 100 liranın altına inme mecburiyeti var
Tarım Kredi'den yeni açıklama: 100 liranın altına inme mecburiyeti varTürkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, hedeflerinin üreticilerin ürünlerini değerinde alıp en makul fiyatlarla tüketicilere ulaştırmak olduğunu söyledi.
25.10.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Tarım Kredi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.