Zirai Don

Zirai Don

Son dakika zirai don haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan zirai don gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan zirai don haber sayfamızda...

Zirai Don

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 315 zirai don haberi bulunmuştur.
Coğrafi işaretli Gemlik zeytininde hasat zamanı
Coğrafi işaretli Gemlik zeytininde hasat zamanıBursa'da hasadına başlanan coğrafi işaret tescilli Gemlik cinsi sofralık zeytinde 115 bin ton rekolte bekleniyor.
13.11.2021Ekonomi
Son dakika: Meteoroloji uyardı: Hafta sonu etkisini gösterecek
Son dakika: Meteoroloji uyardı: Hafta sonu etkisini gösterecekSon dakika haberine göre; Meteoroloji tarafından yeni hava durumu tahmin raporu yayımlandı. Yayımlanan rapora göre hava sıcaklıklarının kuzey ve iç kesimlerde artacağı tahmin ediliyor. Öte yandan cumartesi ve pazar günü de sisli hava etkisini göstermeye devam edecek.
12.11.2021Gündem
Son dakika: Hava sıcaklıkları düşüyor! Meteoroloji'den kar uyarısı geldi!
Son dakika: Hava sıcaklıkları düşüyor! Meteoroloji'den kar uyarısı geldi!Son dakika hava durumuna göre, Kasım ayı ile beraber hava sıcaklıkları düşmeye başladı. Yer yer kar yağışının da kendini göstermesi ile beraber kış resmen kapıya dayandı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre; yurt genelde il il yağmur etkisini gösterirken, bazı kesimler kar yağışına teslim olacak. İşte son yayımlanan hava durumu raporu...
11.11.2021Gündem
'Ceviz deposu' Kırşehir'de rekolte arttı
'Ceviz deposu' Kırşehir'de rekolte arttıTürkiye'nin önemli ceviz üretim merkezlerinden Kırşehir'de bu sezon rekolte 4 bin 700 tona çıktı.
28.10.2021Ekonomi
Son dakika! Meteoroloji tek tek saydı ve uyardı! Sağanak yağış...
Son dakika! Meteoroloji tek tek saydı ve uyardı! Sağanak yağış...Son dakika haberine göre Meteoroloji tarafından hava durumu tahmin raporu yayımlandı. Ülkenin kuzey ve güney kesimlerinde kısmen bulutlu hava beklenirken Orta ve Doğu Karadeniz'de yağış olacağı tahminler arasında yer aldı. İşte, günlük hava durumu raporu...
25.10.2021Gündem
Bu illerde yaşayanlara ‘sarı’ uyarı! Kar geliyor
Bu illerde yaşayanlara ‘sarı’ uyarı! Kar geliyorSon dakika haberlere göre, Meteoroloji Genel Müdürlüğü 5 günlük hava tahminini yayınladı. Türkiye geneli yeni haftaya soğuk ve yağışlı havanın etkisiyle başlayacak. Karadeniz'de 5 il için sarı uyarı yapılırken, bazı kesimlerde 6 ila 12 derece hava sıcaklıklarının azalacağı belirtiliyor. İşte hava durumu tahminleri...
25.10.2021Gündem
Kastamonu'da yaklaşık 23 bin ton elma rekoltesi bekleniyor
Kastamonu'da yaklaşık 23 bin ton elma rekoltesi bekleniyorKastamonu'da geçen yıl zirai don nedeniyle 10 bin tonun altında kalan elma rekoltesinin bu yıl 23 bin tona yükselmesi bekleniyor.
24.10.2021Ekonomi
Yarın sabah başlıyor! Peş peşe 'soğuk hava' uyarıları
Yarın sabah başlıyor! Peş peşe 'soğuk hava' uyarılarıMeteoroloji Genel Müdürlüğü, yarın sabah saatlerinden itibaren Marmara Bölgesi'nde zirai don beklendiğini duyurdu. İstanbul ve Bursa Valiliği de önemli uyarılarda bulundu. Öte yandan soğuk havanın yarından itibaren Türkiye'yi etkisi altına alacağı bildirildi.
23.10.2021Haberler
Son dakika... Yarın sabah başlıyor! Peş peşe 'soğuk hava' uyarıları
Son dakika... Yarın sabah başlıyor! Peş peşe 'soğuk hava' uyarılarıMeteoroloji Genel Müdürlüğü, yarın sabah saatlerinden itibaren Marmara Bölgesi'nde zirai don beklendiğini duyurdu. İstanbul ve Bursa Valiliği de önemli uyarılarda bulundu. Öte yandan soğuk havanın yarından itibaren Türkiye'yi etkisi altına alacağı bildirildi.
23.10.2021Gündem
Marmara için 'zirai don' uyarısı
Marmara için 'zirai don' uyarısı Meteoroloji Genel Müdürlüğü, yarın sabah saatlerinden itibaren Marmara Bölgesi'nde zirai don beklendiğini duyurdu.
23.10.2021Gündem
Yeni haftada hava nasıl olacak? Orhan Şen'den çarşamba günü için uyarı
Yeni haftada hava nasıl olacak? Orhan Şen'den çarşamba günü için uyarıSonbaharla birlikte hava sıcaklarında değişim arttı. Havalar bir sıcak bir soğuk. Peki son durum ne ve ne olacak? CNN Türk Meteoroloji Danışmanı Orhan Şen yeni haftanın hava durumunu aktardı. İşte detaylar...
26.09.2021Haberler
Yeni haftada hava nasıl olacak? Orhan Şen'den çarşamba günü için uyarı
Yeni haftada hava nasıl olacak? Orhan Şen'den çarşamba günü için uyarıSonbaharla birlikte hava sıcaklıklarında değişim arttı. Peki önümüzdeki hafta beklenti ne? CNN Türk Meteoroloji Danışmanı Orhan Şen yeni haftanın hava durumunu aktardı. İşte detaylar...
27.09.2021Gündem
Bu hafta hava nasıl olacak? Yağış beklentisi var mı?
Bu hafta hava nasıl olacak? Yağış beklentisi var mı?Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden Rize ve Artvin'e kuvvetli yağış uyarısı yapıldı. Öte yandan Marmara'nın doğusu, İç Ege, Akdeniz iç kesimleri, iç Anadolu, Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'da hafif zirai don hadisesi beklendiği bildirildi. Peki yarın ve yeni haftada hava durumu nasıl olacak? Yeni yağış beklentisi var mı? Detayları CNN TÜRK Meteoroloji Danışmanı Prof. Dr. Orhan Şen aktardı.
25.09.2021Haberler
Son dakika haberler... 'Kestane karası fırtınası' Uzman isimden flaş uyarı!
Son dakika haberler... 'Kestane karası fırtınası' Uzman isimden flaş uyarı!Gelen son dakika haberine göre; Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden Rize ve Artvin'e kuvvetli yağış uyarısı yapıldı. Öte yandan Marmara'nın doğusu, İç Ege, Akdeniz iç kesimleri, iç Anadolu, Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'da hafif zirai don hadisesi beklendiği bildirildi. Peki yeni haftada hava durumu nasıl olacak? Yeni yağış beklentisi var mı? Detayları CNN TÜRK Meteoroloji Danışmanı Prof. Dr. Orhan Şen aktardı.
25.09.2021Gündem
Son dakika... 5 il için zirai don uyarısı! Pazar sabahına kadar...
Son dakika... 5 il için zirai don uyarısı! Pazar sabahına kadar...Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, Kırşehir, Yozgat, Kayseri, Nevşehir ve Sivas'ta zirai don beklendiği bildirildi.
22.09.2021Gündem
Karadeniz için zirai don uyarısı
Karadeniz için zirai don uyarısıMeteoroloji'den bir son dakika açıklaması geldi. Yarın geceden başlayarak 26 Eylül Pazar sabah saatlerine Karadeniz'in iç kesimleri için zirai don uyarısı yapıldı.
22.09.2021Gündem
Son dakika... Meteoroloji'den kar uyarısı! Bu bölgelerde yaşayanlar dikkat
Son dakika... Meteoroloji'den kar uyarısı! Bu bölgelerde yaşayanlar dikkatMeteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan son dakika açıklamasına göre, ülkemizin kuzey ve iç kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Marmara’nın doğusu, İç Anadolu'nun kuzeybatısı, Batı ve Orta Karadeniz, Doğu Karadeniz kıyıları, Balıkesir, Kütahya, Yozgat, Gümüşhane, Artvin ve Ardahan çevreleri ile Çanakkale'nin doğu, Sivas'ın kuzey ilçelerinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Öte yandan Perşembe günü akşam saatlerinden itibaren Doğu Karadeniz’in iç kesimlerinde beklenen yağışların karla karışık yağmur ve kar yağışı şeklinde görüleceği tahmin ediliyor.
21.09.2021Gündem
Son dakika! Meteoroloji uyardı: Sıcaklık düşüyor, yükseklere kar yağacak
Son dakika! Meteoroloji uyardı: Sıcaklık düşüyor, yükseklere kar yağacakMeteoroloji, Türkiye'nin Çarşamba günü akşam saatlerinden itibaren Karadeniz üzerinden gelen soğuk ve yağışlı hava kütlesinin etkisi altına gireceğini açıkladı.
20.09.2021Gündem
‘Fındıkta taban fiyat en az 30 lira olsun’
‘Fındıkta taban fiyat en az 30 lira olsun’Fındıkta üreticiler, tarım il müdürlükleri ve ziraat odaları 668 bin ton rekolte tahmini yapıyor. İhracatçıların beklentisi ise 800 bin tonu aşıyor. Üreticinin fiyat beklentisi en az 30 TL.
21.07.2021Ekonomi
Ceviz deposu Kırşehir'de yüksek rekolte bekleniyor
Ceviz deposu Kırşehir'de yüksek rekolte bekleniyorTürkiye'nin önemli ceviz üretim merkezlerinden Kırşehir'de ince kabuğu ve lezzetiyle ünlü Kaman cevizinde yüksek verim ve rekolte bekleniyor.
5.07.2021Ekonomi
Dolunun vurduğu fındıkta yüzde 25 rekolte düşüşü bekleniyor
Dolunun vurduğu fındıkta yüzde 25 rekolte düşüşü bekleniyorOrdu'da geçen hafta etkili olan fırtına ve dolu, fındık bahçelerinde zarara yol açtı. Altınordu Ziraat Odası Başkanı Atakan Akça hasar tespit çalışmalarının yapıldığını belirterek, "Fındık rekoltesinde genelde yüzde 25’e varan bir düşüş görüleceğini tahmin ediyoruz” dedi.
13.06.2021Ekonomi
Devlet desteğiyle tarlasına badem fidanı diken üretici ihracata başladı
Devlet desteğiyle tarlasına badem fidanı diken üretici ihracata başladıManisa'nın Demirci ilçesinde 6 yıl önce Tarım ve Orman Bakanlığının sertifikalı fidan desteğinden faydalanarak 60 dekar arazisinde 2 bin 500 badem fidanını toprakla buluşturan Cihan Yıldırım, yurt dışına "organik badem" gönderiyor.
6.06.2021Haberler
Çarşamba gününden itibaren... Yeni hava durumu raporu yayımlandı
Çarşamba gününden itibaren... Yeni hava durumu raporu yayımlandıSon dakika haberine göre Meteoroloji tarafından haftalık hava durumu raporu yayımlandı. Hava sıcaklıkları son günlerde mevsim normalleri altında seyrederken CNN Türk Meteoroloji Danışmanı Prof. Dr. Orhan Şen, CNN Türk canlı yayınında uyarıda bulundu. İşte haftalık hava durumu tahmin raporu.
9.05.2021Gündem
Son dakika! Hava sıcaklığı sıfırın altına düşecek! Uyarı geldi
Son dakika! Hava sıcaklığı sıfırın altına düşecek! Uyarı geldiGelen bir son dakika haberine göre; Hava sıcaklığının gece sıfırın altına düşeceği tahmin edilen Erzurum, Erzincan, Ağrı, Kars ve Ardahan çevrelerinde zirai don bekleniyor. Öte yandan Orta Karadeniz bölümü ile Doğu Karadeniz'in kıyı kesimlerinde yerel olmak üzere kuvvetli yağış bekleniyor.
9.05.2021Gündem
Son dakika! Meteoroloji'den flaş açıklama: Yaz yola çıktı, geliyor!
Son dakika! Meteoroloji'den flaş açıklama: Yaz yola çıktı, geliyor!Gelen bir son dakika haberine göre; Marmara Bölgesi genelinde aralıklı yağmur ve sağanak öngörülüyor. Öte yandan yağmur yağışına rağmen hava sıcaklıkları gün içinde 6 derece kadar yükselecek.
14.04.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Zirai Don ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.