Tarım Ve Orman Bakanı Vahit Kirişci

Tarım Ve Orman Bakanı Vahit Kirişci

Son dakika Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci haber sayfamızda...

Tarım Ve Orman Bakanı Vahit Kirişci

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 231 tarım ve orman bakanı vahit kirişci haberi bulunmuştur.
Bakan Kirişci: Bitki Koruma Ürünleri Bayi ve Toptancılık Sınavı ertelendi
Bakan Kirişci: Bitki Koruma Ürünleri Bayi ve Toptancılık Sınavı ertelendiTarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, 17 Eylül'de yapılması planlanan Bitki Koruma Ürünleri Bayi ve Toptancılık Sınavı'nın ertelendiğini duyurdu.
10.08.2022Gündem
Erdoğan'dan 'fiyatları düşürün' talimatı! Hangi ürünlerde indirim yapılacak? İşte cevabı...
Erdoğan'dan 'fiyatları düşürün' talimatı! Hangi ürünlerde indirim yapılacak? İşte cevabı...Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'nin Merkez Karar Yönetim Kurulu toplantısında, Tarım Kredi Kooperatifleri'ne ait marketlerle ilgili talimat verdi. Peki hangi ürünlerde indirim yapılacak? İşte cevabı...
10.08.2022Haberler
Erdoğan'dan 'fiyatları düşürün' talimatı! Hangi ürünlerde indirim yapılacak? İşte cevabı...
Erdoğan'dan 'fiyatları düşürün' talimatı! Hangi ürünlerde indirim yapılacak? İşte cevabı...Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'nin Merkez Karar Yönetim Kurulu toplantısında, Tarım Kredi Kooperatifleri'ne ait marketlerle ilgili talimat verdi. Peki hangi ürünlerde indirim yapılacak? İşte cevabı...
10.08.2022Ekonomi
'Dayanışma' zamanı
'Dayanışma' zamanı5. İslami Dayanışma Oyunları’nın resmi açılışı dün Konya Büyükşehir Stadı’nda yapıldı. 56 ülkeden 4 bin 200 sporcunun katılımıyla gerçekleşen organizasyonda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, birçok devlet adamını tribünde konuk etti.
10.08.2022Diğer
5. İslami Dayanışma Oyunları açılış töreni gerçekleştirildi
5. İslami Dayanışma Oyunları açılış töreni gerçekleştirildiTürkiye'nin ev sahipliğinde Konya'da düzenlenen, 56 ülkeden 4 bin 200 sporcunun katıldığı 5'inci İslami Dayanışma Oyunları'nın açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla görsel şölen eşliğinde gerçekleşti.
9.08.2022Haberler
5. İslami Dayanışma Oyunları başladı! Erdoğan organizasyonun resmi açılışını yaptı
5. İslami Dayanışma Oyunları başladı! Erdoğan organizasyonun resmi açılışını yaptıTürkiye'nin ev sahipliğinde 56 ülkeden 4 bin 200 sporcunun katıldığı, Konya'da düzenlenen 5. İslami Dayanışma Oyunları'nın açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla görsel şölen eşliğinde gerçekleşti. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada, "5. İslami Dayanışma Oyunları başlatıyorum. Emeği geçenleri tebrik ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun " diyerek oyunları resmi olarak başlattı.
9.08.2022Siyaset
'Abdülhamid Han' yolcu edildi! Bakan Dönmez'den önemli açıklamalar
'Abdülhamid Han' yolcu edildi! Bakan Dönmez'den önemli açıklamalar Mavi Vatan'daki filonun "en güçlüsü" olan Abdülhamid Han sondaj gemisi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla yolcu edildi. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Hem içeride hem dışarıda sayısız engelle karşılaştık. Türlü zorluklara göğüs gerdik. Ancak yılmadık, pes etmedik. İnandık. Biz dün de buradaydık, bugün de buradayız, yarın da burada olacağız" dedi.
9.08.2022Ekonomi
'Abdülhamid Han' Mavi Vatan yolcusu! İşte ilk görev yeri
'Abdülhamid Han' Mavi Vatan yolcusu! İşte ilk görev yeriTürkiye'nin 4'üncü sondaj gemisi Abdülhamid Han göreve başladı. Geminin ilk görev yerini açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, törende önemli mesajlar verdi.
9.08.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan MKYK'da 4 talimat
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan MKYK'da 4 talimatAK Parti MKYK toplantısı dün gerçekleştirildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 seçimlerine kadar 4 başlığın vatandaşlarına anlatılması talimatını verdi.
9.08.2022Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan MKYK'da 4 talimat
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan MKYK'da 4 talimatAK Parti MKYK toplantısı dün gerçekleştirildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 seçimlerine kadar 4 başlığın vatandaşlarına anlatılması talimatını verdi.
9.08.2022Siyaset
Bakan Kirişci: Türkiye artık küresel ve uluslararası bir oyuncu
Bakan Kirişci: Türkiye artık küresel ve uluslararası bir oyuncuTarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Türkiye'nin artık küresel ve uluslararası bir oyuncu konumuna geldiğini belirterek, Türkiye’nin tahıl koridoruna yaptığı moderatörlüğe dikkat çekti.
7.08.2022Siyaset
Gıdaya sıkı takip 90 bin ihbar geldi
Gıdaya sıkı takip 90 bin ihbar geldiGıdada piyasa denetimleri hız kesmeden ülke çapında devam ediyor. Hem denetim ekiplerinin ani baskınları, hem de ‘ALO 174 Gıda Hattı’na gelen ihbar başvuruları ile denetimler yapılıyor.
7.08.2022Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan SİHA mesajı: Dün Putin ile bunları konuştuk
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan SİHA mesajı: Dün Putin ile bunları konuştukCumhurbaşkanı Recep Erdoğan, Bilişim Vadisi'nde düzenlenen "Sanayi ve Teknolojinin Merkezi Kocaeli'ye Değer Katanlar Ödül Töreni"nde konuşma yaptı. Türkiye'nin SİHA'lar konusundaki başarısına değinen Erdoğan önemli mesajlar verdi.
6.08.2022Siyaset
Bakanlıktan gıdaya sıkı takip! 24 işletmeye faaliyetten men
Bakanlıktan gıdaya sıkı takip! 24 işletmeye faaliyetten menTarım ve Orman Bakanlığı, Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğü ekiplerince yılın ilk 7 ayında gerçekleştirilen 731 bin 648 gıda denetiminde 8 bin 321 firmaya 113 milyon 544 bin 482 TL ceza uygulandı; 24 işletme faaliyetten menedildi, 107 işletme hakkında ise suç duyurusunda bulunuldu.
6.08.2022Ekonomi
Soçi zirvesine Akkuyu damgası
Soçi zirvesine Akkuyu damgasıErdoğan ve Putin’in Şoçi’deki buluşmasında terörle mücadele ve Akkuyu Santrali önemli yer tuttu. Tahıl anlaşmasında Türkiye’nin rolünü öven Putin, Rus gazının sevki konusunda “Avrupa, Türkiye’ye minnettar olmalıdır” ifadelerini kullandı.
6.08.2022Siyaset
Tarım destek ödemeleri hesaplara aktarılıyor
Tarım destek ödemeleri hesaplara aktarılıyorTarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, tarımsal destek ödemelerinin dün itibarıyla çiftçilerin hesaplarına aktarıldığını bildirdi.
6.08.2022Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Putin Soçi'de buluştu
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Putin Soçi'de buluştuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Soçi'ye yaptığı günübirlik çalışma ziyareti kapsamında Rusya Devlet Başkanı Putin ile bir araya geldi.
5.08.2022Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan Rusya'da! İşte masadaki başlıklar
Cumhurbaşkanı Erdoğan Rusya'da! İşte masadaki başlıklarCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Federasyonu Devlet Başkanı Vladimir Putin ile görüşmek üzere Rusya'nın Soçi şehrine geldi.
5.08.2022Siyaset
Tarımsal destek ödemeleri hesaplara yatırılıyor
Tarımsal destek ödemeleri hesaplara yatırılıyorTarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci tarımsal destek ödemelerine ilişkin önemli bir açıklama yaptı.
5.08.2022Ekonomi
Et ve Süt Kurumu açıkladı: Et fiyatlarına yüzde 25 indirim!
Et ve Süt Kurumu açıkladı: Et fiyatlarına yüzde 25 indirim!Et ve Süt Kurumu, kuzu eti satışlarında indirim kampanyası başlattı. Et ve Süt Kurumu'ndan yapılan açıklamaya göre, fiyatlarda yapılan indirimle kuzu etinin daha fazla tüketiciye ulaştırılması hedefleniyor. Peki hangi etin fiyatı kaç paraya düştü? İşte detaylar...
4.08.2022Ekonomi
Bakan Kirişci, ABD'den dönüp susuz tarım yapan Ece Aynur Onur ile görüştü
Bakan Kirişci, ABD'den dönüp susuz tarım yapan Ece Aynur Onur ile görüştüMilliyet.com.tr'nin geçtiğimiz günlerde manşete taşıdığı Dr. Ece Aynur Onur, Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci ile telefon görüşmesi yaptı.
4.08.2022Ekonomi
Bakan Kirişci: "Türkiye'nin tarımda önceliği stratejik ürünlerdir"
Bakan Kirişci: "Türkiye'nin tarımda önceliği stratejik ürünlerdir"Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, tarımda Türkiye'nin önceliğinin stratejik ürünler olduğunu, sektör açısından da üretim alanlarının artırılması, verimin yükseltilmesi ve kalitenin daha yukarıya taşınmasını hedeflediklerini belirtti.
3.08.2022Ekonomi
Bakan Kirişci: “Cumhurbaşkanımızın duruşu ile tahıl krizi sorunu çözüldü”
Bakan Kirişci: “Cumhurbaşkanımızın duruşu ile tahıl krizi sorunu çözüldü”Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, “Cumhurbaşkanımızın ‘Biz ne Rusya ne Ukrayna, bunlar bizim için dost ve komşu ülkelerdir’ duruşu ile bu mesele çözüldü” dedi. Kirişci, ayrıca Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin Venezuela’dan 1 metrekare dahi toprak almadığının altını çizdi.
31.07.2022Ekonomi
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan fındık alım fiyatını açıkladı
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan fındık alım fiyatını açıkladıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Toprak Mahsulleri Ofisimiz 2022 alım sezonunda yüzde 50 sağlam iç esasına göre kabuklu fındığa kilogram başına levant kalite için ve bu arada Giresun kalite için malum 2 ayrı fiyat var ama biz şimdi diyoruz ki alan destekli olarak ben burada bir rakamı açıklıyorum. İnanıyorum ki sizlerde kabul edeceksiniz. Ve ortalamasını 54 lira olarak açıkladık, bereketli olsun" dedi.
30.07.2022Siyaset
Bakan Kirişci tohum fiyatlarını açıkladı
Bakan Kirişci tohum fiyatlarını açıkladıTarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, “Tohumluk fiyatları makarnalık ve ekmeklik buğday için kilo başına 10,5 TL, tritikale için kilo başına 9,5 TL ve arpa için kilo başına 9 TL olarak belirlenmiştir” dedi.
29.07.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Tarım Ve Orman Bakanı Vahit Kirişci ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.