Tediye

Tediye

Son dakika tediye haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan tediye gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan tediye haber sayfamızda...

Tediye

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 90 tediye haberi bulunmuştur.
Memura enflasyonun üzerinde zam
Memura enflasyonun üzerinde zamÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu’nun 30. kuruluş yıldönümü dolayısıyla düzenlenen programa katıldı.
25.06.2022Ekonomi
Bakan Bilgin açıkladı! İlave tediyeler Kurban Bayramı öncesi ödenecek
Bakan Bilgin açıkladı! İlave tediyeler Kurban Bayramı öncesi ödenecekÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, "Cumhurbaşkanımızın kararıyla işçilerimizin ilave tediyeleri Kurban Bayramı öncesi ödenecektir." dedi.
24.06.2022Ekonomi
Ödeme Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada
Ödeme Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf BulmacadaEski Türkçe bir sözcük olan ödeme, bir şeyi satın almak ya da bir hizmetten faydalanmak için, alınan şeyin ya da hizmetin bedelini karşı tarafa vermek demektir. Bu kelime sadece somut değil, soyut şeyler için de kullanılır. Örneğin:' 'Emeğini Ödemek'' Ödeme kelimesinin bulmaca cevaplarını sizler için derledik.
6.04.2022Eğitim
Kamu işçisine 'tediye' ödemesi bu ay başlıyor! Dört taksitte...
Kamu işçisine 'tediye' ödemesi bu ay başlıyor! Dört taksitte...Bu yıl kamu işçilerine dört taksit halinde toplam 52 günlük ilave tediyeleri ödenecek. İlave tediyelerin ilk taksiti 28 Ocak'ta verilecek. İşte detaylar...
21.01.2022Ekonomi
Tediye tarihleri 2022: İlave tediye ne zaman yatacak, ilave tediye nedir?
Tediye tarihleri 2022: İlave tediye ne zaman yatacak, ilave tediye nedir?İlave tediyenin ödeneceği tarihler işçilerin gündeminde bulunuyor. Kamu işçilerinin ilave tediyelerinin ödeneceği tarih belli oldu. Peki tediye ne zaman verilecek 2022? İlave tediye nedir?
19.01.2022Ekonomi
Kamu işçilerinin ek ödeme tarihleri belli oldu
Kamu işçilerinin ek ödeme tarihleri belli olduKamuda işçi statüsünde çalışanlara 2022 yılında yapılacak ek ödemenin ilk yarısı 28 Ocak 2022, diğer yarısı 29 Nisan 2022 tarihinde ödenecek.
19.01.2022Ekonomi
İlave tediye yattı mı, ne zaman yatacak?
İlave tediye yattı mı, ne zaman yatacak?Devlete ait olan şirket ve kurumlar ve Belediyelerde çalışan işçi statüsünde çalışan personele her yıl 3 veya 4 taksitle ilave tediye ödeniyor. Ocak ayının gelişiyle birlikte çalışanlar tarihleri aratmaya başladı. Sıkça "İlave tediye yattı mı, ne zaman yatacak?" diye soruluyor.
13.01.2022Gündem
Güçlü Türkiye silüeti ufukta
Güçlü Türkiye silüeti ufuktaCumhurbaşkanı Erdoğan, işçilerle buluşmasında “Büyük ve güçlü Türkiye silüeti ufukta gözükmüştür. Biz millet olarak birliğimize, beraberliğimize, kardeşliğimize sıkı sıkıya sahip çıktığımız müddetçe bu hedefe ulaşmamıza kimse engel olamaz” dedi
15.09.2021Siyaset
Son dakika... Beştepe'de bir ilk! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar
Son dakika... Beştepe'de bir ilk! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalarCumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe'de ilk kez "İşçilerle Buluşma" etkinliği gerçekleştirdi. Erdoğan burada yaptığı konuşmada, "Son dönemde sanayi üretiminde, ihracatta istihdamda, büyümede hızlı yükselişle salgın öncesinin üzerine çıktık. Makro ekonomide dengeler tekrar yerine oturmaya başladı. Göstergeler ekonomideki pozitif yükselişin artarak süreceğine işaret ediyor." dedi. Erdoğan, "Türkiye silüeti ufukta gözükmüştür. Sembolü '2023 hedefleri' olan bu süreci devam ettirdiğimizde, evlatlarımıza hepimizin hayali olan bir ülke bırakacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın." ifadelerini kullandı.
14.09.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Afgan göçüyle ilgili flaş açıklama
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Afgan göçüyle ilgili flaş açıklamaCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kanal D ve CNN TÜRK ortak yayınında gündeme ilişkin soruları yanıtladı. Yüz yüze eğitim için pazartesi gününe işaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Afgan göçmenlerle ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Herkes şunu bilsin ki Türkiye yol geçen hanı değildir. Bütün bunları biz ölçüyoruz, biçiyoruz, adımımızı da ona göre atıyoruz" dedi. THK'nın devletin bir kurumu olmadığını belirten Erdoğan, "THK yetkilileri gerekli adımları atmadığı gibi çalışır durumdaki uçakların da bakımını yaptırmayarak hepsini çürümeye terk etmişler." açıklamasında bulundu.
12.08.2021Siyaset
Bakan Bilgin açıkladı! Bugün hesaplara yatıyor
Bakan Bilgin açıkladı! Bugün hesaplara yatıyorÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, 700 bini aşkın kamu işçisinin ilave tediyelerinin bugün hesaplara yatırılacağını duyurdu.
11.05.2021Ekonomi
Verme Ödeme Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'verme Ödeme' Yanıtları
Verme Ödeme Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'verme Ödeme' YanıtlarıÇengel ve kare bulmacalarda verme - ödeme kelimeleri bazen ayrı ayrı, bazen birlikte soruluyor. Bu kelimenin karşılığı olarak genelde 3 harfli bir cevap istense de verme ve ödeme ile eş anlamlı olan birçok sözcük daha var. Verme ödeme bulmaca cevabı nedir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
6.05.2021Eğitim
Son dakika: İkramiye ücretleri belli oldu! Bugün hesaplara yatıyor...
Son dakika: İkramiye ücretleri belli oldu! Bugün hesaplara yatıyor...Gelen son dakika haberine göre; 700 bini aşkın kamu işçisinin ikramiye ödemeleri bugün yatırılıyor. Peki hangi çalışan ne kadar ikramiye alacak? Yeni ikramiye ücretleri belli oldu. İşte son dakika haberinin ayrıntıları...
29.01.2021Ekonomi
Tediye ne demek? Tediye ödemeleri ne zaman yatacak 2021? Bakan Selçuk açıkladı
Tediye ne demek? Tediye ödemeleri ne zaman yatacak 2021? Bakan Selçuk açıkladıTediye anlamı ve ödemelerinin yapılacağı tarih gündemde araştırılıyor. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, ilave tediye ödemelerinin yapılacağı tarihi açıkladı. Peki tediye ne demek, tediye ödemeleri ne zaman yatacak 2021? İşte ayrıntılar...
29.01.2021Ekonomi
Son dakika: Bakan açıkladı! Bugün hesaplara yatıyor
Son dakika: Bakan açıkladı! Bugün hesaplara yatıyorAile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 700 bini aşkın kamu işçisinin 13 günlük ilave tediyelerinin bugün hesaplara yatırılacağını bildirdi.
29.01.2021Ekonomi
Tediye ödemeleri ne zaman yapılacak? 2021 Tediye ödeme tarihleri belli oldu
Tediye ödemeleri ne zaman yapılacak? 2021 Tediye ödeme tarihleri belli olduTediye ödemeleri ne zaman yapılacak sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Her yıl dört eşit parçada ödenen Tediye (İkramiye) ödemelerinin bu yıl hangi tarihler içerisinde gerçekleştirileceği netleşti. Toplam 52 gün olarak ödenen Tediyeler 13'er günlük olarak ödeniyor. Bu yıl içerisinde ödenecek olan 26 günlük tediye ödeme tarihleri netleşti. Peki Tediyeler ne zaman ödenecek?
19.01.2021Ekonomi
Son dakika: Kamuda çalışan işçilere ikramiye müjdesi!
Son dakika: Kamuda çalışan işçilere ikramiye müjdesi!Gelen son dakika haberine göre; 2021 yılının tediye yani ikramiye tarihleri açıklanmıştı. Kamuda çalışan 500 bine yakın işçinin bu yılki ikramiyelerinin ilk yarısı 29 Ocak’ta ödenecek. En düşük ödeme 1.108 TL olacak. İşte son dakika haberinin ayrıntıları...
19.01.2021Ekonomi
Son dakika: Kamu ve taşeron işçilerine tediye ödeme tarihleri belirlendi
Son dakika: Kamu ve taşeron işçilerine tediye ödeme tarihleri belirlendiSon dakika gelen habere göre kadroya geçen kamu ve taşeron işçilerine tediye ödeme tarihleri belirlendi.
31.12.2020Ekonomi
Mahsup Fişi Nedir, Nasıl Kullanılır? Mahsup Fişi Nasıl Düzenlenir?
Mahsup Fişi Nedir, Nasıl Kullanılır? Mahsup Fişi Nasıl Düzenlenir?Fiş, alışveriş yani alım satımın karşılığı bir belge niteliğinde kesilmektedir. Fişlerin belirli bir süre saklanması gerekmektedir. Geri iadesi yapıldığı zamanlar da gerekli olduğu için. Bu yazımızda Mahsup fişi nedir? Nasıl kullanılır? Nasıl düzenlenir? Gibi sorulara sizin için yanıt verdik.
Tediye ödemeleri yattı mı, ne zaman yatacak?
Tediye ödemeleri yattı mı, ne zaman yatacak?Kamu işçilerine her yıl 52 günlük ilave tediye ödemeleri 4 taksitte yapılıyor. Tediye ödemelerinin 4. taksidi geldi, çattı. Binlerce işçi şimdi Tediye ödemeleri yattı mı, ne zaman yatacak? diye soruyor. İşte ayrıntılar...
14.12.2020Ekonomi
Son Dakika: Bakan açıkladı! Bugün hesaplara yatacak...
Son Dakika: Bakan açıkladı! Bugün hesaplara yatacak...Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, kamu işçilerinin 13 günlük ilave tediyelerinin bugün hesaplara yatırılacağını duyurdu.
14.12.2020Ekonomi
Çalışanlar dikkat! Yargıtay'dan önemli 'maaş' kararı
Çalışanlar dikkat! Yargıtay'dan önemli 'maaş' kararıYargıtay 9. Hukuk Dairesi, kamuda taşeron şirkette çalışırken kadroya geçirilen bir işçinin asgari ücret farkının eksik ödendiğine karar verdi.
3.11.2020Ekonomi
ÇAYKUR işçi ikramiyelerini yarın ödeyecek
ÇAYKUR işçi ikramiyelerini yarın ödeyecekÇAYKUR Genel Müdürlüğü, işçi ikramiyelerinin yarın ödeneceğini bildirdi.
30.07.2020Ekonomi
Tediye ne demek? İlave tediye ödemeleri ne zaman yapılacak 2020?
Tediye ne demek? İlave tediye ödemeleri ne zaman yapılacak 2020?Tediye ödemelerinin yapılacağı tarih ile ilgili bir son dakika bilgisi geldi. İlave tediye ödemelerinin yapılacağı tarihi Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk açıkladı. Tediyenin anlaması ise merak konusu oldu. İşte ilave tediye ödemeleri ile ilgili detaylar...
27.07.2020Ekonomi
Bakan Selçuk: İşçilerimizin ilave tediyeleri bugün ödenecek
Bakan Selçuk: İşçilerimizin ilave tediyeleri bugün ödenecekAile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, kamuda istihdam edilen işçilere verilecek ilave tediyenin bugün ödeneceğini açıkladı.
27.07.2020Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Tediye ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.