Teğet

Teğet

Son dakika TEĞET haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan TEĞET gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan TEĞET haber sayfamızda...

Teğet

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.102 teğet haberi bulunmuştur.
Yaz sezonunu açan Gülşen Bubikoğlu hayran bıraktı
Yaz sezonunu açan Gülşen Bubikoğlu hayran bıraktıŞimdilerde 67 yaşında olan ünlü oyuncu Gülşen Bubikoğlu, sosyal medya hesabında paylaşımlar yaparak sevenleriyle etkileşim kurmayı ihmal etmiyor. Paylaşımlarına bir yenisini daha ekleyen ve tatil pozunu takipçilerinin beğenisine sunan Bubikoğlu, bir kez daha kendine hayran bıraktı.
18.05.2022Cadde
11. Sınıf Matematik Konuları: 1. Dönem ve 2. Dönem 11. Sınıf Matematik Dersi Müfredatı 2021-2022
11. Sınıf Matematik Konuları: 1. Dönem ve 2. Dönem 11. Sınıf Matematik Dersi Müfredatı 2021-2022Matematik öğrencilerin 1. sınıftan üniversite eğitimine kadar aldığı derslerdendir. Pek çok öğrenci için matematik dersi zorlayıcıdır. Ancak matematik özellikle derslerin yanı sıra lise giriş sınavı LGS, üniversite giriş sınavı TYT-AYT sınavlarında öğrencilerin karşılaştığı alanlardan bir tanesidir. Her sınıf derecesinin matematik konuları farklıdır. Matematik konuları MEB tarafından açıklanan müfredata göre düzenlenir. 2021-2022 yılında 11. sınıf matematik konuları 1. dönem ve 2. dönem olmak üzere toplamda 15 konudan oluşur. 1. dönem ve 2. dönem 11. sınıf matematik dersi müfredatı için “11. Sınıf Matematik Konuları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
3.05.2022Eğitim
Aniden fenalaşan kadın aracın altında kalmaktan son anda kurtuldu
Aniden fenalaşan kadın aracın altında kalmaktan son anda kurtulduAdıyaman’da, hastaneden çıkarak eczaneye giden bir kadın, biranda yolun ortasına yığılarak saniye farkla aracın altında kalmaktan kurtuldu.
20.04.2022Haberler
Bakan Çavuşoğlu'dan Rusya-Ukrayna krizi açıklaması: Ateşkes için çalışmaya devam ediyoruz
Bakan Çavuşoğlu'dan Rusya-Ukrayna krizi açıklaması: Ateşkes için çalışmaya devam ediyoruzDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ukrayna-Rusya arasında süren savaşın bir an önce bitmesi için çabaların sürdüğünü belirterek, “Şu ana kadar bir ilerleme olduysa o bizim katkılarımız sayesinde İstanbul toplantısında oldu. Ancak sahada şartlar kolay değil. Bir taraftan insanlık dışı görüntüler diğer tarafta da olumlu-olumsuz aktörler var. Mariupol’deki savaş ve doğuya odaklanan bir Rusya var. Biz tüm zorluklara rağmen bir ateşkes için çalışmaya devam ediyoruz” dedi.
15.04.2022Gündem
Facia teğet geçti! TIR'ın altında kalmaktan kıl payı kurtuldu
Facia teğet geçti! TIR'ın altında kalmaktan kıl payı kurtulduBursa'da demir yüklü TIR, viraja hızlı girince devrildi. O sırada karşı şeritten giden motosiklet TIR'ın altında kalmaktan son anda kurtuldu. Bu anlar saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.
12.04.2022Haberler
Facia teğet geçti! TIR'ın altında kalmaktan kıl payı kurtuldu
Facia teğet geçti! TIR'ın altında kalmaktan kıl payı kurtulduBursa'da demir yüklü TIR, viraja hızlı girince devrildi. O sırada karşı şeritten giden motosiklet TIR'ın altında kalmaktan son anda kurtuldu. Bu anlar saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.
12.04.2022Gündem
Begüm Yazgan & Kerem Yazgan: “İyi proje yapmak esas fikrimiz ve onu bilgi bazlı yapabilmenin peşindeyiz.”
Begüm Yazgan & Kerem Yazgan: “İyi proje yapmak esas fikrimiz ve onu bilgi bazlı yapabilmenin peşindeyiz.”Yaratıcılığın parçanın kendisini değil, parçaları bir arada tutan ilişkileri tasarlamak olduğuna inanan Yazgan Tasarım Mimarlık kurucuları Begüm ve Kerem Yazgan ile akademide uzun yıllar yaptıkları araştırmalarla elde ettikleri teorik altyapıyı mesleki pratikle birleştirerek geliştirdikleri “esnek tasarım sistemini” ve bu anlayışla biçimlendirdikleri projelerini konuştuk.
28.03.2022Vitrin
Ümraniye’de site görevlisi ölümden saniyelerle kurtuldu
Ümraniye’de site görevlisi ölümden saniyelerle kurtulduİstanbul’da etkili olan kar sonrası kazalar arka arkaya geldi. Ümraniye’de kar nedeniyle kayganlaşan dar sokakta direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü ise yol kenarındaki saçlara çarptı. Aynı yerde kaza yapan başka bir araca bakan site görevlisi ise kaza yapan otomobilin altında kalmaktan kıl payı kurtuldu. Ölümün saniyelerle teğet geçtiği o anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.
12.03.2022Haberler
Teğet İle İlgili Cümleler Nelerdir? İçinde Teğet Kelimesi Geçen Örnek Cümleler
Teğet İle İlgili Cümleler Nelerdir? İçinde Teğet Kelimesi Geçen Örnek CümlelerTeğet kelimesi genellikle matematik konularında kullanılan kelimelerden birisidir.​​​​ Bununla birlikte günlük hayatta da bazı farklı alanlarda kullanılmaktadır. Dilimizde uzun yıllardır yer ermesi nedeniyle birçok cümle içinde de duymak mümkündür. Peki, Teğet ile ilgili cümleler nelerdir? İçinde teğet kelimesi geçen örnek cümleler nelerdir sizler için derledik.
10.03.2022Sözlük
Otomobilin iki kişiyi teğet geçip baklavacıya daldığı anlar kamerada
Otomobilin iki kişiyi teğet geçip baklavacıya daldığı anlar kameradaİstanbul Kartal’da polisten kaçan iki şahsın bulunduğu otomobil, yolda bulunan iki yayayı teğet geçerek yol üzerindeki baklavacı dükkanına daldı. Otomobilin teğet geçtiği iki yaya kıl payı ölümden kurtuldu.
22.02.2022Haberler
Gelir Tüketim Eğrisi Nedir, Nereden Başlar? Gelir Tüketim Eğrisi Özellikleri Nelerdir?
Gelir Tüketim Eğrisi Nedir, Nereden Başlar? Gelir Tüketim Eğrisi Özellikleri Nelerdir?Gelir tüketim eğrisi özellikle ekonomi alanında oldukça fazla karşılaşılmakta olan kelimelerden birisi olarak ifade edilebilir. Gelir tüketim eğrisini duyduğunuz zaman ise ne anlama geldiği ile ilgili olarak bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Gelir tüketim eğrisi nedir, nereden başlar? Gelir tüketim eğrisi özellikleri nelerdir? Gelir tüketim eğrisi ile ilgili tüm detayları sizler için derledik.
21.02.2022Eğitim
Kar kütlesi altında kalmaktan son anda kurtuldular
Kar kütlesi altında kalmaktan son anda kurtuldularMuş’ta 3 katlı bir binanın çatısından düşen kar kütlesinin yoldan geçen vatandaşlar ile minibüsü kıl payı teğet geçmesi güvenlik kamerasına yansıdı.
12.02.2022Haberler
Rus bilim insanları tarih verdi! Büyük tehlike
Rus bilim insanları tarih verdi! Büyük tehlikeRus bilim insanları, Apofis isimli bir göktaşının 13 Nisan 2029'da Dünya’ya yakın bir konumdan geçeceğini ve büyük bir tehlike oluşturduğunu iddia etti.
2.01.2022Teknoloji
Bilim Kurulu Üyesi açıkladı! 'Hastaların tamamına yakını Delta ve Delta Plus varyantına sahip'
Bilim Kurulu Üyesi açıkladı! 'Hastaların tamamına yakını Delta ve Delta Plus varyantına sahip'Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Alper Şener, Omicron varyantının Türkiye'de henüz yaygın olmadığını belirterek, görev yaptığı hastanede Covid-19'a yakalanan hastaların neredeyse tamamının Delta, Delta Plus varyantına sahip olduğunu söyledi.
24.12.2021Gündem
‘Stokçunun malı elinden alınacak’
‘Stokçunun malı elinden alınacak’Cumhurbaşkanı Erdoğan, stokçulara karşı radikal önlemlere gidileceği uyarısında bulundu. Erdoğan“Hem ellerindekine el koyacağız hem de cezai müeyyideleri yüksek tutacağız” dedi.
9.12.2021Siyaset
Son dakika: Kabine Toplantısı sonrası Erdoğan müjdeleri sıraladı: Mart ayının sonuna kadar uzatıldı
Son dakika: Kabine Toplantısı sonrası Erdoğan müjdeleri sıraladı: Mart ayının sonuna kadar uzatıldıGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı. Gündemdeki önemli konuların görüşüldüğü kritik toplantı sonrası Erdoğan müjdeleri sıralayarak, "Vatandaşlarımıza ayda 1,7 milyar lira katkı sağlayan indirimli stopaj uygulamasını mart ayı sonuna kadar devam ettirme kararı aldık. Kuraklıktan zarar gören 651 bin üreticimizin hesabına toplamda 2,6 milyar lira kuraklık desteği ödemesini aralık ayının ikinci yarısında yatırıyoruz." bilgilerini paylaştı. Erdoğan açıklamalarında CHP lideri Kılıçdaroğlu'nu "Türkiye, şehit yakınlarına galiz küfürler eden bir milletvekilinin şokunu atlatamamışken, bu defa da Genel Kurul’da yaşanan bir başka edepsizlik örneği ile sarsılmıştır." sözleri ile eleştirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarında yeni ekonomi modeline ilişkin önemli mesajlar da vardı. İşte detaylar...
8.12.2021Siyaset
Kılıçdaroğlu'nun TBMM'deki el hareketine Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sert tepki
Kılıçdaroğlu'nun TBMM'deki el hareketine Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sert tepkiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Katar ziyareti dönüşü gazetecilere açıklamalarda bulundu. CHP lider Kemal Kılıçdaroğlu'nun Meclis'teki konuşmasındaki el hareketine sert tepki gösterdi. Erdoğan, 'Bir taraftan “helalleşmek” diyeceksin, öbür taraftan milletin Meclis'inde bu edepsiz el kol hareketini yapabilme cüreti göstereceksin. Kim öğrettiyse buna bunları... Bu millet bu tür ahlaksızlara, böyle bir yolu “hadi yürü” demez. Ona başka türlü “yürü” der' ifadelerine yer verdi.
8.12.2021Haberler
Son dakika... Kılıçdaroğlu'nun TBMM'deki el hareketine Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sert tepki
Son dakika... Kılıçdaroğlu'nun TBMM'deki el hareketine Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sert tepkiCumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nun Meclis'teki el hareketine 'Bu millet bu tür ahlaksızlara, böyle bir yolu “hadi yürü” demez. Ona başka türlü “yürü” der' sözleriyle tepki gösterdi. Kur manipülasyonuyla ilgili DDK'nın araştırma yaptığını belirten Erdoğan "Bu kur ataklarını da tersine çevireceğimize inanıyorum. Her zaman söylediğim gibi, inşallah bu da bizi teğet geçecektir." dedi. Stokçuluğa değinen Erdoğan "Hem ellerindekine el koyacağız hem de cezai müeyyideleri yüksek tutacağız. Kim olursa olsun, her alanda stokçuluk yapanın tepesindeyiz." ifadelerini kullandı.
8.12.2021Siyaset
Satmak için sıraya girdiler ama... Gerçek gök taşı böyle anlaşılır!
Satmak için sıraya girdiler ama... Gerçek gök taşı böyle anlaşılır!Yakın zamanda NASA'nın da doğruladığı bir gök taşının dünyayı teğet geçmesi, gök taşlarını yeniden gündeme getirdi. Astrofizikçi Dr. Selçuk Topal, "Birkaç milyon yılda bir gezegen ölçeklerinde zarar verebilecek büyüklükte bir asteroit dünyaya çarpabiliyor" diyerek, tehlikeye dikkat çekti.
7.12.2021Gündem
Son dakika: Erdoğan 'mesele dolar-faiz' değil' dedi ve açıkladı: Oynanan oyunların farkındayız
Son dakika: Erdoğan 'mesele dolar-faiz' değil' dedi ve açıkladı: Oynanan oyunların farkındayızSon dakika haberine göre; Siirt’te gerçekleştirdiği çok sayıda açılış sonrası Demokrasi Konuşmaları’na katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Meselenin dolar olmadığını meselenin faiz olmadığını anlamak için bir adım geriye çekilip akıl ve vicdan penceresinden fotoğrafa bakmak yeterlidir” dedi.
5.12.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Terör örgütlerinin kökünü kazıyacağız”
Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Terör örgütlerinin kökünü kazıyacağız”Siirt’te gerçekleştirdiği çok sayıda açılış sonrası Demokrasi Konuşmaları’na katılım sağlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarda bulundu. Dolar yükselişine ilişkin konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Meselenin dolar olmadığını meselenin faiz olmadığını anlamak için bir adım geriye çekilip akıl ve vicdan penceresinden fotoğrafa bakmak yeterlidir” dedi.
5.12.2021Haberler
Ölüm teğet geçti! Üzere beton parçaları yağdı
Ölüm teğet geçti! Üzere beton parçaları yağdıİzmir'de etkili olan fırtına nedeniyle bir inşaattan düşen gaz beton parçaları, seyir halindeki aracın ve kaldırımdaki vatandaşın üzerine devrildi. Olay anı bir iş yerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Öte yandan etkili olan sarı fırtına sebebiyle Karşıyaka ilçesinde deniz taştı. Denizden taşan sular, sahil şeridindeki tramvay hattını da etkiledi.
29.11.2021Haberler
Tuzla'da fren yerine gaza bastı; kaldırımdaki kişi ölümden döndü
Tuzla'da fren yerine gaza bastı; kaldırımdaki kişi ölümden döndüTuzla'da iddiaya göre sürücüsünün fren yerine gaza bastığı otomobil, kasap dükkânının cam korkuluklarından içeri girdi. Hızını alamayan araç, 3 otomobile çarptıktan sonra durabildi. Bir yayanın da ölümden döndüğü o anlar güvenlik kamerasına yansıdı.
28.11.2021Haberler
Tuzla'da fren yerine gaza bastı; kaldırımdaki kişi ölümden döndü
Tuzla'da fren yerine gaza bastı; kaldırımdaki kişi ölümden döndüTuzla'da iddiaya göre sürücüsünün fren yerine gaza bastığı otomobil, kasap dükkânının cam korkuluklarından içeri girdi. Hızını alamayan araç, 3 otomobile çarptıktan sonra durabildi. Bir yayanın da ölümden döndüğü o anlar güvenlik kamerasına yansıdı.
28.11.2021Gündem
Ümraniye’de dehşet öncesi aşırı hız kamerada
Ümraniye’de dehşet öncesi aşırı hız kameradaÜmraniye'de 1 kişinin öldüğü 7 kişinin yaralandığı kazaya neden olan sürücünün, kazadan saniyeler öncesinde aşırı hız yaparak kavşağa ilerlediği anlar güvenlik kamerasına yansıdı.
15.11.2021Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Teğet ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.