Temizlik Görevlisi

Temizlik Görevlisi

Son dakika temizlik görevlisi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan temizlik görevlisi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan temizlik görevlisi haber sayfamızda...

Temizlik Görevlisi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.221 temizlik gorevlisi haberi bulunmuştur.
MÜJDE | GSB kura sonuçları açıklandı! Gençlik ve Spor Bakanlığı kura isim listesi için tıklayınız
MÜJDE | GSB kura sonuçları açıklandı! Gençlik ve Spor Bakanlığı kura isim listesi için tıklayınızGençlik ve Spor Bakanlığı 4 bin 345 personel alacak. 2 gün önce çekilen kuraların sonucu büyük bir heyecanla beklenirken Bakanlık son dakika isim listesini duyurdu. İşte sonuçlar...
19.09.2021Gündem
‘Eğitim timleri’ okulları gezecek
‘Eğitim timleri’ okulları gezecekCHP Grup Başkanvekili Engin Altay başkanlığında partinin Milli Eğitim Komisyonu üyeleri, öğretmenlik ve öğretim üyeliği yapmış milletvekillerinin görev aldığı timler, okullarda sorunları yerinde tespit edecek
18.09.2021Siyaset
GSB kura sonuçları açıklandı mı? Gençlik ve Spor Bakanlığı İşkur başvuru sonuçları ne zaman açıklanır?
GSB kura sonuçları açıklandı mı? Gençlik ve Spor Bakanlığı İşkur başvuru sonuçları ne zaman açıklanır?Gençlik ve Spor Bakanlığı personel alımı için kura çekimi dün saat 10.00'da gerçekleşti. Noter huzurunda gerçekleşen kuraların ardından sonuçlar epey gündem oldu. Binlerce aday şimdi "GSB kura sonuçları açıklandı mı? Gençlik ve Spor Bakanlığı İşkur başvuru sonuçları ne zaman açıklanır?" sorularına cevap arıyor.
16.09.2021Gündem
30 sürekli işçi alınacak
30 sürekli işçi alınacakBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre 30 sürekli işçi alınacak.
8.09.2021Ekonomi
Samandağ sahilinde petrole bulanmış ölü deniz kaplumbağası bulundu
Samandağ sahilinde petrole bulanmış ölü deniz kaplumbağası bulunduSuriye kaynaklı petrol sızıntısına ilişkin temizlik çalışmalarının yürütüldüğü Hatay'ın Samandağ ilçesi sahilinde, petrole bulanmış ölü deniz kaplumbağası bulundu.
7.09.2021Gündem
GSB işçi alımı kura çekimi ne zaman? Gençlik Spor Bakanlığı kura sonuçları ne zaman açıklanacak?
GSB işçi alımı kura çekimi ne zaman? Gençlik Spor Bakanlığı kura sonuçları ne zaman açıklanacak?Binlerce kişi GSB işçi alımı kura çekimini bekliyor. Heyecan tavan yaparken gözler Gençlik ve Spor Bakanlığı'nda... Günler ilerledikçe "GSB işçi alımı kura çekimi ne zaman? Gençlik Spor Bakanlığı kura sonuçları ne zaman açıklanacak?" sorusuna cevap aranıyor.
3.09.2021Gündem
Gençlik Spor Bakanlığı (GSB) işçi alımı kura çekimi ne zaman, sonuçlar ne zaman açıklanacak?
Gençlik Spor Bakanlığı (GSB) işçi alımı kura çekimi ne zaman, sonuçlar ne zaman açıklanacak?Gençlik Spor Bakanlığı (GSB) 4 bin 346 temizlik görevlisi ve güvenlik görevlisi alacak. Başvurular İŞKUR üzeirnden yapıldı ve 27 Ağustos'ta sona erdi. Sıra geldi kura çekimine... Binlerce aday şimdi kura çekim tarihini merak ediyor. İşte tarihler...
1.09.2021Gündem
İŞKUR okullara hizmetli alımı başvurusu nasıl ve ne zaman yapılır 2021? TYP okul temizlik görevlisi alımı ne zaman?
İŞKUR okullara hizmetli alımı başvurusu nasıl ve ne zaman yapılır 2021? TYP okul temizlik görevlisi alımı ne zaman?İŞKUR okullara hizmetli alımı ile ilgili detaylar bireylerin gündeminde bulunuyor. TYP başvuruları İŞKUR üzerinden alınıyor. Okulların açılamasına az bir zaman kala hizmetli alımı araştırılıyor. Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Eğitim Bakanlığı pansiyonlarına 5 bin 872 personel alınacağını duyurdu. Peki İŞKUR okullara hizmetli alımı 2021 başvurusu ne zaman ve nasıl yapılacak?
1.09.2021Gündem
GSB işçi alımı başvuru ekranı TIKLA 2021: Gençlik ve Spor Bakanlığı işçi alımı başvurusu nasıl yapılır ve şartlar neler?
GSB işçi alımı başvuru ekranı TIKLA 2021: Gençlik ve Spor Bakanlığı işçi alımı başvurusu nasıl yapılır ve şartlar neler? GSB işçi alımı başvurusu ile ilgili detaylar bireyler tarafından araştırılıyor. Gençlik ve Spor Bakanlığı 4 bin 346 işçi alımı olacağını açıkladı. 23 Ağustos'ta başlayan başvurular 27 Ağustos tarihine kadar devam edecek. Peki GSB işçi alımı başvurusu nasıl yapılır, şartlar neler? İşte GSB işçi alımı başvuru ekranı...
26.08.2021Gündem
GSB personel alımı başvurusu nasıl yapılır, şartlar nedir? 2021 Gençlik Spor Bakanlığı personel alımı tarihleri...
GSB personel alımı başvurusu nasıl yapılır, şartlar nedir? 2021 Gençlik Spor Bakanlığı personel alımı tarihleri...Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Bakanlık bünyesinde görevlendirilmek üzere 4 bin 346 kadrolu işçi alımı yapılacağını belirtti. Peki, Spor Bakanlığı işçi alımı başvurusu nasıl yapılır?
25.08.2021Gündem
Son dakika - Bakan Kasapoğlu'ndan istihdam müjdesi
Son dakika - Bakan Kasapoğlu'ndan istihdam müjdesiGençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Spor Bakanlığı'na 4 bin 346 kadrolu işçi alınacağını açıkladı. Bakan Kasapoğlu ayrıca Tokyo'da yapılacak Paralimpik Oyunları öncesi madalya müjdesi verdi.
24.08.2021Diğer
Son dakika: Bakan duyurdu! 4 bin 346 kadrolu işçi alınacak
Son dakika: Bakan duyurdu! 4 bin 346 kadrolu işçi alınacakSon dakika haberine göre; Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bakanlık merkez ve taşra teşkilatında görev yapmak üzere 4 bin 346 kadrolu işçi alımı yapılacağını duyurdu.
22.08.2021Gündem
Çiçek alıp boşandığı eşiyle barışmaya gitti, reddedilince pompalıyla korku saçtı
Çiçek alıp boşandığı eşiyle barışmaya gitti, reddedilince pompalıyla korku saçtıGaziantep'te, Mehmet Ali Ü. (39) özel bir hastanede temizlik görevlisi olarak çalışan, boşandığı eski eşi Emine T., ile barışmak gittiği hastanede reddedilince pompalı tüfekle havaya ateş açtı. Daha sonra boğazına dayadığı pompalı tüfekle intihara kalkışan Mehmet Ali Ü., polis ekiplerinin ikna çalışması sonucu eylemine son verdi.
14.07.2021Haberler
Barışmak için çiçekle geldi, pompalı tüfekle dehşet saçtı
Barışmak için çiçekle geldi, pompalı tüfekle dehşet saçtıGaziantep'te, Mehmet Ali Ü. (39)  özel bir hastanede temizlik görevlisi olarak çalışan, boşandığı eski eşi Emine T., ile barışmak gittiği hastanede reddedilince pompalı tüfekle havaya ateş açtı. Daha sonra boğazına dayadığı pompalı tüfekle intihara kalkışan Mehmet Ali Ü., polis ekiplerinin ikna çalışması sonucu eylemine son verdi.
13.07.2021Haberler
Barışmak için çiçekle geldi, pompalı tüfekle dehşet saçtı!
Barışmak için çiçekle geldi, pompalı tüfekle dehşet saçtı!Gaziantep'te, Mehmet Ali Ü. (39)  özel bir hastanede temizlik görevlisi olarak çalışan, boşandığı eski eşi Emine T., ile barışmak gittiği hastanede reddedilince pompalı tüfekle havaya ateş açtı. Daha sonra boğazına dayadığı pompalı tüfekle intihara kalkışan Mehmet Ali Ü., polis ekiplerinin ikna çalışması sonucu eylemine son verdi.
13.07.2021Gündem
'Benim durumum başkalarına ders olsun'
'Benim durumum başkalarına ders olsun'Denizli'de, temizlik görevlisi olarak çalıştığı hastanede, karın germe estetik ameliyatı olan Ayşe Kabaklı (36), kasığına hatalı atıldığını ileri sürdüğü dikişin damarına baskı yapıp pıhtı oluşturmasıyla belden aşağısını sağlıklı kullanamadığını öne sürüp doktoru hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Olayla ilgili idari inceleme başlatıldığını söyleyen Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Selçuk Yüksel, ameliyatından 45 gün sonra şikayeti ortaya çıkan Kabaklı'nın, uzmanların kontrolünde olduğunu söyledi.
12.07.2021Haberler
'Benim durumum başkalarına ders olsun'
'Benim durumum başkalarına ders olsun'Denizli'de, temizlik görevlisi olarak çalıştığı hastanede, karın germe estetik ameliyatı olan Ayşe Kabaklı (36), kasığına hatalı atıldığını ileri sürdüğü dikişin damarına baskı yapıp pıhtı oluşturmasıyla belden aşağısını sağlıklı kullanamadığını öne sürüp doktoru hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Olayla ilgili idari inceleme başlatıldığını söyleyen Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Selçuk Yüksel, ameliyatından 45 gün sonra şikayeti ortaya çıkan Kabaklı'nın, uzmanların kontrolünde olduğunu söyledi.
12.07.2021Gündem
Institut français Türkiye’den Fransız Sinema Haftası
Institut français Türkiye’den Fransız Sinema HaftasıInstitut français Türkiye, bu yaz ve sonbaharda tüm ülkeyi gezecek yepyeni bir sinema projesini duyurmaktan mutluluk duyuyor. Fransız Sinema Haftası adıyla başlatılan proje kapsamında Türkiye’de vizyona girmemiş 5 Fransız yapımı uzun metrajlı film ve 5 Türk ya da ortak yapım kısa metraj film Ankara’dan başlayarak 20’den fazla şehirde gösterilecek.
29.06.2021Kültür Sanat
Temizlik görevlisi babaya çocuklarından ağlatan sürpriz
Temizlik görevlisi babaya çocuklarından ağlatan sürprizBağcılar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'nde görevli Hüseyin Kemiksiz’e çocukları Babalar Günü sürprizi yaptı. Kemiksiz, Bağcılar Meydan’da çalışırken çocuklarının babalarına sevgilerini ifade ettiği video mesajlar reklam panosunda yayınlandı.
20.06.2021Yaşam
Temizlik görevlisi babaya çocuklarından ağlatan sürpriz
Temizlik görevlisi babaya çocuklarından ağlatan sürprizBağcılar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'nde görevli Hüseyin Kemiksiz’e çocukları Babalar Günü sürprizi yaptı. Kemiksiz, Bağcılar Meydan’da çalışırken çocuklarının babalarına sevgilerini ifade ettiği video mesajlar reklam panosunda yayınlandı.
20.06.2021Gündem
Eşini 20 yerinden bıçaklayıp öldürdü! İtirafı kan dondurdu
Eşini 20 yerinden bıçaklayıp öldürdü! İtirafı kan dondurduBursa’da ayrı yaşadığı eşi Bircan Doğan'ı (29) temizlik görevlisi olarak çalıştığı okulda 20 yerinden bıçaklayıp, başörtüsüyle boğarak öldüren Atalay Doğan (30) tutuklandı. Doğan’ın ifadesinde, "Öldürmek için gittim. Kendimi de öldürmediğim için çok pişmanım" dediği belirtildi.
19.06.2021Gündem
Okulda vahşet! Defalarca bıçaklayıp başında bekledi
Okulda vahşet! Defalarca bıçaklayıp başında beklediBursa’da Atalay D. (30), bir süredir ayrı yaşadığı eşi Bircan D.’yi (29) temizlik görevlisi olarak çalıştığı okulda defalarca bıçaklayarak, başında bekledi. Bircan D., ağır yaralı kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Atalay D. ise gözaltına alındı.
17.06.2021Gündem
Göç İdaresi Genel Müdürlüğü ve Yüksek Seçim Kurulu personel alacak
Göç İdaresi Genel Müdürlüğü ve Yüksek Seçim Kurulu personel alacakİçişleri Bakanlığına bağlı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü sürekli işçi kadrosuna 225 temizlik görevlisi, Yüksek Seçim Kurulu da sözleşmeli olarak 6 çözümleyici ve 3 programcı alacak.
13.06.2021Gündem
Yargıtay 214 sözleşmeli personel ve 279 sürekli işçi alacak
Yargıtay 214 sözleşmeli personel ve 279 sürekli işçi alacakYargıtay Başkanlığı, uygulamalı ve sözlü sınav sonucuna göre çeşitli branşlarda 214 sözleşmeli personel ile İŞKUR aracılığıyla 279 sürekli işçi alımı yapacak.
7.06.2021Ekonomi
Yargıtay personel ve işçi alımı başvurusu nasıl yapılır 2021? Yargıtay personel ve işçi alımı başvuru şartları neler?
Yargıtay personel ve işçi alımı başvurusu nasıl yapılır 2021? Yargıtay personel ve işçi alımı başvuru şartları neler?Yargıtay Başkanlığı, 214 sözleşmeli personel alımı yapacak. Diğer taraftan ise Yargıtay Başkanlığı İŞKUR aracılığıyla sözlü sınav sonuçlarına göre 279 sürekli işçi alımı gerçekleştirecek. Yargıtay personel alımı ve işçi alımı başvurusunun nasıl yapılacağı ve başvuru şartları merak ediliyor. Peki Yargıtay personel ve işçi alımı başvurusu nasıl yapılır, şartlar neler?
7.06.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

gsbgençlik ve spor bakanlığıkura sonuçlarıişkurtemizlik görevlisi

Temizlik Görevlisi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.