Toplu Açılış

Toplu Açılış

Son dakika toplu açılış haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan toplu açılış gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan toplu açılış haber sayfamızda...

Toplu Açılış

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.236 toplu açılış haberi bulunmuştur.
Bakan Kurum: '2023 yılı hizmetlerimizi taçlandıracağımız yeni bir zafer yılı olacak'
Bakan Kurum: '2023 yılı hizmetlerimizi taçlandıracağımız yeni bir zafer yılı olacak'Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, “Atacağımız adımlarla, yapacağımız çalışmalarla 2023 yılı hizmetlerimizi taçlandıracağımız yeni bir zafer yılı olacak” dedi.
27.11.2021Ekonomi
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan faiz açıklaması: Yüksek faize halkımızı ezdirmeyeceğiz
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan faiz açıklaması: Yüksek faize halkımızı ezdirmeyeceğizCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmir’de “Alsancak Stadı ile 96 Tesisin Toplu Açılış Töreni”nde konuştu. Erdoğan, Bu faizler düşecek. Biz, yüksek faize halkımızı da çiftçimizi de ezdirmeyeceğiz. Yüksek faizmiş, düşük kurmuş, IMF reçeteleriymiş; bunların hiçbiri bizim insanımızın işinden, aşından, geleceğinden daha önemli değildir. Halkıma inanıyorum, Türkiye büyüyecek, zenginleşecek, bu nedenle 2023 çok önemli, halkımızın tercihini mandacılardan yana kullanmayacağına inanıyorum.' dedi.
26.11.2021Siyaset
Bakan Varank, Karabük'te toplu açılış töreninde konuştu
Bakan Varank, Karabük'te toplu açılış töreninde konuştuSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde "Milli Teknoloji Hamlesi" ışığında büyük ve güçlü Türkiye yolunda kararlılıkla ilerlediklerini belirterek, "Amacımız; Türkiye'nin rotasını her zaman yatırım, üretim, istihdam ve ihracatta tutmak." dedi.
15.11.2021Gündem
Son dakika! Erdoğan müjdesini vermişti! İşte KKTC'de yapılacak Cumhurbaşkanlığı Kompleksi
Son dakika! Erdoğan müjdesini vermişti! İşte KKTC'de yapılacak Cumhurbaşkanlığı KompleksiCumhurbaşkanı Erdoğan'ın müjdesini verdiği KKTC'de yapılacak Cumhurbaşkanlığı Kompleksi Projesi'nin görüntüleri ortaya çıktı.
15.11.2021Gündem
Çanakkale’de konuşan Erdoğan muhalefeti eleştirdi; 2023 mesajı verdi: Sıçrama dönemi gerçekleştiriliyor
Çanakkale’de konuşan Erdoğan muhalefeti eleştirdi; 2023 mesajı verdi: Sıçrama dönemi gerçekleştiriliyorÇanakkale Köprüsü’yle yeni bir sıçrama döneminin de başarıyla gerçekleştirildiğini belirten Erdoğan, Kanal İstanbul’a karşı çıkan muhalefet için “Zaten bunların iktidar yüzü görmeye imkânları olmayacak. Milletim onlara böyle bir fırsatı vermez” dedi
14.11.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sert açıklama: Gücünüz yetiyorsa bize saldırın
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sert açıklama: Gücünüz yetiyorsa bize saldırınCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çanakkale'nin Biga ilçesinde toplu açılış töreninde konuşma yaptı. İYİ Partili Lütfü Türkkan'ın şehit yakınına küfürüyle ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Taktiğiniz kavgada yumruk sayılmaz hesabıyla önünüze gelene sataşmaksa o yumrukları millete değil gücünüz yetiyorsa bize savurun." dedi.
13.11.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, KKTC kuruluş yıl dönümü törenlerine katılacak
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, KKTC kuruluş yıl dönümü törenlerine katılacakCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) kuruluşunun 38'inci yıl dönümü törenlerine katılmak üzere 15 Kasım'da Lefkoşa'ya gidecek.
12.11.2021Gündem
‘Üreticiden hiç terörist olur mu?’
‘Üreticiden hiç terörist olur mu?’CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu Antalya’da hal ziyaretinde “Üreticiden terörist mi olur Allah aşkına, alın teri dökenden terörist mi olur? Biz size inanıyoruz, güveniyoruz” dedi.
12.11.2021Siyaset
Batman'da gençlerle bir araya gelen Erdoğan'dan HDP'ye İstiklal Marşı tepkisi
Batman'da gençlerle bir araya gelen Erdoğan'dan HDP'ye İstiklal Marşı tepkisiSon dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Yüreğinde memleket sevdası olan, bu topraklara dair hayalleri ve hedefi bulunan, Türkiye merkezli düşünen herkesin, hangi siyasi görüşe mensup olursa olsun başımızın üstünde yeri vardır." dedi. Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan, terörle mücadeleyle ilgili, Terörle mücadele sadece içeride değil. Suriye olsun Irak'ta olsun buralarda da devam ediyoruz ve taviz vermeden yolumuza devam ediyoruz.' dedi. Erdoğan, 'İstismar siyasetine prim vermedik ama onlar verdi' diyerek HDP'ye tepki gösterdi. Erdoğan, ''Korkma' diye başlayan İstiklal Marşımız 84 milyonun ortak hissiyatının sembolüdür. Peki HDP için öyle mi? Parlamentoda İstiklal Marşı okunurken onlar İstiklal Marşı'nı okumuyorlar.' dedi.
7.11.2021Siyaset
‘Terör vesayetini paramparça ettik’
‘Terör vesayetini paramparça ettik’Batman’da konuşan Erdoğan, terör örgütünün en büyük bedeli Kürtlere ödettiğini belirterek “Bölge insanımızı PKK’nın silahlı tasallutundan kurtardık, bu örgütün kuklası olan HDP’nin siyasi tasallutundan da kurtaracağız” dedi...
7.11.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'dan İYİ Partili Türkkan'a sert tepki
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'dan İYİ Partili Türkkan'a sert tepkiCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan'ın Bingöl'de şehidin ağabeyine küfretmesine tepki göstererek, "Bingöl'de olanları duydunuz, gördünüz ve şahit oldunuz. Şehidinin ailesine dil uzatan alçaklar var. Batman buna göz mü yumacak? Milletimiz buna göz mü yumacak? Ve adına utanmadan da 'millet ittifakı' diyen bir zillet ittifakı var ortada." dedi.
6.11.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na Kandil yanıtı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na Kandil yanıtıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 36 fabrika ve Şehir Stadyumu ile yapımı tamamlanan diğer projelerin toplu açılış töreninde konuştu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Kandil'açıklamalarına yanıt veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Terör örgütü yöneticileri kendilerine çözümü reddetmeleri konusunda baskı yapıldığını görüyor. Bu azgın ruhun devri artık sona ermektedir. Gelirse Kandil'i yerle yeksan edecekmiş. Bay Kemal bu millet bu devleti sana teslim eder mi? ' dedi.
6.11.2021Haberler
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na Kandil yanıtı
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na Kandil yanıtıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 36 fabrika ve Şehir Stadyumu ile yapımı tamamlanan diğer projelerin toplu açılış töreninde konuştu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Kandil'açıklamalarına yanıt veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Terör örgütü yöneticileri kendilerine çözümü reddetmeleri konusunda baskı yapıldığını görüyor. Bu azgın ruhun devri artık sona ermektedir. Gelirse Kandil'i yerle yeksan edecekmiş. Bay Kemal bu millet bu devleti sana teslim eder mi? ' dedi.
6.11.2021Siyaset
‘En büyük güvencem bu ülkenin insanları’
‘En büyük güvencem bu ülkenin insanları’CHP lideri Kılıçdaroğlu, “Benim en büyük güvencem, bu ülkenin saygıdeğer insanları. Çünkü ben hiçbir ayrım yapmadan insanlara hizmet etmek istiyorum” dedi.
29.10.2021Siyaset
14 projenin temelini atacak
14 projenin temelini atacakCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin yaklaşık 558 milyon lira değerindeki 14 projesinin toplu açılışını yapacak.
27.10.2021Ege
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'tezkere' açıklaması: CHP, HDP'ye boyun eğdi
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'tezkere' açıklaması: CHP, HDP'ye boyun eğdiPartisinin grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP'nin tezkere kararına tepki gösterdi. "Tezkerenin amacı sınırlarımız boyunca kurulmak istenen terör koridoruna izin vermemek ve saldırıları kaynağında kurutmaktır." diyen Erdoğan, "Son tezkere oylaması öncesi HDP yöneticileri çıktılar ve CHP'ye bir çağrı yaptılar. Açıkça CHP tehdit edildi. Onurlu bir parti ve liderin çıkıp, 'Siz kimsiniz bizi tehdit ediyorsunuz, kendi politikamızı kendimiz belirleriz' diyerek ağzının payını vermesi gerekiyordu. Ama karşımızda artık böyle bir CHP söz konusu değildir. Türkiye'nin en büyük ikinci partisi HDP'ye boyun eğdi." ifadelerini kullandı.
27.10.2021Siyaset
İzmir’e yedi yeni tesis
İzmir’e yedi yeni tesisKarabağlar’da temel atma ve toplu açılış törenine katılan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu “Projelerde harcanan her kuruşun hesabını millete veren başkanlarımız her sıkıntıya rağmen İzmir halkının hizmetinde” dedi
25.10.2021Ege
Kabine’de ana gündem dış politika olacak
Kabine’de ana gündem dış politika olacakCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında bugün yapılacak Kabine toplantısının gündeminde dış politikaya ilişkin son gelişmeler öne çıkacak.
25.10.2021Siyaset
'Kredi faizlerini bir haftada sileceğiz'
'Kredi faizlerini bir haftada sileceğiz'IEsnafın, devlette kendisine muhatap bulamadığını belirten Kılıçdaroğlu, esnaf bakanlığı kurarak bu muhataplığı sağlayacaklarını söyledi. Kılıçdaroğlu esnafın borç ve kredi faizlerini de iktidarlarının ilk haftasında silmeyi vaat etti
25.10.2021Siyaset
NYT manşetten verdi: İşte 10 elçinin Kavala çağrısının arkasındaki güç!
NYT manşetten verdi: İşte 10 elçinin Kavala çağrısının arkasındaki güç!ABD merkezli New York Times gazetesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Eskişehir'de 10 büyükelçinin Osman Kavala açıklamasıyla ilgili, "Gerekli talimatı Dışişleri Bakanımıza verdim. 10 büyükelçinin bir an önce 'istenmeyen adam' ilan edilmelerini halledeceksiniz dedim" ifadelerine yer verdi. Haberde ayrıca 10 elçi açıklamasının ardında Biden yönetiminin olduğu ifade edildi.
24.10.2021Dünya
İzmir'de CHP lideri Kılıçdaroğlu'na protesto
İzmir'de CHP lideri Kılıçdaroğlu'na protestoCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir'de önce Mobilya Akademi açılışı ve ardından Atatürk Gençlik ve Spor Merkezi temel atma törenlerine katıldı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in kendilerini dinlemediğini ileri süren Uzundere Kentsel Dönüşüm Projesi mağdurları, gençlik ve spor merkezi temel atma töreninin yapılacağı alan önünde bekledikleri Kılıçdaroğlu'ndan, 9 yıldır tamamlanmayan projenin bir an önce bitirilmesi için söz aldı. Karabağlar Belediyesi'nde çalışırken görevden alındığını ileri süren bir kadın da, Kılıçdaroğlu'na, konuşmasını okunan öğle ezanı nedeniyle ara verdiği sırada seslenerek, "Ben işimi, ekmeğimi istiyorum Başkanım. 16 aylık maaşımı alamadım" dedi.
24.10.2021Haberler
İzmir'de CHP lideri Kılıçdaroğlu'na protesto
İzmir'de CHP lideri Kılıçdaroğlu'na protestoCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir'de önce Mobilya Akademi açılışı ve ardından Atatürk Gençlik ve Spor Merkezi temel atma törenlerine katıldı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in kendilerini dinlemediğini ileri süren Uzundere Kentsel Dönüşüm Projesi mağdurları, gençlik ve spor merkezi temel atma töreninin yapılacağı alan önünde bekledikleri Kılıçdaroğlu'ndan, 9 yıldır tamamlanmayan projenin bir an önce bitirilmesi için söz aldı. Karabağlar Belediyesi'nde çalışırken görevden alındığını ileri süren bir kadın da, Kılıçdaroğlu'na, konuşmasını okunan öğle ezanı nedeniyle ara verdiği sırada seslenerek, "Ben işimi, ekmeğimi istiyorum Başkanım. 16 aylık maaşımı alamadım" dedi.
24.10.2021Siyaset
NYT: 10 elçi açıklamasının ardında ABD hükümeti var
NYT: 10 elçi açıklamasının ardında ABD hükümeti varABD merkezli New York Times gazetesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Eskişehir'de 10 büyükelçinin Osman Kavala açıklamasıyla ilgili, "Gerekli talimatı Dışişleri Bakanımıza verdim. 10 büyükelçinin bir an önce 'istenmeyen adam' ilan edilmelerini halledeceksiniz dedim" ifadelerine yer verdi. Haberde ayrıca 10 elçi açıklamasının ardında Biden yönetiminin olduğu ifade edildi.
24.10.2021Haberler
‘10 büyükelçi için talimat verdim’
‘10 büyükelçi için talimat verdim’Eskişehir’de konuşan Erdoğan: “Yatıyorlar, kalkıyor, Kavala, Kavala. 10 büyükelçi onun için Dışişleri Bakanlığı’na geliyor. Gerekli talimatı Dışişleri Bakanımıza verdim. ‘Bu 10 büyükelçinin bir an önce istenmeyen adam ilan edilmelerini hemen halledeceksiniz’ dedim...”
24.10.2021Siyaset
‘Persona Non Grata’ ilan edilmesi nedir?
‘Persona Non Grata’ ilan edilmesi nedir? ABD, Fransa, Almanya, Hollanda, İsveç, Norveç, Finlandiya, Danimarka, Kanada ve Yeni Zelanda’nın Ankara Büyükelçileri, imzaladıkları ortak bildiri ile Osman Kavala’nın “derhal serbest bırakılması” için çağrıda bulunmuştu. Bu çağrıya Cumhurbaşkanı Erdoğan Afrika ziyareti dönüşünde çok sert tepki göstererek, “Bunları ülkemizde ağırlamak gibi bir lüksümüz olamaz” demişti.
24.10.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Toplu Açılış ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.