Türban

Türban

Son dakika Türban haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Türban gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Türban haber sayfamızda...

Türban

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.130 turban haberi bulunmuştur.
Kanser sandılar! Akciğerinden çıkan şoke etti
Kanser sandılar! Akciğerinden çıkan şoke ettiİstanbul'da yaşayan 64 yaşındaki Yusuf Çebi, bundan tam 32 yıl önce çam fıstığı yediği esnada fıstığı nefes borusuna kaçırdı. Şiddetli bir şekilde öksürmeye başlayan ve terleyen Çebi, şikayetleri artınca doktora gitti. Farklı hastanelerde tümör şüphesi ile araştırılan Çebi, yıllarca verilen tedavilerden yarar görmedi. 32 yıl sonra yapılan tetkiklerde akciğerin sağ tarafında tespit edilen çam fıstığı bronkoskopi ile alındı.
16.01.2021Yaşam
Kanser sandılar! Akciğerinden çıkan şoke etti
Kanser sandılar! Akciğerinden çıkan şoke ettiİstanbul'da yaşayan 64 yaşındaki Yusuf Çebi, bundan tam 32 yıl önce çam fıstığı yediği esnada fıstığı nefes borusuna kaçırdı. Şiddetli bir şekilde öksürmeye başlayan ve terleyen Çebi, şikayetleri artınca doktora gitti. Farklı hastanelerde tümör şüphesi ile araştırılan Çebi, yıllarca verilen tedavilerden yarar görmedi. 32 yıl sonra yapılan tetkiklerde akciğerin sağ tarafında tespit edilen çam fıstığı bronkoskopi ile alındı.
16.01.2021Gündem
RTÜK'ten, Fikri Sağlar'ın sözlerine ceza
RTÜK'ten, Fikri Sağlar'ın sözlerine cezaRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), CHP eski milletvekili Fikri Sağlar'ın başörtülü hakimlerle ilgili sözleri nedeniyle Halk TV'ye idari para cezası verdi.
13.01.2021Gündem
Son dakika haberi | Tepki çeken sözler sonrası Can Ataklı hakim karşısına çıktı
Son dakika haberi | Tepki çeken sözler sonrası Can Ataklı hakim karşısına çıktıGelen son dakika haberine göre; Gazeteci Can Ataklı EBA Tv’deki başörtülü öğretmenlerle ilgili söylediği sözler nedeniyle hakim karşısına çıktı. Savunma yapan Ataklı sözlerinde hakaret kastı olmadığını söyledi.
13.01.2021Gündem
‘Boğaziçi, tüm milletimizindir’
‘Boğaziçi, tüm milletimizindir’AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Prof. Dr. Melih Bulu’nun Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanmasına yönelik tepkilere ilişkin, “Bir insanın siyasi kimliği olması suç değildir” dedi. Çelik, geçmişte de siyasi kimliği olan isimlerin Boğaziçi’nde rektörlük yaptığını belirtti.
5.01.2021Siyaset
Son dakika... AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten MYK sonrası önemli açıklamalar
Son dakika... AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten MYK sonrası önemli açıklamalarGelen son dakika haberine göre; AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti MYK sonrası önemli açıklamalarda bulundu. Çelik, 'Türkiye'nin Azerbaycan'a verdiği destekten dolayı Paşinyan şöyle bir açıklama yapmış; 'Biz Türkiye'ye ambargo uyguladık, Azerbaycan'a verdiği destek yüzünden. O yüzden Türk ekonomisini felce soktuk. Eğer Türkiye bu destekten vazgeçerse Türk ekonomisinin düzelmesine yeniden katkı sağlarız.' diye. Bunu da 2020 yılının en aptalca şakası olarak değerlendirmek mümkündür' dedi.
4.01.2021Siyaset
Son dakika! HSK'dan 'türbanlı hakim' tartışmalarına tepki
Son dakika! HSK'dan 'türbanlı hakim' tartışmalarına tepkiHakimler ve Savcılar Kurulunca (HSK) yapılan açıklamada, "Zor şartlarda üstün bir fedakarlıkla görevlerini yerine getiren Türk hakim ve savcılarını yaşam biçimleri, giyim kuşamları, inançları gibi çağ dışı anlayışla tartışmaya açmanın, yargı sistemimize, adalete, ülkeye ve millete hiçbir katkı sunmayacağı unutulmamalıdır." ifadelerine yer verildi.
4.01.2021Gündem
'CHP zihniyetinin faşizan yansıması'
'CHP zihniyetinin faşizan yansıması'Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP’li Sağlar’ın ‘türbanlı hakim’ sözlerine ilişkin “Bu zat artık bu çağda yaşamıyor, çok gerilerde kaldı. Ne yazık ki CHP zihniyetinin faşizan anlayışının yansımasıdır” ifadelerini kullandı.
2.01.2021Siyaset
Almanya ile ortak aşı üretimi! Cuma namazının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar
Almanya ile ortak aşı üretimi! Cuma namazının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalarCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan cuma namazını Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nde kıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan cuma namazının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
1.01.2021Haberler
Son dakika haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu! Almanya ile ortak aşı üretimi
Son dakika haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu! Almanya ile ortak aşı üretimiGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan cuma namazını Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nde kıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan cuma namazının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Erdoğan, 'Bunun yanında yine ayrıca Almanya ile yaptığımız görüşmelerde bir ortak üretim meselesi de söz konusu. Bu konuda TÜBİTAK çalışmasını sürdürüyor' dedi.
1.01.2021Siyaset
‘Bu fikir koronadan daha tehlikelidir’
‘Bu fikir koronadan daha tehlikelidir’Eski Kültür Bakanı ve eski CHP Milletvekili Fikri Sağlar’ın katıldığı bir televizyon programında “Türban irticai faaliyetlerin, şeriat isteyenlerin üniformasıdır. Başörtüsü ise yüzyıllar boyunca Anadolu’da bir geleneksel giysidir. Ben yargılandığım zaman türbanlı bir hakimin haklarımı koruyacağı ve adaleti yerine getirebileceği konusunda kuşkum var” sözlerine tepki yağdı.
1.01.2021Siyaset
Son dakika! Bahçeli'den sert sözler: Kimliksiz garabetler!
Son dakika! Bahçeli'den sert sözler: Kimliksiz garabetler!Bahçeli: Bir teröristin tutuklu bulunduğu cezaevinden tıpış tıpış çıkarılacağını söyleyen kimliksiz garabetler, 2020’de provokasyonlarına hız verseler de milli gönüllerde kaybetmişler, milli gelecekte tesirsiz bir gölgeden farksız olacaklarını şimdiden belgeleyip belli etmişlerdir.
31.12.2020Siyaset
Mahir Ünal'dan sert tepki: Bu topraklarda asla başarılı olamayacak
Mahir Ünal'dan sert tepki: Bu topraklarda asla başarılı olamayacakAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "CHP'li Fikri Sağlar gibilerinin rahatsızlığı kendisi gibi bir avuç vesayet elitinin kurmuş olduğu düzeni yok etmemizden kaynaklanmaktadır." ifadelerini kullandı.
31.12.2020Siyaset
Son dakika... Yargıtay'dan Alparslan Aslan kararı
Son dakika... Yargıtay'dan Alparslan Aslan kararıGelen son dakika haberine göre; Yargıtay 16. Ceza Dairesi, Danıştay'a 2006'da saldırı düzenleyen Alparslan Aslan'a verilen "ağırlaştırılmış müebbet" ve 72 yıl hapis cezasını onadı.
25.11.2020Gündem
Marmaris'te pastırma yazı keyfi devam ediyor
Marmaris'te pastırma yazı keyfi devam ediyorMUĞLA'nın Marmaris ilçesinde, 'pastırma yazı' devam ederken, bunu fırsat bilen Marmarisliler ve az sayıdaki turist çocuklarıyla birlikte plajda güneşlenip, Kasım ayında denize girmenin keyfini yaşadı.
12.11.2020Haberler
Pastırma yazının yaşandığı Marmaris'te Kasım'da deniz keyfi!
Pastırma yazının yaşandığı Marmaris'te Kasım'da deniz keyfi!Muğla’nın Marmaris ilçesinde, 'pastırma yazı' devam ederken, bunu fırsat bilen ilçe halkı ve az sayıdaki turist, çocuklarıyla birlikte plajda güneşlenip, kasım ayında denize girmenin keyfini yaşadı.
12.11.2020Gündem
2020 Gelin Damat Dergisi Ödülleri sahiplerini buldu
2020 Gelin Damat Dergisi Ödülleri sahiplerini bulduGelin Damat Dergisi tarafından üçüncü kez düzenlenen Gelin Damat Dergisi Ödül gecesi, Pınar Altuğ Atacan ve Burak Törün sunuculuğunda Conrad İstanbul Bosphorus'ta görkemli bir davetle gerçekleşti.
12.11.2020Yaşam
Kasıma 10 gün kala yaz keyfi
Kasıma 10 gün kala yaz keyfiMarmaris ve Didim’de ekim ayında güneşli havayı fırsat bilen yabancı turistler ve vatandaş, plaj ve otellerin havuz başlarında renkli görüntüler oluşturdu...
18.10.2020Ege
Türkiye Yat Limanları Haritası: Yat Limanları Nedir, Hangi İllerde Vardır? İsimleri İle Marina Listesi
Türkiye Yat Limanları Haritası: Yat Limanları Nedir, Hangi İllerde Vardır? İsimleri İle Marina ListesiYat olarak anılan lüks teknelerin park ve konaklamaya ihtiyaçları vardır. Küçük teknelerin ve yatların barınabilmeleri için sahil bölgesinde ya özel bir alan ayrılır ya da liman içinde özel bir yer belirlenir. Yat limanı olarak anılan marinalarda, yat sahipleri tekneleri için her türlü ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar. Türkiye’de hangi illerde yat limanı olduğunu öğrenip, buna göre hareket edebilirsiniz.
21.09.2020Eğitim
Türkiye Rallisi, nefes kesen mücadelelere sahne olacak
Türkiye Rallisi, nefes kesen mücadelelere sahne olacakTürkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) tarafından Cumhurbaşkanlığı himayesinde gerçekleştirilecek 2020 FIA Dünya Ralli Şampiyonası 5'inci yarışı olan Türkiye Rallisi, 18-20 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek.
17.09.2020Motor Sporları
Marmaris ralliye hazır!
Marmaris ralliye hazır!Dünya Ralli Şampiyonası’nın 5. ayağı Türkiye Rallisi, 18-20 Eylül tarihleri arasında Marmaris’te yapılacak. Salgın nedeniyle seyircisiz olarak düzenlenecek olan organizasyonda sürücüler 12 özel etap geçecek.
15.09.2020Motor Sporları
Davetsiz konuklar gündüz de geliyor
Davetsiz konuklar gündüz de geliyorMARMARİS’TE, yaban domuzları gündüzleri de yerleşim yerlerine iniyor...
23.08.2020Ege
Domuzlar, sürüler halinde Marmaris cadde ve sokaklarında!
Domuzlar, sürüler halinde Marmaris cadde ve sokaklarında!Muğla’nın Marmaris ilçesinde, yaban domuzları artık gündüzleri de yerleşim yerlerine inmeye başladı. Sürülen halinde cadde ve sokaklarda gezen yaban domuzları tatilciler tarafından görüntülendi.
23.08.2020Gündem
Çatışmanın izleri silinmedi
Çatışmanın izleri silinmediMuğla’nın Marmaris ilçesinde, 15 Temmuz darbe girişiminde FETÖ üyesi askerler tarafından saldırıya uğrayan beş yıldızlı Turban Grand Yazıcı Otel, kanlı gecenin izlerini taşıyor
15.07.2020Gündem
Marmaris'te darbe girişimine şahit olanlar, yaşananları anlattı
Marmaris'te darbe girişimine şahit olanlar, yaşananları anlattıMarmaris'te, 15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminde, FETÖ/PDY üyesi askerlerin helikopterle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a suikast için gelme ve çıkan çatışma anlarına şahit olanlar, yaşananları anlattı.
14.07.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

marmarisSon dakikaakciğerhakimtürban

Türban ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.