Turgut Altınok

Turgut Altınok

Demokratik Sol Parti Hakkari 1 .sıra Adayı.

Turgut Altınok

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 485 turgut altınok haberi bulunmuştur.
Keçiören Belediye Başkanı Özarslan mazbatasını aldı
Keçiören Belediye Başkanı Özarslan mazbatasını aldı Ankara'nın Keçiören Belediye Başkanı seçilen CHP'li Mesut Özarslan, mazbatasını alarak görevine başladı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve Mesut Özarslan'ın talimatıyla Keçiören Belediyesi binasına 'T.C'. tabelası asıldı.
4.04.2024 Gündem
Yüzde 25 farkla zafer Yavaş’ın
Yüzde 25 farkla zafer Yavaş’ın Rakibi Altınok’a karşı yaklaşık yüzde 25 fark atarak başkenti alan Yavaş, meclis üyeliğinde de çoğunluğu ele geçirdi. Yavaş’ın önerilerini dikkate alarak hazırladığı liste ile CHP Ankara’da 3 olan ilçe belediye başkanı sayısını da 16’ya çıkardı...
1.04.2024 Gündem
Ünlüler ne umdu ne buldu?
Ünlüler ne umdu ne buldu? Her seçim demokratik bir yarış... Kazanmak da var kaybetmek de... 31 Mart 2024 yerel seçimlerinin popüler isimlerinden de kazananlar ve kaybedenler oldu. Sonuçlar, tümüyle halkın tercihini yansıttı.
1.04.2024 Gündem
26 milletvekili belediye başkan adayı olmuştu... Sandıktan ne çıktı?
26 milletvekili belediye başkan adayı olmuştu... Sandıktan ne çıktı? 31 Mart seçimlerinde 26 milletvekili birçok il ve beldeden belediye başkan adayı olmuştu. Sandıklardan gelen veriler doğrultusunda sonuçlar belli oldu.
31.03.2024 Gündem
'Mansur Yavaş belediyeciliği tescillenmiştir'
'Mansur Yavaş belediyeciliği tescillenmiştir' Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş, “Bir demokrasi yarışı verilmiş, Ankaralının helal oylarıyla tüm Türkiye’de ‘Mansur Yavaş Belediyeciliği’ tescillenmiştir" dedi.
31.03.2024 Gündem
Turgut Altınok: Vatandaşımız karar vermiştir saygı duyarız
Turgut Altınok: Vatandaşımız karar vermiştir saygı duyarız Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok: “Vatandaşımız karar vermiştir saygı duyarız, hayırlı olsun." dedi.
31.03.2024 Haberler
Turgut Altınok: Vatandaşımız karar vermiştir saygı duyarız
Turgut Altınok: Vatandaşımız karar vermiştir saygı duyarız Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok: “Vatandaşımız karar vermiştir saygı duyarız, hayırlı olsun." dedi.
31.03.2024 Gündem
Mansur Yavaş, oy kullandığı sandıktan 1'inci çıktı
Mansur Yavaş, oy kullandığı sandıktan 1'inci çıktı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, oy kullandığı sandıktan 1'inci çıktı.
31.03.2024 Gündem
Turgut Altınok: Sandık başına oy sayımını takip etmeye davet ediyorum
Turgut Altınok: Sandık başına oy sayımını takip etmeye davet ediyorum Cumhur İttifakı ABB Başkan adayı Turgut Altınok, "tüm vatandaşlarımızı sandık başına oy sayımını takip etmeye davet ediyorum." dedi.
31.03.2024 Gündem
SON DAKİKA: Ankara seçim sonucu! Turgut Altınok mu, Mansur Yavaş mı?
SON DAKİKA: Ankara seçim sonucu! Turgut Altınok mu, Mansur Yavaş mı? Türkiye yerel yöneticileri için seçimini yaptı. Oylarını kullanan vatandaşlar gözlerini şimdi de yerel seçim sonuçlarına çevirdi. Ankara seçim sonuçları da merak ediliyor. Ankara ve ilçe ilçe seçim sonuçları Milliyet.com.tr'de...
31.03.2024 Gündem
Turgut Altınok: Seçmenin iradesine sahip çıkacağız ve saygı duyacağız
Turgut Altınok: Seçmenin iradesine sahip çıkacağız ve saygı duyacağız Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, Ankara'da oyunu kullandı. Gazetecilere açıklamarda bulunan Altınok, "Seçmenin iradesine sahip çıkacağız ve saygı duyacağız" dedi.
31.03.2024 Haberler
Turgut Altınok: Seçmenin iradesine sahip çıkacağız ve saygı duyacağız
Turgut Altınok: Seçmenin iradesine sahip çıkacağız ve saygı duyacağız AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, "Demokrasi herkesin kendi hür iradesinin tecellisidir. Vatandaşımızın verdiği karara, oyuna, iradesine sahip çıkıp saygı duyacağız" dedi.
31.03.2024 Gündem
Cumhur İttifakı'nın İstanbul adayı Murat Kurum oyunu kullandı
Cumhur İttifakı'nın İstanbul adayı Murat Kurum oyunu kullandı AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, oyunu kullandı. Kurum, "İnşallah bugün erken bir bayramı tüm İstanbullularla birlikte kutlayacağız" dedi.
31.03.2024 Gündem
1 milyon 32 bin 610 genç ilk kez oy verecek
1 milyon 32 bin 610 genç ilk kez oy verecek 18 yaşını dolduran 1 milyon 32 bin 610 gencin ilk kez oy kullanma hakkı elde ettiği seçimde, 30’ü büyükşehir olmak üzere 81 il, 973 ilçe, 390 beldenin yeni belediye başkanı belirlenecek.
31.03.2024 Gündem
SEÇİM SONUÇLARI SON DAKİKA GÜNCEL DURUM | 2024 Türkiye Geneli İl İl, İlçe İlçe Yerel Seçim Sonuçları! (2024 Seçim Sonuçları)
SEÇİM SONUÇLARI SON DAKİKA GÜNCEL DURUM | 2024 Türkiye Geneli İl İl, İlçe İlçe Yerel Seçim Sonuçları! (2024 Seçim Sonuçları) Seçim sonuçları son dakika haberler... Türkiye'de 61 milyon 441 bin 880 seçmen, yerel yöneticilerini belirlemek için sandık başına gitti. 81 il, 973 ilçe ve 390 belde belediye başkanı ile 50 bin 336 muhtarın belirleneceği seçimde heyecan dorukta. Bu seçimde de tüm gözler başta Murat Kurum ve Ekrem İmamoğlu arasında geçmesi beklenen İstanbul'da olacak. Bunun yanında Ankara'da Turgut Altınok ve Mansur Yavaş arasında geçmesi beklenen yarış devam ediyor. 32 ilde 16.00'da, kalan illerde ise saat 17.00'de sandıkların kapanmasının ardından oy sayımına geçildi. Gelen en sıcak sonuçlar ve tüm ayrıntıları Milliyet.com.tr'den takip edebilirsiniz.
1.04.2024 Gündem
Türkiye sandığa gidiyor! Liderler nerede oy kullanacak?
Türkiye sandığa gidiyor! Liderler nerede oy kullanacak? 31 Mart seçimleri için Türkiye sandık başına gitmeye hazırlanıyor. Siyasi liderlerin ve adayların nerede oy kullanacakları belli oldu.
30.03.2024 Gündem
Mansur Yavaş: İstiklal Marşımızdan, bayrağımızdan hazzetmeyenlerle asla yan yana gelmeyiz
Mansur Yavaş: İstiklal Marşımızdan, bayrağımızdan hazzetmeyenlerle asla yan yana gelmeyiz Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, "İstiklal Marşımızdan, bayrağımızdan hazzetmeyenlerle de asla yan yana gelmeyiz. Siz çok tehlikelisiniz; eğer seçim için böyle bir ümidiniz varsa bu akşam televizyonlara bebek katilinin kardeşini çıkarın. Onun da mektubunu okutun bakalım ne olacak" dedi.
30.03.2024 Gündem
Turgut Altınok: Yalan ve iftira kampanyası yaptılar
Turgut Altınok: Yalan ve iftira kampanyası yaptılar AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, seçim çalışmaları kapsamında Çubuk ilçesini ziyaret etti.
30.03.2024 Gündem
Türkiye seçimleri Milliyet.com.tr'den takip edecek! Anlık sonuçlar özel seçim sayfasında...
Türkiye seçimleri Milliyet.com.tr'den takip edecek! Anlık sonuçlar özel seçim sayfasında... Türkiye bugün yerel yönetimlerde görev yapacak isimleri seçmek için sandığa gidiyor. Seçimlerde 81 il, 973 ilçe ve 390 beldede binlerce aday yarışacak. Yayın yasaklarının kalkmasının ardından en hızlı ve en ayrıntılı seçim sonuçları Milliyet.com.tr 'de olacak...
31.03.2024 Gündem
Cumhur İttifakı adayı Turgut Altınok: Ankaramızı cazibe merkezi yapacağız
Cumhur İttifakı adayı Turgut Altınok: Ankaramızı cazibe merkezi yapacağız Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok canlı yayında önemli açıklamalarda bulundu. Turgut Altınok, "Ankaramızı her alanda bir cazibe merkezi yapacağız."
29.03.2024 Gündem
AK Parti Ankara adayı Turgut Altınok: Bir 5 yıl daha Ankara Yavaş'la gitmez
AK Parti Ankara adayı Turgut Altınok: Bir 5 yıl daha Ankara Yavaş'la gitmez AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, "Bir 5 yıl daha Ankara Yavaş'la gitmez. Tekeriniz dönmez. Yaş farkı gözetmeksizin tüm emekliler ve üniversite öğrencileri otobüs, minibüs ve metrodan ücretsiz yararlanacak" dedi.
29.03.2024 Gündem
Turgut Altınok: Emekliye 5 bin lira vereceğiz
Turgut Altınok: Emekliye 5 bin lira vereceğiz Turgut Altınok, Türkiye Emekliler Derneği'ni ziyaret etti. Ziyarette konuşan Altınok, "Emekliye destek olacağız. Emekliye bin lira yerine 5 bin lira vereceğiz.
29.03.2024 Gündem
‘Kimin yalancı olduğu ortaya çıktı’
‘Kimin yalancı olduğu ortaya çıktı’  AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok, Antalya’da 600 dairesi olduğuna ilişkin iddialara, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün, “Turgut Altınok adına Antalya il ve ilçe sınırları içinde herhangi bir gayrimenkul kaydına rastlanmamıştır” yazılı belgeyle yanıt verdi.
29.03.2024 Gündem
İBB Başkan Adayı Murat Kurum'dan BAYKAR'a ziyaret: Geleceğimizi sizlerle birlikte inşa edeceğiz
İBB Başkan Adayı Murat Kurum'dan BAYKAR'a ziyaret: Geleceğimizi sizlerle birlikte inşa edeceğiz AK Parti İBB Başkan Adayı Murat Kurum BAYKAR'ı ziyaret etti. Ziyaret sonrası BAYKAR çalışanlarıyla bir söyleşi gerçekleştiren Kurum, BAYKAR'ın 'Milli Savunma Hamlesi'ni gerçekleştiren mühendislerine, “Geleceğimizi sizlerle birlikte inşa edeceğiz.” dedi.
29.03.2024 Gündem
Meral Akşener'den Mansur Yavaş'a tepki: Artık CHP'nin ev kölesi olmuştur
Meral Akşener'den Mansur Yavaş'a tepki: Artık CHP'nin ev kölesi olmuştur İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yerel seçime iki gün kala Ankara’da katıldığı iftar programında açıklamalarda bulundu. Akşener'in hedefinde Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu vardı.
28.03.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Turgut Altınok ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.