Türk Kızılay

Türk Kızılay

Son dakika Türk Kızılay haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Türk Kızılay gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Türk Kızılay haber sayfamızda...

Türk Kızılay

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.463 türk kızılay haberi bulunmuştur.
Deprem sonrası Yozgat’ta 147 ev için hasar ihbarı yapıldı
Deprem sonrası Yozgat’ta 147 ev için hasar ihbarı yapıldı Tokat’ın Sulusaray ilçesi merkezli 5.6 büyüklüğündeki depremden etkilenen Yozgat'ta hasar tespit çalışmaları devam ediyor. Yozgat Valisi Mehmet Ali Özkan, şu ana kadar 147 ev, 14 ahır ve 8 camiden hasar ihbarı aldıklarını söyledi.
19.04.2024 Gündem
Gazze'de zor günler yaşanıyor! En çok yardımı yapan ülke Türkiye
Gazze'de zor günler yaşanıyor! En çok yardımı yapan ülke Türkiye Gazze'de yaşanan fram devam ediyor. Gazze Şeridi’nde yaşayan Filistinlilere yardım yapan ülkeler arasında Türkiye birinci oldu. İşte detaylar...
8.04.2024 Gündem
Bakan Koca'dan kök hücre bağış çağrısı! 'Her gönüllü, umuttur'
Bakan Koca'dan kök hücre bağış çağrısı! 'Her gönüllü, umuttur' Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Sağlık Bakanlığı Türkiye Kök Hücre Koordinasyon Merkezi'nin (TÜRKÖK) 1 milyon 49 bin 844 bağışçı adayı havuzuna ulaştığını belirtti.
1.04.2024 Gündem
Türk Kızılay Genel Başkanı Fatma Meriç Yılmaz depremzede vatandaşlarla iftar yaptı
Türk Kızılay Genel Başkanı Fatma Meriç Yılmaz depremzede vatandaşlarla iftar yaptı Türk Kızılay Genel Başkanı Fatma Meriç Yılmaz, Hatay'da depremzede vatandaşlarla iftar yaptı.
28.03.2024 Gündem
Kızılay’dan depremzede yetimlere 2 bin TL destek
Kızılay’dan depremzede yetimlere 2 bin TL destek Türk Kızılay, Kahramanmaraş merkezli deprem bölgesinde kırılgan aile gruplarından belirlenen 532 yetime temel ihtiyaçlarını karşılayabilmelerine yönelik aylık 2000 TL’lik düzenli destek vermeye başladığını duyurdu.
17.03.2024 Ekonomi
Sanat iyileştiriyor
Sanat iyileştiriyor Türk Kızılay Kadın İzmir’in, “Cana Can Katanlar” projesi kapsamında sanatın iyileştirici gücü bu kez İzmirli çocuklar için bir araya geldi...
16.03.2024 Ege
Teşekkür plaketi
Teşekkür plaketi Gençlik ve Spor eski Bakanı, AK Parti İzmir Milletvekili Dr...
16.03.2024 Ege
Kızılay Kadın İzmir İyilik için buluştu
Kızılay Kadın İzmir İyilik için buluştu Türk Kızılay İzmir Kadın yönetimi, Mövenpick Hotel ev sahipliğinde farklı iş kollarında lider 100 kadın ile bir araya geldi.
16.03.2024 Ege
Yeni telefonu 509 bin lirayı mal oldu: Ben bu parayı kolay kazanmıyorum
Yeni telefonu 509 bin lirayı mal oldu: Ben bu parayı kolay kazanmıyorum Erzurum'da mobilya pazarlamacısı Adem Kızıltaş'ın (43) satın aldığı yeni cep telefonuna sızan dolandırıcılar, hesabındaki 173 bin lira ile kredi kartlarından 336 bin lira para çekerek kendi hesaplarına aktardı. Yaklaşık yarım saat içerisinde 509 bin lirayı alan dolandırıcılar, Türk Kızılay Kahramanmaraş Şubesi'ne de 50 lira bağış yaptıkları dikkat çekti.
14.03.2024 Haberler
Yeni telefonu 509 bin lirayı mal oldu: Ben bu parayı kolay kazanmıyorum
Yeni telefonu 509 bin lirayı mal oldu: Ben bu parayı kolay kazanmıyorum Erzurum'da mobilya pazarlamacısı Adem Kızıltaş'ın (43) satın aldığı yeni cep telefonuna sızan dolandırıcılar, hesabındaki 173 bin lira ile kredi kartlarından 336 bin lira para çekerek kendi hesaplarına aktardı. Yaklaşık yarım saat içerisinde 509 bin lirayı alan dolandırıcılar, Türk Kızılay Kahramanmaraş Şubesi'ne de 50 lira bağış yaptıkları dikkat çekti.
14.03.2024 Gündem
Kızılay'dan Gazze halkına yardım! 7. iyilik gemisi Ramazan öncesi Mısır’a ulaştı
Kızılay'dan Gazze halkına yardım! 7. iyilik gemisi Ramazan öncesi Mısır’a ulaştı Türkiye’den uğurlanan ve Gazze halkına umut olan Kızılay’ın 7. İyilik Gemisi Ramazan öncesinde Mısır’a ulaştı. Türk Kızılay Genel Başkanı Prof. Dr. Fatma Meriç Yılmaz ile bölgedeki Kızılay ekibi tarafından karşılanan yardım gemisindeki acil ihtiyaç malzemeleri bir an önce Gazze halkına ulaştırılmak TIR'lara yükleniyor.
10.03.2024 Gündem
‘Küçük miktarlarla insanlar normale dönebiliyorlar’
‘Küçük miktarlarla insanlar normale dönebiliyorlar’ Türk Kızılay Genel Başkanı Fatma Meriç Yılmaz, Hatay’da Çiftçi Destek Programına ilişkin incelemelerde bulundu.
10.03.2024 Gündem
Cana can kattılar
Cana can kattılar Türk Kızılay Kadın İzmir Yönetim Kurulu Üyesi Yüksek Mimar Rasıla Başar’ın resim sergisi; iş, sanat ve siyaset dünyasını bir araya getirdi.
9.03.2024 Ege
Kızılay Ramazan kampanyasını başlattı
Kızılay Ramazan kampanyasını başlattı Ramazan ayında yardım çalışmalarını hızlandıracak olan Kızılay, bağış çalışmalarının odağına depremzedeler ve Gazzelileri aldı.
9.03.2024 Gündem
Türk Kızılay Genel Başkanı Yılmaz'dan Gazze açıklaması: Her gün farklı bir acıya uyandık
Türk Kızılay Genel Başkanı Yılmaz'dan Gazze açıklaması: Her gün farklı bir acıya uyandık Türk Kızılay Genel Başkanı Prof. Dr. Fatma Meriç Yılmaz, 'Gazze konusunda her şey iyiye gidiyor' demek istediklerini ama her gün farklı bir acıya uyandıklarını belirterek, "Bugün yine en büyük saldırılardan biri gerçekleşti 100'ün üzerinde insan hayatını kaybetti. Bizler en azından onlara yardım etmek, yiyeceklerine, temel insani gereksinimlerine ulaşabilmelerini sağlamak konusunda elimizden geleni yapıyoruz" dedi.
29.02.2024 Gündem
'Fikri mülkiyet haklarının korunmasına büyük önem veriyoruz'
'Fikri mülkiyet haklarının korunmasına büyük önem veriyoruz' Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Türkiye olarak, yaratıcılığı ve girişimciliği teşvik eden bir ortamda, dünya çapında inovasyonun ön saflarında yer almamızı sağlayacak stratejik bir vizyon olarak ele aldığımız fikri mülkiyet haklarının hem ulusal hem de uluslararası düzeyde korunmasına büyük önem veriyoruz" dedi.
29.02.2024 Ekonomi
Mardin'de Gazze konseri! 'Filistin topraklarında katliam yaşanıyor'
Mardin'de Gazze konseri! 'Filistin topraklarında katliam yaşanıyor' Mardin'de, İsrail'in saldırısı altındaki Gazze halkına yardım amacıyla 'Gazze İçin Ben de Oradayım' konseri düzenlendi. Mardin Dinler ve Diller Korosu’nun, 4 dilde ‘Yaşasın Filistin’ ezgisi seslendirmesi büyük beğeni toplarken, gecede elde edilen gelir Ramazan ayında gıda kolisi olarak Gazze’ye gönderilecek.
27.02.2024 Kültür Sanat
Depremde ailesini kaybeden 3 kardeş, Suriye'deki dedelerine kavuştu
Depremde ailesini kaybeden 3 kardeş, Suriye'deki dedelerine kavuştu Suriye’deki iç savaştan 2014 yılında Türkiye’ye gelip Kahramanmaraş’ta yaşamaya başlayan, 6 Şubat depremlerinde Ebrar Sitesi'nde anne, baba ve 1 aylık bebekleri hayatını kaybeden Babelli ailesinin, enkazdan sağ çıkarılan 3 çocuğu, Halep’te yaşayan dedeleriyle buluştu.
22.02.2024 Gündem
Kutunun içindeki kanlı çocuk giysisinin sahibi aranıyor: Gördükçe duygulanıyoruz
Kutunun içindeki kanlı çocuk giysisinin sahibi aranıyor: Gördükçe duygulanıyoruz Sivas’ın Şarkışla ilçesinde asrın felaketi olarak nitelendirilen Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremde hayatını kaybettiği düşünülen kanlı çocuk elbisesi bulundu. Depremzede ailenin unuttuğu düşünülen giysinin sahipleri aranıyor.
21.02.2024 Gündem
Emine Erdoğan, Mısır'da Sisi'nin eşi Amer ile görüştü
Emine Erdoğan, Mısır'da Sisi'nin eşi Amer ile görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Mısır ziyaretinde eşlik eden eşi Emine Erdoğan Mısır Cumhurbaşkanı Abdulfettah es-Sisi'nin eşi Entissar Amer ile bir araya geldi.
15.02.2024 Gündem
Dışişleri Bakanlığı: Refah'tan 1359 Türk ve KKTC vatandaşı tahliye edildi
Dışişleri Bakanlığı: Refah'tan 1359 Türk ve KKTC vatandaşı tahliye edildi Dışişleri Bakanlığı İsrail'in Gazze'deki Refah bölgesine yaptığı saldırılara ilişkin açıklamada bulundu. Söz konusu açıklamada bölgeden tahliye edilen Türk ve KKTC vatandaşlarının sayısı paylaşıldı.
14.02.2024 Dünya
Yerlikaya: 53 bin 537 canımızı kaybettik
Yerlikaya: 53 bin 537 canımızı kaybettik İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, AFAD’ta Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depremlerinden bu yana yapılan çalışmalara ilişkin bilgi verdi.
3.02.2024 Gündem
Depremzede öğrencilere eğitim ve teknoloji desteği
Depremzede öğrencilere eğitim ve teknoloji desteği Türk Telekom ve iştiraki Sebit ile Kızılay arasında gerçekleştirilen iş birliği kapsamında, depremden etkilenen illerde eğitime destek projesi başlatıldı.
1.02.2024 Ekonomi
Kırgızistan'da 7 büyüklüğünde deprem
Kırgızistan'da 7 büyüklüğünde deprem Kırgızistan’ın Kızıl-Su ilçesi yakınlarında 7 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
22.01.2024 Dünya
Samsunspor'dan anlamlı kampanya: Bu Kan Seni Unutur mu?
Samsunspor'dan anlamlı kampanya: Bu Kan Seni Unutur mu? Samsun'da 1989 yılında Malatyaspor deplasmanına giderken geçirdiği kaza sonucu yaşamını yitirenler anısına kan bağışı kampanyası düzenledi.
20.01.2024 Samsunspor

Benzer Haber Etiketleri

Türk Kızılay ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.