Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği

Son dakika Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği haber sayfamızda...

Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 7.364 türkiye odalar ve borsalar birliği haberi bulunmuştur.
Kusurlu araç satışına yeni çözüm! Mahkemeye gitmeden 1 haftada anlaşıyorlar
Kusurlu araç satışına yeni çözüm! Mahkemeye gitmeden 1 haftada anlaşıyorlarAraç satışına yönelik taraflar arasında pek çok uyuşmazlık görülebiliyor. Ayıplı otomobil satışı, kilometre değiştirme, hasarlı araçları hasarsız diye satmak, change yapmak gibi durumlarda taraflar mağdur olabiliyor. Artık araç alım satımı ile ilgili uyuşmazlıklarda taraflar mahkemeye gitmeden sorunlarını çözebilecek.
17.02.2024Ekonomi
Finansal sigortalar hızlı büyüyor
Finansal sigortalar hızlı büyüyorATO ve Quick Sigorta iş birliğiyle düzenlenen ‘Finansal Market Vizyonu ile Sigortadan Fazlası’ toplantısında bina tamamlama sigortası, fatura koruma sigortası ve kefalet sigortası hakkında bilgi verildi.
12.02.2024Sigorta
‘Fon akışında artış sürecek’
‘Fon akışında artış sürecek’Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Türkiye’ye fon akışının artacağını söyledi.
10.02.2024Ekonomi
Cevdet Yılmaz: Ülkemize daha fazla yatırım, fon akışı sağlanacak
Cevdet Yılmaz: Ülkemize daha fazla yatırım, fon akışı sağlanacakCumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, yatırım ortamını iyileştirmek için büyük gayret sarf ettiklerini söyleyerek, "Bu yıl gelişmekte olan ülkelere yönelik artması beklenen sermaye akımlarından, Türkiye hak ettiği payı alacaktır. Ülkemize gerek finansal alanda gerek doğrudan yatırımlar şeklinde daha fazla yatırım, fon akışı sağlanacaktır. Bunun emarelerini şimdiden görüyoruz" dedi.
9.02.2024Ekonomi
Bakan Işıkhan'dan '6'ncı Verimlilik ve Teknoloji Fuarı' paylaşımı
Bakan Işıkhan'dan '6'ncı Verimlilik ve Teknoloji Fuarı' paylaşımıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, bugün açılışı gerçekleştirilen 6'ncı Verimlilik ve Teknoloji Fuarı'nı ziyaret etti.
8.02.2024Haberler
Bakan Işıkhan'dan '6'ncı Verimlilik ve Teknoloji Fuarı' paylaşımı
Bakan Işıkhan'dan '6'ncı Verimlilik ve Teknoloji Fuarı' paylaşımıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, bugün açılışı gerçekleştirilen 6'ncı Verimlilik ve Teknoloji Fuarı'nı ziyaret etti.
8.02.2024Ekonomi
Sağlık turistinin tercihi Türkiye
Sağlık turistinin tercihi TürkiyeBu yıl Alman, İngiliz ve Araplar başta olmak üzere farklı ülkelerden 2 milyon sağlık turistinin tedavi için Türkiye’ye gelmesi bekleniyor. Sağlık turizminden elde edilecek gelirin 3 milyar doları bulacağı tahmin ediliyor.
7.02.2024Ekonomi
İlk 100 şirket 8 kat hızlı büyüdü
İlk 100 şirket 8 kat hızlı büyüdüTürkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi belirlendi. Cirosunu 2 yılda yüzde 6628 artıran Adana merkezli AFM Gıda Kimya Limited Şirketi ilk sırayı aldı.
6.02.2024Ekonomi
Bakan Bolat: İhracat desteklerini yüzde 110 oranında artıracağız
Bakan Bolat: İhracat desteklerini yüzde 110 oranında artıracağızTicaret Bakanı Ömer Bolat, "Ticaret Bakanlığı bütçesinin yüzde 60'ı ihracat desteklerine ödeniyor. 2024 bütçemizde de ihracat desteklerini yüzde 110 oranında artırarak inşallah siz değerli ihracatçılara sunacağız" dedi.
5.02.2024Ekonomi
FİDAN ÜRETİMİ VE BAKIMI HİZMETİ ALINACAKTIR
FİDAN ÜRETİMİ VE BAKIMI HİZMETİ ALINACAKTIRFİDAN ÜRETİMİ VE BAKIMI HİZMETİ ALINACAKTIR
Girişimcilik ekosistemi için yenilikçi adımlar...
Girişimcilik ekosistemi için yenilikçi adımlar...Halkbank, kadın ve genç girişimcileri Türkiye’ye değer katan, alanında önemli başarılara imza atmış liderlerle bir araya getiren ‘Vizyon Buluşmaları’nı hayata geçirdi.
2.02.2024Ekonomi
Ticaret Bakanı Bolat: 2024 ihracat hedefimiz 267 milyar dolar
Ticaret Bakanı Bolat: 2024 ihracat hedefimiz 267 milyar dolarTicaret Bakanı Ömer Bolat, 255,8 milyar dolarlık ihracat ile son 21 yılda 7 katı artış sağladıklarını belirterek, "2024 hedefimiz ise 267 milyar dolar. Yani yaklaşık yüzde 4 ila 5 arasında bir artışı başarmamız gerekiyor" dedi.
1.02.2024Ekonomi
LABORATUVAR HİZMETİ ALINACAKTIR
LABORATUVAR HİZMETİ ALINACAKTIRLABORATUVAR HİZMETİ ALINACAKTIR
31.01.2024Resmi İlanlar
ORGANİZASYON HİZMETİ ALINACAKTIR
ORGANİZASYON HİZMETİ ALINACAKTIR ORGANİZASYON HİZMETİ ALINACAKTIR
30.01.2024Resmi İlanlar
HASTANEMİZ VE BAĞLI BİRİMLERİ İÇİN 9 AYLIK TEKSTİL YIKAMA, KURUTMA, ÜTÜLEME, PAKETLEME VE TAŞIMA HİZMET ALIMI
HASTANEMİZ VE BAĞLI BİRİMLERİ İÇİN 9 AYLIK TEKSTİL YIKAMA, KURUTMA, ÜTÜLEME, PAKETLEME VE TAŞIMA HİZMET ALIMIHASTANEMİZ VE BAĞLI BİRİMLERİ İÇİN 9 AYLIK TEKSTİL YIKAMA, KURUTMA, ÜTÜLEME, PAKETLEME VE TAŞIMA HİZMET ALIMI
27.01.2024Resmi İlanlar
HASTANE BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ(HBYS) YAZILIM PROGRAMININ 9 AYLIK KULLANIM, BAKIM, ONARIM VE DESTEK HİZMETİ ALIMI
HASTANE BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ(HBYS) YAZILIM PROGRAMININ 9 AYLIK KULLANIM, BAKIM, ONARIM VE DESTEK HİZMETİ ALIMIHASTANE BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ(HBYS) YAZILIM PROGRAMININ 9 AYLIK KULLANIM, BAKIM, ONARIM VE DESTEK HİZMETİ ALIMI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ-ŞİŞLİ HAMİDİYE ETFAL SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARIHastane Bilgi Yönetim Sistemi(HBYS) Yazılım Programının 9 Aylık Kullanım, Bakım, Onarım ve Destek Hizmeti Alımı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır...
24.01.2024Resmi İlanlar
'Yeşil kalkınma hedeflerimiz doğrultusunda kararlılıkla çalışıyoruz'
'Yeşil kalkınma hedeflerimiz doğrultusunda kararlılıkla çalışıyoruz'Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, İklim Değişikliği Başkanlığı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) koordinasyonunda 'Yeşil Dönüşüm ve Sınırda Karbon Düzenleme Mekanizması Bilgilendirme ve İstişare Toplantıları' düzenlediklerini belirterek, "2053 Net Sıfır Emisyon ve Yeşil Kalkınma Hedeflerimiz doğrultusunda kararlılıkla çalışıyoruz" dedi.
22.01.2024Ekonomi
GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR
GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIRGIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIRKÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYESİ SOSYAL YARDIM İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Beslenme Paketi Malzemeleri Alımı İşi mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır...
20.01.2024Resmi İlanlar
2024 YILI ÇEKMEKÖY TABİAT OKULU HİZMET ALIM İŞİ
2024 YILI ÇEKMEKÖY TABİAT OKULU HİZMET ALIM İŞİ2024 YILI ÇEKMEKÖY TABİAT OKULU HİZMET ALIM İŞİÇEKMEKÖY BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ2024 Yılı Çekmeköy Tabiat Okulu Hizmet Alım İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır...
18.01.2024Resmi İlanlar

Benzer Haber Etiketleri

Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.