Tobb

Tobb

Son dakika TOBB haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan TOBB gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan TOBB haber sayfamızda...

Tobb

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.614 tobb haberi bulunmuştur.
MİTSO katkısıyla 100 bin  liralık yardım
MİTSO katkısıyla 100 bin liralık yardımTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) üyeleriyle işbirliği yaparak ihtiyaç sahibi ailelere ramazan yardımı geleneği bu yıl da sürdü.
2.05.2021Ege
Son dakika - Galatasaray fırsat tepti! Final için...
Son dakika - Galatasaray fırsat tepti! Final için...Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi play-off yarı final 4. maçında Nesibe Aydın, Galatasaray'ı 68-58 mağlup ederek seride 2-2 eşitliği sağladı.
30.04.2021Basketbol
Nesibe Aydın: 73 - Galatasaray: 81
Nesibe Aydın: 73 - Galatasaray: 81Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi play-off yarı final serisi üçüncü maçında Galatasaray, deplasmanda Nesibe Aydın'ı 81-73 mağlup etti.
Basketbolda haftanın programı
Basketbolda haftanın programıING Basketbol Süper Ligi'nde normal sezon 30. ve son hafta maçlarıyla tamamlanacak. Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde ise 28. hafta karşılaşmaları oynanacak.
İhracat yasağı üretimi etkiledi
İhracat yasağı üretimi etkilediTGRT Haber’de “Gündem Ekonomi” haber kuşağına konuk olan Milas Ticaret ve Sanayi Odası (MİTSO) Başkanı Reşit Özer, 30 Haziran 2021 tarihine kadar durdurulan dökme zeytinyağı ihracatının üreticiyi mağdur edeceğini dile getirdi.
17.04.2021Ege
‘Kısa çalışma ödeneği yeniden başlatılmalı’
‘Kısa çalışma ödeneği yeniden başlatılmalı’Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, kısa çalışma ödeneğinin yeniden başlatılması gerektiğini ifade etti.
16.04.2021Ekonomi
TOBB, oda ve borsalara kayıt işlemlerinde imza sirküleri şartını kaldırdı
TOBB, oda ve borsalara kayıt işlemlerinde imza sirküleri şartını kaldırdıTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), oy kullanma ile oda ve borsalara kayıt işlemleri sırasında imza sirküleri şartı aramayacak.
10.04.2021Ekonomi
TOBB Genel Kurulu'na delegeler elektronik ortamda katılabilecek
TOBB Genel Kurulu'na delegeler elektronik ortamda katılabilecekTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genel Kurulu'na delegeler elektronik ortamda katılabilecek.
7.04.2021Ekonomi
Fikri ve sınai mülkiyet hakları için işbirliği
Fikri ve sınai mülkiyet hakları için işbirliğiTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türk Patent ve Marka Kurumu (TÜRKPATENT) arasında, fikri ve sınai mülkiyet haklarına ilişkin ‘Çerçeve İş Birliği Protokolü’ imzalandı.
5.04.2021Ekonomi
Milas’ta Ramazan pidesi 3.5 lira oldu
Milas’ta Ramazan pidesi 3.5 lira olduMilas Ticaret ve Sanayi Odası’nın (MİTSO) mart ayı olağan meclis toplantısında Ramazan ayında uygulanacak pide fiyatı belirlendi.
3.04.2021Ege
Mimar Sinan Müzesi ve Mimarlık Merkezi Proje Yarışması Başlıyor
Mimar Sinan Müzesi ve Mimarlık Merkezi Proje Yarışması BaşlıyorKayseri Büyükşehir Belediyesi ve TMMOB Mimarlar Odası Kayseri Şubesi, Büyük Usta Mimar Sinan’ın hayatının, eserlerinin tanıtıldığı bir müze yapısı, ülkemizde örneği az bulunan, kente değer katan bir mimarlık merkezi binası ve bu yapılara hizmet edecek açık-yarı açık kamusal mekanların tasarım sorununun çözülmesi için bir mimari proje yarışması düzenliyor.
29.03.2021Proje
Küçük işletmeye alışverişle destek
Küçük işletmeye alışverişle destekTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Visa, koronavirüs salgını döneminde küçük işletmelerin faaliyetlerine devam etmelerini desteklemek üzere ‘Bir Alışverişle Çok Şey Fark Eder’ kampanyası başlattı.
27.03.2021Ekonomi
TOBB ve Visa "Bir Alışverişle Çok Şey Fark Eder" kampanyası başlattı
TOBB ve Visa "Bir Alışverişle Çok Şey Fark Eder" kampanyası başlattıTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Visa, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını döneminde küçük işletmelerin faaliyetlerine devam etmelerini desteklemek üzere "Bir Alışverişle Çok Şey Fark Eder" kampanyası başlattı.
26.03.2021Ekonomi
TOBB ve Google’dan dijital iş birliği
TOBB ve Google’dan dijital iş birliğiTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Google, Türkiye’deki küçük işletmelerin dijitalleşmesine yönelik ‘Küçük İşletmeler için Google’ platformunu kullanıma sundu. Platform işletmelerin, dijital dünyadaki varlıklarını, güçlendirerek devam ettirebilmelerine destek sağlayacak.
20.03.2021Ekonomi
Yine sevindirdi
Yine sevindirdiUzaktan eğitime geçilmesiyle birlikte ‘Bir Tablette Sen Bağışla’ kampanyası başlatan Torbalı Ticaret Odası, son olarak bir sanayi kuruluşunun desteğiyle 100 dizüstü bilgisayarı ulaştırdı.
20.03.2021Ege
TOBB ve Google küçük işletmeler için el sıkıştı
TOBB ve Google küçük işletmeler için el sıkıştıTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Google, ülkedeki küçük işletmelerin dijitalleşmesi amacıyla oluşturulan platformu kullanıma sundu. Küçük işletmelerin desteklenmesini içeren bu planda, dijital varlıkların oluşturulması hedefleniyor.
19.03.2021Teknoloji
ING Basketbol Süper Ligi'nde haftanın programı!
ING Basketbol Süper Ligi'nde haftanın programı!ING Basketbol Süper Ligi, 25. hafta maçlarıyla devam edecek - Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde normal sezon 26. hafta maçlarıyla sona erecek - Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde ise 23. hafta maçları oynanacak
KOBİ’ye 12 milyonluk ‘dijital’ destek geliyor
KOBİ’ye 12 milyonluk ‘dijital’ destek geliyorTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Vodafone Business, KOBİ’lerin dijitalleşmesi yönünde yeni bir adım attı.
16.03.2021Ekonomi
Hisarcıklıoğlu: Daha fazla girişimciye ihtiyacımız var
Hisarcıklıoğlu: Daha fazla girişimciye ihtiyacımız varTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, bu çağda zenginleşmenin ve kalkınmanın anahtarının girişimcilik olduğunu belirterek, "Nüfusumuzdaki girişimcilerin oranı yüzde 2, bunu yüzde 5 seviyesine çıkarmamız lazım. Her girişimci ortalama 10 kişiye istihdam sağlıyor. İşte bu yüzden ülke olarak bizim de daha fazla girişimciye ihtiyacımız var. İşte 'Türkiye 100' programıyla, girişimci rol modellerimizin sayısı artsın istiyoruz" dedi.
15.03.2021Ekonomi
Her güne en az bir fuar!
Her güne en az bir fuar!Fuarcılıkta salgınla başlayan ‘hibrit mayası’ tuttu. Türkiye’nin ihracat potansiyelinin de salgında öne çıkması fuarların motivasyon kaynağı oldu. TOBB’un takvimine göre 2021’de 387 fuar düzenlenecek
10.03.2021Ekonomi
Basketbolda haftanın programı
Basketbolda haftanın programıING Basketbol Süper Ligi, 23'üncü hafta maçlarıyla devam edecek. Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde 24'üncü, Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde 21'inci hafta maçları oynanacak.
Basketbol'da haftanın programı belli oldu!
Basketbol'da haftanın programı belli oldu!ING Basketbol Süper Ligi ve Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne 22. hafta maçlarıyla devam edilecek. Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde ise 20. hafta maçları oynanacak.
26.02.2021Basketbol
TOBB ve Global AI Hub'dan 'yapay zeka projesi'
TOBB ve Global AI Hub'dan 'yapay zeka projesi'Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Global AI Hub iş birliğinde gerçekleştirilecek "Yapay Zeka Eğitim ve Farkındalık Projesi"nin tanıtımı çevrim içi yapıldı.
23.02.2021Teknoloji
Türkiye genç nüfusuyla yabancı yatırımcılara fırsatlar sunuyor
Türkiye genç nüfusuyla yabancı yatırımcılara fırsatlar sunuyorTürkiye, yaklaşık 13 milyonluk genç nüfusu ve yeniliklere açık dinamik bir pazar olması dolayısıyla yabancı yatırımcıları cezbetmeye devam ediyor.
20.02.2021Ekonomi
Son Dakika Haber: Otoparklara yeni düzenleme! 31 Mart'ta başlıyor
Son Dakika Haber: Otoparklara yeni düzenleme! 31 Mart'ta başlıyorGelen son dakika haberine göre 31 Mart’ta yürürlüğe girecek Otopark Yönetmeliği ile büyükşehirlerdeki 80 metrekarenin altında yerler için iki daireye bir otopark zorunlu olacak. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mesleki Hizmetler Genel Müdürü Murat Oral, illere göre uygulamada farklılıklara gidilmesinin mümkün olabileceğini belirterek, İstanbul-İzmir gibi yerlerdeki küçük parseller için ayrı bir düzenleme yapılabileceğini kaydetti.
20.02.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

tobbBasketbolTürkiye Odalar ve Borsalar BirliğiegeNesibe Aydın

Tobb ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.