Ülkü Ocakları

Ülkü Ocakları

Son dakika ülkü ocakları haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ülkü ocakları gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ülkü ocakları haber sayfamızda...

Ülkü Ocakları

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.204 ülkü ocakları haberi bulunmuştur.
‘İflas bayrağını çektiler’
‘İflas bayrağını çektiler’ MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin TBMM Grup Toplantısı’nda, gündemi değerlendirdi.
14.02.2024 Gündem
Bahçeli: Sınıf arkadaşım Kılıçdaroğlu'nun ahı tutacak
Bahçeli: Sınıf arkadaşım Kılıçdaroğlu'nun ahı tutacak Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu.
13.02.2024 Haberler
Cumhur İttifakı ABB Başkan Adayı Turgut Altınok vatandaşlarla bir araya geldi
Cumhur İttifakı ABB Başkan Adayı Turgut Altınok vatandaşlarla bir araya geldi Cumhur İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkan Adayı Turgut Altınok, Yenimahalle’de vatandaşlarla bir araya geldi. Turgut Altınok, "Ankara'da artık 'yavaş' yıllara son vereceğiz. Ankara'da 'ok' gibi hizmet dönemini ve Ankara'mızın altın çağını hep beraber başlatacak mıyız?" dedi.
21.01.2024 Gündem
Kurum: İstanbul'u bile isteye durduranların dönemini bitireceğiz
Kurum: İstanbul'u bile isteye durduranların dönemini bitireceğiz AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanlığı'nı ziyaret etti. Kurum, "Bu şehri ihmal edenlerin insanımızı çaresiz bırakanların, İstanbul'u bile isteye durduranların dönemini 31 Mart akşamı hep birlikte bitireceğiz" dedi.
19.01.2024 Haberler
Murat Kurum: İstanbul'da yaşanan duraklama dönemini bitireceğiz
Murat Kurum: İstanbul'da yaşanan duraklama dönemini bitireceğiz AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanlığı'nı ziyaret etti. Twitter hesabından paylaşım yapan Murat Kurum, "Cumhur ittifakı bir kardeşlik ittifakıdır. Bu ittifakta vatan, millet, devlet vardır! Çıktığımız İstanbul yolunda bizlerden desteğini esirgemeyen, yanımızda dimdik duran Ülkü Ocakları Başkanlığı’na, nazik misafirperverliğiyle bizi ağırlayan Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanı Alparslan Doğan’a teşekkür ediyorum. " dedi. Öte yandan Kurum, Trabzonspor Kulübü Başkanı ile görüştü.
20.01.2024 Gündem
AK Parti'nin Ankara adayı Turgut Altınok'tan ve İzmir adayı Hamza Dağ'dan peş peşe açıklamalar
AK Parti'nin Ankara adayı Turgut Altınok'tan ve İzmir adayı Hamza Dağ'dan peş peşe açıklamalar AK Parti'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, İzmir Büyükşehir Başkan Adayı ise Hamza Dağ olurken adaylıkları açıklanan iki başkan adayı ilk açıklamalarını yaptı.
18.01.2024 Gündem
AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok oldu
AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok oldu Cumhur İttifakı'nın 31 Mart Pazar günü yapılacak yerel seçimlerde Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, AK Parti Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok oldu.
18.01.2024 Haberler
AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok oldu
AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok oldu Cumhur İttifakı'nın 31 Mart Pazar günü yapılacak yerel seçimlerde Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, AK Parti Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok oldu.
18.01.2024 Gündem
MHP’nin ilk kadın adayı Sandıklı’da Melek Yavuz
MHP’nin ilk kadın adayı Sandıklı’da Melek Yavuz MHP, 3’ü il olmak üzere 55 yerleşim yerindeki belediye başkan adayını daha açıkladı. MHP, 55. kuruluş yılında belediye başkan adaylarını 55’erli gruplar halinde açıklıyor. İlk kadın aday olarak Afyonkarahisar Sandıklı adayı Melek Yavuz’u ilan eden MHP’nin, toplam açıkladığı belediye başkan adayı sayısı 165’e ulaştı.
16.01.2024 Gündem
Unutturmayacağız
Unutturmayacağız CHP Genel Başkanı Özgür Özel, 30 Aralık 2022 tarihinde Ankara’da düzenlenen silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş’in ölüm yıldönümü nedeniyle sosyal medya hesabından açıklama yaptı.
31.12.2023 Gündem
CHP lideri Özgür Özel'den 'Süper Kupa' açıklaması
CHP lideri Özgür Özel'den 'Süper Kupa' açıklaması CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Süper Kupa finaline ilişkin, "Aylardır diyorum ki, Fenerbahçe- Galatasaray; Türkiye'nin iki güzide kulübü, Süper Kupa maçı yapacaklarsa; bu maç 100'üncü yılda, Türkiye dışında bir yerde oynanamaz, adı Atatürk Stadı olmayan bir yerde oynanamaz. Bu maç mutlaka ve mutlaka Türkiye'nin büyük stadyumu İzmir'deki Atatürk Stadyumu, oraya yakışırdı, dinlemediler" açıklamasında bulundu.
30.12.2023 Gündem
Sinan Ateş anıldı
Sinan Ateş anıldı Geçtiğimiz yıl 30 Aralık’ta suikaste kurban giden Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı ve akademisyen Sinan Ateş, dün cinayetin işlendiği noktada anıldı.
30.12.2023 Gündem
Sinan Ateş ölümünün 1. yılında anıldı! Eşi: Tüm failleri bir an önce yakalayın
Sinan Ateş ölümünün 1. yılında anıldı! Eşi: Tüm failleri bir an önce yakalayın Ankara'da uğradığı suikast sonucu hayatını kaybeden eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş, "Lütfen, dışarıda elini kolunu sallayarak gezen tüm failleri bir an önce yakalayın ve adaleti tesis edin. Unutmayın ki eksik ve geç gelen adalet, adalet değildir" dedi.
29.12.2023 Gündem
Sinan Ateş cinayetinde yeni gelişme! 5 şüpheli ifade verdi
Sinan Ateş cinayetinde yeni gelişme! 5 şüpheli ifade verdi Eski Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Ateş'in öldürülmesiyle ilgili soruşturma kapsamında 5 şüpheli, mevcutlu olarak ifade verdi.
19.10.2023 Gündem
3 bin metrekare alanda meşaleler ile Atatürk'ün imzası oluşturuldu
3 bin metrekare alanda meşaleler ile Atatürk'ün imzası oluşturuldu Mersin'in Erdemli ilçesinde, Ülkü Ocakları Erdemli İlçe Başkanlığı yaktıkları meşaleler ile Atatürk’ün imzasıyla siluetini oluşturdu. Çalışma klip haline getirilerek yayınlandı.
8.10.2023 Haberler
3 bin metrekarelik alanda Atatürk'ün imzası
3 bin metrekarelik alanda Atatürk'ün imzası Mersin'in Erdemli ilçesinde, Ülkü Ocakları Erdemli İlçe Başkanlığı yaktıkları meşaleler ile Atatürk’ün imzasıyla siluetini oluşturdu.
8.10.2023 Gündem
Akşener'den yerel seçim mesajı: İttifak siyasetini reddediyoruz
Akşener'den yerel seçim mesajı: İttifak siyasetini reddediyoruz Partisinin grup toplantısında konuşan İYİ Parti lideri Akşener, "Milletten değil pazarlıktan medet uman ittifak siyasetini reddediyoruz. Biz İYİ Parti olarak; milletimizin umudunu yeşertmek, heyecanını canlandırmak, güvenini tazelemek için, velhasıl o zincirleri kırıp, o cevheri yeniden göğe yükseltmek için şanla dolu, yepyeni bir yol açıyoruz" ifadelerini kullandı.
4.10.2023 Gündem
Akşener, İYİ Partili Yıldız’ın cenaze törenine katıldı
Akşener, İYİ Partili Yıldız’ın cenaze törenine katıldı İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İzmit'teki evinde dün gece geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden İYİ Parti Kocaeli eski İl Başkanı Şanbaz Yıldız’ın cenaze törenine katıldı.
14.08.2023 Gündem
İlaçlı meyve suyuyla polisleri uyutmuştu! '7 Bela Taner'i vuran 'ölüm kuryeleri' yakalandı
İlaçlı meyve suyuyla polisleri uyutmuştu! '7 Bela Taner'i vuran 'ölüm kuryeleri' yakalandı İstanbul'da “7 Bela Taner” lakaplı Tanır Şanlı'nın öldürülmesiyle ilgili her yerde aranan katil zanlıları Pendik'te yakalandı. Öte yandan İstanbul başta olmak üzere yurt genelinde yaşanan motosikletli cinayet olayları da dikkat çekmeye başladı.
10.08.2023 Gündem
Tetikçi kuryelerin son hedefi ‘7 bela’
Tetikçi kuryelerin son hedefi ‘7 bela’ ‘7 Bela Taner’ olarak bilinen, ismi daha önce birçok olaya karışan Taner Şanlı, motosikletli saldırganlar tarafından öldürüldü. Cinayet, İstanbul’da ‘ölüm kuryeleri’nin son bir hafta içinde gerçekleştirdiği 4’üncü saldırı....
8.08.2023 Gündem
Fırat Çakıroğlu cinayetinde olay yerindeki sanığın cezası istinafta onandı
Fırat Çakıroğlu cinayetinde olay yerindeki sanığın cezası istinafta onandı İzmir'de Ülkü Ocakları Ege Üniversitesi sorumlusu tarih bölümü öğrencisi Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nun (24) öldürülmesine ilişkin davada Cihat Babatonguz'un (33) 2 kez ağırlaştırılmış müebbet ve 15 yıl hapis cezasına çarptırıldığı karar, istinaf mahkemesinde de onandı.
16.07.2023 Gündem
‘İsveç yönetimi, Türk ve İslam toplumundan özür dilemeli’
‘İsveç yönetimi, Türk ve İslam toplumundan özür dilemeli’ Türkiye’nin sert tepkisine yol açan İsveç’teki Kur’an-ı Kerim yakma olayı, Ülkü Ocakları yöneticilerinin de katıldığı eylemle protesto edildi.
1.07.2023 Gündem
MHP'li Yalçın: İsveç'te Kuran-ı Kerim'e yönelik eylemi kınıyoruz
MHP'li Yalçın: İsveç'te Kuran-ı Kerim'e yönelik eylemi kınıyoruz MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, "Kur'an-ı Kerim'e dönük çirkin eylemi şiddetle kınıyor, İsveç makamlarını suçluların cezalandırılması için harekete geçmeye davet ediyoruz" dedi.
29.06.2023 Gündem
‘Rus ruleti oyununu Putin kazanmıştır’
‘Rus ruleti oyununu Putin kazanmıştır’ MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bayram namazı sonrası partisinin kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş’in Beştepe’deki anıt mezarını ziyaret etti.
29.06.2023 Gündem
AK Parti'li Türkeş: Kimsenin oyu, kimsenin cebinde değil
AK Parti'li Türkeş: Kimsenin oyu, kimsenin cebinde değil AK Parti Ankara Milletvekili Yıldırım Tuğrul Türkeş, bazı eski Ülkü Ocakları başkanlarının Millet İttifakı'na desteklerini açıklamasıyla ilgili, "Bu tip açıklamalar kişisel açıklamalardır; bir grubu, bir camiayı temsil eden açıklamalar değil. Herkes kendi kişisel tercihlerini açıkladı. Kimsenin oyu, kimsenin cebinde değil" dedi.
25.05.2023 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Ülkü Ocakları ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.