Ülkü Ocakları

Ülkü Ocakları

Son dakika ülkü ocakları haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ülkü ocakları gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ülkü ocakları haber sayfamızda...

Ülkü Ocakları

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.234 ülkü ocakları haberi bulunmuştur.
Sinan Ateş cinayetinde yeni görüntü
Sinan Ateş cinayetinde yeni görüntü Ankara'da eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Ateş'in silahlı saldırıda öldürüldüğü anlara ilişkin yeni görüntü ortaya çıktı.
14.05.2024 Haberler
Sinan Ateş cinayetinde yeni görüntü
Sinan Ateş cinayetinde yeni görüntü Ankara'da eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Ateş'in silahlı saldırıda öldürüldüğü anlara ilişkin yeni görüntü ortaya çıktı.
14.05.2024 Gündem
CHP lideri Özel'den çocuklarını kaybeden annelere Anneler Günü telefonu
CHP lideri Özel'den çocuklarını kaybeden annelere Anneler Günü telefonu CHP Genel Başkanı Özgür Özel, kamuoyuna yansıyan çeşitli olaylarda çocuklarını kaybeden veya hapiste olan annelerin Anneler Günü'nü telefonla kutladı.
12.05.2024 Gündem
Sinan Ateş cinayeti davasında ilk duruşma tarihi
Sinan Ateş cinayeti davasında ilk duruşma tarihi Ankara’da eski Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Ateş'in öldürülmesine ilişkin davanın ilk duruşması 1 Temmuz'da Ankara 32’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülecek.
9.05.2024 Gündem
Sinan Ateş iddianamesi kabul edildi
Sinan Ateş iddianamesi kabul edildi Sinan Ateş iddianamesi 32. Ağır Ceza Mahkemesince kabul edildi.
7.05.2024 Gündem
Ateş’i kabul etti
Ateş’i kabul etti CHP lideri Özel, dün suikast sonucu öldürülen eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş ile Parti Genel Merkezi’nde görüştü.
7.05.2024 Gündem
CHP lideri Özgür Özel, Sinan Ateş'in eşi ile görüştü
CHP lideri Özgür Özel, Sinan Ateş'in eşi ile görüştü CHP Genel Başkanı Özgür Özel, öldürülen eski Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş ile görüştü.
6.05.2024 Gündem
CHP Genel Başkanı Özel: Arkadaşlarımız Gezi'den yatıyorsa kimse normalleşmeden bahsetmesin
CHP Genel Başkanı Özel: Arkadaşlarımız Gezi'den yatıyorsa kimse normalleşmeden bahsetmesin CHP Genel Başkanı Özgür Özel, "En çok ben istiyorum normalleşelim ve en çok ben istiyorum yumuşayalım. Benim görevim anayasal kayıpları teker teker geri almak. Taksim Anayasa Mahkemesi kararına karşı yasaksa, ODTÜ Stadyumu yasaksa bundan sonra kimse normalleşip de 'Sonu Anayasa'ya varır mı' diye düşünmesin. Bugün AYM kararına rağmen arkadaşlarımız Gezi'den içeride yatıyorlarsa kimse normalleşmeden bahsetmesin" dedi.
6.05.2024 Gündem
Sinan Ateş cinayeti iddianamesinde detaylar ortaya çıktı
Sinan Ateş cinayeti iddianamesinde detaylar ortaya çıktı Eski Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Ateş'in öldürülmesine ilişkin 22 kişi hakkında hazırlanan iddianamenin detayları ortaya çıktı.
4.05.2024 Gündem
Sinan Ateş cinayeti: 22 kişi hakkında iddianame düzenlendi
Sinan Ateş cinayeti: 22 kişi hakkında iddianame düzenlendi Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, eski Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Ateş'in öldürülmesiyle ilgili tutuklu 22 kişi hakkında, soruşturmayı tamamlayarak iddianame düzenledi. Haklarında yurt dışı çıkış yasağı getirilen 17 kişi hakkındaki soruşturmanın ise sürdüğü belirtildi.
30.04.2024 Gündem
İddianame 16 ay sonra tamam
İddianame 16 ay sonra tamam Ankara Çukurambar’da 30 Aralık 2022’de silahlı saldırı sonucu öldürülen eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş cinayetinde iddianame, 16 aya yakın süren çalışmaların ardından tamamlandı.
30.04.2024 Gündem
Özel, STK’larla bayramlaştı
Özel, STK’larla bayramlaştı CHP Genel Başkanı Özgür Özel, kamu kurumu niteliğindeki meslek örgütlerinin, sendikaların ve sivil toplum kuruluşlarının başkanlarıyla telefonda görüşerek, Ramazan Bayramı’nı kutladı.
12.04.2024 Gündem
CHP Lideri Özgür Özel, Sinan Ateş'in eşiyle bayramlaştı
CHP Lideri Özgür Özel, Sinan Ateş'in eşiyle bayramlaştı CHP Genel Başkanı Özgür Özel, suikast sonucu hayatını kaybeden eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş'i telefonla arayarak bayramını kutladı.
11.04.2024 Gündem
‘Bölgede terör örgütünün yeri yok’
‘Bölgede terör örgütünün yeri yok’ Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında dün Milli Güvenlik Kurulu toplantısı yapıldı. Toplantı sonrası yayınlanan bildiride, Irak ve Suriye’nin kuzeyindeki bölgenin geleceğinde terör örgütleri ve destekçilerine yer olmadığı belirtildi.
5.04.2024 Gündem
‘Partimizin ve Türkiye’mizin önü açıktır’
‘Partimizin ve Türkiye’mizin önü açıktır’ MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP’nin kurucu lideri Alparslan Türkeş’in 27. ölüm yıl dönümü nedeniyle mesaj yayımladı.
4.04.2024 Gündem
Bahçeli'den yerel seçim mesajı: Cumhur İttifakı’nın gücüne güç eklendi
Bahçeli'den yerel seçim mesajı: Cumhur İttifakı’nın gücüne güç eklendi MHP lideri Bahçeli, yayınladığı mesajda yerel seçim sonuçlarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
3.04.2024 Gündem
Belçika'dan terör örgütü PKK destekçilerinin provokasyonlarına ilişkin açıklama
Belçika'dan terör örgütü PKK destekçilerinin provokasyonlarına ilişkin açıklama Belçika Başbakanı Alexander De Croo, terör örgütü PKK destekçilerinin Belçika’daki provokasyonlarına değinerek, "Terörist olarak sınıflandırılan örgütlere yönelik bu destek gösterileri kabul edilemez" dedi.
27.03.2024 Dünya
'Adana pırıl pırıl bir geleceğe yelken açacak'
'Adana pırıl pırıl bir geleceğe yelken açacak' AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir, Adana’ya gelen Dışişleri Bakanı Hakan Fidan ve Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin ile birlikte Adanalılarla buluştu.
27.03.2024 Gündem
Türk Başkonsolosluğu'na saldırı girişimi! Almanya'nın Ankara büyükelçisiyle görüşüldü
Türk Başkonsolosluğu'na saldırı girişimi! Almanya'nın Ankara büyükelçisiyle görüşüldü Almanya'da Türkiye'nin Hannover Başkonsolosluğu'na yapılan saldırıya ilişkin Almanya Büyükelçisi ile bir görüşme gerçekleştirildi.
27.03.2024 Haberler
Türk Başkonsolosluğu'na saldırı girişimi! Almanya'nın Ankara büyükelçisiyle görüşüldü
Türk Başkonsolosluğu'na saldırı girişimi! Almanya'nın Ankara büyükelçisiyle görüşüldü Almanya'da Türkiye'nin Hannover Başkonsolosluğu'na yapılan saldırıya ilişkin Almanya Büyükelçisi ile bir görüşme gerçekleştirildi.
27.03.2024 Gündem
Türk Başkonsolosluğu'na saldırı girişimi! Terör örgütü sempatizanları bu kez Almanya'da ortaya çıktı
Türk Başkonsolosluğu'na saldırı girişimi! Terör örgütü sempatizanları bu kez Almanya'da ortaya çıktı Almanya'da Türkiye'nin Hannover Başkonsolosluğu'na terör örgütü sempatizanları taşlı saldırı gerçekleştirdi.
27.03.2024 Haberler
Türk Başkonsolosluğu'na saldırı girişimi! Terör örgütü sempatizanları bu kez Almanya'da ortaya çıktı
Türk Başkonsolosluğu'na saldırı girişimi! Terör örgütü sempatizanları bu kez Almanya'da ortaya çıktı Almanya'da Türkiye'nin Hannover Başkonsolosluğu'na terör örgütü sempatizanları taşlı saldırı gerçekleştirdi.
27.03.2024 Gündem
Belçika'da Türklere ölüm listesi! Yerel medya: Serkan ve Selahattin'in fotoğrafları PKK'nın elinde
Belçika'da Türklere ölüm listesi! Yerel medya: Serkan ve Selahattin'in fotoğrafları PKK'nın elinde Belçika'da geçtiğimiz Pazar günü patlak veren Türkler ve PKK destekçileri arasındaki kavga devam ediyor. Terör sempatizanları dün gece saatlerinde Ülkü Ocakları binasına molotofkokteyli fırlattı. Yerel medyaya konuşan Türkler ise kendilerinin PKK'nın ölüm listesine eklendiğini bildirdi.
26.03.2024 Dünya
Sinan Ateş'in babası son yolculuğuna uğurlandı
Sinan Ateş'in babası son yolculuğuna uğurlandı Ankara’da uğradığı silahlı saldırıda yaşamını yitiren eski Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Ateş’in, dün kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden babası Musa Ateş (64), toprağa verildi.
12.03.2024 Gündem
Sinan Ateş'in babası Musa Ateş hayatını kaybetti
Sinan Ateş'in babası Musa Ateş hayatını kaybetti Ankara'da uğradığı silahlı saldırıda yaşamını yitiren eski Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Ateş’in babası hayatını kaybetti.
11.03.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Ülkü Ocakları ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.