Umuda Koşanlar Derneği

Umuda Koşanlar Derneği

Son dakika Umuda Koşanlar Derneği haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Umuda Koşanlar Derneği gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Umuda Koşanlar Derneği haber sayfamızda...

Umuda Koşanlar Derneği

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 36 umuda kosanlar dernegi haberi bulunmuştur.
Gamze Özçelik, Ramazan’ı yollarda geçirecek
Gamze Özçelik, Ramazan’ı yollarda geçirecekUmuda Koşanlar Derneği’nde yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren Gamze Özçelik, Ramazan ayında da yardıma muhtaçlara elini uzatacak.
14.04.2021 Cadde
Gamze Özçelik'i duygulandıran ziyaret: Çok güzelsiniz be çocuklar
Gamze Özçelik'i duygulandıran ziyaret: Çok güzelsiniz be çocuklarYıllar önce ekranlara veda eden Gamze Özçelik, kurucusu olduğu Umuda Koşanlar Derneği'nin Gana'da yaptırdığı oyun parkını ziyaret etti.
19.03.2021Cadde
Magazin Haberleri Bülteni (16 Mart 2021)
Magazin Haberleri Bülteni (16 Mart 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
16.03.2021Magazin
Yardım meleği
Yardım meleğiUmuda Koşanlar Derneği’yle çocukların yardımına yetişen Gamze Özçelik’in son durağı Gana oldu.
16.03.2021Cadde
Umuda gülüş!
Umuda gülüş!Umuda Koşanlar Derneği’nde yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren Gamze Özçelik, Tanzanya’ya gitti.
1.02.2021Cadde
Gamze Özçelik: Bazı fotoğrafların hikayesi ayrı anlatılmalı
Gamze Özçelik: Bazı fotoğrafların hikayesi ayrı anlatılmalıSuriye’deki çocuklara yardım etmeye devam eden Gamze Özçelik, “Birlik olmadıkça, yokluk, yalnızlık, savaş bitmeyecek” ifadelerini kullandı.
26.01.2021Cadde
Gamze Özçelik: Mutlu sona ulaştık
Gamze Özçelik: Mutlu sona ulaştıkEski model ve oyuncu Gamze Özçelik, kurucusu olduğu Umuda Koşanlar Derneği ile Suriye’ye yardım götürdü.
17.12.2020Cadde
Fotoğraflı anlatım
Fotoğraflı anlatımUmuda Koşanlar Derneği’nin kurucusu Gamze Özçelik’in son adresi, Lübnan’ın Zahle şehri oldu.
20.10.2020Cadde
Gamze Özçelik, Rize'de ev yaptırmaya karar verdi
Gamze Özçelik, Rize'de ev yaptırmaya karar verdiOyunculuk kariyerinin zirvesindeyken hayatını bir anda değiştiren Gamze Özçelik, rotasını gözde tatil beldeleri yerine Rize’ye çevirdi. Yeşilliklerin içinde poz veren Özçelik, burada ev yaptırma kararı aldı.
7.07.2020Cadde
Gamze Özçelik: Dünkü çayı demledik
Gamze Özçelik: Dünkü çayı demledikİçişleri Bakanlığınca hafta sonu 31 ilimize sokağa çıkma yasağı getirildi. Yasağı duyan vatandaşların, toplu olarak marketlere akın etmesine Gamze Özçelik’ten dikkat çeken bir paylaşım geldi.
12.04.2020Cadde
600 bin TL’lik yardım
600 bin TL’lik yardımGamze Özçelik, virüs nedeniyle zorluk çeken ailelere, 600 bin TL’lik yardımda bulunacağını açıkladı.
30.03.2020Cadde
Gamze Özçelik'ten corona virüs için bağış
Gamze Özçelik'ten corona virüs için bağış‘Umuda Koşanlar Derneği’ ile insanlara yardım eli uzatan Gamze Özçelik, güzel bir haber duyurdu. Özçelik, corona virüs nedeniyle ekonomik sıkıntı yaşayanlar için 600 bin lira ayırdıklarını açıkladı.
29.03.2020Cadde
Gamze Özçelik, İdlib'e umut oldu
Gamze Özçelik, İdlib'e umut olduGamze Özçelik, kurucusu olduğu Umuda Koşanlar Derneği ile Suriye’nin İdlib kentine gitti.
13.02.2020Cadde
Gamze Özçelik'ten o iddiaya yanıt
Gamze Özçelik'ten o iddiaya yanıtUmuda Koşanlar Derneği'nin kurucusu Gamze Özçelik, hakkında çıkan iddialara yanıt verdi.
4.02.2020Cadde
Gamze Özçelik'ten duygusal paylaşım
Gamze Özçelik'ten duygusal paylaşımUmuda Koşanlar Derneği'nin kurucu Gamze Özçelik, 'Dünya Gönüllüler Günü'nü Instagram hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.
5.12.2019Cadde
Bu defa Kamerun’da
Bu defa Kamerun’daGamze Özçelik, kurucusu olduğu Umuda Koşanlar Derneği için bu defa Kamerun’a gitti.
24.07.2019 Cadde
Sadece Afrika değil!
Sadece Afrika değil!Gamze Özçelik, Selda Alkor’un, “Afrika’yı bırakıp Türkiye’yle ilgilensin” sözlerine Instagram’dan cevap verdi.
17.01.2019Cadde
“Gamze Özçelik Afrika'yı bırakıp Türkiye'yle ilgilenmeli"
“Gamze Özçelik Afrika'yı bırakıp Türkiye'yle ilgilenmeli"Kısa süre önce tesettüre giren Gamze Özçelik, yaptığı yardımlarla takdir topluyor fakat usta oyuncu Selda Akkor, Özçelik'in Afrika'yı bırakıp Türkiye ile ilgilenmesi gerektiğini söyledi.
15.01.2019Cadde
Gamze Özçelik Afrika yolcusu
Gamze Özçelik Afrika yolcusuKısa süre önce tesettüre giren Gamze Özçelik, yaptığı yardımlarla takdir topluyor. Güzel oyuncu, su kuyusu keşfi için Afrika'ya uçtu.
13.01.2019Cadde
Gamze Özçelik Afrika yolcusu
Gamze Özçelik Afrika yolcusuKısa süre önce tesettüre giren Gamze Özçelik, yaptığı yardımlarla takdir topluyor. Güzel oyuncu, su kuyusu keşfi için Afrika'ya uçtu.
13.01.2019Cadde
Gamze Özçelik tesettüre girdi
Gamze Özçelik tesettüre girdiOyuncu Gamze Özçelik, Hempa Çocuk Derneği'nin düzenlediği ödül törenine katıldı. 36 yaşındaki oyuncu ilk defa tesettürle görüntülendi.
26.11.2018Cadde
Gamze Özçelik tesettüre girdi
Gamze Özçelik tesettüre girdiOyuncu Gamze Özçelik, Hempa Çocuk Derneği'nin düzenlediği ödül törenine katıldı. 36 yaşındaki oyuncu ilk defa tesettürle görüntülendi.
26.11.2018Cadde
Gamze Özçelik o haberleri yalanladı
Gamze Özçelik o haberleri yalanladıOyuncu Gamze Özçelik'in Afrikalı çocuklara yardım amacıyla evini sattığı iddia edilmişti. Özçelik konuyla ilgili sosyal medya hesabı üzerinden açıklamada bulundu.
11.09.2018Cadde
Somali’de kurban dağıttı
Somali’de kurban dağıttıSon yıllarda Afrika’ya giderek yerli halka yardım eden Gamze Özçelik’in son durağı Somali oldu. Oyuncu, Kurban Bayramı boyunca 50 koyun keserek, ihtiyaç sahiplerine dağıttı.
24.08.2018Cadde

Benzer Haber Etiketleri

gamze özçelikUmuda Koşanlar DerneğicaddeAfrikamagazin

Umuda Koşanlar Derneği ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.