Valiler Kararnamesi

Valiler Kararnamesi

Son dakika Valiler Kararnamesi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Valiler Kararnamesi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Valiler Kararnamesi haber sayfamızda...

Valiler Kararnamesi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 216 valiler kararnamesi haberi bulunmuştur.
Vali Salih Ayhan'dan Sivas'a hüzünlü veda
Vali Salih Ayhan'dan Sivas'a hüzünlü veda  Valiler Kararnamesi ile Sivas'tan Şanlıurfa Valiliğine atanan Salih Ayhan'a Sivas Belediyesi tarafından veda programı düzenlendi. Programda fahri hemşehrilik beraatı verilen Vali Ayhan, duygusal anlar yaşadı.
18.05.2022Gündem
Yeni Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı kimdir aslen nereli? Kübra Güran Yiğitbaşı hangi görevlerde bulundu?
Yeni Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı kimdir aslen nereli? Kübra Güran Yiğitbaşı hangi görevlerde bulundu?Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan Valiler Kararnamesi ile 10 ilin valisi görevden alınırken 20 ilin valisi ise değişti. Afyonkarahisar Valisi olarak atanan Kübra Güran Yiğtbaşı, ilk başörtülü vali oldu. Daha önce Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı olan Kübra Güran Yiğtbaşı hayatı ve kariyeri merak ediliyor. İşte yeni Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğtbaşı hayatı ve kariyeri...
13.05.2022Gündem
Afyonkarahisar'ın ilk kadın valisi Yiğitbaşı oldu
Afyonkarahisar'ın ilk kadın valisi Yiğitbaşı olduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan kararla Afyonkarahisar'a atanan Kübra Güren Yiğitbaşı, kentin ilk kadın valisi oldu.
12.05.2022Gündem
Hangi illerde valiler değişti? Valiler Kararnamesi Resmi Gazete'de yayımlandı
Hangi illerde valiler değişti? Valiler Kararnamesi Resmi Gazete'de yayımlandıValiler Kararnamesi 12 Mayıs 2022 tarihli Resmi Gazete'de yayımlandı. İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan kararname ile 10 ilin valisi yer değiştirdi, 9 ilin valisi Vali Mülkiye Başmüfettişliği görevine getirilirken, yerlerine yeni vali atandı. Peki, Hangi valiler değişti? İşte 2022 Valiler Kararnamesi.
12.05.2022Gündem
Hüseyin Kürşat Kırbıyık kimdir kaç yaşında? Edirne Valisi Hüseyin Kürşat Kırbıyık hayatı ve kariyeri...
Hüseyin Kürşat Kırbıyık kimdir kaç yaşında? Edirne Valisi Hüseyin Kürşat Kırbıyık hayatı ve kariyeri...Hüseyin Kürşat Kırbıyık, yeni Edirne Valisi olarak atandı. Yayımlanan Valiler Kararnamesi ile İller İdaresi Genel Müdürü olarak görev yapan Hüseyin Kürşat Kırbıyık, Edirne Valisi olarak atandı. Atama kararının ardından Hüseyin Kürşat Kırbıyık'ın hayatı ve kariyeri araştırma konusu olmaya başladı. İşte merak edilenler...
12.05.2022Gündem
Valiler Kararnamesi Resmi Gazete'de yayımlandı
Valiler Kararnamesi Resmi Gazete'de yayımlandıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Cumhurbaşkanlığı Valiller Atama Kararnamesi Resmi Gazete’de yayımlandı. Yayımlanan kararname ile; 10 ilin valisi yer değiştirdi, 9 ilin valisi Vali Mülkiye Başmüfettişliği görevine getirilirken, 9 ile yeni vali atandı.
12.05.2022Haberler
Şanlıurfa’nın yeni Valisi Salih Ayhan oldu
Şanlıurfa’nın yeni Valisi Salih Ayhan olduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Valiller Atama Kararnamesinde vali-mülkiye başmüfettişliği görevine atanan Şanlıurfa Valisi'nin yerine Sivas Valisi getirildi.
11.05.2022Gündem
Son dakika: Valiler Kararnamesi Resmi Gazete'de yayımlandı
Son dakika: Valiler Kararnamesi Resmi Gazete'de yayımlandıGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Cumhurbaşkanlığı Valiller Atama Kararnamesi Resmi Gazete’de yayımlandı. Yayımlanan kararname ile; 10 ilin valisi yer değiştirdi, 9 ilin valisi Vali Mülkiye Başmüfettişliği görevine getirilirken, 9 ile yeni vali atandı.
12.05.2022Gündem
Sakarya Eski Valisi Hüseyin Avni Coş hayatını kaybetti
Sakarya Eski Valisi Hüseyin Avni Coş hayatını kaybettiSakarya Eski Valisi Hüseyin Avni Coş, geçirdiği kalp krizi sonucu kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Coş'un vefat haberinin ardından ailesi ve yakınları hastaneye akın etti. İçişleri Bakanı Soylu sosyal medya hesabından taziye mesajı yayınladı.
31.07.2021Gündem
Süleyman Elban kimdir, kaç yaşında? Adana Valisi Süleyman Elban biyografisi
Süleyman Elban kimdir, kaç yaşında? Adana Valisi Süleyman Elban biyografisiSüleyman Elban kimdir sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devame diyor. 2017 yılında yayımlanan kararname ile Ağrı Valiliğine atandıktan sonra 201 Haziran 2020 tarihli Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Adana Valiliğine atanan Süleyman Elban aslen Kırşehirli'dir. İşte Adana Valisi Süleyman Elban hakkında merak edilenler...
10.10.2020Siyaset
Manisa için ortak akıl
Manisa için ortak akılVALİLER Kararnamesi ile Kastamonu’dan Manisa’ya atanan Yaşar Karadeniz, yeni görevine başladı.
24.06.2020Ege
Çanakkale Valisi İlhami Aktaş şehitlikleri ziyaret etti
Çanakkale Valisi İlhami Aktaş şehitlikleri ziyaret ettiÇanakkale Valisi olarak atanan İlhami Aktaş, göreve başladıktan bir gün sonra Tarihi Gelibolu Yarımadası’nda bulunan Şehitler Abidesi, 57. Alay Şehitliği ve Conkbayırı’nı ziyaret etti.
19.06.2020Gündem
Vali Ayyıldız veda etti
Vali Ayyıldız veda ettiEskişehir Valiliğine atanan İzmir Valisi Erol Ayyıldız, kent protokolü tarafından görev yapacağı Eskişehir’e uğurlandı.
18.06.2020Gündem
Son dakika! Vali açıkladı! Rüşveti belediye kasasına koymuşlar...
Son dakika! Vali açıkladı! Rüşveti belediye kasasına koymuşlar...Son dakika haberlere göre, Iğdır Belediyesi'ne kayyum olarak atandıktan sonra Valiler Kararnamesi ile Giresun'a görevlendirilen Vali Enver Ünlü, veda toplantısında, HDP'li belediyenin yaptığı yolsuzlukları anlattı. Ünlü, "Belediyenin 500 milyon lira borcu ve 350 kamu çalışanı var. Oturduğu yerde 10 bin lira maaş alan var" dedi.
18.06.2020Gündem
Başkan Akdurak’tan Vali Ayyıldız’a veda
Başkan Akdurak’tan Vali Ayyıldız’a vedaTürkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak yayınlanan son Valiler Kararnamesi’yle Eskişehir Valiliği’ne atanan İzmir Valisi Erol Ayyıldız’ı makamında ziyaret etti.
17.06.2020Ege
‘Umarım, Denizli beni sevmiştir’
‘Umarım, Denizli beni sevmiştir’VALİLER Kararnamesi’yle mülkiye başmüfettişliği görevine atanan, eski Denizli Valisi Hasan Karahan, şehirden törenle uğurlandı.
16.06.2020Ege
Ayyıldız’a veda etti
Ayyıldız’a veda ettiBüyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, son yayınlanan Valiler Kararnamesi’yle Eskişehir’e atanan İzmir Valisi Erol Ayyıldız’a veda ziyaretinde bulundu.
13.06.2020Ege
İnci Becel Milliyet’e konuştu: Tek kadın vali olmak onur verici
İnci Becel Milliyet’e konuştu: Tek kadın vali olmak onur vericiİstanbul’un tek kadın kaymakamı İnci Sezer Becel, Nevşehir’in ilk kadın valisi olarak atandı. Becel, ‘Başarı tesadüf değildir’ dedi
13.06.2020Gündem
Nevşehir’e ilk kadın vali
Nevşehir’e ilk kadın valiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayıyla yayımlanan Valiler Kararnamesi ile 41 ilin valisi değişti. 18 yeni vali atanırken 23 vali yer değiştirdi.
11.06.2020Siyaset
Valiler Kararnamesi ile hangi ilin valileri değişti? 10 Haziran Valiler Kararnamesi listesi...
Valiler Kararnamesi ile hangi ilin valileri değişti? 10 Haziran Valiler Kararnamesi listesi...Resmi Gazete'de yayımlanan Valiler Kararnamesi ile 41 ilin valisi değişti. 23 ilde vali değişimi yapılırken 18 ile yeni vali atandı. Görev yapan 17 Vali ise başmüfettiş olarak merkeze çekildi. Valiler Kararnamesinin yayımlanmasının ardından ikamet ettikleri illere hangi valinin atandığını merak eden vatandaşlar araştırmalarına başladı. Peki Hangi ile kim atandı. İşte 10 Haziran Valiler Kararnamesi...
10.06.2020Gündem
Gökmen Çiçek kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Afyon Valisi Gökmen Çiçek hangi görevlerde bulundu?
Gökmen Çiçek kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Afyon Valisi Gökmen Çiçek hangi görevlerde bulundu?Resmi Gazete'de yayımlanan Valiler Kararnamesi ile 18 ile atanan yeni valiler arasında yer alan Gökmen Çiçek kimdir, hangi görevlerde bulundu sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü görevinde bulunan Gökmen Çiçek yayımlanan son kararname ile Afyon Valisi olarak atandı. Peki Gökmen Çiçek kimdir, aslen nereli?
10.06.2020Gündem
Erol Ayyıldız kimdir, kaç yaşında? Yeni Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız aslen nereli?
Erol Ayyıldız kimdir, kaç yaşında? Yeni Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız aslen nereli?10 Haziran 2020 tarihinde yayımlanan Valiler Kararnamesi ile İzmir Valiliği görevini yürüten Erol Ayyıldız, Eskişehir Valiliğine atandı. Kararın resmi gazetede yayımlanmasının ardından Erol Ayyıldız kimdir, kaç yaşında, aslen nereli sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki Yeni Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?
10.06.2020Gündem
Seddar Yavuz kimdir, kaç yaşında? Yeni Kocaeli Valisi Seddar Yavuz aslen nereli?
Seddar Yavuz kimdir, kaç yaşında? Yeni Kocaeli Valisi Seddar Yavuz aslen nereli?Resmi Gazete'de yayımlanan son kararname ile Kocaeli Valisi olarak atanan Seddar Yavuz kimdir sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Son olarak Ordu Valiliği görevinde bulunan Seddar Yavuz, 10 Haziran 2020 tarihinde yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Kocaeli Valiliğine atandı. Peki Seddar Yavuz kimdir?
10.06.2020Gündem
Münir Karaloğlu kimdir, kaç yaşında? Yeni Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu aslen nereli?
Münir Karaloğlu kimdir, kaç yaşında? Yeni Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu aslen nereli?Resmi Gazete'de yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Diyarbakır Valiliğine Münir Karaloğlu atandı. 2016 yılından bu yana Antalya Valiliği görevinin üstlenen Münir Karaloğlu yayımlanan son kararname ile Diyarbakır Valisi olarak atanmasının ardından vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya başladı. Peki Münir Karaloğlu kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?
10.06.2020Gündem
İnci Sezer Becel kimdir, kaç yaşında? Nevşehir yeni valisi İnci Sezer Becel aslen nereli?
İnci Sezer Becel kimdir, kaç yaşında? Nevşehir yeni valisi İnci Sezer Becel aslen nereli?Resmi Gazete'de yayımlanan Valiler kararnamesi ile Nevşehir Valisi olarak atanan İnci Sezer Becel kimdir sorusu araştırma konusu olmaya başladı. 2015 yılından bu yana Çatalca Kaymakamlığı'nda görev yapan İnci Sezer Becel 10 Haziran 2020 tarihinde yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Nevşehir Valiliğine atanmıştır. Peki İnci Sezer Becel kimdir, kaç yaşında?
10.06.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Valiler Kararnamesi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.