Velayet

Velayet

Son dakika velayet haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan velayet gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan velayet haber sayfamızda...

Velayet

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 845 velayet haberi bulunmuştur.
Angelina Jolie, Brad Pitt ile ortak velayet kararını temyize taşıdı
Angelina Jolie, Brad Pitt ile ortak velayet kararını temyize taşıdıDünyaca ünlü oyuncu Angelina Jolie, eski eşi Brad Pitt'in 5 yıldır süren çocuklarının ortak velayet davasını kazanmasının ardından temyize başvurdu. Jolie ve Pitt, 9 Temmuz'da yeniden mahkemeye çıkacak.
14.06.2021Cadde
Angelina Jolie: İyi bir takımız
Angelina Jolie: İyi bir takımızABD’li oyuncu Angelina Jolie, altı çocuğuyla  iyi bir takım olduklarını belirterek, bu durumdan dolayı kendini çok şanslı hissettiğini söyledi.
12.06.2021Cadde
Oğlunun gözleri önünde öldürüldü! 'Sırtında 60 bıçak izi vardı'
Oğlunun gözleri önünde öldürüldü! 'Sırtında 60 bıçak izi vardı'Kırıkkale'de, eşi Sezer Başkaya tarafından 4 yaşındaki oğlunun gözü önünde öldürülen Hacer Başkaya'nın kız kardeşi Pınar Köksoy, "Biz sırtında 60 bıçak izi gördük. Adli tıp raporunda parmak uçlarına kadar bıçaklandığını gördük. Ağırlaştırılmış müebbet bile bizim içimizi rahatlatmayacak" dedi.
9.06.2021Gündem
Enfal Suresi Okunuşu ve Anlamı: Türkçe Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet Meali
Enfal Suresi Okunuşu ve Anlamı: Türkçe Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet MealiKur’an-ı Kerim’de yer alan surelerin her biri kendi içerisinde mana ve faziletler saklamaktadır. Bu bağlamda sureleri okuyan kişiler niyetleri doğrultusunda bazı manevi armağanlara erişebilmektedir. Enfal Suresi de faziletleri bakımından sık sık okunan bir suredir. 75 ayeti barındıran Enfal Suresi, Kur’an’da 8. sırada yer almaktadır. Surenin adı, 1. ayette geçen “el-Enfal” kavramından gelmekte ve savaş ganimeti manası taşımaktadır. Sure içerisinde Bedir Savaşı ile birlikte elde edilen savaş ganimetlerinin nasıl paylaşılacağı hakkında yol gösterilmektedir. Bunun yanında Müslümanların diğer din kardeşleri ile iyi geçinmesi öğütlenmektedir.
8.06.2021Sureler
'Angelina Jolie, Brad Pitt'i asla affetmeyecek'
'Angelina Jolie, Brad Pitt'i asla affetmeyecek'ABD'li aktör Brad Pitt, geçtiğimiz günlerde eski eşi Angelina Jolie ile beş yıldır süren çocuklarının ortak velayet davasını kazanmıştı. Pitt'i asla affetmeyeceği iddia edilen Jolie, yasal mücadelenin henüz bitmediğini düşünüyor.
4.06.2021Cadde
Hacı Bayram Veli Kimdir? Hayatı, Eserleri Ve Edebi Kişiliği
Hacı Bayram Veli Kimdir? Hayatı, Eserleri Ve Edebi KişiliğiTürk edebiyatında pek çok şairler bulunmaktadır. Bu şairlerden bir tanesi de Hacı Bayram Veli'dir. Hacı Bayram Veli yazmış olduğu şiirleri ile Türk şiirine ayrı bir hava katmıştır. Hacı Bayram Veli'nin hayatı ve eserleri en merak edilenler arasına girmiştir. Son 3 haftada Hacı Bayram Veli ile ilgili aramalar trend haline gelmiştir. Peki Hacı Bayram Veli kimdir? Hacı Bayram Veli hayatı nasıldır? Hacı Bayram Veli eserleri ve edebi kişiliği nasıldır? İşte Hacı Bayram Veli ile ilgili tüm detaylar.
3.06.2021Eğitim
Instagram’da  ilan-ı aşk
Instagram’da ilan-ı aşkÖzcan Deniz, İranlı modacı Samar Dadgar’a aşkını Instagram’dan ilan ederek, duygusal mesaj yazdı
31.05.2021Cadde
Pendik'te 'velayet' saldırısı! Yol kesip dehşet saçtılar
Pendik'te 'velayet' saldırısı! Yol kesip dehşet saçtılarPendik'te boşandığı eşinden icra yoluyla 2 çocuğunu alan baba, aracıyla eve döndüğü sırada eski eşinin kardeşlerinin saldırısına uğradı.
29.05.2021Haberler
Pendik'te 'velayet' saldırısı! Yol kesip dehşet saçtılar
Pendik'te 'velayet' saldırısı! Yol kesip dehşet saçtılarPendik'te boşandığı eşinden icra yoluyla 2 çocuğunu alan baba, aracıyla eve döndüğü sırada eski eşinin kardeşlerinin saldırısına uğradı.
29.05.2021Gündem
Brad Pitt-Angelina Jolie arasındaki velayet davasında karar çıktı
Brad Pitt-Angelina Jolie arasındaki velayet davasında karar çıktıBoşanma davasının başladığı 2016 yılından beri devam eden Angelina Jolie ile Brad Pitt'in velayet davası sona erdi. 18 yaşından küçük beş çocuğun ortak velayetini talep eden Brad Pitt, davayı kazandı.
27.05.2021Cadde
Velayet davasında  Brad Pitt önde
Velayet davasında Brad Pitt öndeABD’li oyuncular Angelina Jolie (45) ile Brad Pitt (57) iki yıl önce boşandı.
27.05.2021Dünya
14 yaşında doğum yaptı! Cinsel istismar ortaya çıktı
14 yaşında doğum yaptı! Cinsel istismar ortaya çıktıMuğla'nın Fethiye ilçesinde, nitelikli cinsel istismarda bulunduğu, o dönem 14 yaşında olan Y.S.A.'dan bir erkek bebeği dünyaya gelen Selçuk Çatalcam’ın 45 yıla kadar hapsi istendi. Hazırlanan iddianamede, Selçuk Çatalçam’ın okul çıkışında Y.S.A.'yı, 'bir yerlerde oturma' bahanesiyle arabaya bindirip tenha bir yere götürüp önce istismar, ardından da tecavüz ettiği belirtildi. Y.S.A’nın avukatı İslam Gezer, "Sanığın hiçbir beyanı kabul edilemeyeceği gibi cezada indirim alma gayesi ile yaptığı savunmalar da dinlenilmeyecek kadar gerçeklikten uzak. DNA raporu da her şeyi gözler önüne seriyor" dedi.
21.05.2021Gündem
Feyza Aktan: Bu cephane karşısında kendimi kollamam mümkün değil!
Feyza Aktan: Bu cephane karşısında kendimi kollamam mümkün değil!Şarkıcı Özcan Deniz ile eski eşi Feyza Aktan arasında sular durulmuyor. Oğulları Kuzey'in velayeti konusunda davalık olan ikili arasında çekişmeli süreç devam ediyor. Son olarak Aktan'ın ses kayıtları magazin gündemine bomba gibi düştü. Feyza Aktan da konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından açıklama yaptı.
12.05.2021Cadde
Boşanma aşamasındaki eşinin kaçırdığı çocuklarına kavuştu
Boşanma aşamasındaki eşinin kaçırdığı çocuklarına kavuştuErzurum’da Tuba B., boşanma davası açtığı B.B.'nin (35) kaçırdığı çocukları Emirhan (12) ile kızı Nisanur'a (9) kavuştu. Çocuklarını teslim alan Tuba B., "Dünyalar benim oldu" dedi.
11.05.2021Gündem
Özcan Deniz'in eski eşi Feyza Aktan sessizliğini bozdu!
Özcan Deniz'in eski eşi Feyza Aktan sessizliğini bozdu!Şarkıcı Özcan Deniz'le 15 ay evli kaldıktan sonra anlaşmalı boşanan Feyza Aktan, Deniz’in kendisine şiddet uyguladığını öne sürmüştü. Özcan Deniz ise Aktan’ın üç yaşındaki oğulları Kuzey’le görüşmesini engellediğini iddia ederek eski eşine velayet davası açmıştı. Bugüne kadar sessiz kalmayı tercih eden Feyza Aktan, ilk kez konuştu.
10.05.2021Cadde
Telefona bakıp bakıp ağlıyor! 'Ölsen de göremeyeceksin'
Telefona bakıp bakıp ağlıyor! 'Ölsen de göremeyeceksin'Erzurum'da, boşanma davası açtığı B.B.'nin (35), oğlu Emirhan (12) ile kızı Nisanur'u (9) kaçırdığını öne süren Tuba B. (35), çocuklarının resimlerine telefonda bakıp duy dolu anlar yaşıyor. Tuba B., "Eşim, çocuklarımı kısıtlama öncesi bayram alışverişi yapacağını söyleyerek kandırıp kaçırdı. Evlatlarım bensiz yapamaz. Ne olur evlatlarımı bulup bana versinler. Bayrama yavrularım ile birlikte gireyim" diyerek yardım istedi.
7.05.2021Haberler
Telefona bakıp bakıp ağlıyor! 'Ölsen de göremeyeceksin'
Telefona bakıp bakıp ağlıyor! 'Ölsen de göremeyeceksin'Erzurum'da, boşanma davası açtığı B.B.'nin (35), oğlu Emirhan (12) ile kızı Nisanur'u (9) kaçırdığını öne süren Tuba B. (35), çocuklarının resimlerine telefonda bakıp duy dolu anlar yaşıyor. Tuba B., "Eşim, çocuklarımı kısıtlama öncesi bayram alışverişi yapacağını söyleyerek kandırıp kaçırdı. Evlatlarım bensiz yapamaz. Ne olur evlatlarımı bulup bana versinler. Bayrama yavrularım ile birlikte gireyim" diyerek yardım istedi.
7.05.2021Gündem
Özcan Deniz'den şok sözler: Feyza hasta bir anne!
Özcan Deniz'den şok sözler: Feyza hasta bir anne!Ünlü şarkıcı Özcan Deniz, şiddet ve velayet nedeniyle karşılıklı davalar açtığı eski eşine ateş püskürdü. Ünlü şarkıcı, oğlunu kendisinden kaçırdığını iddia ettiği Feyza Aktan'ı 'Medea kompleksi' hastası olmakla suçladı. Deniz, "Bu hastalık yüzünden ülke enkaz çocuklar ülkesine döndü" dedi.
3.05.2021Cadde
Özcan Deniz oğlunun doğum gününü tek başına kutladı
Özcan Deniz oğlunun doğum gününü tek başına kutladıOğlu Kuzey'den 10 gündür haber alamadığını belirterek eski eşi Feyza Aktan hakkında suç duyurusunda bulunan şarkıcı Özcan Deniz, duygusal bir paylaşım yaptı. Oğlunu göremediğini belirten Deniz, üç yaşına giren Kuzey'in doğum gününü tek başına kutladı.
29.04.2021Cadde
Oğlundan  haber alamıyor
Oğlundan haber alamıyorÖzcan Deniz, oğlu Kuzey’den 10 gündür haber alamayınca, eski eşi Feyza Aktan hakkında suç duyurusunda bulundu.
29.04.2021Cadde
Sokak ortasında korku dolu anlar! Boğazına bıçağı dayadı
Sokak ortasında korku dolu anlar! Boğazına bıçağı dayadıTekirdağ'ın Çorlu ilçesinde çocuğunun velayeti boşandığı eşine verildiği gerekçesiyle intihar girişiminde bulunan kişi, polis ekiplerince ikna edildi.
27.04.2021Gündem
Kendisine şiddet uygulayan eşini bıçaklayarak öldüren kadına 17 yıl 6 ay hapis cezası
Kendisine şiddet uygulayan eşini bıçaklayarak öldüren kadına 17 yıl 6 ay hapis cezası Gelen bir son dakika haberine göre; İstanbul Sancaktepe’de 15 Temmuz 2020’de eşi Vedat Bilgi’yi bıçaklayarak öldürmekten yargılanan 3 çocuk annesi Gülşen Bilgi 3. kez hakim karşısındaydı. Duruşmadaki savunmasında sanık Gülşen Bilgi, tahliye olmazsa küçük çocuğunu yanına alacağını ifade etti. Duruşma sonu mahkeme, sanık Bilgi’yi ‘Haksız tahrik altında eşi kasten öldürmek’ suçundan 17 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırdı.
21.04.2021Gündem
Oğluyla  pazar keyfi
Oğluyla pazar keyfiÖzcan Deniz, oğlu Kuzey’le fotoğraflarını Instagram’dan paylaştı
19.04.2021Cadde
Deniz Akkaya ile Efe Önbilgin'in velayet davasında tanık dinlendi
Deniz Akkaya ile Efe Önbilgin'in velayet davasında tanık dinlendiİş insanı Cengiz Efe Önbilgin'in, 11 yaşındaki kızı Ayşe'nin bikinili fotoğraflarının bir firmanın reklamında yer aldığı ve sosyal medyada paylaşıldığı iddiasıyla kızının annesi Deniz Akkaya'ya karşı açtığı velayetin düzenlenmesi davasında tanık dinlendi. Tanık, "Bu fotoğrafları annesi (Deniz Akkaya) kendi sayfasında da paylaştı ama ticari amaçla paylaştığını düşünmüyorum" dedi.
14.04.2021Cadde
Kanye West'in boşanma talepleri ortaya çıktı
Kanye West'in boşanma talepleri ortaya çıktıDünyaca ünlü rapçi Kanye West, eşi Kim Kardashian'ın kendisine açtığı boşanma davasına ilk kez resmi olarak mahkemeye başvurarak karşılık verdi. West, yedi yıllık evliliğini bitirirken, Kardashian'dan taleplerini mahkemeye sundu.
14.04.2021Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Angelina Joliebrad pittcaddemagazinünlüler dünyası

Velayet ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.