Wirecard

Wirecard

Son dakika Wirecard haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Wirecard gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Wirecard haber sayfamızda...

Wirecard

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 17 wirecard haberi bulunmuştur.
'En büyük ekonomik risk faiz ortamı'
'En büyük ekonomik risk faiz ortamı'Alman Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun (BaFin) yeni başkanı Mark Branson, en büyük ekonomik riskin faiz ortamı ve etkileri olduğunu belirterek, finansal kurumların denetimine yönelik “daha hızlı ve sert” bir yaklaşım göstereceklerini açıkladı.
8.10.2021Uzmanpara
Almanya'nın muhtemel başbakanı: Olaf Scholz
Almanya'nın muhtemel başbakanı: Olaf ScholzAlmanya Maliye Bakanı Olaf Scholz'a, robotları andıran konuşma tarzı nedeniyle bir zamanlar "Scholzomat" (Scholzomaton) lakabı takılmıştı. Ancak Scholz ülkesinde dün yapılan genel seçimde, teknokratik imajını geride bırakmayı başardı.
27.09.2021Dünya
Merkel 'Wirecard skandalında' ifade verdi
Merkel 'Wirecard skandalında' ifade verdiAlmanya Başbakanı Angela Merkel, ülke tarihinin en büyük finansal skandallarından birinin merkezi olan ödeme şirketi Wirecard’ın Çin’de yatırım yapması için girişimde bulunduğunda şirket hakkında suçlamalardan haberi olmadığını söyledi.
23.04.2021Uzmanpara
BaFin'ın Alman olmayan ilk başkanı işe başlıyor
BaFin'ın Alman olmayan ilk başkanı işe başlıyorİsviçre finansal regülatörü Finansal Piyasalar Düzenleme Kurulu (FINMA) Başkanı Mark Branson’un, Alman Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun (BaFin) yeni başkanı olarak atanacağı bildirildi.
22.03.2021Uzmanpara
DAX endeksindeki şirket sayısı artırılacak
DAX endeksindeki şirket sayısı artırılacakAlman DAX endeksinde şirket sayısının daha sıkı üyelik kuralları ile 30’dan 40'a çıkarılacağı bildirildi.
24.11.2020Uzmanpara
Alacaklılar Wirecard"dan 12,5 milyar euro talep ediyor
Alacaklılar Wirecard"dan 12,5 milyar euro talep ediyorAlmanya tarihinin en büyük finansal skandallarından birinin merkezi olan ödeme şirketi Wirecard'ın alacaklılarının 12,5 milyar euro talep ettiği bildirildi.
18.11.2020Uzmanpara
Avrupa borsaları İngiltere hariç düşüşle kapandı
Avrupa borsaları İngiltere hariç düşüşle kapandıAvrupa borsaları, özellikle ABD’de koronavirüsün (Kovid-19) hızlıca yayılmasının yatırımcıların salgında ikinci dalgaya ilişkin endişelerini artırmasının etkisiyle haftanın son işlem gününü İngiltere’deki FTSE 100 endeksi hariç düşüşle tamamladı.
26.06.2020Ekonomi
Wirecard iflas başvurusunda bulundu
Wirecard iflas başvurusunda bulunduAlmanya merkezli elektronik ödeme sistemleri şirketi Wirecard AG bilançosunda gözüken 1,9 milyar avrodan fazla paranın kayıp olmasının ardından Münih bölge mahkemesinde iflas başvurusunda bulundu.
25.06.2020Ekonomi
Gözaltına alınmıştı! Skandal CEO serbest bırakıldı
Gözaltına alınmıştı! Skandal CEO serbest bırakıldıÖdeme sistemleri şirketi Wirecard'ın eski CEO'su "kayıp nakit" skandalından dolayı Pazartesi akşam saatlerinde gözaltına alınmıştı. Ancak bir skandala daha imza atıldı ve eski CEO kefaletle serbest bırakıldı.
24.06.2020Ekonomi
Avrupa borsaları günü yükselişle kapattı
Avrupa borsaları günü yükselişle kapattıAvrupa borsaları, Avrupa'da Satınalma Yöneticileri Endeksi (PMI) verilerinin ekonomideki daralmanın yavaşladığını göstermesi ve ABD-Çin geriliminin hafiflemesinin etkisiyle günü yükselişle tamamladı.
23.06.2020Ekonomi
Avrupa borsaları düşüşle kapandı
Avrupa borsaları düşüşle kapandıAvrupa borsaları, yeni tip corona virüs (covid-19) salgınında artan vaka sayılarına ve salgında ikinci dalgaya ilişkin endişelerin etkisiyle günü düşüşle tamamladı.
22.06.2020Ekonomi
Lufthansa, DAX endeksinden çıkarılıyor
Lufthansa, DAX endeksinden çıkarılıyorAlman hava yolu şirketi Lufthansa AG’nin, 22 Haziran’dan sonra Alman DAX endeksinden çıkarılacağı bildirildi.
5.06.2020Ekonomi
İstanbul Marketing Summit 2019
İstanbul Marketing Summit 2019İstanbul Marketing Summit, Süper Cuma'da süper bir indirim hazırladı. Limitli sayıda bilette fiyat 333 TL'ye indi. Sadece internet üzerinden gerçekleştirilecek satın almalarda geçerli olan bu fiyatı yakalamak için şimdi biletinizi alın.
En çok parayı ağustosta harcadık
En çok parayı ağustosta harcadıkFarklı alanlarda ödeme çözümlerini bir arada sunan Wirecard Türkiye, 2019 yılı tatil harcama verilerini çıkardı. Buna göre, bu yıl iç turizmdeki harcamalar yılın en sıcak ayı ağustosta yoğunlaştı.
12.10.2019Ege
Tatile en çok parayı ağustosta harcadık
Tatile en çok parayı ağustosta harcadıkFrankfurt Borsası’nda işlem gören ilk 30 teknoloji şirketinden biri olan Wirecard AG çatısı altında faaliyet gösteren Wirecard Türkiye, Türk turistlerin 2019 yazında taksitli karttan çok peşin parayla tatil yapmayı tercih ettiğini ve tatil için en çok ağustos ayında para harcadığını açıkladı.
11.10.2019Ekonomi
Turizmin kalbi Uzak Rota Travel Summit'te atacak
Turizmin kalbi Uzak Rota Travel Summit'te atacakGeçtiğimiz yıl Fairmont Quasar Istanbul’da 5 salonda 1500 turizmcinin katılımı ile gerçekleşen etkinliğin hemen ardından, Uzakrota Travel Summit 2018’in çalışmaları başladı.
26.07.2018Tatil
Elektronik ödemeler ondan sorulacak!
Elektronik ödemeler ondan sorulacak!Türkiye’yi yeni nesil ödeme teknolojilerinin merkez üssü haline getirmeyi hedefleyen Ödeme ve Elektronik Para Derneği (ÖDED) kuruldu!
28.12.2015Teknoloji

Benzer Haber Etiketleri

Wirecard ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.