Yağ Aldırma

Yağ Aldırma

Son dakika yağ aldırma haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yağ aldırma gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yağ aldırma haber sayfamızda...

Yağ Aldırma

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 200 yağ aldırma haberi bulunmuştur.
Estetik operasyonların risk haritası
Estetik operasyonların risk haritasıDolgu, botoks gibi ameliyatsız işlemlerde nelere dikkat edilmeli? Birden fazla ameliyatın tek seferde yapıldığı kombine ameliyatlar ne tür riskler barındırıyor? Basit bir işlem gibi görülen estetik uygulamaların risk faktörlerini plastik cerrahi uzmanıyla konuştuk
28.11.2021Pazar
2022 yılı estetik dünyasında bizi neler bekliyor?
2022 yılı estetik dünyasında bizi neler bekliyor?2021 yılında hiç olmadığı kadar yoğun bir estetik cerrahi talebine tanıklık ettik. Bunun başlıca sebebi korona döneminde evden çalışmanın yaygınlaşması ve tatil için ayrılan birikimlerin estetik operasyonlara kaydırılması oldu. Korona öncesi yoğun tempolu iş dönemlerinde kişilerin daha çok, ofis şartlarında kısa vakitlerde yapılan ve iyileşme dönemi ihtiyacı olmayan 'non-invazif' prosedürlere ilgisinin olduğunu söyleyen Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Dr Sarper Mete, 2022 yılında bizi güzellik sektöründe nelerin beklediği ile ilgili bilgi verdi.
11.11.2021Estetik
'Ölümden döndüm' diyen Alişan'dan iki milyon TL'lik dava!
'Ölümden döndüm' diyen Alişan'dan iki milyon TL'lik dava!Alişan, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Ufuk A.’nın yaptığı yağ aldırma operasyonu sonucu vücudunda kalıcı hasar meydana geldiğini ve ölümden döndüğünü iddia ederek, savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Ayrıca avukatı Emek Emre aracılığıyla İstanbul Tüketici Mahkemesi’ne başvuran ünlü şarkıcı, Ufuk A.’ya 2 milyon TL manevi, 10 bin TL de maddi olmak üzere toplam 2 milyon 10 bin TL'lik tazminat davası açmış, Tabipler Odası’na da şikâyet etmişti.
10.10.2021Cadde
Uzmanlar uyardı! Estetik müdahalelerde ciddi artış...
Uzmanlar uyardı! Estetik müdahalelerde ciddi artış...Son dakika haberlere göre koronavirüs salgını, hayatımızdaki pek çok şeyi olduğu gibi güzellik algımızı da etkiledi. İnsanların bedenleriyle ilgili rahatsızlık duydukları şeyleri değiştirme arzusu da listenin ilk sıralarında yer alıyor. Pandemi döneminde estetik müdahalelere olan ilgideki ciddi artışa vurgu yapan uzmanlar, dikkat çeken bir uyarıda bulunuyor.
30.10.2021Gündem
Moda dünyasından Linda’ya destek
Moda dünyasından Linda’ya destek1990’lı yılların ünlü mankeni Linda Evangelista’nın yağ aldırdıktan sonra vücudu deforme olduğu için insan içine çıkamadığını açıklamasının ardından, kendisine eski meslektaşlarından destek geldi. Moda dünyası, Evangelista’yı teselli etmeye çalıştı
25.09.2021Dünya
Adana'da 3 çocuk annesinin estetik ameliyat sonrası ölümüne ilişkin  soruşturma
Adana'da 3 çocuk annesinin estetik ameliyat sonrası ölümüne ilişkin soruşturmaAdana'da, 39 yaşındaki kadının vücut estetiği operasyonunun ardından hayatını kaybetmesi nedeniyle ailesinin şikayeti üzerine soruşturma başlatıldı.
24.09.2021Gündem
Linda Evangelista: Tanınmaz hale geldim!
Linda Evangelista: Tanınmaz hale geldim!Bir yağ aldırma uygulaması yaptıran ancak vücudunda oluşan kalıcı deformasyonlar nedeniyle ortaya çıkamadığını açıklayan 90'lı yılların süper modeli Linda Evangelista, "Medyanın tabiriyle, tanınmaz hale geldim” dedi.
23.09.2021Cadde
Son dakika... İstanbul'da yağ aldırma ameliyatı sonrası şüpheli ölüm! İnceleme başlatıldı
Son dakika... İstanbul'da yağ aldırma ameliyatı sonrası şüpheli ölüm! İnceleme başlatıldıGelen son dakika haberine göre; Gineli Simone Bıchara Abibe'nin İstanbul'daki özel bir hastanede yağ aldırma ameliyatının ardından hayatını kaybetmesi üzerine inceleme başlatıldı. Abibe'nin, Gine Savunma Bakanı'nın yeğeni olduğu öğrenildi.
22.08.2021Gündem
Katie Price Türkiye'de yaptırdığı estetik operasyonu YouTube'da yayınladı
Katie Price Türkiye'de yaptırdığı estetik operasyonu YouTube'da yayınladıEstetik operasyonlar için Türkiye'yi tercih eden İngiliz yıldız Katie Price, son yaptırdığı yüz gerdirme ameliyatını YouTube kanalında yayınladı. Sevgilisi Carl Woods'un da yağ aldırma operasyonu yaptırdığı görüldü.
2.08.2021Cadde
Alişan'ın yağ aldırma davasında karar çıktı
Alişan'ın yağ aldırma davasında karar çıktıŞimdilerde koronavirüse yakalanan ve tedavisi yoğun bakımda devam eden kardeşi Selçuk Tektaş'tan gelecek güzel haberi bekleyen Alişan'ın; üç yıl önce 'Ölümden döndüm' diyerek anlattığı Liposuction 'Yağ aldırma' ameliyatıyla ilgili şikayette bulunduğu dosya karara bağlandı.
8.07.2021Cadde
Liposuction ne işe yarar? PAL yöntemi nedir?
Liposuction ne işe yarar? PAL yöntemi nedir?Yoğun spor veya diyete rağmen vücudun bazı bölgelerindeki aşırı yağlardan doğal yollarla kurtulmak her zaman mümkün olmayabiliyor. Bölgesel yağlanmaya bağlı şekil bozuklukları özellikle yaz aylarında daha fazla göze çarpıyor. Bu konuda en çok başvurulan işlemlerden biri olan klasik Liposuction yöntemi dünyada ve Türkiye'de çok uzun zamandır uygulanıyor. Çağın getirdiği teknolojik yenilikler hayatın her alanında kolaylıklar sağlarken estetik, güzellik ve sağlık sektörü de gelişmelerden nasibini alıyor. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. Sarper Mete konu hakkında bilgi verdi.
29.05.2021Estetik
Lily Allen: Sevgilim yara izlerini sorunca çok utandım
Lily Allen: Sevgilim yara izlerini sorunca çok utandımKısa bir süre önce ikinci evliliğini yapan İngiliz şarkıcı Lily Allen, kalçasından yağ aldırdığını açıkladı. O dönemde bir erkek arkadaşının olduğunu belirten Allen, "Sevgilim yara izlerini sorunca çok utandım" ifadelerini kullandı.
6.04.2021Cadde
Yağ Aldırma (Liposuction) Nedir, Kimlere Yapılabilir? Liposuction Ameliyatı Ne Kadar Sürer?
Yağ Aldırma (Liposuction) Nedir, Kimlere Yapılabilir? Liposuction Ameliyatı Ne Kadar Sürer?İnsanların genel problemleri arasında fazla kilolar bulunmaktadır. Özellikle de vücutta eşit şekilde dağılmayan ve sadece belirli bölgelere toplanan yağlar son derece kötü bir görünüme sahip olmaktadır. Bölgesel olarak kilo problemi olan kişiler fazla yağlardan kurtulmak için yağ aldırma işlemini tercih etmektedir. Yağ aldırma (liposuction) nedir, kimlere yapılabilir? Liposuction ameliyatı ne kadar sürer? İşte, tüm detaylar.
18.02.2021Sağlık
Evde kalıp kilo alanlar estetik cerraha başvuruyor!
Evde kalıp kilo alanlar estetik cerraha başvuruyor!Koronavirüsü salgınında artan evde kalma süresi ve hareketsizlik nedeniyle ortaya çıkan kilo sorununa çare arayanlar, estetik cerrahlara başvurmaya başladı. Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Tıp Fakültesi Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Muhammet Uraloğlu, "Covid- 19 sürecinin getirdiği kısıtlamaların, hareketsizlik ve yeni beslenme alışkanlıkları ortaya çıkardığını belirterek, Yağlanma, kilo alma bu dönemlerde çok fazla. Yağ aldırma operasyonlarında artış bekliyoruz" dedi.
17.02.2021Genel Sağlık
Yağ aldırma ameliyatı sonrası hayatını kaybeden kadının çocukları konuştu
Yağ aldırma ameliyatı sonrası hayatını kaybeden kadının çocukları konuştuİstanbul Ataşehir'de 3 buçuk yıl önce özel bir estetik merkezinde yağ aldırma ameliyatı geçiren Aynur Çolakoğlu operasyondan kısa bir süre sonra hayatını kaybetmişti. Mahkeme sonucunda hatalı bulunan doktorun cezası istinaf mahkemesine taşındı. Ailesi yaşanan olayla ilgili konuştu.
18.01.2021Haberler
Yağ aldırma ameliyatı ölümle bitmişti! 24 saat acı çekmiş
Yağ aldırma ameliyatı ölümle bitmişti! 24 saat acı çekmişİstanbul Ataşehir'de 3 buçuk yıl önce özel bir estetik merkezinde yağ aldırma ameliyatı geçiren Aynur Çolakoğlu operasyondan kısa bir süre sonra hayatını kaybetmişti. Mahkeme sonucunda hatalı bulunan doktorun cezası istinaf mahkemesine taşındı. Ailesi yaşanan olayla ilgili konuştu.
18.01.2021Gündem
Ödül gibi ceza! 4 gün içinde...
Ödül gibi ceza! 4 gün içinde...Aynur Çolakoğlu, vücudundaki yağlardan rahatsızdı ve liposuction (yağ aldırma) ameliyatı oldu. Çolakoğlu ameliyattan 4 gün sonra hayatını kaybetti. Ameliyatı yapan doktora ise 38 bin TL ceza verildi.
14.01.2021Gündem
Şeyda Coşkun ünlüleri değerlendirdi
Şeyda Coşkun ünlüleri değerlendirdiDiyetisyen ve yaşam koçu Şeyda Coşkun, çalıştığı Gülşen, Gülben Ergen, Derya Şensoy, Ajda Pekkan, İrem Derici ve Deniz Seki’ye not verdi. Coşkun, Ajda Pekkan'ın bacaklarına uyguladığı liposuction(yağ aldırma) yüzünden çok pişman olduğunu söyledi.
20.10.2020Cadde
Doğum sonrası annelik estetiği nedir?
Doğum sonrası annelik estetiği nedir? Gebelikte alınan kilolar ve doğum sonrası vücudunuzda oluşan deformasyonlar ile başınız dertte ise dünyada trend olan ve birçok ünlünün de hamilelik öncesi vücut formuna kavuşmak için güvendikleri yöntem Mommy Makeover yani 'Annelik Estetiği' ameliyatını tercih edebilirsiniz. Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Yunus Doğan konu hakkında önemli bilgiler verdi.
28.08.2020Doğum
Sağlıklı görünmenin doğal yolu, doğal estetikten geçiyor
Sağlıklı görünmenin doğal yolu, doğal estetikten geçiyorDoğal ve sağlıklı bir görünüşe sahip olmak için yapılan operasyonların günümüz estetik anlayışının temel taşı olduğunu belirten Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Doç.Dr. Tayfun Türkaslan "Bizler için yaptığımız operasyonlar kadar uygulama öncesi ve sonrası da büyük önem taşıyor" dedi
Liposuction ile vücut şekillendirme
Liposuction ile vücut şekillendirmeVücutta çeşitli sebeplerle yağlanmalar görülebilmektedir. Bu yağlanmalardan dolayı kişi vücudundan rahatsızlık duyabilir. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Fatih Dağdelen, bu durumda birçok kişinin başvurduğu bir yöntem olan liposuction ile vücut şekillendirmeyle ilgili merak edilenleri anlattı.
14.11.2019Estetik
Form Cerrahi Folkart Towers’da
Form Cerrahi Folkart Towers’daPlastik cerrahı Dr...
31.10.2019Ege
Doğum sonrası bu sorunlardan kurtulmak oldukça kolay!
Doğum sonrası bu sorunlardan kurtulmak oldukça kolay!Kadınlar tarafından en sık tercih edilen hem psikolojik alanda hem de cinsel alanda kendilerini rahat ve mutlu hissetmelerine yardımcı olan genital estetik nedir? Kimler yaptırabilir? Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Pınar Kadiroğulları, genital estetik konusunu tüm ayrıntılarıyla anlattı.
Vajinal deformasyonlar cinsel hayatı olumsuz etkiliyor
Vajinal deformasyonlar cinsel hayatı olumsuz etkiliyorHem kadınlara hem de erkeklere farklı birçok genital estetiğin uygulanabildiğini söyleyen Op. Dr. Oygar Aytekin, kadınların son yıllarda bu tip operasyonları daha çok tercih ettiğinin altını çizdi.
Ayakları perişan
Ayakları perişanSon günlerin çok konuşulan ismi Cardi B, geçtiğimiz akşam Twitter üzerinden çarpıcı açıklamalarda bulundu.
14.06.2019Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Yağ Aldırma ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.