Yalova Belediyesi

Yalova Belediyesi

Son dakika yalova belediyesi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yalova belediyesi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yalova belediyesi haber sayfamızda...

Yalova Belediyesi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 893 yalova belediyesi haberi bulunmuştur.
İçişleri Bakanı Soylu, Yalova Güvenlik Toplantısı’na katıldı
İçişleri Bakanı Soylu, Yalova Güvenlik Toplantısı’na katıldıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Yalova Güvenlik Toplantısı'na katıldı. 3 saat süren toplantıda, terör, uyuşturucu ile mücadele, deprem ve pandemi gibi konular ele alındı.
25.04.2021Siyaset
Bakan Kasapoğlu: ‘Stratejik bir tesis’
Bakan Kasapoğlu: ‘Stratejik bir tesis’Gençlik ve Spor Yatırımları Protokol Töreni’nde açıklamalarda bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu “Kazandıracağımız ‘su sporları merkezi’ hem Yalova hem ülke için anlamlı, stratejik bir tesis olacak” dedi
17.01.2021Diğer
Vefa Salman için tutuklama talebi
Vefa Salman için tutuklama talebiYalova Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğünde çalışan Reşat E'nin zimmetine para geçirmesiyle ilgili açılan davada, tutuksuz yargılanan Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman'ın tutuklanması için yakalama kararı çıkarılması talep edildi.
11.09.2020Siyaset
CHP'den istifa edip MHP'ye geçtiler
CHP'den istifa edip MHP'ye geçtilerCHP’den geçtiğimiz günlerde istifa eden Yalova Belediyesi Meclis Üyesi Yavuz Bingöl ile Çınarcık Belediyesi Meclis Üyesi Ali Altıparmak, düzenlenen törenle MHP’ye geçti.
7.09.2020Siyaset
Vefa Salman'ın tutuklanma talebi reddedildi
Vefa Salman'ın tutuklanma talebi reddedildiYalova Belediyesinde Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen zimmet suçu ve resmi belgede sahtecilik soruşturması kapsamında görülen davanın üçüncü gününde yargılanan eski Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman hakkında verilen tutuklama talebi mahkeme heyeti tarafından reddedildi. Dava bitiminde ise adliye binası önünde sanıkların yakınları arasında yaşanan arbede sonucunda çok sayıda kişi gözaltına alındı.
4.09.2020Gündem
Son dakika: Yalova Belediyesi Eski Başkanı Vefa Salman’ın tutuklanması istendi
Son dakika: Yalova Belediyesi Eski Başkanı Vefa Salman’ın tutuklanması istendiSon dakika haberine göre; Yalova Belediyesi Eski Başkanı Vefa Salman’ın tutuklanması istendi. Yalova 2. Ağır Ceza Mahkemesi Savcısı, Yalova Belediyesi Eski Başkanı Vefa Salman’ın tutuklanmasını talep etti. CHP'li Yalova Belediyesi'nin kasasından 30 milyon lira kaçırılarak yolsuzluk yapıldığı gerekçesiyle başlatılan dava duruşması devam ediyor.
4.09.2020Gündem
Yalova Belediyesi'ndeki 'zimmet' soruşturmasında ilk duruşma başladı
Yalova Belediyesi'ndeki 'zimmet' soruşturmasında ilk duruşma başladıYalova Belediyesi’nde Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen zimmet suçu ve resmi belgede sahtecilik soruşturmasında ilk dava görülmeye başlandı. 20 milyon 739 bin 664 lira 80 kuruşluk zimmet soruşturmasının ilk duruşmasında CHP Genel Başkan Yardımcıları Muharrem Erkek ve Seyit Torun'un yanı sıra çok sayıda CHP'li milletvekili ve belediye başkanı da duruşma salonunda hazır bulundu.
2.09.2020Gündem
Yalova'daki 'zimmet' soruşturmasında sekreter yeniden tutuklandı
Yalova'daki 'zimmet' soruşturmasında sekreter yeniden tutuklandıYalova Belediyesi’nde yürütülen milyonlarca liralık ‘zimmet’ soruşturmasında tutuklanıp, avukatlarının itirazları sonucunda 13 Mayıs'ta adli kontrol şartıyla serbest bırakılan Bahar Taşkömür., yeni delillerin ortaya çıkmasıyla tekrar tutuklandı. Bahar Taşkömür, tutuklanan Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç’in sekreteri olarak görev yapıyordu.
17.06.2020Gündem
Son dakika I Yalova Belediyesi'ndeki 'zimmet' soruşturmasında 4 gözaltı daha
Son dakika I Yalova Belediyesi'ndeki 'zimmet' soruşturmasında 4 gözaltı dahaSon dakika haberi... Yalova Belediyesi’nde 19 kişinin tutuklu olduğu milyonlarca liralık 'zimmet' soruşturması kapsamında belediye çalışanı 4 kişi daha gözaltına alındı.
3.06.2020Gündem
Yalova Belediyesi'ndeki görevinden uzaklaştırılan Salman'ın ifadesine başvuruldu
Yalova Belediyesi'ndeki görevinden uzaklaştırılan Salman'ın ifadesine başvurulduSon dakika haberine göre; Yalova Belediyesinde bir çalışanın zimmetine para geçirdiği iddiasıyla yürütülen soruşturma kapsamında, görevden uzaklaştırılan Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman'ın ifadesine başvuruldu.
28.05.2020Gündem
Yalova'da çatıda sıkışan yavru sansarlar kurtarıldı
Yalova'da çatıda sıkışan yavru sansarlar kurtarıldıYalova'nın Çınarcık ilçesinde bir evin çatışında sıkışan 3 yavru sansar, kurtarıldı.
12.05.2020Gündem
Zimmet soruşturmasında savcıya mektup yazıp tek tek anlattı! 'En alttan en tepeye herkesin haberi vardır'
Zimmet soruşturmasında savcıya mektup yazıp tek tek anlattı! 'En alttan en tepeye herkesin haberi vardır'Yalova Belediyesi'ndeki 'zimmet' soruşturmasında 17 kişi tutuklandı. Tutuklananlar arasında olan ve paraların aktarıldığı iddia edilen paravan şirketin sahibi müteahhit Bekir Bilgi, soruşturmayı yürüten Cumhuriyet Savcısına mektup yazdı. Mektupta, kendisine yatırılan paraların büyük bölümünü belediyede muhasebeci olarak çalışan Reşat Elgin’e geri verdiğini öne süren Bilgi, bu işlemlerin hukuki zeminde olduğunu düşündüğü için yaptığını yazarak, "Hiçbir şüphem yok ki, bu işten Reşat Elgin’den başlayarak, silsile usulüyle en alttan en tepeye herkesin haberi ve bilgisi vardır" ifadelerini kullandı.
10.03.2020Gündem
Son dakika... Yalova Belediye Başkanı'nın yerine gelen isim belli oldu
Son dakika... Yalova Belediye Başkanı'nın yerine gelen isim belli olduGelen son dakika haberine göre, Yalova Belediye Başkanı Salman'ın yerine Belediye Başkan Vekilliğine meclis üyesi Mustafa Tutuk seçildi.
6.03.2020Gündem
Yalova Belediyesi'ndeki zimmet soruşturmasında yeni gelişme
Yalova Belediyesi'ndeki zimmet soruşturmasında yeni gelişmeYalova Belediyesi'nde bir çalışanın zimmetine para geçirdiği iddiasıyla gözaltına alınan 10 şüpheliden 5'i adliyeye sevk edildi.
3.03.2020Gündem
Yalova Belediyesindeki zimmet soruşturmasında 5 kişi daha gözaltına alındı
Yalova Belediyesindeki zimmet soruşturmasında 5 kişi daha gözaltına alındıYalova Belediyesi'nde bir çalışanın zimmetine para geçirdiği iddiasıyla başlatılan soruşturma kapsamında 5 kişi daha gözaltına alındı.
28.02.2020Gündem
Yalova Belediyesindeki vurgunda 3 kişi daha adliyede!
Yalova Belediyesindeki vurgunda 3 kişi daha adliyede!Yalova Belediyesinde bir çalışanın zimmetine para geçirdiği iddiasıyla gözaltına alınan 3 şüpheli daha adliyeye sevk edildi.
28.02.2020Gündem
Yalova Belediyesindeki zimmet soruşturmasında 3 kişi daha gözaltına alındı
Yalova Belediyesindeki zimmet soruşturmasında 3 kişi daha gözaltına alındıYalova Belediyesinde bir çalışanın zimmetine para geçirdiği iddiasıyla başlatılan soruşturma kapsamında 3 şüphelinin daha gözaltına alındığı bildirildi.
26.02.2020Gündem
Yalova Belediyesi'ndeki 'zimmet' soruşturmasında 3 kişi daha gözaltına alındı
Yalova Belediyesi'ndeki 'zimmet' soruşturmasında 3 kişi daha gözaltına alındıYalova Belediyesi'nde Yalova Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan Zimmet soruşturması kapsamında 3 kişi daha gözaltına alındı.
25.02.2020Gündem
Bu mücadelede bizim yerimiz belli
Bu mücadelede bizim yerimiz belliİttifak tartışmalarıyla ilgili konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı, “Demokrasiden yana olanlar ve demokrasinin karşısında duranlar arasında yürüyen bir siyasi mücadele var” dedi
25.02.2020Siyaset
Son dakika haberi: Belediyede skandal! Sarı zarfla rüşvet trafiği kamerada
Son dakika haberi: Belediyede skandal! Sarı zarfla rüşvet trafiği kameradaGelen son dakika haberine göre; Yalova Belediyesi’nde rüşvet trafiği kameralara takıldı. Buna göre, ihale alan firmaya gönderilen 75 bin liranın 50 bin lirası aynı gün belediyede Reşat Elgin’ne teslim edildi. Para daha sonra sarı bir zarf içinde Halit Güleç’e verildi.
18.02.2020Gündem
Vefa Salman Yalova Belediyesi'nden çalınan paranın miktarını açıklandı!
Vefa Salman Yalova Belediyesi'nden çalınan paranın miktarını açıklandı!Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, zimmetine para geçirdiği iddiasıyla tutuklanan belediye personeli Reşat Elgin'in, belediyeyi 1 milyon 428 bin lira dolandırdığının tespit edildiğini bildirdi. Soruşturma kapsamında tutuklanan Reşat Elgin'in itirafları sonrasında Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç tutuklanmıştı.
14.02.2020Siyaset
Yalova'daki zimmet soruşturmasında 3 şüpheli daha adliyede!
Yalova'daki zimmet soruşturmasında 3 şüpheli daha adliyede!Yalova Belediyesi'nde 'zimmet' soruşturması kapsamında gözaltına alınan Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç'in şoförü B.E., sekreteri B.T. ile  zimmet olayına karıştığı tespit edilen bir firma çalışanı O.G., adliyeye sevk edildi. Soruşturma kapsamında daha önce Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç, Mali İşler Müdürü Şenay Reyhan Kaş,  muhasebe çalışanı Reşat Elgin ve paraların aktarıldığı iddia edilen paravan şirketin sahibi müteahhit Bekir Bilgi tutuklanmıştı.
14.02.2020Gündem
Yalova Belediyesi'nde 'yolsuzluk' soruşturması
Yalova Belediyesi'nde 'yolsuzluk' soruşturmasıYalova Belediyesi'ndeki yolsuzluk soruşturması kapsamında Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç tutuklandı.
13.02.2020Haberler
Son dakika: Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç tutuklandı
Son dakika: Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç tutuklandıYalova Belediyesindeki yolsuzluk soruşturması kapsamında Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç tutuklandı.
13.02.2020Gündem
Yalova Belediyesi'ndeki 'zimmet' soruşturmasında 3 şüpheli adliyede
Yalova Belediyesi'ndeki 'zimmet' soruşturmasında 3 şüpheli adliyedeYalova Belediyesi'nde yaşanan zimmet olayının ardından başlatılan soruşturmada Mali İşler Müdürü Ş.K. ile aynı birimde muhasebe elemanı olarak çalışan S.Ö. de gözaltına alındı. Zimmet olayının ortaya çıkmasının ardında kaçtığı Denizli'de yakalanan muhasebe elemanı R.E. ile müdür Ş.K. ve diğer çalışan S.Ö. adliyeye sevk edildi.
11.02.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Yalovazimmetbelediyeyalova belediyesivefa salman

Yalova Belediyesi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.