Yatırım Teşvik Belgesi

Yatırım Teşvik Belgesi

Son dakika yatırım teşvik belgesi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yatırım teşvik belgesi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yatırım teşvik belgesi haber sayfamızda...

Yatırım Teşvik Belgesi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 689 yatırım teşvik belgesi haberi bulunmuştur.
Bakan Varank, Karabük'te toplu açılış töreninde konuştu
Bakan Varank, Karabük'te toplu açılış töreninde konuştuSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde "Milli Teknoloji Hamlesi" ışığında büyük ve güçlü Türkiye yolunda kararlılıkla ilerlediklerini belirterek, "Amacımız; Türkiye'nin rotasını her zaman yatırım, üretim, istihdam ve ihracatta tutmak." dedi.
15.11.2021Gündem
Polimer/cips üretim tesisi yatırımına proje bazlı devlet yardımı verilecek
Polimer/cips üretim tesisi yatırımına proje bazlı devlet yardımı verilecekGaziantep'e yapılacak polimer/cips üretim tesisi yatırımına, proje bazlı devlet yardımı sağlanacak.
13.11.2021Ekonomi
Güneydoğu'nun kalkınmasında GAP damgası
Güneydoğu'nun kalkınmasında GAP damgasıSanayi ve Teknoloji Bakanlığı'na bağlı Güneydoğu Anadolu Projesi (GAP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı, kurulduğu 1989'dan bu yana tarımdan sanayiye, enerjiden çevreye, kültürden turizme kadar uyguladığı projelerle buradaki illerin kalkınmasına destek olurken neredeyse tüm sektörlerde önemli kazanımlar elde edildi.
6.11.2021Ekonomi
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 852 yatırım teşvik belgesi verdi
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 852 yatırım teşvik belgesi verdiSanayi ve Teknoloji Bakanlığı eylülde 852 yatırım teşvik belgesi düzenledi.
23.10.2021Ekonomi
Bakan Varank: "Yerli şanzıman yeni gururumuz oldu"
Bakan Varank: "Yerli şanzıman yeni gururumuz oldu"Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ford Otosan Eskişehir Fabrikasında düzenlenen Türkiye'de geliştirilip seri üretime geçen ilk ve tek yerli şanzımanın tanıtım töreninde konuştu.
19.10.2021Haberler
Türkiye'de ilk! Bakan Varank tanıttı
Türkiye'de ilk! Bakan Varank tanıttıSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ford Otosan'ın 58 milyon avroluk yatırımıyla 220 Türk mühendisin Türkiye'de ilk kez sıfırdan geliştirip ürettiği TÜBİTAK destekli yerli ve milli otomatik şanzımanı tanıttı.
19.10.2021Ekonomi
Son dakika: Milyonları ilgilendiriyor! Vergi Usul Kanunu'nda değişiklik
Son dakika: Milyonları ilgilendiriyor! Vergi Usul Kanunu'nda değişiklikSon dakika haberine göre; Vergi Usul Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi. Kabul edilen kanunla; konaklama vergisinin yürürlük tarihi, 1 Ocak 2023'e erteleniyor. Çiftçilerin desteklenmesi için kamu kurum ve kuruluşları tarafından yapılan destekleme ödemeleri, gelir vergisinden istisna tutulacak. Dijital ortamda vergi takiplerinin inceleme ve denetimlerinin alt yapısı oluşturulacak.
15.10.2021Ekonomi
Son dakika: Binlerce kişiyi ilgilendiriyor! Komisyonda kabul edildi
Son dakika: Binlerce kişiyi ilgilendiriyor! Komisyonda kabul edildiSon dakika haberine göre; AK Parti milletvekillerinin imzasını taşıyan Vergi Usul Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapan Kanun Teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi.
6.10.2021Siyaset
Binlerce kişiyi ilgilendiriyor! İlk 25 madde komisyonda kabul edildi
Binlerce kişiyi ilgilendiriyor! İlk 25 madde komisyonda kabul edildiAK Partili milletvekillerin imzasını taşıyan Vergi Usul Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin 25 maddesi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi.
5.10.2021Ekonomi
927 yatırım teşvik belgesi düzenlendi
927 yatırım teşvik belgesi düzenlendiSanayi ve Teknoloji Bakanlığı, ağustos ayı içinde 927 yatırım teşvik belgesi düzenledi.
4.10.2021Ekonomi
927 yatırım teşvik belgesi verildi
927 yatırım teşvik belgesi verildiSanayi ve Teknoloji Bakanlığı, ağustosta 927 yatırım teşvik belgesi düzenledi.
3.10.2021Uzmanpara
Bakanlık 927 yatırım teşvik belgesi verdi
Bakanlık 927 yatırım teşvik belgesi verdiSanayi ve Teknoloji Bakanlığı, ağustosta 927 yatırım teşvik belgesi düzenledi.
3.10.2021Ekonomi
Son dakika: Vergi Usul Kanunu'nda değişiklik Meclis'te
Son dakika: Vergi Usul Kanunu'nda değişiklik Meclis'teAK Parti milletvekilleri, mükelleflerin vergiye uyumlarını gözeten, vergi güvenliğini artıran, sosyal adaleti ve rekabet ortamını güçlendiren, yatırımları teşvik edip ihtilafları sonlandıran ve vergi uygulamalarında öngörülebilirliği sağlayan değişikliklerin hayata geçirilmesi için çeşitli vergi kanunlarında değişiklikler yapılmasını içeren kanun teklifini Meclis Başkanlığı'na sundu.
1.10.2021Ekonomi
Kocaeli'de 593 milyon liralık yatırım 'tamamlama vizesi' aldı
Kocaeli'de 593 milyon liralık yatırım 'tamamlama vizesi' aldıSanayi ve Teknoloji Bakanlığınca, ocak-temmuz döneminde Kocaeli'deki 593 milyon 915 bin lira tutarındaki yatırımlara "tamamlama vizesi" verildi.
25.09.2021Ekonomi
Son dakika...Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan gençlere müjde: Tüm illerde yaygınlaştıracağız
Son dakika...Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan gençlere müjde: Tüm illerde yaygınlaştıracağızŞişecam Polatlı Fabrikası Yeni Üretim Hattı Açılış Töreni'nde açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "TEKNOFEST 21-26 Eylül'de Atatürk Havalimanı'nda başlıyor. 81 ilde 100 dene-yap atölyesi kurulmasına yönelik başlattığımız seferberlik tüm hızıyla sürüyor. Bu atölyelerin sayısı 57 ilde 66'ya ulaştı. Önümüzdeki dönemde bunları tüm illere yaygınlaştıracağız." dedi.
13.09.2021Siyaset
Katot bakır ve kimyasal gübre üretim tesisi yatırımına proje bazlı devlet yardımı verilecek
Katot bakır ve kimyasal gübre üretim tesisi yatırımına proje bazlı devlet yardımı verilecekSamsun'da yapılacak katot bakır ve kimyasal gübre üretim tesisi yatırımına proje bazlı devlet yardımı verilecek.
3.09.2021Ekonomi
Temmuzda 672 yatırım teşvik belgesi verildi
Temmuzda 672 yatırım teşvik belgesi verildiSanayi ve Teknoloji Bakanlığı, temmuzda 672 yatırım teşvik belgesi düzenledi.
29.08.2021Uzmanpara
Kocaeli'de teşvikli yatırımlarla 6 bin kişiye iş kapısı açılacak
Kocaeli'de teşvikli yatırımlarla 6 bin kişiye iş kapısı açılacakSanayi ve teknoloji kenti Kocaeli'de hayata geçirilmesi planlanan ve sabit yatırım tutarı 8,2 milyar lira olarak öngörülen 244 yatırım projesi teşvik kapsamına alındı.
20.08.2021Ekonomi
Haziranda 1036 yatırım teşvik belgesi verildi
Haziranda 1036 yatırım teşvik belgesi verildiSanayi ve Teknoloji Bakanlığı, haziranda 1036 yatırım teşvik belgesi düzenledi.
8.08.2021Uzmanpara
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı haziranda 1036 yatırım teşvik belgesi verdi
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı haziranda 1036 yatırım teşvik belgesi verdiSanayi ve Teknoloji Bakanlığı, haziranda 1036 yatırım teşvik belgesi düzenledi.
8.08.2021Ekonomi
Lityum-iyon batarya üretim tesisi yatırımına proje bazlı devlet yardımı verilecek
Lityum-iyon batarya üretim tesisi yatırımına proje bazlı devlet yardımı verilecekKayseri'de yapılacak lityum-iyon batarya üretim tesisi yatırımına proje bazlı devlet yardımı verilecek.
6.08.2021Ekonomi
Bakan Varank, Sivas kangal köpeğinin ırkını koruyacak merkezin açılışını yaptı
Bakan Varank, Sivas kangal köpeğinin ırkını koruyacak merkezin açılışını yaptıSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, kangal köpeğinin Sivas'ın önemli markalarından biri olduğunu belirterek, "Orta Anadolu Kalkınma Ajansımızın (ORAN) desteğiyle kurulan bu merkezde kangal köpeği ırkını koruyup, üretiminin ve eğitiminin doğru ellerde yapılmasını sağlamış olacağız." dedi.
10.07.2021Ekonomi
Bakan Varank'tan büyüme açıklaması
Bakan Varank'tan büyüme açıklamasıSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Öncü göstergeler Türkiye'de 2021'in ikinci çeyreğinde çok daha yüksek bir büyümenin gerçekleşeceğine işaret ediyor." dedi.
4.07.2021Ekonomi
805 yatırım teşvik belgesi verildi
805 yatırım teşvik belgesi verildiSanayi ve Teknoloji Bakanlığı, mayıs ayında 805 yatırım teşvik belgesi düzenledi.
4.07.2021Uzmanpara
Mayıs ayında 805 yatırım teşvik belgesi verildi.
Mayıs ayında 805 yatırım teşvik belgesi verildi.Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, mayıs ayında 805 yatırım teşvik belgesi düzenledi.
4.07.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Yatırım Teşvik Belgesi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.