Osb

Osb

Son dakika OSB haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan OSB gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan OSB haber sayfamızda...

Osb

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.273 osb haberi bulunmuştur.
Üniversite  ve sanayi  işbirliğinde atılım
Üniversite ve sanayi işbirliğinde atılımİZSİAD ve Yaşar Üniversitesi örnek bir çalışmaya imza attı. Buna göre raflarda bekleyen projeler ve tezler yatırımcılar tarafından tek tek hayata geçirilecek...
26.02.2021 Ege
Torbalı’da parlayan yıldız: İzmir Pancar OSB
Torbalı’da parlayan yıldız: İzmir Pancar OSBHavalimanı, liman ve demiryoluna olan yakınlığıyla lojistik açıdan önemli bir noktada bulunan İzmir Pancar Organize Sanayi Bölgesi’nde 5 bin kişi istihdam ediliyor
26.02.2021Ege
Yatırımcıların  gözdesi: KOSBİ
Yatırımcıların gözdesi: KOSBİSanayiciler, 100 bin metrekarenin üzerinde alana sahip Kemalpaşa OSB’de yer arayışını sürdürüyor. Başkan Porsuk, “Yeni kurulacak fabrikalarla istihdam 50 bine ulaşacak” dedi
26.02.2021Ege
‘10 bin kişiye iş vereceğiz’
‘10 bin kişiye iş vereceğiz’Salihli OSB’nin Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı da yürüten Belediye Başkanı Zeki Kayda, “Burası, 10 bin insanımıza ekmek kapısı olacak” dedi
26.02.2021Ege
Osb Nedir, Ne İşe Yarar? Osb Levha Nerelerde Kullanılır Ve Nasıl Boyanır?
Osb Nedir, Ne İşe Yarar? Osb Levha Nerelerde Kullanılır Ve Nasıl Boyanır?Yapı sektörlerinde kullanılan birçok malzeme bulunuyor. Bu malzemeler arasında osb ürünleri de bulunuyor. Osb ürünlerinin ne olduğu ve ne işe yaradığı çok kişinin merak ettiği bir konu oluyor. Osb ürünlerinin ne işe yaradığı ve nerelerde kullanıldığı merak ediliyor. Osb nedir, ne işe yarar? Osb levha nerelerde kullanılır ve nasıl boyanır? İşte, merak edilen tüm detaylar.
24.02.2021Eğitim
800 milyon liralık ‘eko OSB’ kuruyor
800 milyon liralık ‘eko OSB’ kuruyorDemir Grup, Çorlu 1’inci Organize Sanayi Bölgesi’nde 800 milyon liralık yatırımla 240 dönüm alanda, Demir Eko - San Sanayi Sitesi’nin inşaatına başladı.
24.02.2021Ekonomi
Vali Karaloğlu: Diyarbakır, yeniden küllerinden doğuyor
Vali Karaloğlu: Diyarbakır, yeniden küllerinden doğuyorDiyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, terörün geçmişte kentin ve bölgenin önünde set oluşturduğuna dikkat çekerek, şehrin huzur ve güven iklimine kavuşmasıyla yatırımların artığını söyledi. Diyarbakır'ın huzur ve güven bakımından Türkiye'nin en güvenli şehirlerinden olduğunu ve bunun meyvelerini topladıklarını vurgulayan Vali Karaloğlu, "Diyarbakır, tarımıyla turizmiyle ticaretiyle ve şimdi yeni yeni oluşan sanayi ve üretim noktasında yeniden küllerinden doğan, yeniden dirilen ve uyanan bir şehre dönüşüyor" dedi.
23.02.2021Gündem
3 binden fazla kişiye istihdam imkanı!
3 binden fazla kişiye istihdam imkanı!Samsun'da hayata geçirilmesi planlanan ve yatırım tutarı 2 milyar 234 milyon lira olan 109 proje, yatırım teşvik belgesi aldı.
21.02.2021Ekonomi
Bakan Varank, TÜBA-Döngüsel Ekonomi Sempozyumu'nda konuştu
Bakan Varank, TÜBA-Döngüsel Ekonomi Sempozyumu'nda konuştuSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, dijitalleşme, yeşil büyüme, temiz üretim, atık yönetimi, geri dönüşüm, endüstriyel simbiyoz ve kaynak verimliliği konularında önemli çalışmalar yürüttüklerini belirterek, "2013'ten bu yana, düzenlediğimiz 1676 teşvik belgesiyle geri kazanım konusundaki 18 milyar liralık özel sektör yatırımını destekledik." dedi.
19.02.2021Ekonomi
Yeşil OSB yatırımcılarını bekliyor
Yeşil OSB yatırımcılarını bekliyorYaş meyve sebze üretimini 80 bin ton artırıp 3 bin 500 kişilik istihdam sağlayacak olan Dikili Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi yatırımcılarını bekliyor.
17.02.2021Ege
OSB'ler yatırımcılarını bekliyor
OSB'ler yatırımcılarını bekliyorOrganize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Başkanı Memiş Kütükcü, organize sanayi bölgelerinin (OSB) yatırım teşvik avantajları ve bürokrasiden uzak "tek durak ofis" hizmeti anlayışıyla yatırımcılara önemli fırsatlar sunduğunu bildirdi.
17.02.2021Uzmanpara
OSB'ler teşvik avantajlarıyla yatırımcılarını bekliyor
OSB'ler teşvik avantajlarıyla yatırımcılarını bekliyorOrganize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Başkanı Memiş Kütükcü, organize sanayi bölgelerinin (OSB) yatırım teşvik avantajları ve bürokrasiden uzak "tek durak ofis" hizmeti anlayışıyla yatırımcılara önemli fırsatlar sunduğunu bildirdi.
17.02.2021Ekonomi
Bakan Varank'tan önemli iş birliği açıklaması
Bakan Varank'tan önemli iş birliği açıklamasıSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Türkiye ile Birleşik Krallık'ın, ekonomi, bilim, teknoloji alanlarındaki iş birliği, AB pazarlarındaki rekabetçi konumumuzu korumada önemli." dedi.
16.02.2021Ekonomi
3 bin 200 yaşında coğrafi işaret aldı
3 bin 200 yaşında coğrafi işaret aldıŞişesinde binlerce yılın tadını barındıran Ata Ağaç, MİTSO’dan AB coğrafi işareti alan ikinci zeytinyağı markası oldu...
14.02.2021Ege
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Osmaniye OSB'de inceleme yaptı
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Osmaniye OSB'de inceleme yaptıAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Osmaniye Organize Sanayi Bölgesinde (OSB) ziyaret ve incelemelerde bulundu.
10.02.2021Siyaset
Köpek Kulubesi Yapımı Ve Malzemeleri: Köpek Kulubesi Yapmanın Maliyeti Nedir?
Köpek Kulubesi Yapımı Ve Malzemeleri: Köpek Kulubesi Yapmanın Maliyeti Nedir?Köpek kulübesi ustalık istemeden rahatlıkla yapılacak bir üründür. Kişiler basit bir şekilde çekiç yardımıyla kolayca köpek kulübesi yapabilirler. Kişilerin bu kulübeyi yapmaları için hangi ürün ve yapıları kullanacağını iyi bilmesi gerekmektedir. Sizler için köpek kulübesi yapımı hakkında bulunan bütün bilgileri detaylı bir şekilde derledik.
9.02.2021PembeNar
Kınık’ta tanıtım sürüyor
Kınık’ta tanıtım sürüyorİzmir Kınık Tarıma Dayalı Tıbbı Aromatik Bitkiler İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (OSB) için tanıtım çalışmaları devam ediyor.
9.02.2021Ege
Son dakika: İlk adım atıldı! Bu bölgede oturan binlerce kişiye 'iş' müjdesi
Son dakika: İlk adım atıldı! Bu bölgede oturan binlerce kişiye 'iş' müjdesiDiyarbakır'da yaklaşık 10 bin kişilik istihdam sağlayacak olan ve kentin sanayisine katma değer sunan Karacadağ Organize Sanayi Bölgesi (OSB) için ilk adım atıldı.
9.02.2021Ekonomi
Macaristan’dan Türkiye’ye medikal yatırımı
Macaristan’dan Türkiye’ye medikal yatırımıSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, medikal sektöründe Macaristan’ın Türkiye’deki ilk yatırımının gerçekleştirileceğini açıkladı. Varank ile Macaristan Dışişleri ve Ticaret Bakanı Peter Szijjarto başkanlığındaki iki ülke heyeti, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nda bir araya geldi.
9.02.2021Ekonomi
Macaristan'dan Türkiye'ye medikal sektöründeki ilk doğrudan yatırım başlıyor
Macaristan'dan Türkiye'ye medikal sektöründeki ilk doğrudan yatırım başlıyorSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, medikal sektöründe Macaristan'ın Türkiye'deki ilk yatırımının gerçekleştirileceğini belirterek, "Bu yatırımın, Macar dostlarımızın ülkemizin ekonomik potansiyeline ve siyasi istikrarına duyduğu güveninin somut bir yansıması olduğunu ifade etmek istiyorum." dedi.
8.02.2021Ekonomi
Macarlar yatırım için Türkiye’ye geliyor
Macarlar yatırım için Türkiye’ye geliyorSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Medicor firmasının medikal yatırımı için Türkiye’ye gelecek olan Macaristan Dışişleri ve Ticaret Bakanı Peter Szijjarto’yu ağırlayacak.
8.02.2021Ekonomi
Macar şirketi yatırım için Türkiye'ye geliyor!
Macar şirketi yatırım için Türkiye'ye geliyor!Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Medicor firmasının medikal yatırımı için Türkiye'ye gelecek olan Macaristan Dışişleri ve Ticaret Bakanı Peter Szijjarto'yu ağırlayacak.
7.02.2021Uzmanpara
OSB yıldızları araştırması
OSB yıldızları araştırmasıOrganize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK), OSB’lerde üretim yapan 64 bin sanayi tesisini kapsayacak ‘OSBÜK-OSB Yıldızları-İlk 500 Araştırması’nı başlattı.
6.02.2021Ege
Balıkesir’in 2023 hedefi 1 milyar dolar
Balıkesir’in 2023 hedefi 1 milyar dolarTürkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından yayınlanan istatistiklere göre, Balıkesir geçen yıl 617 milyon 523 bin dolarlık ihracat gerçekleştirdi.
6.02.2021Ege
Bakan Pekcan, Eximbank'ın hedeflerini paylaştı
Bakan Pekcan, Eximbank'ın hedeflerini paylaştıTicaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Eximbank'ın geçen yıl toplam desteğinin bir önceki yıla göre dolar bazında yüzde 4 artışla 45,6 milyar dolara yükseldiğini, ihracatı destekleme oranının da yüzde 24,3'ten yüzde 26,9'a çıktığını bildirdi.
5.02.2021Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

izmiregegazeteosbTürkiye

Osb ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.