Yayın Balığı

Yayın Balığı

Son dakika Yayın balığı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Yayın balığı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Yayın balığı haber sayfamızda...

Yayın Balığı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 385 yayin baligi haberi bulunmuştur.
Nesli Tükenen Hayvanlar 2021: Dünyada ve Türkiye’de Nesli Tükenmekte Olan Hayvan Türleri
Nesli Tükenen Hayvanlar 2021: Dünyada ve Türkiye’de Nesli Tükenmekte Olan Hayvan TürleriDünya üzerinde pek çok hayvan türü bulunmaktadır. Doğal dengede hayvanların ve bitkilerin önemli oldukça çoktur. Ancak bunlardan bazılarının nesli tükenmekle karşı karşıya kalırken bazılarının nesli tamamen tükenmiştir. Doğal afetler, kimisi insanlığın dünyada var oluşundan önce kimisi de insanoğlunun aşırı avlanması, nüfus ve şehirleşmenin giderek artmasıyla dünya üzerinde nesli tükenmiş hayavnlar bulunur. Dünyada ve Türkiye’de nesli tükenmekte olan hayvanlar içeriğimizden konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
4.09.2021Yaşam
Barajda 130 kilogramlık yayın balığı yakalandı
Barajda 130 kilogramlık yayın balığı yakalandıKahramanmaraş'ın Onikişubat ilçesindeki baraj göletinde yakalanan yaklaşık 2 metre uzunluğundaki 130 kilogramlık yayın balığı ilgi görüyor.
24.07.2021Haberler
Barajda 130 kilogramlık yayın balığı yakalandı
Barajda 130 kilogramlık yayın balığı yakalandıKahramanmaraş'ın Onikişubat ilçesindeki baraj göletinde yakalanan yaklaşık 2 metre uzunluğundaki 130 kilogramlık yayın balığı ilgi görüyor.
24.07.2021Gündem
Baraj gölünden 47 kiloluk yayın balığı yakaladı
Baraj gölünden 47 kiloluk yayın balığı yakaladıBurdur'un Gölhisar ilçesinde balıkçılık yapan Arif Karagöz (33), Yapraklı Baraj Gölü'nden 47 kilo ağırlığında yayın balığı yakaladı.
4.03.2021Yaşam
'Dev' yakalandı! Boyu 2.5 metre, bin liraya sattılar...
'Dev' yakalandı! Boyu 2.5 metre, bin liraya sattılar...Adana'da, Seyhan Baraj Gölü'nde balıkçıların ağına 2,5 metre boyunda, 77 kilo ağırlığında yayın balığı takıldı. 3 balıkçı, yaklaşık 2 saatlik çalışmayla tekneye çıkardıkları balığı bir otele 1000 TL'ye sattı.
19.02.2021Gündem
Dev yayın balığını elleri ile yakaladı
Dev yayın balığını elleri ile yakaladıYeşilırmak’ta dev balığı elleriyle yakalayıp kaçmaması için üzerine oturdu. O anları anlatan 65 yaşındaki Mevlüt Usalır;  'Canavar gibiydi. Kafasına vurdum. sersemleyince kıyıya çıkardım." dedi.
13.01.2021Haberler
Elleriyle yakaladı! 'Canavar gibiydi'
Elleriyle yakaladı! 'Canavar gibiydi'Yeşilırmak’ta dev balığı elleriyle yakalayıp kaçmaması için üzerine oturdu. O anları anlatan 65 yaşındaki Mevlüt Usalır;  'Canavar gibiydi. Kafasına vurdum. sersemleyince kıyıya çıkardım." dedi.
13.01.2021Gündem
Yeşilırmak’ta boyu kadar balığı böyle yakaladı
Yeşilırmak’ta boyu kadar balığı böyle yakaladı Amasya’da yaşlı bir adam Yeşilırmak’ta boyu kadar büyüklükte balık yakaladı. Adamın dev yayın balığını yakalamak için sırılsıklam olduğu o anlar çevredeki vatandaşlar tarafından cep telefonuyla görüntülendi.
13.01.2021Yaşam
Elazığ'da üretilen 5 milyon yavru sazan iç sularla buluştu
Elazığ'da üretilen 5 milyon yavru sazan iç sularla buluştuDevlet Su İşleri (DSİ) 9. Bölge Müdürlüğü Keban Su Ürünleri Şube Müdürlüğünce 2020 yılında üretimi gerçekleştirilen 5 milyon yavru pullu sazan, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde yer alan baraj gölleri ile göletlere bırakıldı.
23.12.2020Ekonomi
Kahramanmaraş'ta insan boyunda yayın balığı yakalandı!
Kahramanmaraş'ta insan boyunda yayın balığı yakalandı!Kahramanmaraş’ta bir balıkçı esnafında satışa sunulan yayın balığı görenlerin ilgi odağı oldu.
21.08.2020Gündem
Meriç Nehri’nde 50 kiloluk dev yakalandı
Meriç Nehri’nde 50 kiloluk dev yakalandıEdirne’nin Meriç ilçesinden geçen Meriç Nehri’nde sallama olta ile 50 kiloluk yayın balığı yakalayan kişi, Meriç Nehri’ne girdikten sonra elini balığın ağzına sokup sürükleyerek kıyıya çıkardı.
17.08.2020Haberler
Bir buçuk metrelik yayın balıklarına büyük ilgi! Tanesi 2 bin TL'den satılıyor
Bir buçuk metrelik yayın balıklarına büyük ilgi! Tanesi 2 bin TL'den satılıyorKahramanmaraş'taki baraj göletlerinde tutulan yaklaşık bir buçuk metrelik yayın balıkları, satışa sunulduğu balıkçı esnafında vatandaşların ilgisini çekti.
8.08.2020Ekonomi
Bir buçuk metrelik yayın balıklarına büyük ilgi
Bir buçuk metrelik yayın balıklarına büyük ilgiKahramanmaraş'taki baraj göletlerinde tutulan yaklaşık bir buçuk metrelik yayın balıkları, satışa sunulduğu balıkçı esnafında vatandaşların ilgisini çekti.
8.08.2020Haberler
Kars'ta iki metre boyunda dev yayın balığı yakalandı
Kars'ta iki metre boyunda dev yayın balığı yakalandıKars'ta yaşayan kardeşler Soner ve Yener Uruş, 2 metre uzunluğunda, 45 kilogram ağırlığında dev yayın balığı yakaladı.
28.07.2020Haberler
Kars'ta iki kardeş dev yayın balığı yakaladı
Kars'ta iki kardeş dev yayın balığı yakaladıKars'ta yaşayan kardeşler Soner ve Yener Uruş, 2 metre uzunluğunda, 45 kilogram ağırlığında dev yayın balığı yakaladı.
28.07.2020Gündem
Yavru Kedi Ne Yer, Nasıl Beslenir? Yavru Kedilere Ne Verilir, Ne Verilmez?
Yavru Kedi Ne Yer, Nasıl Beslenir? Yavru Kedilere Ne Verilir, Ne Verilmez?Bir yavru kedi sadece bir yemek yiyorsa, o yiyeceğe alışacak ve daha sonra değiştirmek zor olacaktır. Bununla birlikte, bir kedi yavrusu hayatının ilk yılında çeşitli yiyeceklerle tanışırsa, en sevdiği yiyecek olsa bile, başkalarını da yiyecektir. İlk yılında yavru kedinizi sunmak için bazı yiyecekler bulunmaktadır. Sizler için yavru kedilerin nasıl beslenmesi gerektiği hakkında bilgiler derledik.
2.07.2020Evcil Hayvan
Yoğun ilgi gördü! Kilosu 40 liradan satılıyor
Yoğun ilgi gördü! Kilosu 40 liradan satılıyorEskişehir'de balıkçı tezgahına konulan 80 santimetre boyundaki yayın balığı yoğun ilgi görürken, kilosu 40 liradan satılıyor.
22.06.2020Haberler
Vatandaşın ilgi odağı oldu! Kilosu 40 lira
Vatandaşın ilgi odağı oldu! Kilosu 40 liraYaz ayların gelmesiyle birlikte tezgâhlarda daha çok görülmeye başlayan yayın balıkları hem büyüklüğü hem de ağırlığı ile vatandaşları şaşırtıyor. 'Köpek balığı mı, küçük balina mı?' gibi sorularla muhatap olan esnaf, satın alanların yanında fotoğraf çektirmek isteyenlere imkân tanıyıp bilgilendirme yapıyor.
22.06.2020Ekonomi
Son dakika! Yakalandı... Bursa'da ilk kez görüldü! Sürü halinde...
Son dakika! Yakalandı... Bursa'da ilk kez görüldü! Sürü halinde...Gelen bir son dakika haberine göre; İznik Gölü'nde avlanan balıkçı Zelkif Bektaş, 6 yayın balığı yakaladı. Her biri yaklaşık 1,5 metre boyunda ve 90 kilo ağırlığında olan 6 yayın balığı, 21 bin liraya restoran işletmecisi tarafından satın alındı.
16.06.2020Gündem
Gölde yakaladığı 1,5 metrelik yayın balıklarını, 21 bin liraya sattı
Gölde yakaladığı 1,5 metrelik yayın balıklarını, 21 bin liraya sattıİznik Gölü'nde avlanan balıkçı Zelkif Bektaş, 6 yayın balığı yakaladı. Her biri yaklaşık 1,5 metre boyunda ve 90 kilo ağırlığında olan 6 yayın balığı, 21 bin liraya restoran işletmecisi tarafından satın alındı.
16.06.2020Gündem
Yayın balığını görenler dönüp tekrar baktı
Yayın balığını görenler dönüp tekrar baktıMANİSA'nın Turgutlu ilçesindeki bir balıkçıda satılan dev yayın balığını gören, dönüp bir daha baktı. 100 kilo ağırlığında ve 2 metre uzunluğundaki yayın balığı, kilogramı 30 liradan satıldı.
3.02.2020Yaşam
Dev yayın balığı, kilosu 30 liradan satıldı
Dev yayın balığı, kilosu 30 liradan satıldıManisa'nın Turgutlu ilçesindeki balıkçıda bulunan, 100 kilo ağırlığında ve 2 metre uzunluğundaki yayın balığı, kilogramı 30 liradan satıldı.
3.02.2020 Ekonomi
98 kiloluk yayın balığıyla poz verdiler!
98 kiloluk yayın balığıyla poz verdiler!Bursa’nın İznik ilçesinde balıkçılık yapan Gökhan ve Hakan Gider, İznik Gölü’ne attıkları ağ ile 98 kiloluk yayın balığı yakaladı. Ağaca asılarak sergilenen yayın balığı ile fotoğraf çektirmek isteyen ilçe halkı ise sahile akın etti.
6.01.2020Gündem
Başvurular bugün başladı! 100 bin lira...
Başvurular bugün başladı! 100 bin lira...Tarım ve Orman Bakanlığı, üretimde verimliliği ve kaliteyi yükseltmek için kırsalda yaşamayı taahhüt eden, tarım, hayvancılık ve gıda alanlarında eğitim veren meslek yüksekokulu veya üniversite mezunlarının projelerine 100 bin lira hibe desteği veriyor.
24.12.2019Ekonomi
Balıkçının ağına 80 kiloluk yayın balığı takıldı
Balıkçının ağına 80 kiloluk yayın balığı takıldıBursa'nın İznik ilçesindeki İznik Gölü'nde bir balıkçının ağına, 2 metre 20 santimetre boyunda, 80 kiloluk yayın balığı takıldı.
20.10.2019Haberler

Benzer Haber Etiketleri

yayın balığıbalıkKahramanmaraşyeşilırmakBalıkçı

Yayın Balığı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.