Yeni Havalimanı

Yeni Havalimanı

Son dakika Yeni Havalimanı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Yeni Havalimanı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Yeni Havalimanı haber sayfamızda...

Yeni Havalimanı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 10.130 yeni havalimanı haberi bulunmuştur.
Bakan Özhaseki açıkladı: 110 bin kişi çalışıyor, dünyanın en büyük şantiyesi
Bakan Özhaseki açıkladı: 110 bin kişi çalışıyor, dünyanın en büyük şantiyesi Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki,, CNN Türk canlı yayınında gazeteci Hakan Çelik’in sorularını yanıtladı. Bakan Özhaseki, deprem bölgesinde 110 bin kişinin çalıştığını belirterek "Dünyanın en büyük şantiyesi" dedi.
18.05.2024 Haberler
Bakan Özhaseki açıkladı: 110 bin kişi çalışıyor, dünyanın en büyük şantiyesi
Bakan Özhaseki açıkladı: 110 bin kişi çalışıyor, dünyanın en büyük şantiyesi Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki,, CNN Türk canlı yayınında gazeteci Hakan Çelik’in sorularını yanıtladı. Bakan Özhaseki, deprem bölgesinde 110 bin kişinin çalıştığını belirterek "Dünyanın en büyük şantiyesi" dedi.
18.05.2024 Ekonomi
Bakan Uraloğlu açıkladı: Abu Dabi-Trabzon direkt uçuşları başlıyor
Bakan Uraloğlu açıkladı: Abu Dabi-Trabzon direkt uçuşları başlıyor Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, AK Parti iktidarının istikrarlı yönetimleri sayesinde Türkiye’nin avantajlı coğrafi konumu ve potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde son 22 yıla 100 yıllık işler sığdırdıklarını belirterek, “Trabzon’un ulaşım ve iletişim altyapısına 147 milyar lira yatırım gerçekleştirdik. Trabzon’a gelen yabancı turist sayısındaki artışta ulaşım ağının gelişmesi ve havayolu ulaşımındaki gelişimin de payı büyük.” dedi.
2.05.2024 Ekonomi
“Trabzon Hafif Raylı Sistem Projesi’ni hayata geçirecek protokolü de imzaladık”
“Trabzon Hafif Raylı Sistem Projesi’ni hayata geçirecek protokolü de imzaladık” Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, “Dün Trabzon Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ile bir araya gelerek, Trabzon Hafif Raylı Sistem Projesi’ni hayata geçirecek protokolü de imzaladık. Biz bir söz verdik mi yaparız” dedi.
25.04.2024 Ekonomi
Bakan Uraloğlu yeni projeleri masaya yatırdı: Trabzon raylı sistem hattı için çalışmalar başladı
Bakan Uraloğlu yeni projeleri masaya yatırdı: Trabzon raylı sistem hattı için çalışmalar başladı Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Arsin, Tonya, Vakfıkebir, Çarşıbaşı, Akçaabat ve Ortahisar ilçelerini ziyareti sonrası, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Metin Genç ve Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ergin Aydın’la bir araya gelerek, ulaştırma ve altyapı projelerini masaya yatırdı.
29.03.2024 Gündem
AK Parti'nin 'Büyük İstanbul Mitingi' için bazı yollar trafiğe kapatıldı
AK Parti'nin 'Büyük İstanbul Mitingi' için bazı yollar trafiğe kapatıldı AK Parti'nin Atatürk Havalimanı'nda bugün düzenleyeceği 'Yeniden Büyük İstanbul Mitingi' nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatıldı.
24.03.2024 Gündem
AK Parti'nin büyük İstanbul mitingi bugün
AK Parti'nin büyük İstanbul mitingi bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart seçimlerine doğru en büyük mitinglerinden birini bugün İstanbul'da gerçekleştirecek.
24.03.2024 Gündem
Ersin Tatar’a 'Fahri Doktora' ünvanı! 'Kıbrıs meselesinde tüm Türkiye bize destek verdi'
Ersin Tatar’a 'Fahri Doktora' ünvanı! 'Kıbrıs meselesinde tüm Türkiye bize destek verdi' Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'a Çukurova Üniversitesi tarafından 'Fahri Doktora' ünvanı verildi. Ersin Tatar, "Acımasız dünyada büyük haksızlıklara karşı mücadelemizi verdik, veriyoruz" dedi.
21.03.2024 Gündem
Bakan Uraloğlu açıkladı! İstanbul-Ankara arasına süper hızlı tren!
Bakan Uraloğlu açıkladı! İstanbul-Ankara arasına süper hızlı tren! Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu CNN Türk'te Türkiye'nin dev projeleri ile ilgili açıklamalarda bulundu. Bakan Uraloğlu Ankara-İstanbul arasına yapılacak süper hızlı tren projesinin de detaylarını anlattı.
6.03.2024 Gündem
Gayrettepe Metro Hattı açılıyor! Bakan Uraloğlu: İstanbul Havalimanı'na yarım saatte gidilecek
Gayrettepe Metro Hattı açılıyor! Bakan Uraloğlu: İstanbul Havalimanı'na yarım saatte gidilecek Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, CNN TÜRK'te yarın açılacak Gayrettepe - Kağıthane metro hattıyla ilgili açıklama yaptı. Bakan Uraloğlu yaptığı açıklamada, "Yoğunluğu biz rahatlatmış olacağız, hem süre hem ulaşım maliyeti olarak rahatlatmış olacağız. Buradan bindiğinizde İstanbul havalimanına yarım saatte gidilmiş olacak. " dedi.
28.01.2024 Gündem
Güney Kore’de boynundan bıçaklanan ana muhalefet lideri yoğun bakımdan çıktı
Güney Kore’de boynundan bıçaklanan ana muhalefet lideri yoğun bakımdan çıktı Güney Kore’nin Busan kentine 2 Ocak'ta gerçekleştirdiği ziyarette gazetecilerin sorularını cevapladığı sırada boynundan bıçaklanan ana muhalefetteki Demokratik Parti'nin lideri Lee Jae-myung, yoğun bakımdan çıkarıldı. Saldırgan ise çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.
4.01.2024 Dünya
Boynundan bıçaklanan Güney Kore muhalefet liderinin son durumu
Boynundan bıçaklanan Güney Kore muhalefet liderinin son durumu Gazetecilerin sorularını cevapladığı sırada boynundan bıçaklanan Demokratik Parti'nin lideri Lee Jae-myung ameliyat edildi. Lee'nin bilincinin açık olduğu da basınla paylaşıldı.
2.01.2024 Dünya
Sabiha Gökçen'e yeni pist! Bakan Uraloğlu: Kapasiteyi en az 2 katına çıkaracağız
Sabiha Gökçen'e yeni pist! Bakan Uraloğlu: Kapasiteyi en az 2 katına çıkaracağız Sabiha Gökçen Havalimanı 2.pisti bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleri ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu’nun katılımları ile hizmete açıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sabiha Gökçen Havalimanı ikinci pistinin açılış töreninde yaptığı konuşmada, “Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı yeni pistin de devreye girmesiyle yıllık 85 milyondan fazla yolcuyu ağırlayacak kapasiteye erişecektir” dedi.
25.12.2023 Ekonomi
Bakan Uraloğlu: Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle yarın hizmete açıyoruz
Bakan Uraloğlu: Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle yarın hizmete açıyoruz Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, “Sabiha Gökçen Havalimanı 2.pistimizi Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle yarın hizmete açıyoruz. Önemli projeyi başarıyla tamamlamış olmanın gurunu yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.
24.12.2023 Ekonomi
İstanbul Maratonu nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatıldı!
İstanbul Maratonu nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatıldı! Düzenlenecek 45. İstanbul Maratonu nedeniyle bugün İstanbul'da bazı yollar araç trafiğine kapatıldı.
5.11.2023 Gündem
İstanbul Maratonu nedeniyle bazı yollar kapatılacak! İşte o güzergahlar
İstanbul Maratonu nedeniyle bazı yollar kapatılacak! İşte o güzergahlar Düzenlenecek 45. İstanbul Maratonu nedeniyle 5 Kasım pazar günü İstanbul'da bazı yollar araç trafiğine kapatılacak.
3.11.2023 Gündem
Türk havacılığının altın dönemi
Türk havacılığının altın dönemi Türk havacılık sektörü altın dönemini yaşıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Her Türk vatandaşı hayatında en az bir kere uçağa binecek”, “Hava yolu halkın yolu olacak” ifadeleriyle belirttiği büyük hedefi hayata geçirildi.
28.10.2023 Ekonomi
İstanbul'da büyük miting! Yarın ve 29 Ekim'de tüm toplu ulaşım araçları ücretsiz
İstanbul'da büyük miting! Yarın ve 29 Ekim'de tüm toplu ulaşım araçları ücretsiz AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hamza Dağ ve Mustafa Şen ile AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, 'Büyük Filistin Mitingi'ne ilişkin açıklamalarda bulundu.
27.10.2023 Haberler
İstanbul'da büyük miting! Yarın ve 29 Ekim'de tüm toplu ulaşım araçları ücretsiz
İstanbul'da büyük miting! Yarın ve 29 Ekim'de tüm toplu ulaşım araçları ücretsiz AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hamza Dağ ve Mustafa Şen ile AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, 'Büyük Filistin Mitingi'ne ilişkin açıklamalarda bulundu.
27.10.2023 Gündem
İstanbul'da hafta sonu toplu taşıma ücretsiz! Bu yolları kullanacak olanlar dikkat
İstanbul'da hafta sonu toplu taşıma ücretsiz! Bu yolları kullanacak olanlar dikkat İstanbul'da İBB'ye bağlı toplu taşıma araçları hafta sonu ücretsiz olacak. Öte yandan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılımıyla yarın gerçekleştirilecek Büyük Filistin Mitinginde trafiğe kapanacak yollar belli oldu.
27.10.2023 Gündem
Büyük Filistin Mitingi'nde trafiğe kapanacak yollar belli oldu
Büyük Filistin Mitingi'nde trafiğe kapanacak yollar belli oldu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılımıyla yarın gerçekleştirilecek Büyük Filistin Mitinginde trafiğe kapanacak yollar belli oldu. Valilik tarafından yapılan yazılı açıklamada, alternatif güzergahın Yeni Havalimanı Caddesi yolu olduğu belirtildi.
27.10.2023 Gündem
Bakan Uraloğlu: Proje tüm Avrupa'yı Asya'ya bağlayacak
Bakan Uraloğlu: Proje tüm Avrupa'yı Asya'ya bağlayacak İstanbul Fuar Merkezi'nde konuşan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, “Türkiye ile Azerbaycan arasında doğrudan demiryolu ve kara yolu ulaşımı sağlayacak Zengezur Koridoru. Bu bağlantının hayata geçmesinin tüm Orta Koridor ülkeleri açısından önemli bir adım olacağına inanıyorum. Bu proje özellikle Kafkasya'daki normalleşme için de hayati önem taşıyor. Bu koridor kapsamında hayata geçecek Kars-Nahcivan Demiryolu Projesi, tüm Avrupa’yı Nahçıvan üzerinden İran, Azerbaycan, Türkmenistan, Orta ve Güney Asya’ya bağlayacak" dedi.
15.10.2023 Ekonomi
'Türkiye Kart' geliyor! Para transferi, ulaşım ve alışveriş...
'Türkiye Kart' geliyor! Para transferi, ulaşım ve alışveriş... Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Türkiye Kart pilot uygulamasının başarıyla tamamlandığını duyurdu. Türkiye Kart vatandaşlara ulaşım, para transferi ve alış veriş kapsamında büyük kolaylıklar sağlayacak. İşte detaylar...
10.09.2023 Ekonomi
Trabzon'a yeni havalimanı! Bakan Uraloğlu: Çalışmalara başladık
Trabzon'a yeni havalimanı! Bakan Uraloğlu: Çalışmalara başladık Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, “Trabzon'umuza yeni bir havalimanı kazandırmak için çalışmalara başladık” dedi.
8.09.2023 Ekonomi
Bakan Uraloğlu: İstanbul'un tahliye planı hazır! İşte kullanılacak iki güzergah
Bakan Uraloğlu: İstanbul'un tahliye planı hazır! İşte kullanılacak iki güzergah Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, olası İstanbul depremi sonrası tahliye planını paylaşarak iki güzergaha dikkat çekti. Gazetecilerle bir araya gelen Bakan Uraloğlu, uçak biletindeki tavan fiyatı, Kanal İstanbul projesi, 6G çalışmaları ve pek çok başlıkta önemli açıklamalarda bulundu.
25.08.2023 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Yeni Havalimanı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.