Yik

Yik

Son dakika YİK haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan YİK gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan YİK haber sayfamızda...

Yik

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 584 yik haberi bulunmuştur.
Survivor Yunus Emre Özden: Adayı yakacaktık!
Survivor Yunus Emre Özden: Adayı yakacaktık!'Survivor 2020' ve 'Survivor 2022 All Star' kadrosunda yer alan Yunus Emre Özden, önceki gün bir mekan çıkışı görüntülendi. Muhabirlerin sorularına cevap veren Özden, kendisi gibi Survivor’a geçtiğimiz haftalarda veda eden Yasin Obuz ile dikkat çeken bir anısını paylaştı.
25.04.2022Cadde
Adresi karıştırdı, yanlış binayı yıktı! Kepçe operatörü de şaşkın: Böyle bir şey nasıl olur
Adresi karıştırdı, yanlış binayı yıktı! Kepçe operatörü de şaşkın: Böyle bir şey nasıl olurSamsun’da bir kepçe operatörü yıkım için gideceği adresi karıştırınca yanlış binayı yıktı, bir de üzerine yıkım masraflarını talep etti. Fıkra gibi olayda bugün yeni gelişmeler yaşanıyor.
7.04.2022Haberler
Adresi karıştırdı, yanlış binayı yıktı! Kepçe operatörü de şaşkın: Böyle bir şey nasıl olur
Adresi karıştırdı, yanlış binayı yıktı! Kepçe operatörü de şaşkın: Böyle bir şey nasıl olurSamsun’da bir kepçe operatörü yıkım için gideceği adresi karıştırınca yanlış binayı yıktı, bir de üzerine yıkım masraflarını talep etti. Fıkra gibi olayda bugün yeni gelişmeler yaşanıyor.
7.04.2022Gündem
Yeni başkan Turan
Yeni başkan TuranTürkiye Sanayici ve İş İnsanları Derneği’nin (TÜSİAD) yeni başkanı Orhan Turan oldu.
30.03.2022Ekonomi
Bakan Özer: Ankara'da 81 okulun güçlendirilmesini bu yıl tamamlayacağız
Bakan Özer: Ankara'da 81 okulun güçlendirilmesini bu yıl tamamlayacağızMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, "Ankara'da 173 binadan oluşan 81 okulun güçlendirilmesini 2022 yılında tamamlayacağız. Yaklaşık 500 milyon liralık bir bütçeyi güçlendirme için ayırmış olduk" dedi.
11.03.2022Siyaset
Fahrettin Altun, gazeteci Hasan Karakaya'nın anma programında konuştu
Fahrettin Altun, gazeteci Hasan Karakaya'nın anma programında konuştuVefatının 6. yıl dönümünde gazeteci Hasan Karakaya için Haliç Kongre Merkezi’ndeki anma programı düzenlendi. Programa Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanı sıra Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Başkanvekili ve Eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş katıldı.
31.12.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hasan Karakaya'yı anma töreninde önemli açıklamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hasan Karakaya'yı anma töreninde önemli açıklamalarCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bu kalemşörler cumhuriyet mitinglerinden, gezi olaylarına, 17-25 Aralık’a, 15 Temmuz darbe girişimine kadar demokrasimize yönelik tüm girişimlerde tetikçilik yapmaktan geri durmadı. Gün oldu çapulcuları savundular, gün oldu teröristlere sözcülük ettiler, gün oldu Türkiye’yi karaladılar, gün oldu yabancı güçlere ülkemize müdahale çağrısı yaptılar. Ama her seferinde gizlemeye çalıştıkları faşist karakterlerini ellerine geçirdikleri ilk fırsatta ortaya dökmekten çekinmediler. 2023’e giden süreçte medyamızın bu iç hesaplaşmayı da yapacağına, bu habis zihniyetten kendisini bir an önce kurtaracağına inanıyorum" dedi.
31.12.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan TÜSİAD’a sert tepki: Hükümete saldırma yolları aramayın
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan TÜSİAD’a sert tepki: Hükümete saldırma yolları aramayınCumhurbaşkanı Erdoğan, faiz konusunda “Benden başka bir şey beklemeyin” dedi ve TÜSİAD’a yüklendi: “Ey TÜSİAD ve yavruları, sizlere sesleniyorum. Kalkıp hükümete saldırmanın değişik yollarını aramayın, sizin derdiniz başka. Bizimle mücadele edemezsiniz”
20.12.2021Siyaset
Son dakika: Erdoğan'dan TÜSİAD'a tepki ve çok net faiz mesajı
Son dakika: Erdoğan'dan TÜSİAD'a tepki ve çok net faiz mesajıSon dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İlim Yayma Ödül Töreni'nde açıklamalarda bulundu. Faizle ilgili net mesaj veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Benden başka bir şey beklemeyin." dedi. TÜSİAD'a sert tepki gösteren Erdoğan, "Hükümete saldırmanın değişik yollarını aramayın sizin derdiniz başka. Bizimle mücadele edemezsiniz." açıklamasında bulundu.
19.12.2021Siyaset
Bakan Soylu: Anneler ağlayacağına uyuşturucu satıcıları ağlasın
Bakan Soylu: Anneler ağlayacağına uyuşturucu satıcıları ağlasınİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Balıkesir Valiliği tarafından yürütülen “En İyi Narkotik Polis Anne” Projesi kapsamında düzenlenen toplantıya katıldı. Balıkesir Öğretmenevi’nde düzenlenen toplantıda uyuşturucuyla mücadelede projesi kapsamında bağımlılıktan kurtarılan gençlerin anneleriyle buluşan Bakan Soylu, uyuşturucuyla yapılan mücadelenin giderek arttığına dikkat çekti.
5.12.2021Gündem
YİK’te gündem iklim değişikliği
YİK’te gündem iklim değişikliğiCumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirildi.
3.12.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, milli sporcuları kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, milli sporcuları kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2020 Tokyo Olimpiyatları'nda madalya kazanan sporcuları kabul etti.
2.12.2021Siyaset
YİK'te gündem iklim değişikliği! Köklü anlayış değişikliği vurgusu
YİK'te gündem iklim değişikliği! Köklü anlayış değişikliği vurgusuCumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı, bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirildi.Cumhurbaşkanlığı Külliyesindeki toplantıda, Türkiye’nin Paris İklim Anlaşmasını Meclis’te onaylayarak sürece dahil olmasının ardından yaşanacak gelişmeler ele alındı.
2.12.2021Haberler
Son dakika: YİK'te gündem iklim değişikliği! Köklü anlayış değişikliği vurgusu...
Son dakika: YİK'te gündem iklim değişikliği! Köklü anlayış değişikliği vurgusu...Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı, bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirildi.Cumhurbaşkanlığı Külliyesindeki toplantıda, Türkiye’nin Paris İklim Anlaşmasını Meclis’te onaylayarak sürece dahil olmasının ardından yaşanacak gelişmeler ele alındı.
2.12.2021Siyaset
Ülke ekonomilerine zarar veren betona alternatif arayışı sürüyor
Ülke ekonomilerine zarar veren betona alternatif arayışı sürüyorBetonun kısa ömürlü olması, karbon salımına yol açması ve geri dönüştürülememesi gibi sebeplerle ciddi zararlarının bulunduğunu belirten sektör temsilcileri, alternatif ürünlere yönelmek gerektiğini ve bu konudaki arayışların başladığını bildirdi.
8.11.2021Ekonomi
‘Sadece hızlı değil, istihdam yaratan, yeşil ve adil büyüme’
‘Sadece hızlı değil, istihdam yaratan, yeşil ve adil büyüme’Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yüksek İstişare Konseyi (YİK) Başkanı Tuncay Özilhan, “İklim değişikliğinin korkutucu sonuçları ve deprem bölgesinde olmamız, eski politikalarla devamı olanaksız kılıyor. Çevreci bir Türkiye hedefi için önlemleri hızla almalıyız” dedi.
20.10.2021Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan iş insanı Gür'ün cenazesine katıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan iş insanı Gür'ün cenazesine katıldıTedavi gördüğü hastanede vefat eden iş insanı, Güneysu İlim Öğrenenlere Yardım Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Ahmet Gür son yolculuğuna uğurlandı.
10.10.2021Gündem
‘Yüz yüze eğitime ara veren okulumuz yok’
‘Yüz yüze eğitime ara veren okulumuz yok’Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Balıkesir’de dün bir dizi ziyarette bulundu. İlk olarak Bigadiç ilçesinde yapımı devam eden okul inşaatlarında inceleme yapan, ardından da Balıkesir Valiliği’ni ziyaret eden Bakan Özer, yüz yüze eğitime ilişkin bilgiler paylaştı.
9.10.2021Eğitim
MEB'de 6 bin 132 destek personeli için başvuru tarihleri 25 Ekim-5 Kasım'da
MEB'de 6 bin 132 destek personeli için başvuru tarihleri 25 Ekim-5 Kasım'daMilli Eğitim Bakanlığı'nca istihdam edilecek 260 sözleşmeli fizyoterapist ve 5 bin 872 destek personeli için başvurular, 25 Ekim-5 Kasım'da Kariyer Kapısı veya e-Devlet üzerinden yapılabilecek.
8.10.2021Gündem
Bakan Özer: Okul öncesi eğitime erişimi artırmaya çalışıyoruz
Bakan Özer: Okul öncesi eğitime erişimi artırmaya çalışıyoruzMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, "Milli Eğitim Bakanlığı olarak, okul öncesi eğitime erişimi artırmaya çalışıyoruz. Anaokullarını mümkün olduğu kadar şehirlerin farklı bölgelerine kurarak vatandaşların çocuklarını özel eğitim öğrencisiyse özel eğitim anaokuluna, değilse normal anaokuluna göndermeleriyle ilgili imkanlarımızı artırmaya çalışıyoruz." dedi.
8.10.2021Gündem
Cumhurbaşkanlığı YİK Başkanvekili Kahraman'dan 'yeni anayasa' açıklaması
Cumhurbaşkanlığı YİK Başkanvekili Kahraman'dan 'yeni anayasa' açıklamasıCumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Başkanvekili ve eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman, yeni anayasa çalışmalarıyla ilgili yaptığı konuşmanın, bazı art niyetli kişi ve çevrelerce kasıtlı olarak çarpıtıldığını kaydetti.
7.10.2021Siyaset
SP YİK Başkanlığı’na Karamollaoğlu seçildi
SP YİK Başkanlığı’na Karamollaoğlu seçildiOğuzhan Asiltürk’ün hayatını kaybetmesiyle boşalan Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Başkanlığı’na, Genel Başkan Temel Karamollaoğlu seçildi.
5.10.2021Siyaset
İsmail Kahraman’dan ‘laiklik’ açıklaması: ‘İlk 4 maddeye dokunulmaz’
İsmail Kahraman’dan ‘laiklik’ açıklaması: ‘İlk 4 maddeye dokunulmaz’Eski TBMM Başkanı ve YİK Üyesi İsmail Kahraman, yeni anayasa çalışmaları ve laiklik ile ilgili sözlerinin çarpıtıldığını belirterek “İlk 4 maddeye dokunmak mümkün mü? Vatanını seven insanın, milliyetçi olan insanın devletine, bayrağına karşı ve cumhuriyete karşı tavır alması mümkün değil” ifadelerini kullandı.
5.10.2021Siyaset
Asiltürk’ün cenazesi liderleri buluşturdu
Asiltürk’ün cenazesi liderleri buluşturduSaadet Partisi YİK Başkanı Asiltürk, Cebeci Asri Mezarlığı’nda toprağa verildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan “Oğuzhan ağabeyimizin bu ülkeye, bu millete çok büyük emekleri geçti, çok büyük gayretleri oldu” dedi
3.10.2021Siyaset
Oğuzhan Asiltürk'e veda! Cenaze törenine Cumhurbaşkanı Erdoğan da katıldı
Oğuzhan Asiltürk'e veda! Cenaze törenine Cumhurbaşkanı Erdoğan da katıldıHayatını kaybeden Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Başkanı ve Milli Görüş Vakfı Genel Başkanı Oğuzhan Asiltürk için Hacıbayram Camii'nde tören düzenlendi. Cenaze törenine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Oğuzhan Asiltürk ağabeyimizi şu anda Hakk'a uğurlarken son görevimizi yapıyoruz. Bu ülkeye çok büyük emekleri geçti, çok büyük katkıları oldu. Rabbim bu yolculukta da yalnız koymasın, ayrı koymasın' dedi.
2.10.2021Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Yik ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.