Yönetim Kurulu Başkanı

Yönetim Kurulu Başkanı

Son dakika yönetim kurulu başkanı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yönetim kurulu başkanı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yönetim kurulu başkanı haber sayfamızda...

Yönetim Kurulu Başkanı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 69.078 yönetim kurulu başkanı haberi bulunmuştur.
Yasal düzenleme geldi...Emlak fiyatlarındaki balon patlıyor
Yasal düzenleme geldi...Emlak fiyatlarındaki balon patlıyorGelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından yayınlanan yeni düzenleme ile birlikte internet ortamında yer alan emlak ilanlarında yeni bir dönem başladı. Özellikle emlak fiyatlarının gerçek değerinin üzerinde gösterilmesi ve emlak piyasasında yapılan manipülasyonların önüne geçilmesi için çıkartılan düzenleme sonuçlarını göstermeye başladı.
30.06.2022Ekonomi
Zirveye OSB kurdular
Zirveye OSB kurdularTrabzon'da, deniz seviyesinden 750 metre yükseklikteki dağın zirvesi iş makineleriyle tıraşlanarak, Şinik Organize Sanayi Bölgesi (OSB) kuruldu. 120 hektarlık alanda kurulan 34 fabrikada; makineden gıdaya, metal işlemeden mobilyaya kadar pek çok sektörde üretim yapılırken, 1000'e aşkın kişi de istihdam ediliyor. Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Suat Hacısalihoğlu, "Şinik OSB, arazi yapısı olarak oldukça zor bir bölge. Dağlar, tepeler tıraşlanarak OSB oluştu. Bu bölgede yatırımlar sürüyor" dedi.
30.06.2022Ekonomi
Lise tercihlerinde her detayı inceleyin
Lise tercihlerinde her detayı inceleyinLGS sonuçları açıklandı, 1.2 milyon öğrenci ve ailesi için tercih ve kayıt telaşı başladı. Galatasaray, İstanbul (Erkek), Kabataş gibi gözde devlet okullarının yanı sıra Robert, Alman, Üsküdar Amerikan, Saint-Joseph gibi yabancı kolejlere LGS ile öğrenci alınacak.
30.06.2022Eğitim
Yatırım melekleri Antalya’ya geliyor
Yatırım melekleri Antalya’ya geliyorAntalya Organize Sanayi Bölgesi Teknopark, Dünya Melek Yatırım Forumu (World Business Angels Investment Forum - WBAF) işbirliği ile 125 ülkenin melek yatırımcılarını Antalya’ya getirecek. Kongre, 25 - 26 Ekim 2022’de Antalya’da gerçekleşecek.
30.06.2022Ekonomi
Eczacıbaşı İlaç Gensenta’yı aldı
Eczacıbaşı İlaç Gensenta’yı aldıEczacıbaşı İlaç; ABD’li ilaç şirketi Amgen’den, Türkiye’nin ilk ilaç şirketleri arasında yer alan ve sektörde iki kez ihracat şampiyonluğu elde eden Gensenta’yı satın aldı. Eczacıbaşı, Gensenta’nın yüzde 99.96’sı için 135 milyon dolar ödeyecek. Satın alma işlemi, Rekabet Kurulu onayının ardından tamamlanacak.
30.06.2022Ekonomi
Kartepe’yi açtı, bu yıl 10 yeni otel daha yolda
Kartepe’yi açtı, bu yıl 10 yeni otel daha yoldaTürkiye’nin önde gelen otel zincirlerinden Dedeman, geçen yıl bünyesine kattığı franchising işletme modeliyle büyüme stratejisini sürdürüyor.
30.06.2022Ekonomi
İzmirli amatör sporculara destek
İzmirli amatör sporculara destekKanada merkezli olan ve tüm dünyada yatırım ve markalaşma alanında faaliyet gösteren World 17, kendi adını taşıyan taekvondo akademi ile ilk kez yarıştığı Muğla’daki Gençler Türkiye Şampiyonası’nda bir altın ve üç bronz madalya kazandı.
30.06.2022Ege
40 yıllık deneyim
40 yıllık deneyimMotosiklet devi Honda’nın Türkiye Başkan Yardımcısı Yosuke Kimura, Honda’nın İzmir’deki tek yetkili satıcısı Yükseliş Honda Motosiklet’i ziyaret etti.
30.06.2022Ege
Örnek alınacak OSB
Örnek alınacak OSBMarka OSB hedefiyle dört yıl önce göreve gelen İTOB OSB Başkanı Onur Acar, tüm borçları kapattı, 270 milyon liralık yatırım yaptı
30.06.2022Ege
İzmirli lokantacıları Narlıdere’ye davet etti
İzmirli lokantacıları Narlıdere’ye davet ettiNarlıdere Belediyesi, ilçenin en eski yerleşim yeri olan Yukarıköy’deki restorasyon sürecinin sonuna geldi.
30.06.2022Ege
Muhteşem açılış
Muhteşem açılışBodrum Gündoğan Küçükbük sahilinde kapılarını açan Casa Ja Voi Hotel&Recidance, Ali Sayar’ın canlı peformansıyla konuklarına unutulmaz bir akşam üzeri yaşattı.
30.06.2022Cadde
Bakan Bilgin'den asgari ücret zammı açıklaması
Bakan Bilgin'den asgari ücret zammı açıklamasıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin asgari ücrette ara zamma ilişkin “Bizim bugün başlattığımız komisyon çalışmalarının yarın sonuçlanacağını ümit ediyorum" dedi.
29.06.2022Uzmanpara
Asgari ücrette zam pazarlığı!
Asgari ücrette zam pazarlığı!Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin'in başkanlığında, Asgari Ücret Tespit Komisyonu'nun ara zam toplantısı gerçekleştirildi. Peki işçi, işveren ve hükümet kesimi ne dedi? İşte detaylar...
30.06.2022Ekonomi
Asgari ücrette zam pazarlığı başladı
Asgari ücrette zam pazarlığı başladıAsgari Ücret Tespit Komisyonu'nun ara zam toplantısı başladı. Peki işçi, işveren ve hükümet kesimi ne dedi? İşte detaylar...
29.06.2022Haberler
Sağlıkta 135 milyon dolarlık satın alma
Sağlıkta 135 milyon dolarlık satın almaEczacıbaşı, ABD’li ilaç şirketi Amgen’in sahip olduğu Gensenta’yı satın aldı. Şirketin yüzde 99.96’sı için 135 milyon dolar ödenecek. Satın alma işlemi, Rekabet Kurulu onayının ardından tamamlanacak.
29.06.2022Vitrin
Rekor katılım
Rekor katılımSu sporları sporcularını ve su sporları tutkunlarını buluşturan Vakkorama Watersports Championship 2022, Bodrum’da rekor katılımla sona erdi.
29.06.2022 Cadde
Sanayinin zirve ortağı
Sanayinin zirve ortağıYaptıkları araştırma sonucu İzmir’in üretimde fark yarattığını ve Türkiye’nin en önemli ikinci sanayi kenti olduğunu belirten Hisarcıklıoğlu, “İzmir gözbebeğimiz. İş dünyasının dayanışması örnek alınmalı” dedi.
28.06.2022Ege
İzmirli dertli!
İzmirli dertli!AK Partili Kaya, Konak’ta esnaf odaları ve muhtarla bir araya geldi “Vatandaşımıza bir dokunduk, bin ah işittik. Esnaf zor durumda” dedi
28.06.2022Ege
Kemal Kılıçdaroğlu'nun iddialarına Nurettin Canikli'den madde madde yanıt
Kemal Kılıçdaroğlu'nun iddialarına Nurettin Canikli'den madde madde yanıtAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kendisine yönelik iddialara ilişkin "Kılıçdaroğlu'nun iddiası bir yalandır. Hiçbir yakınımı kayyım olarak atamadım" açıklaması yaptı.
28.06.2022Siyaset
Risklerini doğru ölçen şirketler başarılı olur
Risklerini doğru ölçen şirketler başarılı olurBaşarılı şirketler sadece kendi risklerini değil, sürdürülebilirlik risklerini de ölçebilen şirketlerdir. Sürdürülebilir bir gelecek için sorumluluk alan şirketler fark yaratıyorlar.
28.06.2022Ekonomi
İngiltere’de 7’nci siteyi kuracak
İngiltere’de 7’nci siteyi kuracakYurt içinde ve yurt dışında birçok projeye imza atan, Ant Yapı, İngiltere’nin prestijli bölgesi Folkestone’da yeni bir projeyi hayata geçirdiğini duyurdu.
28.06.2022Ekonomi
‘Kısa sürede çözeceğiz’
‘Kısa sürede çözeceğiz’İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Soyer, koku sorununa ilişkin çalışmaları İZSİAD yöneticileriyle paylaştı, “Problemin temeli, Çiğli Arıtma Tesisi’ne yağmur suları ile pis suların birlikte verilmesi. Buna kısa sürede çözüm bulacağız” dedi
27.06.2022Ege
‘Hayalimiz, üretim yapan sanayi sitesi’
‘Hayalimiz, üretim yapan sanayi sitesi’AK Parti İzmir Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ceyda Bölünmez Çankırı, Seferihisarlı üreticilerin yaşadığı tarımsal su sorunu için harekete geçti. Ürkmez, Kavakdere ve Payamlı sulama kooperatiflerinin başkanları, yaşadıkları sorunları Çankırı’ya iletti.
27.06.2022Ege
İnsana yatırım
İnsana yatırımİTOB OSB Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi için 5 Temmuz’da ihale yapılacak. İTOB Başkanı Acar projeyi en hızlı şekilde hayata geçireceklerini belirtti.
27.06.2022Ege
ATO Başkanı Baran'dan ekonomi mesajı
ATO Başkanı Baran'dan ekonomi mesajıAnkara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, bankacılık kredilerinin en rasyonel ve en doğru şekilde kullanılmasının reel sektörün kaynağa erişiminin kolaylaştırılması açısından önemli olduğunu belirterek, “Kaynakların üretime, yatırıma, ihracata ve istihdama aktarılarak, Türkiye ekonomisini sağlam temeller üzerinde güçlü bir şekilde büyümesinin devamı tüm faydaların üzerindedir” dedi.
27.06.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Yönetim Kurulu Başkanı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.