Yük

Yük

Son dakika yük haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yük gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yük haber sayfamızda...

Yük

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 18.180 yük haberi bulunmuştur.
Beşiktaş'tan Jose Mourinho hamlesi! Hüseyin Yücel açıkladı
Beşiktaş'tan Jose Mourinho hamlesi! Hüseyin Yücel açıkladı Beşiktaş 2. Başkanı Hüseyin Yücel, Jose Mourinho ile görüştüklerini açıkladı.
18.05.2024 Beşiktaş
Yardım iskelesi faaliyete geçti
Yardım iskelesi faaliyete geçti ABD’nin kurduğu yüzer iskele sayesinde Gazze’ye denizden ilk yardımlar ulaştırıldı. Yeni iskele sayesinde yardım girişleri kapanan bölgeye yeni bir insani yardım rotası açılmış oldu.
18.05.2024 Dünya
Tesla, Berlin'deki fabrikasını genişletiyor
Tesla, Berlin'deki fabrikasını genişletiyor Tesla'nın Berlin yakınlarındaki fabrikasını genişletme planı onaylandı.
17.05.2024 Uzmanpara
Kamuda tasarruf tedbirleri Resmi Gazete'de
Kamuda tasarruf tedbirleri Resmi Gazete'de Kamu kaynaklarının tasarruflu kullanılması için hazırlanan 'Kamuda Tasarruf ve Verimlilik Paketi' 2024/7 Sayılı Cumhurbaşkanlığı Genelgesi ile Resmi Gazete'de yayımlandı.
17.05.2024 Uzmanpara
Kamuda yeni dönem! Tasarruf tedbirleri Resmi Gazete'de yayımlandı
Kamuda yeni dönem! Tasarruf tedbirleri Resmi Gazete'de yayımlandı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan genelgede, kamu kaynaklarının maksadına uygun azami tasarruf prensiplerine riayet edilerek kullanılması her kamu kurum ve kuruluşu ile görevlisi için bir görev ve aynı zamanda bir mecburiyet olduğu belirtildi.
17.05.2024 Ekonomi
Tasarruf Tedbirleri Resmi Gazete'de! Kamuda yeni düzenlemeler
Tasarruf Tedbirleri Resmi Gazete'de! Kamuda yeni düzenlemeler Kamu kaynaklarının tasarruflu kullanılması için hazırlanan 'Kamuda Tasarruf ve Verimlilik Paketi' 2024/7 Sayılı Cumhurbaşkanlığı Genelgesi ile Resmi Gazete'de yayımlandı.
17.05.2024 Gündem
Denizkurdu’nun milli pençeleri
Denizkurdu’nun milli pençeleri Ege, Akdeniz, Marmara ve Karadeniz’de icra edilen Denizkurdu 2 - 2024 Tatbikatı’nda; savaş gemilerinden insansız deniz - hava araçlarına, mühimmatlardan radarlara uzanan geniş bir yelpazede Türk savunma sanayii ürünü platform ve sistemler yer alıyor.
16.05.2024 Gündem
Erdoğan'dan kamuda tasarruf çağrısı: Tüm personel uymak zorunda
Erdoğan'dan kamuda tasarruf çağrısı: Tüm personel uymak zorunda Geçtiğimiz gün açıklanan tasarruf paketiyle ilgili konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, kamu çalışanlarına çağrıda bulundu.
15.05.2024 Haberler
Erdoğan'dan kamuda tasarruf çağrısı: Tüm personel uymak zorunda
Erdoğan'dan kamuda tasarruf çağrısı: Tüm personel uymak zorunda Geçtiğimiz gün açıklanan tasarruf paketiyle ilgili konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, kamu çalışanlarına çağrıda bulundu.
15.05.2024 Gündem
Bodruma kapatılıp zincirlendi! Öldüğünde yalnızca 22 kiloydu, cani çift yakalandı
Bodruma kapatılıp zincirlendi! Öldüğünde yalnızca 22 kiloydu, cani çift yakalandı Küçük kız yetkililer tarafından bulunduğunda yalnızca 22 kiloydu. Vücudundaki, ağır morarma, kırık kemikler ve karaciğer hasarı ise kan dondurdu. Hızla başlatılan soruşturma, tüyler ürperten işkenceye uzanan kapıyı araladı.
15.05.2024 Dünya
Bakan Uraloğlu açıkladı! 2 yılda 2 milyona yakın yolcuya hizmet verildi
Bakan Uraloğlu açıkladı! 2 yılda 2 milyona yakın yolcuya hizmet verildi Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, açıldığı 14 Mayıs 2022 tarihinden bu yana Rize-Artvin Havalimanı’nı 1 milyon 927 bin 680 yolcunun kullandığını belirterek, “Havalimanımıza açıldığı günden bugüne kadar 13 bin 901 uçak iniş kalkış gerçekleştirirken 2 yıldaki yük toplam 13 bin 526 ton oldu” dedi.
15.05.2024 Ekonomi
Yerli uydu TÜRKSAT 6A’nın uzaya gidiş tarihi belli oldu! Bakan Uraloğlu canlı yayında açıkladı
Yerli uydu TÜRKSAT 6A’nın uzaya gidiş tarihi belli oldu! Bakan Uraloğlu canlı yayında açıkladı Türkiye’nin ilk yerli ve milli haberleşme uydusu TÜRKSAT 6A’nın üretim ve testleri başarıyla tamamlandı. Peki bundan sonraki süreçte ne var? Uzaya ne zaman fırlatılacak? CNN Türk Ankara Temsilcisi Dicle Canova, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu ile özel bir röportaj yaptı. İşte detaylar...
14.05.2024 Ekonomi
Bakan Kacır yollardaki TOGG sayısını açıkladı ve bir de müjde verdi
Bakan Kacır yollardaki TOGG sayısını açıkladı ve bir de müjde verdi Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, TRT Haber'de önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Kacır yollardaki TOGG sayısını açıkladı ve yepyeni bir özelliğin geleceğini de duyurdu. İşte merak edilen detaylar...
13.05.2024 Gündem
Beşiktaş, Dusan Alimpijevic’in sözleşmesini 2 yıl uzattı
Beşiktaş, Dusan Alimpijevic’in sözleşmesini 2 yıl uzattı Beşiktaş yönetimi, basketbol takımının başarılı başantrenörü Dusan Alimpijevic ile 2 yıllık yeni sözleşme imzaladı.
Dursun Özbek: Galatasaray'ın mallarını kendime peşkeş çekmeye gelmedim
Dursun Özbek: Galatasaray'ın mallarını kendime peşkeş çekmeye gelmedim Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek ve ekibi, kulübe dair fikirleri paylaşmak ve Anneler Günü'nü birlikte kutlamak için üyelerle buluştu.
12.05.2024 Galatasaray
Erdoğan'ın gözünden Türk-Yunan ilişkilerindeki en iyi ve en kötü an
Erdoğan'ın gözünden Türk-Yunan ilişkilerindeki en iyi ve en kötü an Yunan Kathimerini gazetesine konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yunanistan ile Türkiye arasındaki ilişkilere dair yeni mesajlar verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Biz, dünyanın takdirle izlediği şekilde hem bölgemizde hem dünyanın değişik coğrafyalarında nasıl barışın kök salması için çabalıyorsak, Ege Denizi'nin iki yakasında da barışın ve huzurun ebediyen hakim olması için elimizden geleni yaparız." dedi.
12.05.2024 Gündem
TÜRASAŞ’tan TCDD’ye 27 adet yük vagonu
TÜRASAŞ’tan TCDD’ye 27 adet yük vagonu TÜRASAŞ tarafından üretilen 27 adet Konteyner Vagonu TCDD Taşımacılık Genel Müdürlüğü’ne teslim edildi.
11.05.2024 Ekonomi
HAREKET PROJE TAŞIMACILIĞI HALKA ARZ TARİHLERİ 📍 Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği halka arz kaç lot veriyor, katılım endeksine uygun mu, hangi bankalarda var?
HAREKET PROJE TAŞIMACILIĞI HALKA ARZ TARİHLERİ 📍 Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği halka arz kaç lot veriyor, katılım endeksine uygun mu, hangi bankalarda var? Hareket Proje halka arz oluyor! Şirket, mühendislik çözümleriyle ağır kaldırma ve taşımacılık heizmeti sunuyor. Türkiye, Avrasya, Orta Doğu ve Afrika'da faaliyet gösteren Hareket Proje halka arzının halka açıklığı yüzde 20,8 olacak. Hareket Proje halka arz kaç lot veriyor, katılım endeksine uygun mu?
10.05.2024 Bilgi Rehberi
Google Haritalar korkunç gizemi çözdü! Sırra kadem basmıştı, gerçek internette belirdi: Tüyler ürperten keşif
Google Haritalar korkunç gizemi çözdü! Sırra kadem basmıştı, gerçek internette belirdi: Tüyler ürperten keşif Yaşlı kadınının sırra kadem basması, arama büyük çaplı soruşturmanın fitilini ateşledi. Ancak yapılan tüm çalışmalar sonuçsuz kalınca dosya neredeyse çözülemeden rafa kaldırılmak üzereydi. Ta ki, yıllar sonra internette beliren tüyler ürperten keşfe kadar.
10.05.2024 Dünya
“Vize engeli lojistik sektörüne ivme kaybettiriyor”
“Vize engeli lojistik sektörüne ivme kaybettiriyor” Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, lojistik sektörünün gelişmesinen önündeki engellerin başında vize engelinin geldiğini belirterek, “Vize engeli lojistik sektörüne ivme kaybettiriyor” dedi.
9.05.2024 Ekonomi
HAVELSAN’ın BARKAN’ı UNIROBOTICS TRAKON LITE ile donatıldı
HAVELSAN’ın BARKAN’ı UNIROBOTICS TRAKON LITE ile donatıldı CANiK’in de içinde bulunduğu SYS Grubu şirketlerinden UNIROBOTICS tarafından geliştirilen TRAKON LITE Uzaktan Kumandalı Silah Sistemi (UKSS), HAVELSAN’ın BARKAN insansız kara aracına entegre edildi.
9.05.2024 Ekonomi
Denizcilikte ihracat arttı ithalat azaldı
Denizcilikte ihracat arttı ithalat azaldı Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, 2024 yılının Ocak-Nisan döneminde limanlarda elleçlenen yük miktarının bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 5,9 artarak 179 milyon 470 bin 869 tona, elleçlenen konteyner miktarının ise bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 15,8 artarak 4 milyon 482 bin 347 TEU’ya ulaştığını duyurdu.
9.05.2024 Ekonomi
Vahşet, vahşet üstüne... Refah’ta çatışmalar
Vahşet, vahşet üstüne... Refah’ta çatışmalar  ABD, İsrail’e, 900 kiloluk bombaların da bulunduğu silah sevkiyatını durdurdu. Sevkiyatın Refah’ta kullanılması endişesiyle durması, baskı aracı olarak görüldü.
9.05.2024 Dünya
Biden CNN'e konuştu: İsrail Refah'a girerse bomba yollamayacağım
Biden CNN'e konuştu: İsrail Refah'a girerse bomba yollamayacağım CNN Türk Washington Temsilcisi Yunus Paksoy ABD Başkanı Biden'in verdiği özel röportajdaki açıklamalarını paylaştı. Biden bu röportajda 'İsrail Refah'a girerse bomba yollamayacağım.' ifadelerini kullandı.
8.05.2024 Dünya
Oğlunun kayıp ihbarında bulunduğu kadından kahreden haber
Oğlunun kayıp ihbarında bulunduğu kadından kahreden haber Zonguldak’ın Kilimli ilçesinde kömür yüklü treninin çarptığı demans hastası Şükran Bayhan (89), hayatını kaybetti. Kayıp ihbarında bulunan oğlu Cankurt Bayhan, tren çarpmasıyla öldüğünü öğrenince raylarda görmüş olma ihtimali olan kişilerin ihbarda bulunmamasına tepki gösterdi.
8.05.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Yük ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.