Yusuf Tekin

Yusuf Tekin

Son dakika Yusuf Tekin haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Yusuf Tekin gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Yusuf Tekin haber sayfamızda...

Yusuf Tekin

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.374 yusuf tekin haberi bulunmuştur.
Bakan Tekin duyurdu! Öğrenciler sosyal sorumluluk projelerinde yer alacak
Bakan Tekin duyurdu! Öğrenciler sosyal sorumluluk projelerinde yer alacakMilli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, "Trafikte Küçük Hata Yoktur” sosyal sorumluluk projesinin lansmanına katıldı. Bakan Tekin, "Her öğrencimiz yılda en az 40 saat sosyal sorumluluk projelerinde yer alacak. Öğrencilerimiz toplumsal hayatın bir parçası, topluma uyum sağlamış birer bireyler olarak yetişsin diye bu tür değişiklikler yaptık" dedi.
28.02.2024Gündem
ÖĞRETMEN ATAMA TAKVİMİ 2024 MEB: Yeni öğretmen ataması ne zaman? Öğretmen ataması kadro ve branş dağılımı...
ÖĞRETMEN ATAMA TAKVİMİ 2024 MEB: Yeni öğretmen ataması ne zaman? Öğretmen ataması kadro ve branş dağılımı...Öğretmen atama takvimi, öğretmen adayları tarafından heyecanla bekleniyor. Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, yeni öğretmen atamasına dair, yapılabilecek en yüksek atamayı gerçekleştireceklerini belirtmişti. MEB öğretmen ataması ne zaman, kadro ve branş dağılımı açıklandı mı?
28.02.2024Bilgi Rehberi
Siyasilerden 28 Şubat mesajları: 'Bin yıl sürecek' denilen zulüm çoktan kayboldu
Siyasilerden 28 Şubat mesajları: 'Bin yıl sürecek' denilen zulüm çoktan kaybolduTürk siyasi tarihinin kara lekelerinden biri olan ve "Postmodern Darbe" olarak adlandırılan 28 Şubat'ın yıl dönümü dolayısıyla siyasilerden peş peşe mesajlar geldi.
28.02.2024Haberler
RAMAZAN BAYRAM TATİLİ NE ZAMAN 2024? Ramazan Bayramı tatili kaç gün olacak, hangi günler? Bayram tatil süresi
RAMAZAN BAYRAM TATİLİ NE ZAMAN 2024? Ramazan Bayramı tatili kaç gün olacak, hangi günler? Bayram tatil süresiRamazan ayı ardından mübarek Ramazan Bayramı idrak edilecek. İslam alemi üç gün sürecek bayram dolayısıyla büyük heyecan yaşıyor. Diğer yandan Ramazan Bayramı tatil süresi de araştırılıyor. 2024 Bayram tatili kaç gün, uzatılacak mı?
23.02.2024Bilgi Rehberi
'Yaptığımız okulların tamamı depreme dayanıklı'
'Yaptığımız okulların tamamı depreme dayanıklı'Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, "Büyük bir felaket atlattık 6 Şubat'ta. Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı okullar, bizim yaptırdığımız okulların hemen hemen hiçbir tanesinde yıkım olmadı.Şu an Türkiye genelinde bizim yaptığımız okulların tamamı deprem açısından depreme dayanıklı ve konfor açısından hemen hemen bu okul konforunda." şeklinde konuştu.
23.02.2024Eğitim
Bakan Tekin: Devrim niteliğinde işler yapıldı
Bakan Tekin: Devrim niteliğinde işler yapıldıMilli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Eyüpsultan'daki Hüsnü Özdemir İmam Hatip Ortaokulu'nun açılış törenine katıldı.
23.02.2024Gündem
MEB YENİ MÜFREDAT SON DURUM 2024: Müfredat değişikliği ne zaman, hangi sınıflarda olacak?
MEB YENİ MÜFREDAT SON DURUM 2024: Müfredat değişikliği ne zaman, hangi sınıflarda olacak? Okullarda müfredat değişikliği olacak mı, ne zaman? Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'in yeni müfredat açıklaması ardından öğrenci, veli ve öğretmenlerin gözü MEB'den gelecek açıklamada. Ders saatlerinde herhangi bir değişiklik olmayacağı ve içeriklerde sadeleşme yapılacağı belirtilmişti. Peki, MEB 2024 müfredat değişikliği ne zaman?
22.02.2024Bilgi Rehberi
Bakan Tekin: Derslik sayısı ikiye katlandı
Bakan Tekin: Derslik sayısı ikiye katlandıMilli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, "Türkiye'de derslik sayısı, ikiye katlanmış durumda. Öğretmen sayımız her ilimizde en az ikiye katlanmış durumda. Derslik başına ve öğretmen başına düşen öğrenci sayımız dünya ortalamalarına geldi" dedi.
21.02.2024Gündem
YÖK ve MEB, YKS soru havuzu oluşturacak
YÖK ve MEB, YKS soru havuzu oluşturacakMilli Eğitim Bakanlığı (MEB) ile Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), üniversiteye giriş için düzenlenen Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) soru havuzu için ortak çalışacak.
21.02.2024Gündem
Arnavutluk Başbakanı Rama Türkiye'de
Arnavutluk Başbakanı Rama Türkiye'deCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Arnavutluk Başbakanı Rama'yı resmi törenle karşıladı.
20.02.2024Gündem
YKS ve LGS'ye girecek öğrencileri yakından ilgilendiriyor! MEB ve ÖSYM'den yeni adım
YKS ve LGS'ye girecek öğrencileri yakından ilgilendiriyor! MEB ve ÖSYM'den yeni adımYükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) ile Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamındaki merkezi sınav için oluşturulacak soru havuzu, Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) müfredatı doğrultusunda hazırlanan ders kitaplarındaki konu, kazanım, etkinlik ve örnekleri kapsayacak. Konuyla ilgili yazılı açıklama yapıldı.
19.02.2024Gündem
‘Atamalar mevzuata göre yürütülmeli’
‘Atamalar mevzuata göre yürütülmeli’EĞİTİM SERVİSİ - Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan, Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin’in “Proje okullarına yönetici ve öğretmen görevlendirmelerinde yeni bir yönetmelik çıkarılacak” ifadesini önemsediklerini belirterek şunları dedi: “Adeta ‘kafama göre yönetici ve öğretmen atarım’ projesine dönüşmüş olan aymazlığa son verilmeli, bu okullara atamaları da MEB’e bağlı diğer tüm okullarımız gibi ilgili mevzuata göre yürütülmeli...
19.02.2024Eğitim
Ortaöğretimde hedef proje üreten okullar
Ortaöğretimde hedef proje üreten okullarMilli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin’in müsteşarlığı dönemine işaret ederek “Türkiye’deki eğitim sistemine kazandıran benim” dediği “proje okul” uygulaması, 2014’te pilot kapsamda başlatılmıştı.
18.02.2024Eğitim
Bahçelerde oyun sesleri
Bahçelerde oyun sesleriOkullarda başta okul bahçeleri olmak üzere elverişli alanlarda geleneksel çocuk oyunlarına yönelik fiziki düzenlemelere gidildi.
17.02.2024Eğitim
ÖĞRETMEN ATAMASI TARİHLERİ AÇIKLANDI MI 2024,? Öğretmen ataması takvimi, kontenjanları ve branş dağılımı ne zaman açıklanacak? Öğretmen ataması kadroları açıklandı mı?
ÖĞRETMEN ATAMASI TARİHLERİ AÇIKLANDI MI 2024,? Öğretmen ataması takvimi, kontenjanları ve branş dağılımı ne zaman açıklanacak? Öğretmen ataması kadroları açıklandı mı?Öğretmen ataması tarihleri, kadroları ve branş dağılımı ile ilgili detaylar merak edilen konular arasında bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, bir açıklama yapılmıştı. Gözler atama takviminin açıklanmasına çevrildi. Peki 2024 öğretmen ataması ne zaman yapılacak? Öğretmen ataması kadroları, branş dağılı ve kontenjanları belli oldu mu?
16.02.2024Bilgi Rehberi
Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplanan Kabine 3 saat 15 dakika sürdü
Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplanan Kabine 3 saat 15 dakika sürdüKabine toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Beştepe'de başladı. Toplantı 3 saat 15 dakika sürdü. Toplantıda, iç ve dış siyasette öne çıkan konular ele alındı. Cumhurbaşkanı Erdoğan birazdan açıklama yapacak. Ayrıca binlerce öğretmenin de gözü Beştepe'de. İşte detaylar...
12.02.2024Gündem
ÖĞRETMEN ATAMASI Branş Dağılımı ve Kontenjanlar 2024 açıklandı mı? Öğretmen ataması ne zaman?
ÖĞRETMEN ATAMASI Branş Dağılımı ve Kontenjanlar 2024 açıklandı mı? Öğretmen ataması ne zaman?Öğretmen ataması bekleyenler son dakika gelişmeleri takip ediyor. Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, 2024 yılında alınabilecek en yüksek düzeyde öğretmen ataması yapacaklarını belirtmişti. 2023 yılı KPSS puanı ile gerçekleşmesi beklenen öğretmen ataması branş dağılımı açıklandı mı?
9.02.2024Bilgi Rehberi
Bakan Tekin: Cumhur İttifakı, Türkiye'nin bekası üzerine kuruldu
Bakan Tekin: Cumhur İttifakı, Türkiye'nin bekası üzerine kuruldu Erzurum'da AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi'nin (SKM) açılışına katılan Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Cumhur İttifakı'nın 2018, 2019, 2023 seçimlerinde Türkiye'nin bekası teması üzerine kurulduğunu söyledi.
9.02.2024Gündem
MEB, MESEM’ler için harekete geçti
MEB, MESEM’ler için harekete geçtiİstanbul Esenyurt’ta demir-çelik fabrikasında staj yapan Mesleki Eğitim Merkezi (MESEM) öğrencisi Arda Tonbul, 9 Ocak’ta, dengesini kaybetmesi sonucu kafasını sac bükme makinesine sıkıştırmış, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti.
9.02.2024Eğitim
MEB, ortaokul öğrencileri için 'uzay' temalı yarışmalar düzenlenecek
MEB, ortaokul öğrencileri için 'uzay' temalı yarışmalar düzenlenecekMilli Eğitim Bakanlığı ile Türkiye Uzay Ajansı iş birliğinde ortaokul öğrencilerine yönelik 'uzay' temalı kompozisyon ve resim yarışmaları düzenlenecek.
7.02.2024Eğitim
Bakan Tekin, 6 Şubat'ta hayatını kaybeden vatandaşları öğrencilerle birlikte andı
Bakan Tekin, 6 Şubat'ta hayatını kaybeden vatandaşları öğrencilerle birlikte andıAtatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde 6 Şubat depremlerinde hayatını kaybeden vatandaşları anan Bakan Tekin, "Milli Eğitim Bakanlığı olarak, ilk günden itibaren yaraların sarılması için üstümüze düşen görevi yerine getirmek için çaba gösterdik" dedi.
6.02.2024Eğitim
MEB’den deprem seferberliği
MEB’den deprem seferberliğiDepremlerden 11 ilde, yaklaşık 3.9 milyon öğrenci ile 220 bin öğretmen de etkilendi. Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, bugün öğrenci sayısının 3 milyon 663 bin 546 olduğu bölgede, gidenlerin büyük bölümünün geri döndüğünü açıkladı. MEB, orta ve ağır hasarlı 12 bin 119 dersliğin iki katını inşa etmeyi hedefliyor.
6.02.2024Gündem
Milli Eğitim Bakanı Tekin, Şehit Güner Altınok İlkokulu'nu ziyaret etti
Milli Eğitim Bakanı Tekin, Şehit Güner Altınok İlkokulu'nu ziyaret ettiMilli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Ankara'da Şehit Güner Altınok İlkokulu'nu ziyaret etti. Tekin, öğrencilerle sohbet ederek fotoğraf çektirdi.
5.02.2024Eğitim
Bakan bugün öğretmenleri dinleyecek
Bakan bugün öğretmenleri dinleyecekÖzel Sektör Öğretmenleri Sendikası,bugün saat 13.30’da sendika üyelerinin Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin ile bir görüşme gerçekleştireceğini duyurdu.
5.02.2024Eğitim
Müfredat çalışması tamamlandı
Müfredat çalışması tamamlandıMilli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Ankara’da görev yapan öğretmenlerle bir araya geldi.
4.02.2024Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Yusuf Tekin ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.