Zam Haberleri

Zam Haberleri

Son dakika zam haberleri haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan zam haberleri gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan zam haberleri haber sayfamızda...

Zam Haberleri

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 333 zam haberleri haberi bulunmuştur.
Son dakika: Memur ve emeklileri yakından ilgilendiriyor! Meclis'te kabul edildi
Son dakika: Memur ve emeklileri yakından ilgilendiriyor! Meclis'te kabul edildiGelen son dakika haberine göre; Kamu memur ve emeklilerin maaşlarına ve Bireysel Emeklilik ile ilgili hükümler içeren teklif TBMM Genel Kurulu’nda kabul edildi. Düzenlemeye göre; kamu memur ve emeklilerinin ücretlerine toplam yüzde 30.95 artış yapılması öngörülüyor.
19.01.2022Ekonomi
Emekliye ek zam var mı, ne zaman verilecek? 2022 Emekli ve memura ek zam yapılacak mı, ne kadar olacak, emeklilere müjde var mı?
Emekliye ek zam var mı, ne zaman verilecek? 2022 Emekli ve memura ek zam yapılacak mı, ne kadar olacak, emeklilere müjde var mı?Son dakika haberleri arasında emekliye ek zam haberleri yakından takip ediliyor. TBMM Genel Kurulu, bugün memur ve emekliye ek zammı da içeren kanun teklifini yasalaştırmak için mesai yapıyor. Vatandaşlar ise Emekliye ek zam 2022 ne zaman verilecek? Son dakika emekliye ek zam var mı, ne kadar olacak? sorularına cevap arıyor. İşte emekliye zam haberlerinde son gelişmeler...
11.01.2022Gündem
Son dakika.. Erdoğan'dan memur ve emekliye zam müjdesi! İşte yeni maaş tablosu
Son dakika.. Erdoğan'dan memur ve emekliye zam müjdesi! İşte yeni maaş tablosuMilyonlarca memur ve memur emeklisinin beklediği karar Kabine toplantısı sonrasında açıklandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından en düşük emekli maaşının 2 bin 500 liraya çıkarıldığı duyuruldu. Memurların maaşlarına yapılacak zam oranı ise yüzde 28'den yüzde 30,5'e çıkarıldı. Erdoğan emekli maaşlarına yapılan zam ile ilgili olarak "Aylık geliri 1500 liradan başlayan 1 milyon 266 bin emeklimizin maaşlarını 2 bin 500 liraya yükseltmiş oluyoruz. Yeni düzenlemeye göre hiçbir emeklimiz 2 bin 500 liranın altında maaş almayacak.' ifadelerini kullandı.
4.01.2022Ekonomi
Son dakika haberi: Memur ve emekliye ek zam müjdesi! Erdoğan alınan kararları duyurdu...
Son dakika haberi: Memur ve emekliye ek zam müjdesi! Erdoğan alınan kararları duyurdu...Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, memur maaşlarındaki artışın yüzde 30,5 oranında olacağını belirterek, "Emeklilerimizin maaşlarında ise genel olarak enflasyon oranı kadar artış zaten yapıyoruz. Buna ilave olarak, düşük maaş alan emeklilerimizle ilgili yeni bir alt sınır belirledik. Yeni düzenlemeye göre, hiçbir emeklimiz 2 bin 500 liranın altında maaş almayacak. Böylece aylık geliri bin 500 liradan başlayan 1 milyon 266 bin emeklimizin maaşlarını 2 bin 500 liraya yükseltmiş oluyoruz" dedi.
3.01.2022Siyaset
Son dakika haberleri: Memur ve emeklilerin zam oranı belli oldu!
Son dakika haberleri: Memur ve emeklilerin zam oranı belli oldu!Memur ve emeklilerin zam oranı belli oldu. Bu rakamlara göre memur ve memur emeklisinin 2022 yılı ilk altı aylık dönemde alacağı maaş zammında enflasyon farkı yüzde 20,65 oldu. Toplu sözleşme gereği memur ve memur emeklilerinin ocak maaşlarında yüzde 5 artış yapılacak. Bu yüzde 5'lik zamma, 6 aylık enflasyon oranının yüzde 3'ü geçen kısmı da eklenecek. Böylelikle toplamda yüzde 25,65 oranında zam yapılması bekleniyor. Öte yandan memur maaşlarına ek zam protokolünün Kabine toplantısında ele alınması bekleniyor.
3.01.2022Ekonomi
AÇIKLANDI! Emekli ve Memur maaşı ne kadar? 2022 Memur ve emekli maaşı zam oranı...
AÇIKLANDI! Emekli ve Memur maaşı ne kadar? 2022 Memur ve emekli maaşı zam oranı...Emekli - memur maaşı zammı hakkında son dakika gelişmeleri yakından takip ediliyor. Milyonlarca emekli ve memurun gözü enflasyon rakamlarına çevrilmiş durumda... Yarın aralık ayı verileri belli olacak ve memur ile emekliye yapılacak olan zam da belirlenecek. Heyecan en üst seviyeye çıkarken sıkça "Emekli ve memur zammı açıklandı mı? 2022'de Emekli ve memurun maaşı ne kadar olacak?" sorusu peş peşe geliyor.
3.01.2022Gündem
Muhalefetten ‘zam’ tepkisi
Muhalefetten ‘zam’ tepkisiYeni yıla girerken elektrik, doğal gaz, akaryakıt ve köprüler ile otoyollar geçiş ücretlerine ilişkin peş peşe gelen zam açıklamalarına, muhalefet liderleri sosyal medya hesaplarından tepki gösterdi.
2.01.2022Siyaset
Son dakika: Memurlara müjdeli haber! Erdoğan duyurdu
Son dakika: Memurlara müjdeli haber! Erdoğan duyurduSon dakika haberine göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan Kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamada milyonlarca memuru ilgilendiren yeni gelişmeyi duyurdu.
20.12.2021Ekonomi
Son dakika: Bakan Bilgin'den AGİ ve emekli zammı açıklaması
Son dakika: Bakan Bilgin'den AGİ ve emekli zammı açıklamasıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Bilgin, "4 bin 250 liranın içerisinde de AGİ var. Asgari ücretli olmayanlar için AGİ uygulaması devam edecek. Daha yukarda maaş alanlar için pozitif bir destek olarak değerlendirebilir. Emeklilerimiz çok önemli. Düşük gelirli emeklileri gözeten bir düzenleme yapacağız. Bundan sonra yapacağımız çalışma bütün emekli gruplarına yansıyacak." dedi.
19.12.2021Ekonomi
Almanya'da 29 yılın en yüksek enflasyonu
Almanya'da 29 yılın en yüksek enflasyonuAlmanya’da gıda ürünlerinden akaryakıta kadar birçok temel ihtiyaç ürününe zam yapılırken, enflasyon artışı ise son 29 yılın en yüksek seviyesine ulaştı.
15.12.2021Uzmanpara
ASGARİ ÜCRET | 2022 asgari ücret ne kadar olacak, zam oranı belli oldu mu? İşte son gelişmeler...
ASGARİ ÜCRET | 2022 asgari ücret ne kadar olacak, zam oranı belli oldu mu? İşte son gelişmeler...Yeni asgari ücretin açıklanması deyim yerindeyse eli kulağında... Görüşmeler tüm hızıyla devam ederken beklentiler de her geçen gün artıyor. Hükümetten gelen açıklamalar umutları yeşertirken son gelişmelerden haberdar olmak isteyen milyonlar 'Asgari ücret 2022 açıklandı mı? Yeni asgari ücret ne kadar olacak, zam oranı belli oldu mu?' sorularını peş peşe yönlendiriyor.
15.12.2021Gündem
Bakanlıktan 'ek gösterge' ve 'zam düzenlemesi' açıklaması
Bakanlıktan 'ek gösterge' ve 'zam düzenlemesi' açıklamasıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, 3600 ek göstergenin vaat olmaktan çıkarılarak toplu sözleşme maddesi haline getirildiği, sadece doktorları değil tüm sağlık personeli ve kamu personelini kapsayacak zam düzenlemesinin yapılacağını duyurdu.
6.12.2021Ekonomi
Emekli zammı ne kadar, ne zaman olacak? 2022 Emekli zammı son durum
Emekli zammı ne kadar, ne zaman olacak? 2022 Emekli zammı son durum2022 Yılına girmemize sayılı günler kala emekli zam haberleri yakından takip ediliyor. Emekli zammında son durum nedir? sorusu ilgiyle araştırılıyor. SSK ve Bağ-kur emeklilerinin merakla araştırdığı 2022 emekli zammı ne zaman, ne kadar olacak?
4.12.2021Ekonomi
Emekli ve memur | Maaşlar ne kadar olacak, zam oranı belli oldu mu? (2022)
Emekli ve memur | Maaşlar ne kadar olacak, zam oranı belli oldu mu? (2022)2022 yaklaşırken memur ve emekliye yapılacak olan zamlar merak konusu olmuş durumda... Milyonlarca kişi hükümetin açıklayacağı rakamlara odaklandı. Sıkça "Emekli ve memur maaşları yeni yılda ne kadar olacak? 2022 zam oranı belli oldu mu?" sorusu yöneltiliyor.
9.11.2021Ekonomi
Yeni yıl asgari ücret zam oranı açıklandı mı? 2022'de asgari ücret ne kadar olacak, görüşmeler başladı mı?
Yeni yıl asgari ücret zam oranı açıklandı mı? 2022'de asgari ücret ne kadar olacak, görüşmeler başladı mı?Yeni yıla 2 ay dan kısa bir süre kaldı. Ocak ayı aynı zamanda asgari ücretle çalışanlar için zam müjdesi demek. Milyonlar görüşmeleri beklerken "Asgari ücret zam oranı açıklandı mı? 2022'de asgari ücret ne kadar olacak?" sorusu sıklıkla yöneltiliyor.
7.11.2021Gündem
Yeni asgari ücret ne kadar olacak? Zam oranı ne zaman açıklanacak?
Yeni asgari ücret ne kadar olacak? Zam oranı ne zaman açıklanacak?2022'ye çok az bir zaman kaldı. Her yıl olduğu gibi görüşmelerin başlamasına çok az bir süre kala "Asgari ücret zammı ne zaman açıklanacak? Asgari ücret ne kadar olacak?" soruları hızlanmaya başlandı. İşte son ayrıntılar...
21.10.2021Ekonomi
2022 memur ve memur emeklisi zam oranı açıklandı! İşte açıklanan rakamlar...
2022 memur ve memur emeklisi zam oranı açıklandı! İşte açıklanan rakamlar...Hükümet ile sendikalar arasındaki görüşmelerde sona gelindi. Yeni teklif bugün duyuruldu. Milyonlarca memur ve memur emeklisi nefesini tuttu, zam oranlarını araştırıyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin canlı yayında açıklama yaptı. Memur ve memur emeklisinin maaşına 2022'nin ilk altı ayı %5, ikinci altı ayı %7, 2023'ün ilk altı ayı %8, ikinci altı ayı %6 ve enflasyon farklarından oluşan zam yapıldı.
24.08.2021Gündem
Memur ve emeklinin beklediği zam haberi geldi! İşte yeni maaşlar...
Memur ve emeklinin beklediği zam haberi geldi! İşte yeni maaşlar...Toplu sözleşme görüşmeleri uzlaşmayla sonuçlandı. Memur ve memur emeklisi maaşı 2022’de yüzde 5+7, 2023’te de yüzde 8+6 artırılacak. Enflasyon, bu artış oranlarını geçerse memura enflasyon farkı da verilecek. İşte memurun alacağı zamlı maaşlar...
24.08.2021Ekonomi
Memur ve memur emeklisinin zammı ne kadar oldu? 2021 Memur - emekli zam oranı kaç?
Memur ve memur emeklisinin zammı ne kadar oldu? 2021 Memur - emekli zam oranı kaç?Son dakika haberleri arasında yer alan memur ve emeklilerin merakla beklediği Hükümetin zam teklifi belli oldu. Vatandaşlar ise memur zammı son dakika haberlerini yakından takip etmeye başladı. Peki 2021 Memur zammı ne kadar, belli oldu mu?
12.08.2021Ekonomi
Memur zammı 2021 Ocak ayında ne kadar olacak? Memur maaşlarına kaç para zam gelecek?
Memur zammı 2021 Ocak ayında ne kadar olacak? Memur maaşlarına kaç para zam gelecek?Yılın son ayında olmamızla birlikte ülke genelinde zam haberleri yakından takip ediliyor. Gündemde olan asgari ücret, memur zammı, emekli zammı büyük ilgi görüyor. 16 milyonu aşkın emekli ve memuru yakından ilgilendiren zam oranları büyük merakla bekleniyor. Memur zammı 2021 Ocak ayında ne kadar olacak? Memur maaşlarına kaç para zam gelecek? soruları sık sık araştırılıyor. Peki en düşük memur maaşına ne kadar zam yapılacak?
4.12.2020Ekonomi
Emekli maaşı zammı 2020 ne kadar olacak? Emekliye zam miktarı ile ilgili çok önemli iki oran...
Emekli maaşı zammı 2020 ne kadar olacak? Emekliye zam miktarı ile ilgili çok önemli iki oran...Son dakika haberleri arasında, Türkiye’de milyonlarca emekli Ocak ayında yapılacak zam miktarını araştırıyor. Emekliye yapılacak olan zam miktarı ile ilgili çok önemli iki oran konuşuluyor. Peki emekli maaşı zammı 2020 ne kadar olacak? İşte detaylar...
6.10.2020Ekonomi
Son dakika haberleri: 65 yaş ve engelli aylığına zam geldi
Son dakika haberleri: 65 yaş ve engelli aylığına zam geldiİlk 6 aylık enflasyon oranı memur ve emekliler dışında bir kesimi daha ilgilendiriyor: 65 yaş, engelli aylığı ve evde bakım parası alanlar için de temmuz ayı maaşların zamlanma ayı...
6.07.2020Ekonomi
İstanbul'da ulaşımda yeni zamlar!
İstanbul'da ulaşımda yeni zamlar!İstanbul'da ulaşımda ada vapuru, Marmaray ve Havaist seferlerine zam yapıldı. İstanbul Büyükşehir Belediyesinin (İBB), toplu ulaşım fiyatlarına yaptığı zam bu sabah itibarıyla yürürlüğe girerken Şehir Hatları'na bağlı vapurlarla Adalar tam bilet fiyatı 5,20 liradan 10 liraya çıkarıldı. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada ise, "Marmaray'da ulaşım hizmetlerine yapılan yüzde 35 oranındaki zam, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı'nın yönettiği Ulaşım Koordinasyon Merkezi'nin (UKOME) kararıyla İBB tarafından uygulanmaktadır" denildi.
10.02.2020Ekonomi
Kira zam oranı 2020 - Kira zam hesaplama | Kira zammı yüzde kaç? 2020
Kira zam oranı 2020 - Kira zam hesaplama | Kira zammı yüzde kaç? 2020Tüketici Fiyatları Endeksi(TÜFE) üzerinden hesaplanan kira zam oranı belli oldu. Kiracıların ve ev sahiplerinin öğrenmek istediği kira zam oranı 2020 ne kadar? Özellikle kiracıların araştırdığı kira zam hesaplama araması yoğun ilgi görüyor. Peki yeni yıl için kira zammı yüzde kaç arttı? 2020...
22.01.2020Gündem
"Emekli zammı 2020" ne kadar oldu? En düşük - en yüksek emekli maaşı ne kadar 2020?
"Emekli zammı 2020" ne kadar oldu? En düşük - en yüksek emekli maaşı ne kadar 2020?Yeni yıla girmemizle birlikte birçok konuda meraklı arayış başladı. 2020 zam oranları, enflasyon rakamlarının açıklanmasıyla duyuruldu. Emeklilerin sabırsızlıkla araştırdığı "emekli zammı 2020" cevabı belli oldu. Peki emekli maaşı ne kadar 2020? İşte 2020 yılı için en çok merak edilen sorunun yanıtı haberimizde. Son dakika haberlerinde yer alan emekli zammı 2020 arama sonucu...
4.01.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Zam Haberleri ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.