Geri Dön

ISS Türkiye, 48 ülke arasından Dünya Şampiyonu oldu

55 ülkede faaliyet gösteren tesis yönetim şirketi ISS’in 2017 yılı Dünya Şampiyonu ISS Türkiye oldu. ISS Türkiye 2017 yılı dünya birinciliğinin yanı sıra “En İyi Operasyon” ve “En İyi İnsan Kaynakları” kategorilerinde de birinciliği elde etti.

ISS Türkiye, 48 ülke arasından Dünya Şampiyonu oldu

ISS Türkiye, Danimarka merkezli uluslararası şirket ISS’in faaliyet gösterdiği 48 ülke arasından birinci oldu. 2017 yılında 35.000 istihdam, 1,5 milyar TL ciro ve %24büyüme oranıyla İsviçre, İngiltere, Almanya, ABD, Fransa'yı geride bırakan ISS Türkiye, Singapur’da gerçekleştirilen törende “En İyi Operasyon” ve “En İyi İnsan Kaynakları” kategorisinde birinciliğini ilan ettikten sonra “Dünya Şampiyonu” unvanına da sahip oldu.

ISS Türkiye, 48 ülke arasından Dünya Şampiyonu oldu

55 ülke arasında dünya şampiyonluğuyla Singapur’da Türk bayrağını dalgalandırmanın gururunu yaşayan ISS Türkiye CEO’su Cavit Habib de yaptığı konuşmada şunları dile getirdi: “Tam 30 yıl önce, Haziran ayının 4’ünde okuldan artan zamanlarımda bu işi yapmaya başlamıştım. İşimi gerçekten seviyorum, şirketimi seviyorum, ekibimi seviyorum. Bu bizim için büyük bir tutku, bu sahnede olmak da büyük bir onur. Başardıklarımızla gerçekten gurur duyuyorum; daha da başarılı olmaya devam edeceğiz.”

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber