Oynatma Listesi
HABERLER

Bakan Varank: Proje üretmenin, yatırım yapmanın derdinde olduk

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Trabzon’da Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı 2021 Yılı Projeleri’nin imza töreninde konuştu

"Biz Trabzon'un potansiyeline, Trabzonluların potansiyeline inanıyoruz"

Son 19 yılda AK Parti hükümetleri olarak her zaman hizmet siyaseti, yatırım siyaseti yaptıklarını belirten Varank, "İş üretmenin, proje üretmenin, yatırım yapmanın derdinde olduk. İşte bu yüzden her daim vatandaşlarımızın da takdirini kazanmayı başardık. Buna layık olabilmek için pandemi şartlarına rağmen yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Bugün burada gerçekleştirdiğimiz yatırımlar da hem Trabzon'umuza hem de ülkemizin gelişmesine önemli katkılar sağlayacak." dedi.

Varank, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı olarak Trabzon'a her gelişlerinde mutlaka açılışlar yaptıklarını, yeni projelerin imzalarını attıklarını, şehre neler kazandıracaklarına ilişkin görüşmeler, değerlendirmeler yaptıklarını ifade ederek, sözlerini şöyle tamamladı:

"Sadece buraya gelerek değil uzaktan da her zaman bu şehrin ihtiyaçları neler onlara odaklanarak politikalar üretmeye devam ediyoruz. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı olarak önümüzdeki dönemde de çok daha sıkı bir şekilde bu politikamıza, bu ciddiyetle devam edeceğiz. Biz Trabzon'un potansiyeline, Trabzonluların potansiyeline inanıyoruz ve inşallah bu şehri hak ettiği seviyelerin de üzerine çıkaracak şekilde şehrimizin ekonomisini kalkındırmaya devam edeceğiz ama bunu hep birlikte, bütün paydaşlarımızla birlikte yapacağız."

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER